Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2007., 11:46   #81
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
vrlo pohvalno
a kaj ces i to je pocetak, do 30.e cu savladati rukovanje ves masinom
a mogla bi navuc starce da umjesto da dolazim kad idu na posao samo da mi ostave tecu ispred vrata.

OF, jutros su mi dva macica (nesamostalna, se razme) spavala pred ulaznim vratima. pa sam se smilovala i dala im skupu macju hranu od mog isto toliko nesamostalnog macora.
evo, ako nista imam dobro srce.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:47   #82
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post


baba je pogrdno, inače
ja se nebih time hvalila
onda se ti hvali da imaš prirašten kurčić.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:47   #83
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
a ovo što kažeš gdja Castro je pomalo i glupost...briga je mene što je netko dobio auto,stan,sve u životu...ne tiće me se to...
šta je točno glupost? pomozi mi, jebga, ne mogu se skoncentrirat, upravo se guzim dragom jerbo mu moram davat pičke iz duboke zahvalnosti kadgod mu se prohtije (a prekinusmo).
__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:49   #84
Quote:
gdja Castro kaže: Pogledaj post
šta je točno glupost? pomozi mi, jebga, ne mogu se skoncentrirat, upravo se guzim dragom jerbo mu moram davat pičke iz duboke zahvalnosti kadgod mu se prohtije (a prekinusmo).

eto, nema džabe ni u stare babe...
i ja dajem svoju imovinu u zamjenu za koji večericu i štošta još.

dajte, dajte s nepunih 30.e znam da sam sposobna se borit, pitanje je jel li vrijedno borbe.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:49   #85
i ja sam za malu pomoć u startu. ali sve više ima onih koji cijeli život vise na grbači staraca a u braku su. to ne kužim.odrasli i punoljetni ljudi i to ne od 20 i nešto već 30 i kusur, pa još uvijek na grbači staraca i ti starci kupuju i njima sve i unucima. čitava familija se šlepa....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:49   #86
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
onda se ti hvali da imaš prirašten kurčić.
tja, nisam ja kriva što je tvoj um širine cca pol milimetra pa od ženskog roda postoje samo babe

uživaj. kaj susjeda kuha, jel onoj drugoj dijete prečesto bolesno, jel ti se prijateljica dovoljno često jebe, kakav je muž od kolegice s posla?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:50   #87
CASTRO,sve ti piše u tom postu....
da se ne petljam nikome ja u život,nego me samo smeta kad mi se te mamine mazice petljeju u moj život i nameću mi neke svoje infantilne stavove!pročitaj post,draga moja....
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:51   #88
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
a kaj ces i to je pocetak, do 30.e cu savladati rukovanje ves masinom
a mogla bi navuc starce da umjesto da dolazim kad idu na posao samo da mi ostave tecu ispred vrata.

OF, jutros su mi dva macica (nesamostalna, se razme) spavala pred ulaznim vratima. pa sam se smilovala i dala im skupu macju hranu od mog isto toliko nesamostalnog macora.
evo, ako nista imam dobro srce.


imaš imaš dobro srce tila
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:51   #89
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post

a ovo što kažeš gdja Castro je pomalo i glupost...briga je mene što je netko dobio auto,stan,sve u životu...ne tiće me se to...
ALI kad mi takav netko ide prigovarat što ja to nemam tako,prigovarat jer ja ne razmišljam o tome da imam dijete sa 23 godine...jer,naravno,nemam uvjete za to...i nametat mi neke svoje ŽIVIM U IDEALNOME SVIJETU stavove...
i čudom mi se čudit što se ne slažem sa njima,jer nemam što oni imaju a oni to nikako da shvate....e,onda se imam pravo požalit na takve maze koje ne znaju što je život...
mislim da tu samostalnost ima dosta veze sa zrelošću i stavovima...
a takvi ljudi stvarno imaju svakave ideje i roze naočale preko očiju...
o tome ja govorim !!!
ne kužim zašto tebe uopće dira to što ti netko spočitava način na koji živiš
lijepo im kažeš da ih se ne tiče i doviđenjski
zakaj bi te to diralo?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:51   #90
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
i ja sam za malu pomoć u startu. ali sve više ima onih koji cijeli život vise na grbači staraca a u braku su. to ne kužim.odrasli i punoljetni ljudi i to ne od 20 i nešto već 30 i kusur, pa još uvijek na grbači staraca i ti starci kupuju i njima sve i unucima. čitava familija se šlepa....
viš, kako svak sebi vuče kako mu paše. viš, kako meni moji nisu pomogli, ne želim da ikome pomažeju.
uostalom, nisu mu oni pomogli nać frajera kojem ću se uvenjati. samostalno sam ga tresnula, ako me razumiš.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:52   #91
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
tja, nisam ja kriva što je tvoj um širine cca pol milimetra pa od ženskog roda postoje samo babe

uživaj. kaj susjeda kuha, jel onoj drugoj dijete prečesto bolesno, jel ti se prijateljica dovoljno često jebe, kakav je muž od kolegice s posla?


a čuj ak se sramiš kaj si "baba", onda zakaj si sama sve ne plačaš?budi do kraja emancipirana
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:52   #92
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
tja, nisam ja kriva što je tvoj um širine cca pol milimetra pa od ženskog roda postoje samo babe
Quote:
Ženski kutak Gdje pripadnice ljepšeg spola mogu čavrljati, savjetovati se ... Mi smo babe. Otpor je đžabe. Podforum: Kokošinjac
šta tvoj veleum ima reć na ovo? iliti bolje rečeno, što ti ovdje radiš? Daj molim te odi veleumno ispravit koji č i ć po forumu...
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:53   #93
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ne kužim zašto tebe uopće dira to što ti netko spočitava način na koji živiš
lijepo im kažeš da ih se ne tiče i doviđenjski
zakaj bi te to diralo?
a znaš kome najviše smeta, onaj ko se pača, pogine od mača.
dobro to sam izmislila.
uglavnom, ne petljam se nikome, moji životni izbori su takvi kakvi jesu i ne nenamećem ih nikome.
još da mi je lijenu snobovsku mačketinu upregnut da samostalno se hrani; bome di bi mi bija kraj
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:53   #94
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
CASTRO,sve ti piše u tom postu....
da se ne petljam nikome ja u život,nego me samo smeta kad mi se te mamine mazice petljeju u moj život i nameću mi neke svoje infantilne stavove!pročitaj post,draga moja....
ama ja sam ti oglupila od nesamostalnosti i skršenih ideala o Velikoj Ženi U Meni.
de mi reci GDJE JE GLUPOST? Moja.
Možda mi pomogneš. Pa postanem samostalna jako. Ono, skroz.
__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:54   #95
meni je drago što sam žensko, ali nisam sponzoruša.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:54   #96
Lali puna,tuna,sardina..pizda materina...daj mi molim te lijepo reci zasto je tebi ova tema takav tabu i zasto se toliko branis?
obicno to rade ljudi koji skrivaju nesto ili se srame necega!
zapocni ti slobodno temu o gledanju bilo kome drugome u tanjur! sigurno se nitko nece zaliti!
dapace dam ti da vidis i s kakvom vilicom jedem
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:55   #97
meni je drago da sam sponzoruša, a bome i žensko.
lako za spol to birala nisam, al ženska sasvim prosječnog izgleda i mogućnosti da se dobro uvali; e tu sebi skidam kapu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:55   #98
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
Lali puna,tuna,sardina..pizda materina...daj mi molim te lijepo reci zasto je tebi ova tema takav tabu i zasto se toliko branis?
obicno to rade ljudi koji skrivaju nesto ili se srame necega!
zapocni ti slobodno temu o gledanju bilo kome drugome u tanjur! sigurno se nitko nece zaliti!
dapace dam ti da vidis i s kakvom vilicom jedem
ma ko se srami? oš eksel tablicu s troškovima koje je on plaćao a koje ja?
sve priznamo. sve ti damo.

i pritom nas boli kurac štaš ti il bilo ko mislit.

__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:56   #99
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
šta tvoj veleum ima reć na ovo?
da ti nemaš ni trunke smisla za humor te nit grama duha

hvala
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 11:56   #100
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ne kužim zašto tebe uopće dira to što ti netko spočitava način na koji živiš
lijepo im kažeš da ih se ne tiče i doviđenjski
zakaj bi te to diralo?
ma ne dira me,samo ne volim kad mi netko govori kako da živim....posebno ne netko tko se nikad nije odvojio od mamine sise...nego cijelo vrijeme živi od njihove pomoći....
a nažalost ,takvih je puno i kad bi sve takve ljude si odvojila iz života,ostalo bi mi jako maaaaalo društvance...ali dobro,ionako to društvance puno više cijenim
oni jednostavno ne razumiju da nemaju svi idealne uvjete u životu....
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.