Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2007., 12:27   #81
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ove smo dekice mikupili...i male cipelice....(zapravo čarapice/cipelice)

http://public.fotki.com/28081983/beb...a/dekica1.html

Netko ih ima tu...vidjela sma na sličkama al se nemrem sjetiti tko...koji će to mali šminkeri biti
mi imamo ove šlapice
samo sam ja rekla da moramo izvaditi ovo kaj cvili jer naš pesonja poludi kad tak se tako nekaj glasa
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 18:45   #82
http://public.fotki.com/Loptica/sve-za-bebolina/

Ovo su prve stavri koje sam danas kupila.
Ovaj mjesec cu vec pocet polako kupovat, do sada nismo nikaj kupili.
Luu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 19:29   #83
preslatki su mi bodići! sad će ti biti baš lijepo kad počneš sve kupovati za bebača!
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 20:54   #84
i meni su bodići mrak. samo ih gledan i stavljam mm na trbuh da vidi razliku, hahaha... kupila sam i prvu benkicu - pjenica je
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 23:23   #85
curke znam da je glupo pitanje ali kada ste počeli kupovati robicu?
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 23:43   #86
Lubenice kreni što prije sa nabavom. Bar ću ja tako kad ponovno budem trudna (da, da...namjeravam se vratit na ovaj podforum ). Nikad ne znaš što te može spriječiti zadnjih tjedana trudnoće i po meni bolje je to sve obaviti dok se možeš bez frke kretat..u kasnijoj trudnoći svaki vrag već smeta...
Naravno, sve ovo ukoliko ti ne smeta da ti drugi kupuju. Primjerice ja ni u ludilu nisam mogla dopustit da mi drugi išta nabavljaju - sve sam ja to morala kontrolirat...al fala bogu, znam cura koje su to sve prepustili nekome iz obitelji...i to je ok ako nisi kao ja - control freak

Inače, pravi sam shoping napravila tek u 33. tjednu (ako se još dobro sjećam )
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 23:47   #87
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
curke znam da je glupo pitanje ali kada ste počeli kupovati robicu?
ja namjeravam za dva tjedna krenuti......sada sam u 28.tjednu.....nekako mi se prije činilo prerano.....ne znam zašto
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 09:19   #88
Quote:
"kaya" kaže: Pogledaj post
ja namjeravam za dva tjedna krenuti......sada sam u 28.tjednu.....nekako mi se prije činilo prerano.....ne znam zašto
samo kreni.. ja sam nekaj malo kupila prije 28.tjedna.. kao ono imam vremena... a ono klinac stavljena oko 28. tjedna na strogo mirovanje.. sva sreća da je mm išo samnom pa je znao kaj sve treba kupiti i di.. i da se ponudila jedna frendica kaj fakat ima ukusa.. pa se iskazala sa odabirom... inače bi blago bila štanga..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 09:33   #89
kupite/pripremite odma i vecu robicu da vam ne bude k'o meni
moj 2 tj star bebo je nosio br. 62... a sad s 2 i pol mjeseca 68.
ko za inat, najmanje robice imam u toj velicini.
a ne mogu u shopping.
donesu ljudi za poklon... al uglavnom krivo.
trenutno su bodici zakon jer se sad damo mirno presvuc
i odjelca plisana bez rukava koja svima kazem da mi trebaju, a nitko da donese
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 10:50   #90
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
curke znam da je glupo pitanje ali kada ste počeli kupovati robicu?
nije glupo pitanje......mi počeli kupovat čim smo vidjeli srčeko kako kuca .....već 3 mjeseca imamo spremljeno skoro sve.....i robicu od 50 do 74....veću od 74 nisam kupovala....

A i financijski je lakše svaki mjesec kupit pomalo....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 11:36   #91
Meni svi rekli da 50 uopće ne kupujem,da počnem sa 56.Osim ako baš očekujete jako malu bebu-ja mislim da moj baš i neće biti tak mali.Ja sam puno robice posudila od frendice,skoro ništa nisam kupovala.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 11:43   #92
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
curke znam da je glupo pitanje ali kada ste počeli kupovati robicu?
Nije glupo pitanje , naprotiv

Mi smo prve cipelice kupili kad sam bila cca 3 mjeseca trudna (nismo mogli odoljet), evo sad sam u 6 mjesecu i kupili smo cijelu hrpu robice od 50 - 80 ( ali sve smo kupovali u Austriji jer oni imaju vece krojeve od nas tako da se kod nas nebi usudila kupit 50), kolica, predivne pamucne dekice, flasice tid., bumper za kimbač ( ogradicu), mobile, madrac za kombač, kimbač imam svoj ( naravno ide na renoviranje).... jos mi ostaju neke sitnice i komodica koju cu dat radit
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 12:43   #93
i mi isto kupili cipelice. tak su slatke male
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 13:29   #94
a mm ne da....šmrc...a onda nekad ne dam ja...
sad mu ovo moram ispričati...
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 09:59   #95
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
@Wedding - baš sam i ja razmišljala da odem u Austriju ili Sloveniju i tamo sve kupim za bebu - Reci mi dali se isplati ići tamo u shopping ili nije baš povoljnije
Ovak, definitivno je jeftinije ...... mi svu skoro svu obleku kupili u H&M -u i to za nikakve novce ( recimo 2 kapice za 3.90€, 2 body-benkice 6 €, fine pamucne dekice duple po 12€, komplet vesta i hlacice 10€) ....... flasice Nuk po 3€ itd.... ( frendica je uzimala onaj Avent start paket i kaze da je duplo jeftiniji)..... Ja sam uzela brdo oblekice za skoro 1 godinu dana + flasice+ dekice i platila cca 350€ a kod nas bi to platila puno skuplje . Opcenito su mi super Bodyci iz H&M jer su veci krojevi i dijete ih duze nosi

BTW: imate u Marks & Spencer u kaptol centru super bodica 7 kom cca 200 kuna i svi koji ih koriste kazu da su fenomenalni......
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 12:22   #96
@Wedding - hvala na informaciji - mislim da ću otići do Ljubljane jer tamo isto ima H&M - a reci mi dali si kupovala krevetac i kolica isto u Austriji -mislim da je tu problem sa transportom
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 18:49   #97
Quote:
"kaya" kaže: Pogledaj post
- partihlić 4 kom
- ajnpindekrl
Šta je ovo?
__________________
Boze molim Te ozdravi malog Jana
moj bebac LORENA
jelena s is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:07   #98
partihlić je podbradak - dobri stari germanizam iskrivljeni ...
ajnpindekrl - bi bio poplun (valjda)
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:27   #99
i ja tak mislim, ovo prvo je podbradak, slinček, baverin, babajolac, partikl, a za ajpindekl neki kažu da je jastuku kojem beba ide iz bolnice, a neki - benkica. e, sad ga znaj
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:35   #100
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
i ja tak mislim, ovo prvo je podbradak, slinček, baverin, babajolac, partikl, a za ajpindekl neki kažu da je jastuku kojem beba ide iz bolnice, a neki - benkica. e, sad ga znaj
benkica sigurno nije... jastuk bi mogao biti - dekrl dolazi od "poklopac" na njemačkom, ajpin bi mogao biti izvor "jaje, jajasto" na njemačkom - kad je nekaj tak iskriveno ko ti naši germanizmi, teško skužiti nekad...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.