Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2008., 14:50   #61
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
ma savrsena je ta linija, ja sam je upravo gore pohvalila. imam masku i jucer sam kupila serum. javim kakav je
ja se isto godinama farbam u plavo tj. stavljam pramenove, mislim da necu vise moc ovako jer kosa mi stalno puca. i dlaka mi se stanjila s vremenom. sreca sto imam puno kose . stalno razmisljam da se ofarbam u smedje, a nikako se odluciti i napraviti.
Ja od L'Oreala koristim samo profi proizvode (frizer u obitelji) i prezadovoljna sam. Imam od serie expert regenerator, balzam, intense repair masku, ampule.. Kombiniram ih ljeti sa SUN linijom od Keune i nemam nekih problema s kosom. Samo s vremena na vrijeme primjećujem da mi kosa poludi (ne da se ukrotiti), ali to je uglavnom u nekim napetijim, stresnim periodima pa se odrazi i na kosi.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 19:45   #62
Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
e da,a di si to kupila..tog nema u dm-u jelda?i kolko si platila..ja bi kupila sampon i regenerator i onaj serum mozda za prije peglanja...

imas samo u frizerskim salonima, raspitaj se malo koje drzu loreal. ima ih dosta ja msilim.masku sam platila 130 kuna, a serum 120. i stvarno sam zadovoljna jos bi htjela kupit onu kremu prije feniranja. e da, serum mirisi fantasticno i treba ga jako malo. i prije sam imala loreal proff serume, i trajali su mi mjesecima.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 19:48   #63
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
...a prije peglanja: tony&guy 'iron-it heat defence spray'... vec godinama ga koristim, savrseno je pouzdan
jel to ona s linija (ili tako nesto ), u prozirnoj bocici ?? i zanima me da li masti kosu ??
ja sam do sada koristila tigi catwalk mlijeko u ljubicastoj bocici , ali mi se kosa nekako zasitila toga pa sad zelim nesto drugo.
imala sam jos od osis (ono sto kao mirisi po calvin klein parfemu) sprej , i bio je totalna katastrofa ,bar meni
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 21:28   #64
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
jel to ona s linija (ili tako nesto ), u prozirnoj bocici ?? i zanima me da li masti kosu ??
ja sam do sada koristila tigi catwalk mlijeko u ljubicastoj bocici , ali mi se kosa nekako zasitila toga pa sad zelim nesto drugo.
imala sam jos od osis (ono sto kao mirisi po calvin klein parfemu) sprej , i bio je totalna katastrofa ,bar meni
srebrna je bocica sa crvenim slovima
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 21:55   #65
joujou, jesi isprobala taj od j. friede ??
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 00:15   #66
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
joujou, jesi isprobala taj od j. friede ??
sutra cu, obecajem
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 00:17   #67
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
sutra cu, obecajem

javi dojmove
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 00:24   #68
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
javi dojmove
hocu

iako meni je onaj keuneov sasvim dobar, bas me zanima moze li frieda uciniti nesto bolje
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 16:52   #69
najviše si si sjebala kosu s peglom...mogu si mislit kak sad to izgleda....
__________________
Life isn't measured by the breaths you take; but by the moments that take your breath away...
razmazena93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 17:09   #70
Bok svima !
trebala bi mi mala pomoc ..
isprobala sam svakakve maske , sampone ,regeneratore, pakunge i slicno ..
Nista ne pomaze oko moje kose .. Sjaji se i sve to ali kad je potpuno suha stvori se kao nekakvo gnijezdo gore ..
Kao da je suha , spaljena ..
imam kratku kosu i peglam je svakih 2-3 dana, ovisi kada je operem ..
A kad vezem rep stavljam tonu gela da se te dlacice ne dignu .. Uzas
rowing-angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 19:05   #71
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
javi dojmove
uglavnom odusevljena sam

frieda sisa keune i zamjenit ce ju na mojoj polici
puno se lakse nanosi (u spreju je, za razliku od keune koji je u bocici pa zamazes ruke), miris je je neusporedivo bolji (keune skoro smrdi, frieda me podsjetio na rush 2 )
kosa na kraju je dosta ravna... trebat ce mi jos par koristenja da tocno skuzim od kojeg je ravnija
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 19:39   #72
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
uglavnom odusevljena sam

frieda sisa keune i zamjenit ce ju na mojoj polici
puno se lakse nanosi (u spreju je, za razliku od keune koji je u bocici pa zamazes ruke), miris je je neusporedivo bolji (keune skoro smrdi, frieda me podsjetio na rush 2 )
kosa na kraju je dosta ravna... trebat ce mi jos par koristenja da tocno skuzim od kojeg je ravnija
Meni Keune inače uopće ne pomaže. U biti, samo lakše raščešljam kosu, ali ju ništa lakše ne izravnam.

Frieda miriše po Rushu2? To moram isprobati.
Obožavam taj parfem.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 20:05   #73
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Meni Keune inače uopće ne pomaže. U biti, samo lakše raščešljam kosu, ali ju ništa lakše ne izravnam.

Frieda miriše po Rushu2? To moram isprobati.
Obožavam taj parfem.
ma da, to je kao za lakse rascesljavanje (iako meni nekad slijepi kosu pa ju teze rascesljam ) ali kasnije, nakon peglanja primjetim veliku razliku... ako ga ne nanesem, kosu moram dulje peglati i lakse se nakovrca
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 20:40   #74
Kod mene se čak dogodi da ako nanesem taj S&S od Keune i ostavim kosu da se prirodno suši, ona bude još ljepše kovrčava.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 20:53   #75
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Kod mene se čak dogodi da ako nanesem taj S&S od Keune i ostavim kosu da se prirodno suši, ona bude još ljepše kovrčava.
ajoj
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 14:51   #76
joujou, jel to od j. friede stiti i od topline fena i pegle. jer ja imam ravnu kosu ,treba mi za zastitu a ne izravnavanje.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 14:52   #77
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
joujou, jel to od j. friede stiti i od topline fena i pegle. jer ja imam ravnu kosu ,treba mi za zastitu a ne izravnavanje.
pise da stiti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:16   #78
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
pise da stiti

onda kupujem
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 00:22   #79
Uništena kosa!

imam problema sa kosom.mrzim ju!skroz je ista kao da ništa ne raste,a ako se ošišam samo ode u širinu.skroz sam čupava i vrhovi su mi ispucani-jako.do malo prije sam imala 100 boja.ofarbala sam se prije 3 mjeseca u crveno i to u palette koja se odmah isprala i onda su mi počeli izbijati plavi pramenovi pa moja prirodna (svijetlo smeđa)kosa.onda sam se ofarbala u svijetlo smeđe i nije se uhvatilo.danas sam se ofarbala opet u svjetlo smeđe i uhvatilo se samo što je to ispalo jako tamno.na sredini glave ostalo je po 5-10 cm crvenog i nemogu se toga riješiti,a želim neku pepeljasto plavu!prirodnoo sam kovrčava,ali kada operem kosu i isfeniram ona je ravna,ali opet ogromna.jako,jako je gusta.stanjivala ju jesam ali ona je nakon nekog vremena ista.peglu neznam gdje kupiti neku koja je kvalitetna,a i neželim da mi ošteti kosu.kada zavežem rep sve mi gore vire dlake i čupavo je jer mi je ispucano.ustvari ta kosa je jako lijepa ali kada ja nju dobro počešljam operem i sto briga s njom.jako je teška za održavati.duga je ispod pazuha nekih 10 cm.i jer mi je to suđeno tako ili mogu popraviti tu kosu bez šišanja?neki preparati i to???
Sunshine. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 00:40   #80
u ovom svemu sto si nabrojala sto si radila sa kosom nisi spomenula ni jedan preparat za kosu koji bi joj mogao pomoci...
onda se nemoj cuditi sto ti je kosa takva kakva je
maska, pakung, dobar regenrator.....treba i to koristiti...

i jos k takvoj kosi ti trazis peglu koja je nece unistiti...
da mi je znat koja pegla ne unistava kosu...
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.