Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2014., 13:53   #2081
Di ste ljudi,jel poceo drugi krug?
Baraba zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 15:32   #2082
Pozdrav svima,
evo malo mog razmišljanja:

situacija u kojoj imaš posao. Posao koji je OK i na kojem si generalno zadovoljan. No, posao kontrolora leta bi radije radio.

Prijavljuješ se na natječaj i prolaziš svih 5 (ili koliko već ima) krugova testiranja, daješ otkaz na poslu, te potpisuješ ugovor s HKZP i šalju te na školovanje.

No, koliko shvaćam, tu testiranjima nije kraj - dobre su šanse da ma koliko se trudio, ne zadovoljiš na obuci i otkažu ti ugovor, te ideš na burzu.

Ispravite me ako griješim, no čini mi se da je jako velik rizik dati otkaz ukoliko već imaš posao, s obzirom da popriličan broj ljudi otpadne i nakon što potpišu ugovor? Ne mogu nigdje naći podatak koliki postotak ljudi koji prođu testiranja i potpišu ugovor uistinu i završi obuku i počne raditi kao kontrolor.

Hvala na svakoj info.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 20:29   #2083
U prosjeku na 12 potpisanih ugovora, 2 do 3 otpadnu tokom Basic ili Rating Traininga.

Po povratku u kompaniju slijede druga testiranja. Praksa je pokazala da uglavnom 5-6 ljudi uđe u salu (prođe testiranja) no njih 4, eventualno 5 dobije dozvolu.

I da, jako je veliki rizik za takvo što. Podatka nema, no od potpisivanja ugovora prođe par godina do dobivanja samostalne dozvole. Školovanje traje konstantno, čak i nakon što se dozvola i dobije.
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 22:37   #2084
Quote:
Rendolf kaže: Pogledaj post
U prosjeku na 12 potpisanih ugovora, 2 do 3 otpadnu tokom Basic ili Rating Traininga.

Po povratku u kompaniju slijede druga testiranja. Praksa je pokazala da uglavnom 5-6 ljudi uđe u salu (prođe testiranja) no njih 4, eventualno 5 dobije dozvolu.

I da, jako je veliki rizik za takvo što. Podatka nema, no od potpisivanja ugovora prođe par godina do dobivanja samostalne dozvole. Školovanje traje konstantno, čak i nakon što se dozvola i dobije.
OK, recimo da dio ljudi otpada jer nisu dovoljno savjesni (ne uče teorijski dio, ne trude se).
No dio jednostavno ne prođe taj simulator, ili na nekom drugom testiranju otpadnu radi faktora na koji nisu objetktivno mogli utjecati.

Da li postoji kakvo rješenje za one koji ne postanu kontrolori? Ili oni idu na burzu?
Ili od tih 12 na kraju se 4 zaposle, a 8 ide na burzu?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 10:35   #2085
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
OK, recimo da dio ljudi otpada jer nisu dovoljno savjesni (ne uče teorijski dio, ne trude se).
No dio jednostavno ne prođe taj simulator, ili na nekom drugom testiranju otpadnu radi faktora na koji nisu objetktivno mogli utjecati.

Da li postoji kakvo rješenje za one koji ne postanu kontrolori? Ili oni idu na burzu?
Ili od tih 12 na kraju se 4 zaposle, a 8 ide na burzu?
Ne. Raskid ugovora.

Nekad davno se ako si ušao u salu pa tek tamo pao, mogao preškolovati za FIC ili postati pseudopilot.

Danas za takvo što nema potrebe pa se onda striktno držimo one pisane:
"S odabranim kandidatima sklopit će se ugovor o školovanju i ugovor o radu na neodređeno vrijeme, uz suspenzivni uvjet uspješno završenog osposobljavanja i stjecanja dozvole kontrolora zračnog prometa s ovlaštenjem/posebnom ovlasti oblasnog radarskog kontrolora zračnog prometa (ACS/RAD)."

Nema dozvola - nema posla.
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 11:11   #2086
kontrola leta-testiranja

pozz svima !

ima li kakvih novosti vezano za testiranja koja su u tijeku?

netko?dojmovi?
rashomon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 22:25   #2087
Pozdrav ekipa, kao jedan od budućih kandidata, zanima me koliko si duboko u problemu ako si pušać u ovom poslu?
Pri tom najviše ciljam na zdrastveno stanje koje se po uputama treba provjeravati svakih godinu ili dvije.
WeAreTheBorg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 23:54   #2088
Nisi u problemu.
Nikog is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 21:15   #2089
ono kaj sam ja nasao je da moze bit iskljucivo, uz debljinu i slicne rizicne faktore.

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...03_31_729.html

dodatak 4 je ZS kategorije 3, pa trazi.
al generalno, koliko sam shvatio, nije problem. samo da su zivci mirni
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 11:34   #2090
pozdrav ljudi, mene su zvali u petak popodne na razgovor, jel ima jos netko da je pozvan, o zavrsnom razgovoru pricam
Rokoleniukic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 21:51   #2091
Quote:
Rokoleniukic kaže: Pogledaj post
pozdrav ljudi, mene su zvali u petak popodne na razgovor, jel ima jos netko da je pozvan, o zavrsnom razgovoru pricam
Mene su isto, bas me zanima sto nas ceka, jel bio netko vec?
alex2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 12:40   #2092
kratko pitanje-ako nosim naočale, hoće li me uzeti u obzir?
tnx unaprijed
EmaLucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:52   #2093
Quote:
EmaLucija kaže: Pogledaj post
kratko pitanje-ako nosim naočale, hoće li me uzeti u obzir?
tnx unaprijed
Liječnički pregled je na samom kraju,dakle moras proc
svih 5 krugova da bi došla do lijecnickog,a bilo ih je i s naocalama na testiranju.
alex2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 10:56   #2094
Quote:
alex2003 kaže: Pogledaj post
Liječnički pregled je na samom kraju,dakle moras proc
svih 5 krugova da bi došla do lijecnickog,a bilo ih je i s naocalama na testiranju.
hvala
EmaLucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 09:09   #2095
kako su vas kontaktirali za testiranje? pošta, mail, mobitel?
EmaLucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 11:55   #2096
Pozdrav svima, ja sam jedan onih koji su prekopali ove postove o kontroli i zakljucak je da nijedno testiranje nije isto. Ja sam prosa 3 kruga testiranja i na razgovoru (4 krug) mi je receno da ce me zvati krajem 8 ili početkom 9 za komijsijski razgovor. Vidim da je rokoleniukic sa svjetskog prvenstva pozvan u taj 5 krug kao i alex ..pa me zanima jeste bili i znate li taj dan koliko jos ljudi ima razgovor?
peni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 21:27   #2097
U istoj smo situaciji peni
Možda će nas zvat ovaj tjedan, možda su se predomislili :/
McCandless is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 10:31   #2098
Ma zvat će makar da kažu hvala
peni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 12:45   #2099
Pozdrav ljudi
Interesira me je li postoji neka dobna granica posto imam 33 godine.
Koliko sam vidio u natjecaju to nije napisano.
FraneB52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 00:43   #2100
Granica dobna je bila do 25 godina, ili 89.god
Za komisiju su zvali do kraja 8.mj , razgovor slican kao s psihologom, isto informacija povratna se čeka
alex2003 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.