Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2011., 17:03   #1
Debljina i podnošenje iste - muškarci molim osvrt

Vjerujem da je tema već bila, ali ipak se nekako nadam pokojem odgovoru.

Moje pitanje za muškarce je - kako gledate na debele žene?

Izjasnite se sa brojkom ispred tvrdnje molim vas:

1) Debele žene na ulici samo prijezirno pogledam - mislim, pa trebale bi nešto poduzeti u vezi toga, inače nemam lijepe riječi za njih

2) To mi je fetiš, rado bih takvu u krevetu, ali samo u krevetu jer me je inače sram izaći s njom van da mi se frendovi ne rugaju

3) Ima nas svakakvih, nisu mi prioritet na listi ali ne bih odbio upoznati neku kao osobu samo zato što je debela

4) To mi je normalno, ipak cure imaju problema sa celulitom a ponekad i sa hormonima, cura je cura, bez obzira kako izgleda

5) nešto drugo -što?

Hvala na svim komentarima, jedino vas molim da uz komentar navedete i koliko godina imate jer me zanima razlikuju li se odgovori generacijski.
__________________
Ako znamo brzinu svjetlosti, zašto ne znamo brzinu mraka?
Štefica Urkel is offline  
Old 08.05.2011., 17:12   #2
ti prvo definiraj debelo, još bolje daj neke slike pa će rasprava biti bolja.

Ima cura kojima višak kilograma super stoji, a nekima baš i ne
Paladin1 is offline  
Old 08.05.2011., 17:13   #3
Hoćeš reći kakve veze ova tema ima s Usamljenim srcima?
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Old 08.05.2011., 17:16   #4
pojednostavljeno, ali iskreno:

prihvati svoju debljinu kao svoju manu... ne kao svoj stil, kao nesto s cime se treba 'druga strana nositi', nego kao tvoju nesavrsenost da se prisilis na dijetu (odnosno tvoju slabost karaktera).

ljudi koji ne vole debele cure/zene nisu nezreli/glupi/nastavi_niz, nego se radi o tome da se suočis sa svojom slaboscu karaktera, kao i tvojom fizickom manom.

manje energije (i bolji ucinak) ces potrositi na to da smrsavis, nego nadjes nekog tko ce 'tolerirati '20-30-50 kg viška
TommyLeeJones is offline  
Old 08.05.2011., 17:27   #5
Quote:
Paladin1 kaže: Pogledaj post
prvo definiraj debelo, još bolje daj neke slike pa će rasprava biti bolja.
Prvo se vidi da si iskompleksirana s tim kilima, i to je tvoj glavni problem !!

Ovih 5 točaka je nedovoljno opširno, da nemaš komplekse bila bi i 6. i 7. točka

6. mislim da su debele baš slatke

7. imam fetiš i mislim da su slatke

Poradi malo na samopuzdanju, to je ključ svega

i da, ni u kojem slučaju, ama ni u kojem slučaju ne slušaj savjete od tommy lee jonesa i sličnih
Debljina nije tjelesni nedostatak, invaliditet !!!
__________________
It's a wonderful life
Elalamein is offline  
Old 08.05.2011., 17:31   #6
joj,u ovu 5. točku spadaju moja 6. i 7.
__________________
It's a wonderful life
Elalamein is offline  
Old 08.05.2011., 17:32   #7
Quote:
Elalamein kaže: Pogledaj post
Prvo se vidi da si iskompleksirana s tim kilima, i to je tvoj glavni problem !!

Ovih 5 točaka je nedovoljno opširno, da nemaš komplekse bila bi i 6. i 7. točka

6. mislim da su debele baš slatke

7. imam fetiš i mislim da su slatke

Poradi malo na samopuzdanju, to je ključ svega

i da, ni u kojem slučaju, ama ni u kojem slučaju ne slušaj savjete od tommy lee jonesa i sličnih
Debljina nije tjelesni nedostatak, invaliditet !!!
zašto si mene citirao
Paladin1 is offline  
Old 08.05.2011., 17:34   #8
Meni se osobno gade debeli ljudi (bas debeli, ne sa malim viskom), jer po meni je to nebriga za zdravlje i zapostavljanje svog tijela! A pogotovo dok sam vikendom vani kafic puni i svi se guzvaju, ljeto, i onda vidis ide neki debeli/debela kroz guzvu sav znojan i naslanja se na tebe, onako mokar, zeludac mi se okrene!
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Old 08.05.2011., 17:41   #9
debljina nije namjeran nemar o vlastitom izgledu već neki psih/duševni nedostatak ili disbalans koji se kompenzira hranom... (i da, kad pričam o debljini ne mislim na ljude s malim viškom, zna se šta je debelo i predebelo)... uz to je i karakterna mana, jer je izgled ogledalo psihe... osobno nisam upoznala debelu osobu koja je potpuna, zadovoljna i sretna; i prezirem debljinu, ali ne i debele ljude... (oni imaju svojih problema i to razumijem, ne treba osuđivat nikoga)
Dijaa is offline  
Old 08.05.2011., 17:42   #10
ja sam deblja, onako bas okrugla... sa oblinama... prije pet godina sam imala 15kg manje... a onda sam pocela visjeti isped kompa, manje kretanja, svako malo nesto jedem - a sama od sebe sam sklona debljanju...

pokusavam se odluciti ici na neku dijetu, ali tesko kile padaju dolje kad ih jednom "nabijes"...

takodjer znam ljude koji jedu tri puta vise od mene, a vitki su...

izbacila sam , ima vec vise od mjesec dana, coca-colu, cokoladu, cipseve i svejedno mi kilaza ne pada... baviti se sportom mi se ne da... jedino sto dosta puno pjesacim, ali ni to mi ne vrijedi.

o tabletama necu ni da cujem, cajevima itd... jer su to lazi...

kile lose podnosim - dosta sam troma...

jednom davno sam bila na striktnoj dijeti i pritom izgubila oko 16kg - znam da je to po drugi put neizvedivo... em sto sam starija, em sto imam drukcije navike...

valjda je sve pitanje dobre volje... a ja cekam da mi se u mozgu upali "kliker dobre volje"...
ambarr is offline  
Old 08.05.2011., 17:44   #11
Quote:
Paladin1 kaže: Pogledaj post
zašto si mene citirao
dobro si napiso da prvo definira debelo, zaboravio sam stavit ovaj smajlić ispod tvog citata


A ovo o debljini kao nemaru o svon izgledu, duševnom disbalansu i ostala crap su predrasude

Neko je brate skloniji debljanju neko nije
__________________
It's a wonderful life
Elalamein is offline  
Old 08.05.2011., 17:44   #12
Quote:
Dijaa kaže: Pogledaj post
debljina nije namjeran nemar o vlastitom izgledu već neki psih/duševni nedostatak ili disbalans koji se kompenzira hranom... (ne mislim na ljude s malim viškom, zna se šta je debelo i predebelo)... uz to je i karakterna mana, jer je izgled ogledalo psihe... osobno nisam upoznala debelu osobu koja je potpuna, zadovoljna i sretna; i prezirem debljinu, no ne i debele ljude...
ja recimo imam dosta strahova i onda jedem... slicno mi je i s nervozom...
ambarr is offline  
Old 08.05.2011., 17:44   #13
Quote:
Elalamein kaže: Pogledaj post
dobro si napiso da prvo definira debelo, zaboravio sam stavit ovaj smajlić ispod tvog citata
aha
Paladin1 is offline  
Old 08.05.2011., 17:47   #14
Quote:
Paladin1 kaže: Pogledaj post
ti prvo definiraj debelo, još bolje daj neke slike pa će rasprava biti bolja.

Ima cura kojima višak kilograma super stoji, a nekima baš i ne
upravo tako...
ambarr is offline  
Old 08.05.2011., 17:52   #15
Quote:
ambarr kaže: Pogledaj post

takodjer znam ljude koji jedu tri puta vise od mene, a vitki su...

izbacila sam , ima vec vise od mjesec dana, coca-colu, cokoladu, cipseve i svejedno mi kilaza ne pada... baviti se sportom mi se ne da... jedino sto dosta puno pjesacim, ali ni to mi ne vrijedi.
Mogu jesti i 10 puta vise od tebe ako je kvalitetnije. Mogu jesti i 10 puta vise od tebe ako to potrose kroz neki oblik aktivnosti! 2 hamburgera iz McDonaldsa je kolicinski malo ali i jako nezdravo, bolje da pojedes kilu piletine!

Zasto izbacit kolu ako se i dalje piju slatki sokovi? Ne deblja kola zbog toga sto je kola nego zato sto ima secera u njoj isto ko i u svim drugim sokovima!
Izbacila cokoladu cipseve itd. a pretpostavljam da i dalje jedes kruh, tjesteninu, tijesto itd. koji debljaju jako jer sadrze ugljikohidrate. Uglavnom mozes posjetit podforum Rekreacija malo nize i bolje se informirat o ovome sto sam ti ja napomenuo!
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Old 08.05.2011., 17:55   #16
Quote:
xAragonx kaže: Pogledaj post
Mogu jesti i 10 puta vise od tebe ako je kvalitetnije. Mogu jesti i 10 puta vise od tebe ako to potrose kroz neki oblik aktivnosti! 2 hamburgera iz McDonaldsa je kolicinski malo ali i jako nezdravo, bolje da pojedes kilu piletine!

Zasto izbacit kolu ako se i dalje piju slatki sokovi? Ne deblja kola zbog toga sto je kola nego zato sto ima secera u njoj isto ko i u svim drugim sokovima!
Izbacila cokoladu cipseve itd. a pretpostavljam da i dalje jedes kruh, tjesteninu, tijesto itd. koji debljaju jako jer sadrze ugljikohidrate. Uglavnom mozes posjetit podforum Rekreacija malo nize i bolje se informirat o ovome sto sam ti ja napomenuo!
najbolje da sve debele u logor pošaljemo
__________________
It's a wonderful life
Elalamein is offline  
Old 08.05.2011., 18:11   #17
Quote:
Dijaa kaže: Pogledaj post
osobno nisam upoznala debelu osobu koja je potpuna, zadovoljna i sretna
vidis, ja jos nisam mrsavu koja ima sve troje. A ni debelu. Postoje li takvi uopce i ima li smisla to vezati uz fizicki izgled?

Sto se tice pitanja autorice - uglavnom jedini iskreni odgovor ce ti biti da ih se uopce ne primjeti. Sto se tice muskih, zene ce debelu zenu sigurno primjetiti i komentirati jer zive za to da vide nekoga neuglednijeg od sebe tko bi im podigao ego :P
Ako sto mozes uciniti da to promijenis i to doista zelis onda ucini. Ako ne nauci zivjeti s time.
Kao da mene itko primjeti u prolazu. Ali kad vidim nesto sto mi je privlacno po bilo kojem od mojih mnogih cudnih kriterija ja se pobrinem za to da budem primjecen. Jucer sam djevojku koja nosi letke u tri recenice uspjesno pozvao na kavu, bila mi je bas slatka . Citajuci ovaj forum to mnogim mrsavijim, zgodnijim i uspjesnijim ne polazi za rukom tako lako.
lurker312 is offline  
Old 08.05.2011., 18:33   #18
Ako je dobro raspoređeno onda ne smeta.
samsung555 is offline  
Old 08.05.2011., 18:36   #19
Meni se jedna debela toliko sviđala da sam je mislio pitati da idemo zajedno trčati (iako sam ja baš mršav) a u isto vrijeme bismo se i barili, al onda mi jedan njen rođak reče da ona i nema neku želju da smrša .. (vjerovatno zbog toga što bi trebalo jako dugo dok bi izgubila sve te kilograme, imala je viška bar 20 kg, možda nešto kao ova ovdje ako ne i deblja: http://www.freakingnews.com/pictures...Women-4944.jpg )

Zadnje uređivanje Whoo : 08.05.2011. at 18:55.
Whoo is offline  
Old 08.05.2011., 20:08   #20
Ja mogu reci iz zenske perspektive... jaci muskarac mi je sexy (muzevnost, snaga i te spike) ali do neke granice.
I zaobljene zenske su mi zgodne - sve dok se ta zaobljenost odnosi na prsa i dupe/ noge - nezdrava jacina u struku nije lijepa.
Ono sto mi je nesexy je svaka vrsta nebrige o vlastitom zdravlju (previse kg viska, losa prehrana - znam ljude koje ne bi ni pod prisilom pojeli nesto sto nije namoceno u secer, ulje, sol... izbjegavanje fizicke aktivnosti, neodlazak kod doktora...
s tim da u istu skupinu ubrajam ljude koji puse, piju, drogiraju se itd).
Ne mogu se zamislit za 20-30god s nekim tko boluje od kronicne bolesti i gotovo nije sposoban za normalan zivot pogotovo ako znam da si je to sam "navukao".
Spejs is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger