Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2009., 22:54   #61
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
što vam ovo modovi ne prebace na muški kutak?
Jer priznajemo kolike smo pičkice bili možda?
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:55   #62
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Pa nije li šema upravo u toj "nadi" da će se sve odjednom posložit i bit super baš radi tih nekih super momenata?
ae, kurva baci poslije govneta kocku šećera i misliš si jeeebote presuper mi je najmije bolje sweet sweet lajf
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:56   #63
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
meni je gadno šta mi se analizator sjebanosti drolje zna upaliti tek nakon seksa. ono, dok se ne izjebemo, racionalizacije pršte i vau baš je mala super, a ona svrši i kaže 'oooh prvo dijete če se zvati damjan ili luna-lilijan ako bude curica... nikad me nećeš ostaviti, jelda jelda'


Sad si ovo nafrizirao radi umjetničkog dojma, jelda?
iexplorer is offline  
Old 30.04.2009., 22:56   #64
Jednom sam na ŽK negdje napisala da je tip iz Prison Break-a savršen i da koja ne bi htjela s njim bit.

Bivši je išao neš u svoj kvart (živjeli smo skupa) i dok je bio tamo skoknuo malo na forum provjerit moje postove.
Kad je to vidio, nazvao me i rekao mi da sam, citiram, "prokleta debela kravetina koja nikad neće znat šta ima kraj sebe nego će uvijek slinit za nekim imaginarnim likovima".

Eto, tako. Bio je ful psiho. A onda i ja skupa s njim.
Ne znam koji mi je kurac bio da sam to trpila.

Bilo je takvih primjera hrpa, al ovaj mi je prvi pao na pamet, često ga se sjetim jer je zapravo toliko urnebesno glup i smiješan u isto vrijeme da se malo zacrvenim svaki put kad se sjetim svoje reakcije na njega (pižđenje, sram, osjećaj krivnje, i na kraju moje ispričavanje njemu, naravno ).

Nikako, ali nikako nije podnosio forum.
eleuthera is offline  
Old 30.04.2009., 22:57   #65
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
awwwwww
Dofuram jebenog cucka, a ona mi veli "pa znaš da ne volim plišane životinje". Reko bog te jebo, pogle si krevet, jebeno pršti životinjama jebenim.

- "To mi je iz djetinjstva"

Trebao sam joj zaždit zidarsku i reć da je meni TO iz djetinjstva.

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
meni je gadno šta mi se analizator sjebanosti drolje zna upaliti tek nakon seksa. ono, dok se ne izjebemo, racionalizacije pršte i vau baš je mala super, a ona svrši i kaže 'oooh prvo dijete če se zvati damjan ili luna-lilijan ako bude curica... nikad me nećeš ostaviti, jelda jelda'
Ok, tvoj psiho-metar još nije ni na nekom normalnom nivou, stari moj.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:59   #66
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Jer priznajemo kolike smo pičkice bili možda?
ae. ovolko mačo spike nisam čula još od srednje

što nije ovo PDF za jadne, usamljene romantične cure kojima ste vi kreteni sjebali život? a? i nježne dečke koji nikako da se oporave?


rušite koncepciju
Vilenica is offline  
Old 30.04.2009., 22:59   #67
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Eto, tako. Bio je ful psiho. A onda i ja skupa s njim. Ne znam koji mi je kurac bio da sam to trpila.
Psiho ljudi izazivaju psiho ponašanje kod ljudi koji nisu inače psiho, jer si zbunjen i nemaš pojma kako bi jebeno reagirao na psihotičnu nelogičnost subjekta. Dobro, ti si i inače psiho, al ono...

Btw, meni je primjer s dundovom jači. Ali onak, PUNO jači.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 23:00   #68
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
što nije ovo PDF za jadne, usamljene romantične cure kojima ste vi kreteni sjebali život? a? i nježne dečke koji nikako da se oporave?
Mi smo ti nježni dečki, bog te jebo. A vidi nas sad.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 23:02   #69
Quote:
iexplorer kaže: Pogledaj post


Sad si ovo nafrizirao radi umjetničkog dojma, jelda?
ekšuli, bilo je par dana nakon prvog seksa i nisam siguran za 'damjan', ali ostatak je hol trut en nating bat d trut.
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Dofuram jebenog cucka, a ona mi veli "pa znaš da ne volim plišane životinje". Reko bog te jebo, pogle si krevet, jebeno pršti životinjama jebenim.

- "To mi je iz djetinjstva"

Trebao sam joj zaždit zidarsku i reć da je meni TO iz djetinjstva.
treba izmislit neku riječ za 'stvari koje smo trebali napraviti, ali smo to shvatili tek kad je bilo kasno'
Quote:
Ok, tvoj psiho-metar još nije ni na nekom normalnom nivou, stari moj.
'oču jebat' autopilot.
ali ono, tješim se, bar sam jebo
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 23:02   #70
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Nikako, ali nikako nije podnosio forum.
a jel ti poklonio plišanog medu?



a zašto meni niko nikad, niko nikad nije poklonio plišanog medu??


kakve tek ja traume imam! nijednog papka koji mi je kupio medeka! pa kakva je to prošlost!

idem ih sad redom zvat da im jebem mater :2up:
Vilenica is offline  
Old 30.04.2009., 23:02   #71
I mačke... Jebene mačke posvuda... U kupatilu mačka, na krevetu mačka, na televizoru, u špajzi, posvuda jebene mačke...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 30.04.2009., 23:03   #72
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
treba izmislit neku riječ za 'stvari koje smo trebali napraviti, ali smo to shvatili tek kad je bilo kasno'
Smegma. Znam, već ima drugo značenje. Al pasala bi.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 23:04   #73
Idem gledat housea. Brb.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 23:05   #74
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Mi smo ti nježni dečki, bog te jebo. A vidi nas sad.
a vidi na sad
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 23:11   #75
asti.. ja idem radit poso. to se baš lijepo uklapa u topik. na tom polju sam toliko jebenih govana pojeo i još nisam ništa naučio. došao sam kod lika tražit posla i on je rekao 'oćeš da te svaki dan jebem u dupe ijonda ti ništa ne platim', a ja sam radosno prihvatio i zahvalio se i sad trebam provesti tri dana i tri noći uz jebeni kompjuter za pesto kuna (ali doslovno tri dana i tri noći). trebam odraditi još dva mjeseca otkaznog roka.
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 23:17   #76
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Psiho ljudi izazivaju psiho ponašanje kod ljudi koji nisu inače psiho, jer si zbunjen i nemaš pojma kako bi jebeno reagirao na psihotičnu nelogičnost subjekta. Dobro, ti si i inače psiho, al ono...
Ma ja sam psiho na drugu stranu. Ono, neurotični tip koji za sve živo pizdi al se ful brzo smiri ak pored sebe nema poluretardirano iskompleksirano drvo.

Quote:
Btw, meni je primjer s dundovom jači. Ali onak, PUNO jači.
Ajoj, tog se nisam niti sjetila.

No dobro, napisat ću ga.
Slavimo mi tako novu godinu, i ja nakon jedno dvije godine šta nisam bila, odem u best. Ide i on sa mnom.
Ja presretna, slušam svog, jelte, najdražeg dj-a (Petar Dundov, naš čoek, bitno za priču ).

U neko doba noći, pošaljem najboljoj frendici poruku s njegovog mobitela, čestitam joj i napišem kako slušam Dundova i kak je jeben, kak mi je žao kaj ne slavimo skupa bla bla. Poruka, naravno, ostane u mobitelu jer nemam kaj skrivat.

Mili i dragi se naravno ubio ko sotona i upropastio mi i dundova i cijelu večer i idemo mi k njemu.
I tako dođemo k njemu, konačno legnemo u krevet, malo se ljubimo, kad ono skužim ja nešto ne valja. Otvorim oči i vidim njegove širom razrogačene, gledaju negdje sa strane. Gledam koji kurac, okrenem se, a on u ruci, iza mojih leđa, drži mobitel.
U to se odmaknuo od mene i kroz zube prosiktao "kurvetino".

Sad ja onako zbunjena, ne znam koji mu je, pitam da šta je, ne kužim ništa. On se diže, viče po sobi, izlazi van, pa se vraća. Ja sva i na rubu suza.

Naime, šta se desilo. Nisam spomenula NJEGA u poruci i da slavim novu s njim, nego dundova. I napisala kak je jeben (nije se odnosilo na izgled, već na tehniku miksanja). I kad je on to meni urličući objasnio, ja sam već tulila najveće suze ikad sjedeć na rubu kreveta.

To šta je moja frendica znala da ću (naravno) slavit s njim, i što se to podrazumijeva, uopće nije bitno. Ja sam bila kurvetina, ej, kurvetina, jer nisam njega spomenula u poruci.


Vilenica, ne, nije mi poklonio nikakvu plišanu životinju. Jednom mi je kupio parfem. I neki kaktus. I bila je tu još neka biljka, ne sjećam se koja.
eleuthera is offline  
Old 30.04.2009., 23:30   #77
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
...
I tako dođemo k njemu, konačno legnemo u krevet, malo se ljubimo, kad ono skužim ja nešto ne valja. Otvorim oči i vidim njegove širom razrogačene, gledaju negdje sa strane. Gledam koji kurac, okrenem se, a on u ruci, iza mojih leđa, drži mobitel.
U to se odmaknuo od mene i kroz zube prosiktao "kurvetino". ...

Đizus, ovom tipu treba egzorcist, a ne psihoterapija.

Koliko ste trajali nakon ovog incidenta?
iexplorer is offline  
Old 30.04.2009., 23:31   #78
To je bio sam početak veze.
Bili smo skupa godinu dana...nakon toga.
eleuthera is offline  
Old 30.04.2009., 23:52   #79
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
asti.. ja idem radit poso. to se baš lijepo uklapa u topik. na tom polju sam toliko jebenih govana pojeo i još nisam ništa naučio. došao sam kod lika tražit posla i on je rekao 'oćeš da te svaki dan jebem u dupe ijonda ti ništa ne platim', a ja sam radosno prihvatio i zahvalio se i sad trebam provesti tri dana i tri noći uz jebeni kompjuter za pesto kuna (ali doslovno tri dana i tri noći). trebam odraditi još dva mjeseca otkaznog roka.
Evo, epizoda gotova. Kaj sad?

Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
I bila je tu još neka biljka, ne sjećam se koja.
Eto. Kurvetino.
Drito Konj is offline  
Old 01.05.2009., 00:13   #80
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
a jel ti poklonio plišanog medu?



a zašto meni niko nikad, niko nikad nije poklonio plišanog medu??


kakve tek ja traume imam! nijednog papka koji mi je kupio medeka! pa kakva je to prošlost!

idem ih sad redom zvat da im jebem mater :2up:
meni nijedan nije kupio cvijeće
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.