Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2009., 11:01   #41
meni je danas 6 dan ove dijete,uspješno sam preživila 5 dana

danas sam se ujutro vagala,otišle su 2 kile i 600 grama hehe imam digitalnu vagu pa pišem svaki gram
supač je dijeta,samo se je treba pridržavati i izdržati

i da,najveći uspjeh-ne pijem više kavu SA šećerom,nego bez jeeeeeeeeeeej
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 11:29   #42
nitko nije na ovoj dijeti?
evo meni danas započinje treći i zadnji tjedan i skinula sam 3,4kile jeeeej
prema tih 10%,trebala bi skinut 6 kila,baš me zanima kak će biti do kraja tjedna
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 15:47   #43
počinjem danas pa da vidimo....ručala sam lijepo sataraša :-)
samo da pitam jede li se kruh u ovoj dijeti jer nigdje ne piše trebali ili ne..
SHIKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 23:49   #44
Prije par godina bila sam na ovoj dijeti,smršavila sam relativno brzo,no iako sam poslije dosta pazila kako i što jedem,u vrlo kratkom roku,kilogrami su se vratili.

Shvatila sam da se može mršaviti i održavati željena težina samo ako trajno promjenimo način prehrane.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 12:32   #45
Quote:
SHIKI kaže: Pogledaj post
počinjem danas pa da vidimo....ručala sam lijepo sataraša :-)
samo da pitam jede li se kruh u ovoj dijeti jer nigdje ne piše trebali ili ne..
nema kruha 3 tjedna zato i smršaviš

meni je ovo samo poticaj da malo skinem kile,a kasnije samo vježba i vježba i normalni obroci.nikakvo prežderavanje
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 12:35   #46
ja sam za 2 godine smršavila 10 kila sa time da sam povremeno vježbala doma na spravama (nikakva teretana i aerobici) i počela više klopat pahuljice i voće...
dakle,polako i sa strpljenjem! a to strpljenje je najgore,svi bi sve sad i odmah
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 20:23   #47
evo ja preživila 3 tjedna

sa 61 kile pala na 56.7 (vagala se danas ujutro),dakle 4,3 kile manje(trebalo je pasti 6)
niš nisam brljala,osim kaj sam jednom pojela rižu a ajvarom a trebala sam bez njega...

osjećam se puno bolje,ljep je osjećaj smršavit,pogotovo u 3 tjedna
danas sam si dala malo oduška oko hrane, od sutra ću ipak pripazit i počet vježbat...
eto možda meni nije palo svih 6 jer nemam 30 kila previše...

ugl može se i preporučam!
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 00:20   #48
Quote:
pure evil kaže: Pogledaj post
evo ja preživila 3 tjedna

sa 61 kile pala na 56.7 (vagala se danas ujutro),dakle 4,3 kile manje(trebalo je pasti 6)
niš nisam brljala,osim kaj sam jednom pojela rižu a ajvarom a trebala sam bez njega...

osjećam se puno bolje,ljep je osjećaj smršavit,pogotovo u 3 tjedna
danas sam si dala malo oduška oko hrane, od sutra ću ipak pripazit i počet vježbat...
eto možda meni nije palo svih 6 jer nemam 30 kila previše...

ugl može se i preporučam!
CESTITAM!!!!!!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 22:11   #49
ova dijeta je izvrsna!!!!!!!
buba1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 22:13   #50
Quote:
buba1988 kaže: Pogledaj post
ova dijeta je izvrsna!!!!!!!
a koji su tvoji rezultati?
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 17:12   #51
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
a koji su tvoji rezultati?
manje su bitni rezultati, bitno je da se fino može jesti i pristojno smršaviti. ja sam nakon prvog tjedna smršavila 4kg, i nimalo nisam bila gladna. i nadam se da će se tako i nastaviti.
buba1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 23:06   #52
super, čestitam

zanimljivo mi djeluje ta dijeta
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 11:42   #53
Podižem temu, nova iskustva?
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 10:40   #54
Evo da se i ja priključim na ovu temu, ja sam danas točno dva tjedna na ovoj dijeli, krenula sam sa 72 kg i za dva tjedna sam skinula 3 kg, zadovoljna sam kako ide a do kraja ćemo vidjeti koliko ću još skinuti. Jako sam zadovoljna i pridržavam se svega kako je navedeno po danima i tjednima i uopće nije problem jer možeš jesti koliko hoćeš, jedino još moram početi vježbati pa bi rezultati sigurno bili još bolji. PREPORUČAM JE SVIMA, javim se nakon tri tjedna sa konačnim rezultato. Pozdrav svima koji su uspjeli i podrška onima koji tek kreću, nije teško, samo klik u glavi i to je to. SRETNO!!!!!!!!!!!
snekica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 18:37   #55
Drugi put sam na ovoj dijeti. Prošli put sam u 2 tjedna skinula 6 kila (od 73 na 67, visoka sam 172...). Za sada 3.dan, već 2,5kg manje... Po zanimanju sam liječnik i slažem se da niti jedna ovakva dijeta nije zdrava. Ali svi morate priznati da je ipak lakše i veći poticaj kad se u krećem roku vidi neki rezultat... a kasnije ionako treba nastaviti sa zdravim režimom...
jambalaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 11:16   #56
Hello...evo ja danas krecem s ovom dijetom, visoka sam oko 173cm i teska oko 84 kg...bila bi zadovoljna da izgubim 5 kg u 3 tjedna, tj. kako kaze ova dijeta 10 % trebala bi izgubiti 8 kg, ali zadovoljit cu se i sa manje...

Naime, zanima me da mi netko napise otprilike sto jede ovih dana, kako kombinirate hranu, ja nemam pojma sta i kako da spojim, npr. danas prvi dan povrce, jel to znaci da mogu npr. jesti grasak sa mrkvom..varivo, napravljeno sa zaprskom ili ne?
kleica_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 10:56   #57
Evo mene ponovno, uspjela sam skinuti oko 5 kg i zadovoljna sam, sad sam već trjedan dana na normalnoj prehrani i ne jedem puno hruha, slatkog jako malo i ne jedem poslije 18,00h. Od ponedjeljka ću ponovno biti jedan ciklus na tome da skinem makar još 3 kg i to bi bilo to jer ne želim previše, počela sam i vježbati. Slažem se da niti jedna dijeta nije dobra ali ovo mi je ok jer ne moraš gladovati pa se da izdržati.

Za Kleicu 27 , što se tiče kombiniranog možeš jesti sve povrće, svježe, prokuhano, kiselo itd, što se tiče zaprške mislim da ne jer tu stavljaš brašno, ali možeš dodati koji god hoćeš začin, meni je to super jer ja jako volim slano (znam da nije dobro) ali što mogu. SRETNO!!!!!!
snekica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 15:56   #58
danas mi je 5 dan dijete i za sad nisam ni grama skinula dok mi je muž uspješno skinuo 2 kg pa mi nije jasno što pogrešno radim ako jedem isto kao i on i manje od njega. istina, on je teži i treba više skinut ali svejedno me demotivira. cilj mi je skinuti 5 kg iako bi 10% moje težine bilo 7 kg.visoka sam 180 i imam 70 kg.
jedini grijeh po pitanju pravila dijete je da pijem kavu s mrvom obranog mlijeka ali vidim da su i neke druge cure tako radile pa ne vidim neki veliki falš u tome.
u svakom slučaju dijeta je grozna jer iako možeš jest u neograničenim količinam postane ti zlo nakon 1 porcije. meni barem postane zlo:-)
ipak ne odustajem...jos malo od prvog tjedna pa je nekako lakse taj drugi kad se moze mjesat.
dinaridi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:21   #59
imal ko na ovoj dijeti?Ja bi na nju od sutra
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 23:34   #60
Odlucila sam, pridruzujem vam se, od ponedeljka krecem na ovu dijetu.
Samo neznam sta cu za 3 dan. Ne volim ni rizu ni palentu !?! Moze li se jesti nesto drtugo osim to dvoje ???
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.