Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 18:30   #41
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Aaaa ne znam ni ja točno. Osim možda onog prožvakanog "Ajde vani u birc, ne zaboravi koristit zaštitu ako ideš ševit neku tetu, nemoj bit gey, smanji količinu bijeloga i bunike....itd" na što bi ja svesrdno odgovarao u stilu "Da, mama".

I da znaš, prihvatio sam savjet. Neću bit gey!
ne,ne... nisam to mislil...

al mislim da si se sjetil ti...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 17.09.2009., 18:52   #42
Quote:
shapke.. kaže: Pogledaj post
ne
ali kad sam bio u tim godinama, mogli su me i muskarci napaliti...

o bože, zamišljam si situaciju u koj ste jedan drugog napalili
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Nimalo romanticno. Pijan kao svinja u svom kaicu(brod). Nakon sto smo to obavili isao sam vani povracati. Od alkohola, ne od neceg drugog, sto god ona mislila
moš mislit šta je mislila....da ti se zgadila
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Kao što svi znamo, beton je vrlo mekan materijal

to i meni upalo u oko.... beton
tonkica051 is offline  
Old 17.09.2009., 19:07   #43
prvi sex... ne ponovilo se...

najprije me pita kud vi mladi danas odlazite(12 godina je starija) meni ništ nije jasno... mjehur mi pucao, pa kad smo došli na odredište, olakšam se, vratim se u auto, i sad tu smo malo pomalo počeli, ona mene drpa ispod majice, ja ne znam što sam ja radio, i odjednom ona"ti mene ne želiš skinuti?" ajd malo pomalo, skinem majicu, grudnjak, otkopčam joj hlače, za to vrijeme"pionir" visi... guram joj ruku u gaćicu, majke mi nisam bio siguran ništa, ali učinilo mi se da sam napipao kvržicu(po mojem, dotadašnjem, teorijskom znanju, trebao je biti klit, i bio je ), nakon nekog vremena se i skroz skinuli, ja psihički i fizički napet(nije imala naslone na prednjim sjedalima tada, pa mi je vrat cijelo vrijeme bio napet, malo neugodno), i nikako se ne diže... onda smo se malo mazili, i nekako se, jedva digao, ona se popne gore, i ja pokušam stavit u rupu, i ne ide(a mislim bruke, očito ne mogu pogodit) proba ona ne ide, i meni nakon 2 minute opet padne... užas, mislim, imao sam priliku koju sam upropastio, tko zna hoću li ikad više imati... ali imao sam, danas izgleda simpatično jedan od razloga zašto bih htio, makar jednom nevinu curu, da vidim kako cura izgleda totalno neiskusna...

i negdje u svemu tome, pitala me je li mi to prvi put, reko"ne, al sam prvi put u autu" uglavnom, sada primjetim koliko je to očito bilo...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.09.2009., 00:38   #44
Bolno,skoro su mi suze na oči došle,uglavnom jutro nakon sam povraćala a krvarila sam još tri dana nakon,brrrrrrrr
malady is offline  
Old 18.09.2009., 00:50   #45
Quote:
div kaže: Pogledaj post
ne,ne... nisam to mislil...

al mislim da si se sjetil ti...
:traži po postovima:

Nisi mi ništa rekao.

Ajde pričaj sada ako imaš šta za poručit, pa da i to ovjekovječimo.
lupus_est is offline  
Old 18.09.2009., 00:57   #46
zadar, alkohol, ja, ona, problemi sa kondomom, i
Ikstomi is offline  
Old 18.09.2009., 01:05   #47
Quote:
malady kaže: Pogledaj post
Bolno,skoro su mi suze na oči došle,uglavnom jutro nakon sam povraćala a krvarila sam još tri dana nakon,brrrrrrrr
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
(12 godina je starija)
tako sta se ne zaboravlja, jesus
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 18.09.2009., 01:09   #48
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
tako sta se ne zaboravlja, jesus
eh, pa ti si izvukla najmanje bolan podatak iz posta... nikad tokom sexa nisam primjetio da je starija... tokom kave da, i tokom razgovora, ali u intimi, nikad
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.09.2009., 01:13   #49
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
eh, pa ti si izvukla najmanje bolan podatak iz posta... nikad tokom sexa nisam primjetio da je starija... tokom kave da, i tokom razgovora, ali u intimi, nikad
A pa sta da te sprdam za to sto si bio uplaseni klinac i sto se nisi snasao u situaciji i'm not that kind of girl suosjecam s muskarcima i pritiskom koji dozivljavaju pred svim tim ženskim očekivanjima mene ova pedofilka ipak najviše intrigira... sad vidim da je moj 4 godine mlađi partner ništa
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 18.09.2009., 01:16   #50
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
A pa sta da te sprdam za to sto si bio uplaseni klinac i sto se nisi snasao u situaciji i'm not that kind of girl suosjecam s muskarcima i pritiskom koji dozivljavaju pred svim tim ženskim očekivanjima mene ova pedofilka ipak najviše intrigira... sad vidim da je moj 4 godine mlađi partner ništa
eh, da nisam baš bio mlad, nisam napisao, ja sam imao 21 i pol, a ona 33...izgledala kao da ima 27/28
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.09.2009., 01:22   #51
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
eh, da nisam baš bio mlad, nisam napisao, ja sam imao 21 i pol, a ona 33...izgledala kao da ima 27/28
Aeeee, reeeecimo da to mogu shvatiti, jer ja imam 23, a teta u konzumu me jos pita za osobnu kad kupujem cugu ma svako iskustvo je iskustvo, cak i ono nedovrseno... nisi ju vise sretao???
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 18.09.2009., 13:31   #52
nije da palim vatru, ali tema je "opišite svoje prvo sexualno iskustvo", a ne "jeste li se ikad sexali".. bez ljutnje lupus est, ali ja ne kužim čemu ti sad moraš nama reći da se ti nisi sexao..

moje prvo sexualno iskustvo..mladi, ludi zaljubljeni, sexali se na suho kao i inače, i ja odlučila probat kako je zapravo..nismo planirali, bez kondoma, na brzinu sam shvatila šta sam napravila, pa sam prestala, ali nije boljelo, sve u svemu slatko. bili smo mladi, ludi i zaljubljeni do ušiju, pa smo prvom prlikom ponovili sve uz zaštitu
candy baby is offline  
Old 18.09.2009., 14:04   #53
Quote:
candy baby kaže: Pogledaj post
nije da palim vatru, ali tema je "opišite svoje prvo sexualno iskustvo", a ne "jeste li se ikad sexali".. bez ljutnje lupus est, ali ja ne kužim čemu ti sad moraš nama reći da se ti nisi sexao..
Onda ignoriraj moj post i boli te kita, odnosno pička. I gotovo!
Uostalom, tema 'jeste li se ikad seksali' nema nikakvog smisla jer je većina već stupila u seksualne odnose, tako da bi dotična tema vrlo brzo bila zaključana/izbrisana.
lupus_est is offline  
Old 18.09.2009., 15:08   #54
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Aeeee, reeeecimo da to mogu shvatiti, jer ja imam 23, a teta u konzumu me jos pita za osobnu kad kupujem cugu ma svako iskustvo je iskustvo, cak i ono nedovrseno... nisi ju vise sretao???
još smo zajedno
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.09.2009., 20:45   #55
sa 12 godina starijim frajerom na luftiću na plaži.. trajalo je par sai, znao je kako postupati sa curom, nije me bolilo niti malo, trajalo satima i mogu svrstati u jedno od najboljih iskustava ikad
__________________
Nisam Bob
Ali Dylan

SpeedLover is offline  
Old 18.09.2009., 21:31   #56
Prva drkica neponovljivo.. osim sta sam se usra ko grilica kad je malisa poceja povracat

prvi seks... joooj ja, ona, more, borovina (jebemliti borovinu da ti jebem)
ja 17 ona godinu mladja... prvi put i meni i njoj... litnja noc, krenulo s mazenjem, ljubakanjem i kaze ona amo, ja blenem, di?? ona, pa znas... rekoh ahaaaaaaaa naravno...
pomaknemo se s klupice pod bor uz more i dasa (ja) skinem maju da se cura ne nazulja, totalni kavalir
petlja ona oko mene, petljam ja oko nje nikako pogodit di treba... uzme ona stvar u svoje ruke kaze, ajde, ja ko sivonja... njoj suze na oci... pitam boli?
kaze... malo, ja reko' polako cu... i hop hop kaze ona dobro je prokusaj jace, ja se krenuo trzat ko epilepticar na umoru, ispadne mi van i valjda onako sluzav..krvav sta li vec sklizne niz njenu guzu u borove iglice i zemlju... HESUS!!!!
gleda ona, sta je jesi gotov? reko JESAM JEBEMLITI SEKS I BOROVINU!!! amo mi na nocno kupanje... a tek kad je more doslo... prvo je ohladilo, ali poslje je peklooooo...
prekinuli nakon 2 tjedna... vise nikad pokusali... ali zato sa sljedecom djevojkom bio iskusan pa to obavio kad njenih nije bilo doma
radion-plavi is offline  
Old 18.09.2009., 22:31   #57
aaaa prvi put
sa 19, u autu. napaljeno, neplanirano, tako zeljeno, malo bolno i predobro. ostalo u fakat dragom sjecanju
RedLilly is offline  
Old 18.09.2009., 23:12   #58
Quote:
malady kaže: Pogledaj post
Bolno,skoro su mi suze na oči došle,uglavnom jutro nakon sam povraćala a krvarila sam još tri dana nakon,brrrrrrrr
također.. sam što ja nisam povraćala... al bolilo je i krvarila sam puuuuno previše :S

s tim da mi ginekologica nie pomogla nego odmogla... ma ne želim ni ponavaljat
dire Dawn is offline  
Old 19.09.2009., 00:21   #59
Prije 3 tjedna . Prvih 5 minuta je boljelo ko vrag i u sebi sam mu psovala sve po spisku a onda kasnije puno puno manje iako je cijelo vrijeme bilo bolno. Trajalo je oko 1 h i malo sam krvarila taj dan i sljedeci pola dana. Bilo je ok
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 19.09.2009., 07:56   #60
Jel se može i senzualno?
__________________
_-_Help yourself_-_
Logicus is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger