Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 12:33   #2181
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
a jbg znam, baš smo pacijenti. Anywayz, meni su u tome da ništa ne poduzmem ''pomogle'' određene činjenice poput te da je to bilo rano ujutro (a tad sam ko zombi ), a i bio sam užasno gladan te sam žurio u MC
Možda koju UNICEF-kofku vidiš sad u subotu kad ćemo ići na renesansni festival, pa ćeš imat novu priliku da se pokažeš.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:49   #2182
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Možda koju UNICEF-kofku vidiš sad u subotu kad ćemo ići na renesansni festival, pa ćeš imat novu priliku da se pokažeš.
Possible. Samo pitanje dal će bit baš ta
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:54   #2183
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
Possible. Samo pitanje dal će bit baš ta
Pa ako ne bude pitaš gdje joj je frendica.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 13:16   #2184
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Definitivno zaobilazim glavni i UNICEF,sama dripanja imam sam sa sobom.
Gle, ja da sam na tvom mjestu nebih dvojio nego bi ponovo otisao tam. Tim vise ako bi se curi i dopadao i nakon tih 10min pricanja.
Nemas kaj za izgubit, eventualno dobit.

Rockstar, nebus umrl od gladi ak trazis broj od zenske
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:44   #2185
Ne želim biti partibrejker, no tim je curama u opisu posla pristupačnosti komunikativnost kako bi prikupile donacije, so... Ulijeću im vjerojatno svakodnevno.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 16:19   #2186
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
Ne želim biti partibrejker, no tim je curama u opisu posla pristupačnosti komunikativnost kako bi prikupile donacije, so... Ulijeću im vjerojatno svakodnevno.
A i tako me ne zanimaju cure koje zanimaju svakog.

Problem solved.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 16:22   #2187
Pitanje je na koji nacin 'zanimaju svakoga' ;D
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:56   #2188
Ghost jesi uspio naći unicefovku? ne znam jel tvoja, al grupa na Facebooku na koju upravo naišla me podsjetila na ovu temu
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 01:54   #2189
Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
Ghost jesi uspio naći unicefovku? ne znam jel tvoja, al grupa na Facebooku na koju upravo naišla me podsjetila na ovu temu
Našao sam je.

Samo ću ti reć; I do suck u odabiru prijatelja,a tek cure pogotovo.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 08:51   #2190
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Našao sam je.

Samo ću ti reć; I do suck u odabiru prijatelja,a tek cure pogotovo.
She should suck, not you. You'll never learn...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 12:56   #2191
Ja sam bio neki dan u Požegi i u kafiću zapazim jednu cjevojku koja ima crvenu kosu. A par dana pije sam pričo s jednom curom kojoj se svidio jedan momak pa ga je tražila po fejsu. I tako sam ja počeo tražit ovu curu i našo je jako brzo a nisam znao ni odakle je niti ime a niti prezime a našo sam je po proflnoj slici.
Nije važno kako je išla priča ali bitno je kako se zapravo lako nađu ljudi preko fejsa.

A vidio sam u tramvaju jednu curu i čuo razgovor i ako zna tko je ona neka javi. Dalmatinka koja je došla iz Amerike i studira u Zagrebu a visine od 160-165 cm s dalmatinskim naglaskom ali s ubacivanjem engleskih riječi i živi negdje na trešnjevačkom placu....
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 14:21   #2192
Studeni 2012 god ako se ne varam, bio ne neobicno topli dan, da sam cak u baloneru izasla iz kuce. Imala sam propise za polagati u HAK-u, bila sam sva nervozna i sjedila sama s desne strane, svi su sjedili nasuprot i nakon nekog vremena se sjeo netko pored mene ali nisam bas registrirala jer sam bila zadubljena u svoju prekrasnu oryx knjigu sa propisima..
Nakon par min me nesto poceo ispitivati, mislim da kada pocinje ispit i gdje se ulazi, pa smo kratko nesto bili razgovarali. Kada smo usli sjedili smo jedan pored drugoga, nije imao kemijsku pa sam mu posudila rozu jer nisam imala drugo hahah
Kasnije smo pisali i ja sam cekala da on prvi zavrsi jer me bilo sram sta ako ja padnem bilo bi me bed, oboje smo bili na jednom pitanju al se u konacnici on ustao i otiso ( polozio je ). Nakon minute idem i ja, kaze covjek polozila i ja sva sretna krenem van i jos zurim da ga uhvatim ali vise ga nije bilo..
Mozda je bilo samo s moje strane al na meni je ostavio bas utisak, bio je vislji i imao svijetliju kosu, Ivan se zvao
Ne mislim da cemo se pronaci, ali eto da i ja podjelim pricu s vama
Makidea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 14:58   #2193
evo da i ja stavim-premda nema smisla al ok..viđen više puta u autobusu promet Split broj 37 -momak koji ja mislin ide na FESB sa ogromnom napuvanom ricastom kosom i bradicom .Nisan imala nikakvi kontakt sa njin ali je izgleda baš smišno
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 17:18   #2194
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Rockstar, nebus umrl od gladi ak trazis broj od zenske
mda znam, ali nisam ja baš nešto od akcije tak rano ujutro. No trebao sam probat u svakom slučaju, but now it's too late I guess, so I'm moving on
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 17:19   #2195
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
mda znam, ali nisam ja baš nešto od akcije tak rano ujutro. No trebao sam probat u svakom slučaju, but now it's too late I guess, so I'm moving on
Bez brige,nisi ništa propustio.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 18:13   #2196
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Bez brige,nisi ništa propustio.
A to ne znam. Mislim da, vidim da je od ove tvoje bilo nula bodova, ali ne znači da bi isto i s ovom mojom bilo.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:20   #2197
U subotu, 06.09., isla sam u kafic u west gate, sjela sam i narucila karlovacko, konobar je bas mmmmmmmm, ima tetovazu na ruci "Edita", valjda mu je to zena, ili kcer, nije vazno. Samo si ti bio najsladji....simpatican....:*
StikliceWomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 23:16   #2198
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Našao sam je.

Samo ću ti reć; I do suck u odabiru prijatelja,a tek cure pogotovo.
Eh..žao mi je zbog toga
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 19:15   #2199
Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
Eh..žao mi je zbog toga
Kakav je ovo spam?

A ja se već uplašio, da si srela nekog
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 20:19   #2200
Haha a ja sam u nekakvom đumbusu. Inače vjerojatno nikada ne bih ovdje tražila nekoga kog sam vidjela, iako sam nedavno vidjela jednog tipa u mallu, pogledali smo se pogledom koji je odisao dvjema mogućim primislima 1."eh da sam solo" ili 2."koja čudak/inja, kaj gleda"
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.