Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2014., 22:38   #41
Davanje vremena je trebalo započeti tako da joj na ono sranje ništa nisi odgovorio.

Točno znam o čemu se radi i sve što napiše samo vrišti ja, ja, ja. Njezine su potrebe da se odmori ako je iscrpljena, tvoje su da ne njeguješ prijateljski odnos sa ženom u koju želiš gurati.

Ne kontaktiraj i ne odgovaraj na njezine podražaje.

Sent from my HTC One using Tapatalk
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 22:49   #42
Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
Davanje vremena je trebalo započeti tako da joj na ono sranje ništa nisi odgovorio.

Točno znam o čemu se radi i sve što napiše samo vrišti ja, ja, ja. Njezine su potrebe da se odmori ako je iscrpljena, tvoje su da ne njeguješ prijateljski odnos sa ženom u koju želiš gurati.

Ne kontaktiraj i ne odgovaraj na njezine podražaje.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Pa odlučio sam se da joj se neću javljati i dati joj vremena pa će se valjda javiti sama neznam :/ a i rekla mi je sto puta da me ne voli tak da mislim da nemam dobre šanse a i puno smo udaljeni :/
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 22:51   #43
Quote:
asusf5sl kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

konstantno mi govorila da mi fali ono nešto

a ona mene ne barem mi tako rekla kad smo još bili skupa.
Pa:
Quote:
Nakon tog razgovora se naljutila i zeli da je pustim na miru i da joj je dosadilo vise govoriti da me ne voli jer ja to svaki put ignoriram kad mi rekne.


Sunce mu...
Ti vidiš ono što želiš vidjeti, totalno ignoriraš realnost, sve što ti ta ženska kaže:
A kaže ti jasno i glasno ovo :

1.ne voli te..uopće te ne voli...unatoč lovi i sigurnosti...
Helouuu kaj ti tu nije jasno ?

2.ideš joj na nerve jer si ne daš dokazati da te ne voli...kaj ne razumiješ hrvatski ?
Koji je problem ?


Daj se odi istuširaj, prošetaj, znam da si usamljen i da je voliš ali ona tebe ne voli.
Ponavljam ne želi te, gnjaviš je, sosadan si joj i...ne voli te.
Zakaj trčiš za onom koja te ne voli.
Dobro svi mi se u jednom periodu života teško odvajamo od iluzija o nekome, da smo mu važni i da nas voli, nada je hrana za očajne, imamo dobra srca i ne shvaćamo kako nas to ne voli ona osoba koju obožavamo...da ne želi našu ljubav....ali ovo je smiješno.
Cura te ponižava i ti trčiš za njom ?
Nije stidljiva, nije plaha, ne boji se ljubavi, ne djeluje drago i vedro,ne flerta, ne djeluje oprezno nego te jednostavno nemre smisliti i navlači te...i još se ponaša bezobrazno i sebično prema tebi.
Kaj imaš 14 godina ?
Kakv te očaj i ljubav tjeraju da trčiš za ženom koja ti u facu, pazi u facu kaže da si davež kojega ne može podnijeti i još insinuira da si glup jer ne kontaš da te ne voli i da te neće voljeti.
Kaj ti to treba ?:
Samo te iskorištava da si bilda ego kako je ti želiš ali na bilo koji znak bliskosti se povlači i tretira te kao oprosti...maloumnika.
Dečko dragi daj se saberi !
Pristao bi biti sa nekim u vezi i graditi budućnost ako bi te ona samo financijski trebala a ne voljela ? Kaj nema drugih cura na svijetu ?
kam gledaš kada hodaš po cesti...jel' nvidiš zaljubljene parove ?

Na ovo :
Quote:
Neznam što da ti kažem više problem je što ti hoćeš da ti ja kažem nešto što trenutno ne mogu.
To ti je ona izvlakuša "nema kemije između nas " " nisam sada za vezu " "danas perem kosu a sutra je sušim " itd.
Ne voli te. Šlus.
Daj prihvati to i ne sili curu da te laže.
Prikelji to na frižider i dođi k sebi...pliz!

Jel' ti to nas onak malo zezaš ? Stvarno te ne kužim.

Zadnje uređivanje pozitivax : 08.05.2014. at 23:00.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 22:51   #44
Pa ako ti nastaviš skakati na svaki njezin podražaj... Ako te ne želi u svom životu pokaži joj kako to izgleda.

Sent from my HTC One using Tapatalk
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 23:17   #45
Što je najgore samo govori ono loše što se dešavalo nezna reći ono dobro što je bilo i što sam sve činio za nju to zaboravlja. No zapravo tu ničega nije bilo toliko lošeg očito me ne želi pa joj je pun kurac više mene. Sigurno ima nekoga drugog s kim puni ego a mene tko šiša.
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 23:25   #46
Nema. Možda ima nekog drugog s kim puni nešto drugo jer ego puni s tobom preko Skype.

Sent from my HTC One using Tapatalk
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 23:30   #47
Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
Nema. Možda ima nekog drugog s kim puni nešto drugo jer ego puni s tobom preko Skype.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Ma nek puni tko hoće, makar nemam što žaliti jer sam i ja je mnogo puta pumpao samo neznam koji mi kurac i kako da se saberem i da progledam konačno.
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 10:47   #48
Quote:
asusf5sl kaže: Pogledaj post
znači da s njom nije nešto uredu
i sama rekla da s njom nešto ne štima po tom pitanju.
Nikad ne pokazuje neke emocije
sva je neka hladna
to su joj i ostali govorili i
ima neki štit oko sebe.
samo govori ono loše što se dešavalo
Što ti voliš na njoj?
lady99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 10:55   #49
Quote:
asusf5sl kaže: Pogledaj post
Ma mislim da je sad kasno jer mi je rekla ovo:

Razočarala sam se u to koliko ti misliš samo na sebe, previše se toga lošeg desilo nemogu jednostavno biti kao prije ko da ti nisam 500 puta rekla, previše sam iscrpljena i kad tad sam morala puknit. Neznam što da ti kažem više problem je što ti hoćeš da ti ja kažem nešto što trenutno ne mogu.

Rekao sam joj da ću je pustiti na miru i dati joj vremena koliko god treba i ona mi na to odgovorila samo dobro
Da li je tebe riječ "trenutno" nagnala da napišeš ovakvu glupost na kraju?
Kada joj daješ svo vrijeme ovoga svijeta, neće nikada imati potrebe da nešto ostvari.
Kada bih ja bila na tvome mjestu, napisala bih joj neka oprosti na smetnji i da ju više neću kontaktirati.
Uz kurtoazno "puno sreće"" za kraj.
lady99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 11:08   #50
Quote:
asusf5sl kaže: Pogledaj post
Ma nek puni tko hoće, makar nemam što žaliti jer sam i ja je mnogo puta pumpao samo neznam koji mi kurac i kako da se saberem i da progledam konačno.
Onim svojim brutalnim i iskrenim postom htjela sam te probuditi iz te emotivne katatoničnosti i nerealnosti u koju si upao. Ne zamjeri.

Djeluješ kao razuman, vrijedan, pošten, dobar i drag dečko pa se nemoj jeftino prodavati samo da ne bi bio sam.

Nađi curu/ženu koja će te voljeti svim srcem, pokazivati ti naklonost, željeti biti sa tobom...bez obzira na lovu i posao koji radiš.Nemoj nikoga kao ta navlakačica moliti da te voli...jednostavno nemoj.
nije ona kriva, cura ti je lijepo objasnila i možda joj je žao što si gore sam pa zato održava kontakt sa tobom.Iz sažaljenja.
Dečko dragi možeš ti bolje.Nađi neku vedru i dragu, zanimljivu curu.
Daj si vremena.Ne pričaj ni pod razno koliko zarađuješ, ne ističi novac, ne govori o lovi...okej ?
Čuvaj svoje srce za neku uistinu vrijednu pa kada je nađeš....ne puštaj je od sebe.
Daj si vremena, ne moraš iz jedne veze u drugu.

Ovo sve je zato jer si nerealan prema svemu.Ona je bila jasna.Potpuno jasna.
Mogla je biti lejm pa napisati da nema kemije, da ima obaveza, da si joj drag, okoristiti se tobom da ima sigurnost i da ode u inozemstvo, da se brineš o njoj, pričati ti šarene laži iz koristi pa nije. Mislim biti neiskrena.Nije. Poštuj njene osjećaje.

Druga vstvar da te voli ali te ne voli. Pomiri se sa tim.
Znam da je teško ali je tako.
Budi i dalje dobar čovjek i pazi malo na sebe.
Sretno ! Ovo sa njom će proći....uvijek prođe.Vjerujem da te čeka netko bolji, kvalitetniji, neka druga sreća.

Btw.ljubav nije kupuj-prodaj pa što god si učinio za nju dobro ne znači da te ona zato mora voljeti lažno i na silu biti sa tobom.
Nemoj biti sebičan.
Ni sa jednom curom. Ako pomažeš, pomažeš iz srca.Malo se razočaraš ali ne očekuj da si zbog pomaganja kupio nekoga i da taj treba biti tvoj vjerni i poslušni psić.
Nejde to tako.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 11:13   #51
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Kak nekom nije neugodno reći da ti fali ono nešto?!

Meni nije jasno kako nekome kome je to rečeno nije neugodno i ispod časti i dalje trčati za tom osobom
Ima drugih, nije ona jedina A kada te prođe ta opsesija njome, lupat ćeš se po glavi misleć' kako si bedast bio

Ali nije to ništa loše Svi na neki način kad tad prođemo neko ljubavno sranje i to je okej
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 13:19   #52
Hvala Vam svima na svajetima puno mi pomazu, ne treba ni nju kriviti sto me ne voli to su njeni osjecaji i treba to postivati, ali kad kroz cijelo vrijeme bio neki nemirni duh u meni i stalno mi govorio pokusaj ovo pokusaj ono i na momente je stvarno bilo nekad super s njom u par navrata me bila i iznenadila s njeznoscu e sad zasto je takva bila neznam. Mozda joj je samo falio u tom trenutku netko pa sam se ja nasao tu, to samo ona zna ali ajd makar je iskrena i rekla mi sve, mogla je doci tu i iskoristavati me na mnogo nacina. Kod nje me najvise zbunjivala ta njena neka neodlucnost i nesigurnost, nekad je znala citati po horoskopima i po netu kakva bi veza bila izmedju nas i kako se slazu horoskopski znakovi. Nekad davno mi je govorila isto da je i ona sama nekad pomislila da moze biti sa mnom i tak mnogo toga se izdesavalo izmedju nas dvoje. Najteze mi pada da bas zauvijek s nekim tako prekinem odnos jer danas sutra bi volio cuti gdje je, kako joj je i tako to nadam se da me razumijete.
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 14:16   #53
Vjerujem da ste imali divnih sjećanja....zadrži ih ali ona te više ne voli.
Bar je iskrena.
Imam savršen song za tebe :
http://youtu.be/MuI1rb3kcuE
Ništa tu ne možeš....dobro veli pjesma.

Vjerujem da si gore sam i usamljen često, trebaš ljubav ali ne od žene koja te ne voli i ne želi. A žene je teško razmujeti...još se nije rodio tko bi znao što točno žene žele...dosadne su one koje točno sve znaju i kontroliraju sve osjećaje, idu u sve samo mozgom a ne srcem.
Takve su živa davež i dosada.
Učiti o ženama nije lako....naoružaj se strpljennjem, dobicima i gubicima


Čuj isplači se, prošetaj, popij litru vina, pjevaj, isplači i...preboli.
Dođi će tek neka savršena za tebe.
Znaš nije tvoja krivnja što ona više ne osjeća za tebe isto, vjerojatno joj osjećaji za tebe i nisu bili jaki.
Svi smo doživhjeli da smo jako malo ili čak nitko nekome tko je nama sve...takav je život.
Bolje da si to sada saznao i shvatio nego kasnije.

Zato joj se fućka kaj si radio za nju, jel' je voliš ili ne, patiš li ili ne, kako si , sve o lovi i sigurnosti.
No ovako kako pišeš buš zakačio neku sponzorušu pa nemoj više o lovi, poslu i inozemstvu

Kaj reći ?
Kada dođe ljubav tvoga života znati ćeš.
Pusti horoskope i slične bedastoće kao smrtno ozbiljnu stvar, vidiš da je dosta nezrela i nespremna za pravu vezu....
Zvijezde , seks, lova..
Sve to to ne garantira dobrotu čovjeka i ljubav.
Neko je iskren, netko sebičan, netko nezreo, netko glup, netko razmažen, netko pošten, netko ohol i tašt.
Samo idi dalje.
Ne trebaš razumjeti zašto te ne voli, ne voli te...to je dovoljno.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 14:41   #54
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ste imali divnih sjećanja....zadrži ih ali ona te više ne voli.
Bar je iskrena.
Imam savršen song za tebe :
http://youtu.be/MuI1rb3kcuE
Ništa tu ne možeš....dobro veli pjesma.

Vjerujem da si gore sam i usamljen često, trebaš ljubav ali ne od žene koja te ne voli i ne želi. A žene je teško razmujeti...još se nije rodio tko bi znao što točno žene žele...dosadne su one koje točno sve znaju i kontroliraju sve osjećaje, idu u sve samo mozgom a ne srcem.
Takve su živa davež i dosada.
Učiti o ženama nije lako....naoružaj se strpljennjem, dobicima i gubicima


Čuj isplači se, prošetaj, popij litru vina, pjevaj, isplači i...preboli.
Dođi će tek neka savršena za tebe.
Znaš nije tvoja krivnja što ona više ne osjeća za tebe isto, vjerojatno joj osjećaji za tebe i nisu bili jaki.
Svi smo doživhjeli da smo jako malo ili čak nitko nekome tko je nama sve...takav je život.
Bolje da si to sada saznao i shvatio nego kasnije.

Zato joj se fućka kaj si radio za nju, jel' je voliš ili ne, patiš li ili ne, kako si , sve o lovi i sigurnosti.
No ovako kako pišeš buš zakačio neku sponzorušu pa nemoj više o lovi, poslu i inozemstvu

Kaj reći ?
Kada dođe ljubav tvoga života znati ćeš.
Pusti horoskope i slične bedastoće kao smrtno ozbiljnu stvar, vidiš da je dosta nezrela i nespremna za pravu vezu....
Zvijezde , seks, lova..
Sve to to ne garantira dobrotu čovjeka i ljubav.
Neko je iskren, netko sebičan, netko nezreo, netko glup, netko razmažen, netko pošten, netko ohol i tašt.
Samo idi dalje.
Ne trebaš razumjeti zašto te ne voli, ne voli te...to je dovoljno.
Ma proci ce me, kad sam prebolio trogodisnju vezu onda je ovo nista naspram toga i ne osjecam se toliko lose ko nakon te veze. To sto si rekao da je nezrela to stvarno stoji, ima 27 godina a zapravo slabo ima iskustva u ljubavi. Mislim da ni ona sama nezna kakvog muskarca trazi, mozda ce joj nekad biti i zao sto je tak prema meni postupila a mozda i ne tko zna. Mnogo puta mi je govorila kako i kad nesto osjeca zna to kriti i ne pokazivati. Zaboravio sam reci i da je uzasno puno tvrdoglava i pre pre ponosna osoba udarit ce joj to u glavu, pogotovo toliki ponos! Vamo se cesto osjetim usamljeno iako imam kolege i ovdje a i u domovini ali opet ima ona praznina i nisam sretan bez obzira na novac, dobar posao itd... to bi sve sutra zamijenio kad bi mi ona pokazala neke osjecaje ili neka druga sve ostalo mi je manje vazno.
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 17:16   #55
Zaboravio sam vam još reći i to što mi je rekla prije nego ću otići. Rekla je pa i da je sve idealno između nas bilo ne bi mogla to tako zbog udaljenosti. Šta velite na to?
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 17:17   #56
Zbilja pitaš? Nema ti tu kruha.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 18:19   #57
Stari moj, ja sam u jednoj slicnoj situaciji, no puno kompliciranijoj. Nakon 9 godina prekinuo s curom, prije cirka 1,5 mjesec. No jos komuniciramo. Ja sam isto kao ti bio ukomiran, falila mi, a jos i komuniciramo. Isto rekla da me vise ne voli (kao partnera) ali da kao prijatelja. E sad, ja sam se ohladio, i tako mi je svejedno postalo. Vise mi bas i ne fali posebno. Pokusaj se sto manje cut s njom, ja sam sebi obecao da necu nikako slat poruke niti bilo sta, ali ak ona posalje ok, odgovorit cu. Vjeruj mi tako ce ti biti lakse i prije ces je preboliti. Hebi ga, mi muskarci, kad se zatelebamo, tesko se hladimo. Djevojkama je to vjerojatno puno lakse. Ne kazem da prekidas kontakt, ali svaki dan pokusavaj sve manje mislit na nju, i nek ti misli sibaju na neku drugu stranu (djevojku ).

Sent from my SM-C101 using Tapatalk
vdudukov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 18:36   #58
Quote:
vdudukov kaže: Pogledaj post
Stari moj, ja sam u jednoj slicnoj situaciji, no puno kompliciranijoj. Nakon 9 godina prekinuo s curom, prije cirka 1,5 mjesec. No jos komuniciramo. Ja sam isto kao ti bio ukomiran, falila mi, a jos i komuniciramo. Isto rekla da me vise ne voli (kao partnera) ali da kao prijatelja. E sad, ja sam se ohladio, i tako mi je svejedno postalo. Vise mi bas i ne fali posebno. Pokusaj se sto manje cut s njom, ja sam sebi obecao da necu nikako slat poruke niti bilo sta, ali ak ona posalje ok, odgovorit cu. Vjeruj mi tako ce ti biti lakse i prije ces je preboliti. Hebi ga, mi muskarci, kad se zatelebamo, tesko se hladimo. Djevojkama je to vjerojatno puno lakse. Ne kazem da prekidas kontakt, ali svaki dan pokusavaj sve manje mislit na nju, i nek ti misli sibaju na neku drugu stranu (djevojku ).

Sent from my SM-C101 using Tapatalk
Nekako sam došao sebi makar po pitanju da joj se ne javim, i ja smatram da je ovako najbolje jer onako kad se čujemo bude tu i flerta i svega i opet si mogu umislit nešto u glavu i ponadati se i popušit opet šamar i novo razočarenje, čisto sumnjam da će se i ona javiti nakon svega pogotovo ako vidi da sam se ja ušutio neće me vjerovatno htjeti dirati a ako se i javi odgovorit ću joj da ne ispadnem opet kreten. Danas je izgleda najbolje biti ko robot, bez osjećaja i svega ostalog. Kad tad uvijek netko nekoga sjebe i jedna strana pati a drugu boli k.
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:26   #59
Druže, pusti ti nju, to je glupača samo takva. Imaš plaću veću od 2000€ a ona je imala priliku da bude sretna ali kad je tuka glupa šta ćeš joj. Jako je tužno što ne misli na svoju budućnost, ovako će nastaviti raditi sezonske poslove.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 21:45   #60
Ako ti je cura jasno rekla da te ne voli onda znaš na čemu ste,uput ti je rekla da ti fali ono nešto,na tvom mjestu bi je automatski prekrižio,ne kao curu,nego i kao osobu,cura te iskorištava i ne poštuje,odjebi i vozi dalje
Snipes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.