Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2014., 12:36   #101
Quote:
zipi-san kaže: Pogledaj post
@malena. Sto je najgore od svega on se javlja meni. Ja ne zelim biti nepristojna ali bi ga najradje sterala u rodno mjesto. Htjela bi od njega nesto vise, ali sam svjesna da su sanse zato minimalne. E sad, uvijek analiziram zasto je to tako. Ili mu nisam napeta, ili mu se ne da vezivati jer nikad nije imao ozbiljniju vezu a ima 30 godina ili nesto trece. A ocito me zeli zadrzati u svom zivotu, jer se javlja(mozda mu je samo dosadno). Nemoj mu se javljati jer to pumpa njegov ego. Stavi ga na hladno i tamno mjesto. Takve tipove treba izbaciti iz glave. Znam da nije lako ali trebas svaki dan sebi govoriti:'sta ja imam od njega' pa ce ti svako jutro biti lakse i lakse
Prije su nikakve Kod tebe ispada da si potpuno svjesna svega što trebaš učinit u takvoj situaciji, al si jednostavno još uvijek preslaba na njega. Al proći će to
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 15:30   #102
Da, proci ce. Sto je najgore, vec je proslo prije 6 mjeseci, onda se on opet javi i opet sve ispocetka. Sama sam kriva. Trebala sam ga izignorirati. A jedna frendica koja ga poznaje of prije, jer su njezin bivsi i on super frendovi mi kaze da ako mi je stalo da budem strpljiva jer je on povucen blabla... Mislim da bi mi ionako na kraju bilo uzalud vam trud sviraci
zipi-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 20:58   #103
Quote:
zipi-san kaže: Pogledaj post
@malena. Sto je najgore od svega on se javlja meni. Ja ne zelim biti nepristojna ali bi ga najradje sterala u rodno mjesto. Htjela bi od njega nesto vise, ali sam svjesna da su sanse zato minimalne. E sad, uvijek analiziram zasto je to tako. Ili mu nisam napeta, ili mu se ne da vezivati jer nikad nije imao ozbiljniju vezu a ima 30 godina ili nesto trece. A ocito me zeli zadrzati u svom zivotu, jer se javlja(mozda mu je samo dosadno). Nemoj mu se javljati jer to pumpa njegov ego. Stavi ga na hladno i tamno mjesto. Takve tipove treba izbaciti iz glave. Znam da nije lako ali trebas svaki dan sebi govoriti:'sta ja imam od njega' pa ce ti svako jutro biti lakse i lakse
zipi-san, svaki si dan govorim to makni se..nemoj pisati..kad mi se uvijek tu negdje mota po glavi..sigurno ima nekoga a na meni hrani svoj ego (mislim ima skoro 40, i živi u drugoj državi)..a ja uvijek poblesavim i nikako da izbrišem njegove poruke...kad mi se uvukao pod kožu..svjesna sam da više ne vrijedi ništa..nema od toga ništa...nekada pomislim još sad ću mu se javiti i uredno mi odgovori..onda kažem neću više.....grrr
__________________
malena
Malena3108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 01:19   #104
Jednog dana ce nam sve ovo biti jako smijesno
zipi-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:12   #105
Bio sam prije par dana u Zagrebu i tak javim joj se da se vidimo, popili smo kavu i pričali. Cijelo vrijeme se ponašala totalno hladno prema meni i nikakve emocije nije pokazivala niti je izgledala da joj je drago što me vidi. Rekla je da je takva zbog tih svih događaja što su se desili dok smo bili skupa i vrijeme nakon toga. Pitao sam je u poruci jel joj drago što me vidjela ona to ignorira i naljutila se. Par dana nakon toga smo se čuli porukama i skroz normalno odgovarala. Sinoć sam zbario jednu drugu djevojku koja je stvarno lijepa i simpatična a ja opet s vremena na vrijeme mislio na ovu iz Zagreba neznam koji mi je k. više neznam šta da radim više
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 16:53   #106
Quote:
asusf5sl kaže: Pogledaj post
Bio sam prije par dana u Zagrebu i tak javim joj se da se vidimo, popili smo kavu i pričali. Cijelo vrijeme se ponašala totalno hladno prema meni i nikakve emocije nije pokazivala niti je izgledala da joj je drago što me vidi. Rekla je da je takva zbog tih svih događaja što su se desili dok smo bili skupa i vrijeme nakon toga. Pitao sam je u poruci jel joj drago što me vidjela ona to ignorira i naljutila se. Par dana nakon toga smo se čuli porukama i skroz normalno odgovarala. Sinoć sam zbario jednu drugu djevojku koja je stvarno lijepa i simpatična a ja opet s vremena na vrijeme mislio na ovu iz Zagreba neznam koji mi je k. više neznam šta da radim više
Ma zajebi to, žena te koristi kao izvor nekakve sigurnosti, vjerojatno ti se javi kad se osjeća usamljeno i tako to....u svakom slučaju ne zvuči mi to kao da dijeli tvoje osjećaje. Znam da je teško ali bit će ti još gore što duže to potraje, na kraju ćeš se samo još više razočarati...
Nisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:22   #107
Quote:
Nisha kaže: Pogledaj post
Ma zajebi to, žena te koristi kao izvor nekakve sigurnosti, vjerojatno ti se javi kad se osjeća usamljeno i tako to....u svakom slučaju ne zvuči mi to kao da dijeli tvoje osjećaje. Znam da je teško ali bit će ti još gore što duže to potraje, na kraju ćeš se samo još više razočarati...
Ma ne javlja mi se više nikako sama uvijek ja prvi
asusf5sl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.