Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 21:21   #161
a kad je puno ljudi tako zatvoreno... svi imaju neke teškoće, probleme, demone u sebi, a ne žele to podijeliti i onda se to nakuplja, frustracija raste s obje strane, jer između ljudi nema iskrenog i otvorenog razgovora. teško je reći šta ko misli, želi, šta mu smeta, šta voli, šta ne voli... svi nešto drže u sebi. tajanstveni svi, a mene to nervira.
muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 21:26   #162
nemojte da vas frustrira tajanstvenost i preselite se ako ste u zatvorenom prostoru
recimo negdje na otvorenom prostoru, susjednu državu ili nešto u tom stilu, ako je ikako ostvarivo
Dormetto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 21:33   #163
ne frustrira mene to više. tko želi biti zatvoren, neka bude. ali ne znam šta tko ima od toga. svi smo nekad bili povrijeđeni i šta sad.

Zadnje uređivanje muflonka : 27.08.2014. at 21:33. Reason: dfd
muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 21:45   #164
nisu svi svojevoljno zatvoreni :P
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 21:50   #165
Quote:
muflonka kaže: Pogledaj post
a kad je puno ljudi tako zatvoreno... svi imaju neke teškoće, probleme, demone u sebi, a ne žele to podijeliti i onda se to nakuplja, frustracija raste s obje strane, jer između ljudi nema iskrenog i otvorenog razgovora. teško je reći šta ko misli, želi, šta mu smeta, šta voli, šta ne voli... svi nešto drže u sebi. tajanstveni svi, a mene to nervira.
A kada netko podijeli s nekime nešto što ga muči, onda bolje da nije. Barem je tako u mom slučaju.

Ili dobiješ shitstorm od strane drugih od kojih si očekivao podršku ili ih jednostavno ne zanima što te zapravo muči i pitaju tek toliko jer "pravila" društva to nalažu.
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 21:50   #166
Maske se ne spuštaju u ovoj okolini. To ima svoje prednosti, ali i svoje mane.
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:45   #167
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
A kada netko podijeli s nekime nešto što ga muči, onda bolje da nije. Barem je tako u mom slučaju.

Ili dobiješ shitstorm od strane drugih od kojih si očekivao podršku ili ih jednostavno ne zanima što te zapravo muči i pitaju tek toliko jer "pravila" društva to nalažu.
takvi su najbolji
onda ti bude draze da si zidu rekao
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 22:07   #168
Quote:
muflonka kaže: Pogledaj post
ne frustrira mene to više. tko želi biti zatvoren, neka bude. ali ne znam šta tko ima od toga. svi smo nekad bili povrijeđeni i šta sad.
Možda nema ništa od toga, ali, iskreno, koja je razlika između šutnje te ne dijeljenja svojih problema s drugima i prepričavanja istoga nekome tko ne sluša? Zapravo, postoji razlika: uštedit ćeš si živce. Nema mi gore stvari od toga.
Većinu samo zanimaju neke površne informacije kako bi nahranili svoj ego i kako bi imali kasnije o čemu razgovarati.
Nisam rekla da ne postoje iznimke, čast istima, no tako je.
Nitko ne želi slušati o tuđoj patnji, ali će se kasnije o svojoj derati na sav glas i pitati zašto nikoga nije briga.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 22:54   #169
Da imamo sreće,ne bi se ovo zvao US.

Proud to be USovac.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 02:44   #170
Quote:
Ghostflower kaže: Pogledaj post
Većinu samo zanimaju neke površne informacije kako bi nahranili svoj ego i kako bi imali kasnije o čemu razgovarati.
Nisam rekla da ne postoje iznimke, čast istima, no tako je.
__________________
Pour me down the drain, I disappear,
Like every honest thing I used to hear.
zrinkapalačinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:39   #171
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
nisu svi svojevoljno zatvoreni :P
Čijom voljom su onda?
Lost Forever is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:26   #172
plitkog li razmisljanja ...
sta da ti je uzrast bio totalno u banani, a svakakih situacija postoji,
i naravno osoba se povuce i sakriva nekad i od sebe neke stvari a kamoli od drugih

u pocetku mozda prisilno iz potrebe, kasnije to preraste u naviku iliti "prirodno"
a nekima je mozda to i urođeno

je li to svojevoljno ?
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:54   #173
Situacije, okolina, događaji, iskustva, odnosi, nije bitno bira li se ili ne (a i to je neka sasvim druga tema). Ono što je na svakome da odluči što će i kako će se s time nositi. TO je svojevoljno i svakoga čeka, nema iznimaka. Izbjegavanje ili bježanje od odgovornosti, traženje krivca u svemu oko sebe je već ozbiljan problem. Tako nema dalje, a zatvoreni krug postaje sve uži i uži. Bez istinskog razumijevanja prirode života i prihvaćanja odgovornosti nema izlaska iz tog vrtloga. Većina onoga što nam se događa jednostavno se mora dogoditi.
Nema ništa loše u povlačenju u sebe na određeno vrijeme, dok se ne shvate neke stvari. Nije da ne razumijem o čemu se ovdje radi i da popujem sada. Ali ako dođe to takvih navika ništa dobro neće proizaći iz toga.
Lost Forever is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.