Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2014., 17:33   #21
Dosao si sa curama u kontakt(tj. uletio da tako kazem) a onda ste se poceli dopisivati, sigurno im u poruci nisi napisao ti si kurva daj picke jer bi te vecina cura smatrala turbo kretenom i najvjerojatnije blokirala.

Sent from Tapatalk using Tapatalk
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 17:39   #22
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Kako na temelju desetak žena zaključiš o, ni manje ni više, nego - većini?

Na tvom bih mjestu razmislila o promjeni kruga ljudi u kojem se krećem.
Ne poznajem sve ljude ovog svijeta...govorim o vecini cura koje znam ili sam upoznala tijekom svog malenog sarenog zivota...

Ljudi kad zakljucuju onda to rade iz vidjenog...

Zasto bi mjenjala krug ljudi i osoba koje su mi drage i na koje se mogu osloniti ako su same sebi zlo kaj se tice muskaraca

Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
osobno bi radje bi nekog zbunjenog, sramezljivog nego mulca, al vidim da je moje frendice masonvo padaju na takve , mozda je to onaj sindrom ja sam ta koja ce ga promijeniti
Pa to ti govorim...ne znam dal je to postao trend il kaj al vecina zena je sama sebi zlo po tom pitanju
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 17:50   #23
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
A ne znam, morao bih onda i dalje glumit, a stvarno mi se nije dalo, nit sam htio da me gledaju ko primitivca, a i zanimala me reakcija, odnosno hoće li se ohladiti ili ne.
Ohladiti?
Kaj su ti nudile sex?
Pa žene su vidle da je čovjek koji je bio normalan naglo poblesavio i htjele su ti pomoći. To je normalna ljudska reakcija.
Ako se išta da zaključiti iz tvog malog eksperimeta to je onda da još postoji humanosti
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 18:15   #24
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Ohladiti?
Kaj su ti nudile sex?
Pa žene su vidle da je čovjek koji je bio normalan naglo poblesavio i htjele su ti pomoći. To je normalna ljudska reakcija.
Ako se išta da zaključiti iz tvog malog eksperimeta to je onda da još postoji humanosti
Da kvotam garija i pitam OP-a:

Koliko frajera ti se javilo koji su ti htjeli pomoći?
atari2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 18:18   #25
Quote:
atari2 kaže: Pogledaj post
Da kvotam garija i pitam OP-a:
Koliko frajera ti se javilo koji su ti htjeli pomoći?
To su kruške i jabuke.
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 18:21   #26
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
To su kruške i jabuke.
Jeeeeelda
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:02   #27
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
sviđa mi se tvoj mali experiment i s njim si samo dokazao da je vecina žena takva

i da,žene se pale na kretene, seljacine, koje ih tretiraju ko glupace

zašto? nemam pojma ali znam takvih gro primjera
U ovom "eksperimentu" je toliko toga krivo postavljenog i nemjerljivog da se iz njega ništa ne da zaključiti.

Ja sam u mojim krugovima sve skupa možda dva puta čula za takav slučaj da se neka zaplela za totalnog kretena.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:04   #28
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
"Razbio već treći auto u nizu."
nema seljačine koji bar jednom nije opela/golfa/hondu okrenuo na krov
UnknownRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:11   #29
Svaka dobra djevojka želi zločestog momka koji će biti dobar samo zbog nje.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:15   #30
jasno da žene vole dominantne mužjake.to je činjenica.
proljetnileptir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:15   #31
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
U ovom "eksperimentu" je toliko toga krivo postavljenog i nemjerljivog da se iz njega ništa ne da zaključiti.

Ja sam u mojim krugovima sve skupa možda dva puta čula za takav slučaj da se neka zaplela za totalnog kretena.
Pa autor niti nije tvrdio da je sproveo znanstveno istraživanje
Meni se eksperiment baš sviđa jer govori o sklonostima nekih žena (btw, i ja sam bila takva u mladim danima ), a to je da misle da muškarca mogu promijeniti Sve se one nadaju da će iz seljačina i primitivaca napraviti "normalne", iz ženskaroša vjerne...itd. Valjda previše romantičnih komedija gledamo!
Jedino ne znam koliko godina imaju dotične gospođice; ako je <23 onda je valjda razumljivo
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:26   #32
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Pa autor niti nije tvrdio da je sproveo znanstveno istraživanje
Meni se eksperiment baš sviđa jer govori o sklonostima nekih žena (btw, i ja sam bila takva u mladim danima ), a to je da misle da muškarca mogu promijeniti Sve se one nadaju da će iz seljačina i primitivaca napraviti "normalne", iz ženskaroša vjerne...itd. Valjda previše romantičnih komedija gledamo!
Jedino ne znam koliko godina imaju dotične gospođice; ako je <23 onda je valjda razumljivo
Svejedno što nije znanstveno istraživanje. Ovim istraživanjem dokazao je da su mu se na statuse kojima je iskazivao agresivnost ili omalovažavao žene, javile neke žene porukom i neke su se našle s njim.
Kakve osobe on ima na friend listi, iz kojih krugova, koliko žena, koliko mu ih se javilo i koliko je od tih stvarno htjelo nešto s njim - pojma nemamo. Toliko.

Najbolje mi je na kraju gdje mu se svidjela jedna od tih kojima se navodno svidjaju seljačine i siledžije
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 20:00   #33
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Svaka dobra djevojka želi zločestog momka koji će biti dobar samo zbog nje.
Sačuvaj me, bože, onih koji/-e bi spašavali/-e.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 20:08   #34
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Kako na temelju desetak žena zaključiš o, ni manje ni više, nego - većini?



Na tvom bih mjestu razmislila o promjeni kruga ljudi u kojem se krećem.
Na ovoj temi primjećujem da žene pobijaju "istraživanje" samo na temelju premalog statističkog uzorka, nijedna nije rekla da nije tako kako autor zaključuje.
Ko kad Sanader ne kaže da nije kriv nego da je suđenje namješteno
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 20:10   #35
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Na ovoj temi primjećujem da žene pobijaju "istraživanje" samo na temelju premalog statističkog uzorka, nijedna nije rekla da nije tako kako autor zaključuje.
Ko kad Sanader ne kaže da nije kriv nego da je suđenje namješteno
Pa, ako nešto zaključuješ na temelju deset žena, onda se ne može baš reći da je hipoteza potvrđena, mišljah da je u tome cijela poanta.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 10:55   #36
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Sačuvaj me, bože, onih koji/-e bi spašavali/-e.
Ima toga koliko hoćeš. Ne kažem da je to dobro.

Da, ima na prvi tren nešto misteriozno, uzbudljivo, izazovno na lošim momcima. Ali samo na prvi tren.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 12:23   #37
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Ima toga koliko hoćeš. Ne kažem da je to dobro.

Da, ima na prvi tren nešto misteriozno, uzbudljivo, izazovno na lošim momcima. Ali samo na prvi tren.
Sindrom spasitelja! Navedeno je tipicni primjer.
Nema veze s dobar/los, seljacina/ugladeni gospodin.
Iste obrasce spasavanja nalazimo i kod mracnjaka i depresivaca.
Naravno, da postoje iznimke pokazala nam je Jadranka Dokic u filmu "Metastaze".
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 12:41   #38
Baš sam nešto razmišljao o tom pitanju privlače li seljačine i siledžije žene više nego dobri ljudi.

U svim vrtićima i razredima u koje sam išao, a svakodnevni život da ne spominjem, uvijek je bilo 2-3 klinca ili 2- 3 lika koji su radili sranja i važili za zločeste seljobere i sileđije, a svi mi ostali momci smo bili dobri.
Ta dobrota i pristojnost je započela u ranom djetinjstvu i nastavila se kroz život, do odrasle dobi.
Uvijek je važilo da se mora biti dobar, pristojan i fin i uljudan.

Ali ako se dođe do realizacije da žene više privlače seljačine i siledžije nego dobri ljudi, ta će spoznaja biti poražavajuća za dobre ljude!

Svi dobri ljudi će se zateći u problemu jer nisu navikli biti seljaci i sileđije.
Bit će potrebno na brzinu, u što kraćem roku, nadoknaditi godine i godine, čak i desetljeća zločestoće, seljaštva i sileđijstva, tako da bi se dobri mogli na brzinu u iskustvu poravnati sa onima koji s bili zločesti od djetinjstva.
To bi se moglo pokazati kao težak zadatak koji bi se mogao kositi ne samo sa uvriježenim moralom nego čak i sa zakonom.

Evo primjer:
Zamislite da na ulici ćaskate sa nekom curom.
Iznenada, neka stara bakica zamoli vas da joj pomognete prijeći cestu.
Kao zločesti sileđija, vi biste bakici trebali ne samo odgovoriti: "Goni se,stara kravo", nego bi bilo poželjno da je čak gurnete pod auto.

Vidite li problem u kojem bi se dobri momci zatekli ako se eksperimentom dokaže tvrdnja navedena u naslovu teme?
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 12:41   #39
Quote:
ANUŠKA kaže: Pogledaj post
...I naravno da sociopata u startu ima prednost.


Quote:
EnigmaGirl kaže: Pogledaj post
Ni najmanje! Kad vidim jednu takvu seljacinu, galamdziju koji je najglasniji uz popratne odvratne psovke i da se frajerise, najradije bih ga toljagom odvalila! Sramote me umjesto takvih.....
komplexasi ukratko....
Ma koga bi ti odvalila toljagom...

Kad si već agresivna, radije se vrati u kuhinju pa istuci neko meso tamo

Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
...

Svi dobri ljudi će se zateći u problemu jer nisu navikli biti seljaci i sileđije.
Bit će potrebno na brzinu, u što kraćem roku, nadoknaditi godine i godine, čak i desetljeća zločestoće, seljaštva i sileđijstva, tako da bi se dobri mogli na brzinu u iskustvu poravnati sa onima koji s bili zločesti od djetinjstva.
To bi se moglo pokazati kao težak zadatak koji bi se mogao kositi ne samo sa uvriježenim moralom nego čak i sa zakonom.

Evo primjer:
Zamislite da na ulici ćaskate sa nekom curom.
Iznenada, neka stara bakica zamoli vas da joj pomognete prijeći cestu.
Kao zločesti sileđija, vi biste bakici trebali ne samo odgovoriti: "Goni se,stara kravo", nego bi bilo poželjno da je čak gurnete pod auto.

Vidite li problem u kojem bi se dobri momci zatekli ako se eksperimentom dokaže tvrdnja navedena u naslovu teme?
Ja ovdje svakako vidim problem, ali ne ovaj kojega ti spominješ


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 15:21   #40
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Sindrom spasitelja! Navedeno je tipicni primjer.
Nema veze s dobar/los, seljacina/ugladeni gospodin.
Iste obrasce spasavanja nalazimo i kod mracnjaka i depresivaca.
Naravno, da postoje iznimke pokazala nam je Jadranka Dokic u filmu "Metastaze".
Pa da.. imamo tendenciju pomagati ljudima da budu bolji. Joj, kako grozno od nas

Nisam pogledala taj film, ali eto, stavljam na popis
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.