Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 18:16   #21
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
kak to misliš nisi siguran? kaj je rekla prije razlaza?

javi se, odma, zakaj čekati večer?

5 sat je puno, ni jedno od njih nebi tak dugo ostalo da si nisu zanimljivi
Pa, kad smo se rastajali kulturno smo se pozdravili i poljubio sam je u obraz, ali pošto je to njeno selo malo, taman tih zadnjih pola sata kako smo šetali naišla je njena mlađa sestra kojoj smo očito bili jako zanimljivi pa je odlučila sa sestrom ići do doma pa nisam sad htio nešto biti previše poduzetan, if you know what I mean, a i prije nekoliko mjeseci je prekinula vezu gdje dečko nije ispao baš jako fer pa nisam baš ni htio da misli da mi je stalo samo do, znate već.

Javih joj se, i izmijenismo nekoliko poruka, izenađujuće puno smajlića s njene strane (ovo je jako teen, znam), ali je onda taj "razgovor" nekak samo prestao, ali pitat ću je večeras, ako je i njoj bilo ugodno kao i meni, želi li ponoviti druženje kad opet budemo oboje slobodni, pa ću onda znati "rasplet".
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 19:58   #22
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post

Javih joj se, i izmijenismo nekoliko poruka, izenađujuće puno smajlića s njene strane (ovo je jako teen, znam), ali je onda taj "razgovor" nekak samo prestao, ali pitat ću je večeras, ako je i njoj bilo ugodno kao i meni, želi li ponoviti druženje kad opet budemo oboje slobodni, pa ću onda znati "rasplet".
smiješ biti i malo samouvjereniji, neće ti se ništa strašno dogoditi očito joj nisi odbojan. da budem sasvim jasna: nemoj je pitati ako je njoj bilo ugodno bi li ona možda bla bla. pozovi je na nešto konkretno.

to da cura nema potrebu satima izmjenjivati porukice meni se čini kao veliki plus, onak općenito
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:55   #23
Eto ga na.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 22:00   #24
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Kaj je bilo?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 22:10   #25
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Kaj je bilo?
Pjesma govori više od tisuću riječi
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 23:09   #26
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Pjesma govori više od tisuću riječi
Nema smisla. Nađi si drugu budalu koja će imati volje izvlačiti iz tebe riječ po riječ koji se kuki dogodio. Ja imam pametnijeg posla u životu
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 23:29   #27
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Nema smisla. Nađi si drugu budalu koja će imati volje izvlačiti iz tebe riječ po riječ koji se kuki dogodio. Ja imam pametnijeg posla u životu
Eto, sad sam dobio svoje
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:15   #28
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Šta je bilo? Odjebala te za sva vremena ili?
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne mogu si zamisliti da provedem s nekim 5 sati i da nema nikakvih fizikalija niti da ne dogovorimo nesto za sljedeci puta.
Šta ti odeš s nekim prvi put se nać i obavezno se povatat ko sivonja ako se malo oduži?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:20   #29
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Šta je bilo? Odjebala te za sva vremena ili?

Šta ti odeš s nekim prvi put se nać i obavezno se povatat ko sivonja ako se malo oduži?
Ah, nema vremena, a idući tjedan radi drugu pa neće ni onda imat vremena
Rekoh, dobro, i ja sam zauzet ovaj mjesec, pa ću si uzet za pravo pozvat te idući mjesec nekamo.

Možda dotad shvati koliko sam divan
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:38   #30
Sorry, stari, al s ovom porukom mi ispadaš kao uvrijeđena frajla.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:48   #31
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Ah, nema vremena, a idući tjedan radi drugu pa neće ni onda imat vremena
Rekoh, dobro, i ja sam zauzet ovaj mjesec, pa ću si uzet za pravo pozvat te idući mjesec nekamo.

Možda dotad shvati koliko sam divan
Šta je čudno u tome da nema vremena? Možda stvarno i nema vremena.

Teško mi je zamislit da bi te odjebala ako ste 5 sati ugodno komunicirali. Jel te odjebala direktno? Nije. S tim da si se trebao javit odmah drugi dan, a ne poslije 2 dana navečer

Ove igrice su totalno teen

Da te htjela odjebat i ne vidit te više, rekla bi da nema volje, a ne da nema vremena. Da ti je to rekla za prvi poziv na cugu, onda bi se moglo reć da te želi pristojno odjebat, ali ovako preko poruke, nije ti dužna, pogotovo ako te ne želi više vidit, ni lagat ni bit pristojna.

Mislim da si pogriješio u procjeni.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 10:38   #32
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Da te htjela odjebat i ne vidit te više, rekla bi da nema volje, a ne da nema vremena. Da ti je to rekla za prvi poziv na cugu, onda bi se moglo reć da te želi pristojno odjebat, ali ovako preko poruke, nije ti dužna, pogotovo ako te ne želi više vidit, ni lagat ni bit pristojna.
Ne znam baš... Ako cura stvarno nema vremena, a želi se naći s dotičnim reći će nešto u stilu: "Nemam vremena u pon, uto i sri, ali se možemo naći u čet ili pet", dakle, sama će predložiti alternativni termin. Ako samo kaže da nema vremena bojim se da je to odjeb Barem bi kod mene bio.
Nikome nije ugodno u facu nekome reći: "Nisam zainteresirana, nemoj me više zvati" Mislim, reći ćeš možda na taj način nekome tko je stvarno naporan. Ali ako je pristojan i ok, a tebi se iz nekog razloga ne sviđa reći ćeš mu da nemaš vremena. Pametnome dosta
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 10:57   #33
Ja sam se s onim astrologom o kojem sam pisala znala druziti i po 12 sati u komadu. Nije me zanimao ni najmanje.

Tad mi jos nije bio niti naporan. Jednostavno nisam imala pametnijeg posla, pa mi je bilo tak svejedno da li gledam tv/citam/stagod ili slusam njega.

Sad stvarno imam jako malo slobodnog vremena, ali da me netko zanima, stvorila bih ga.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 11:01   #34
a s druge strane, ako se cura neko vrijeme dopisuje s tipom, pa se na koncu nađu, pet sati klepeću, on je ni ne dotakne, a onda ode i ne javi više se ni sutra, ni preksutra... što bi vi zaključile? ili da mu se nije baš nešto svidjela, ili da je on totalno aseksualna osoba (jer, pazi, ovo se radi o jako zgodnoj curi - prema njegovim riječima).

to ohladi čovjeka, ako je i postojao mali plamičak interesa. (da, i žena je čovjek )
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 13:08   #35
Ja ne odustajem tako lako

Da sam zainteresirana, otisla bih opet na kavu, pa sta bude.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 13:28   #36
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Šta je čudno u tome da nema vremena? Možda stvarno i nema vremena.

Da te htjela odjebat i ne vidit te više, rekla bi da nema volje, a ne da nema vremena. Da ti je to rekla za prvi poziv na cugu, onda bi se moglo reć da te želi pristojno odjebat, ali ovako preko poruke, nije ti dužna, pogotovo ako te ne želi više vidit, ni lagat ni bit pristojna.
Ako nekog zaista želiš vidjeti, naći ćeš vremena. Simple as that.

Da ga želi vidjeti vjerojatno bi sama odredila neki datum, ne bi samo rekla da je zauzeta sljedeća dva tjedna.

Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Ah, nema vremena, a idući tjedan radi drugu pa neće ni onda imat vremena
Rekoh, dobro, i ja sam zauzet ovaj mjesec, pa ću si uzet za pravo pozvat te idući mjesec nekamo.

Možda dotad shvati koliko sam divan
Ako dosad nije shvatila, mislim da ni neće.
__________________
Život je kratak, a želja beskrajna...
Mireille22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:47   #37
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Šta je čudno u tome da nema vremena? Možda stvarno i nema vremena.

Teško mi je zamislit da bi te odjebala ako ste 5 sati ugodno komunicirali. Jel te odjebala direktno? Nije. S tim da si se trebao javit odmah drugi dan, a ne poslije 2 dana navečer

Ove igrice su totalno teen

Da te htjela odjebat i ne vidit te više, rekla bi da nema volje, a ne da nema vremena. Da ti je to rekla za prvi poziv na cugu, onda bi se moglo reć da te želi pristojno odjebat, ali ovako preko poruke, nije ti dužna, pogotovo ako te ne želi više vidit, ni lagat ni bit pristojna.

Mislim da si pogriješio u procjeni.
Daj ne zajebavaj

Kao prvo, manje-više svi imaju vremena, uvijek, za nać se s nekim tko im se sviđa i žele ga bolje upoznat.

U onim rijetkim slučajevima kada netko zaista u određenom trenutku nema baš nimalo vremena, onda se kaže "joj sori, sad sam stvarno u ludnici, ali htjela bih se i ja vidjet s tobom, jel može drugi tjedan?" (npr.)

To što mu preko poruke nije dužna lagat ili bit pristojna ne znači da mnogi to ipak ne rade, jer, eto, vole bit pristojni.

"Nemam vremena" je najjasniji odjeb ikad.
Skejt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:51   #38
Quote:
Skejt kaže: Pogledaj post
"Nemam vremena" je najjasniji odjeb ikad.
I amen, jer uvijek se ima vremena naći s nekime, barem na sat vremena ak ništa drugo, pogotovo ako je jedna strana ful zagrijana.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:56   #39
i agree, uvijek, uvijek, se nađe za frajera vremena ako ti se sviđa
vesela djevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 18:04   #40
Quote:
vesela djevojka kaže: Pogledaj post
i agree, uvijek, uvijek, se nađe za frajera vremena ako ti se sviđa
Meni je jedna rekla da se možemo naći za 3 tjedna, nakon kaj ju prođu svi ispiti jer jbg, ima ispite i onda ne stigne. I što je najbolje, u to vrijeme sam ju znao vidjeti u gradu kad je išla s frendicama, tak da, neke cure nemaju muda reći da nisu zainteresirane.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.