Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u postojanje indigo djece?
Da, vjerujem da ona postoje 92 42.20%
Ne, to su izmišljotine! 71 32.57%
Ne znam, ne vjerujem previše u to 27 12.39%
Više vjerujem, ali sam oko nekih stvari skeptičan/na 28 12.84%
Glasovatelji: 218. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2004., 14:34   #1
Thumbs down Indigo i kristalna djeca

Na RTLu, je jucer bio onaj takl show Sanje. tema indigo djeca.

Ha, ah zbilja sam se dobro nasmijao. Indigo djeca, koja ne postiju autoritet rodotelja, jer su ona autoritet. Samo su roditelji malo glupi pa to ne shvacaju. Ali ce im to djete objasniti kada malo poraste, a do toga roditelji moraju biti oprezni prema njemu da ga ne povrijede.

Ma da moje tako sto pocne mucati dobio bi preko guze. Da se sve prasi.

Duhovni bogalji koji nam djecu zele zahebat. To je moj stav, a vas?
Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 14:36   #2
Re: Indigo djeca - izgubljena djeca

Quote:
Delfino kaže:
To je moj stav, a vas?
Ja ću danas na autobusnu postaju na šalter: IZGUBLJENO-NAĐENO, pa ti javim navečer!
 
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 14:37   #3
Re: Re: Indigo djeca - izgubljena djeca

Quote:
Herpes kaže:
Ja ću danas na autobusnu postaju na šalter: IZGUBLJENO-NAĐENO, pa ti javim navečer!
A daj sad poslje me nema.
Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 20:00   #4
Question Re: Indigo djeca - izgubljena djeca

Quote:
Delfino kaže:
Na RTLu, je jucer bio onaj takl show Sanje. tema indigo djeca.

Ha, ah zbilja sam se dobro nasmijao. Indigo djeca, koja ne postiju autoritet rodotelja, jer su ona autoritet. Samo su roditelji malo glupi pa to ne shvacaju. Ali ce im to djete objasniti kada malo poraste, a do toga roditelji moraju biti oprezni prema njemu da ga ne povrijede.

Ma da moje tako sto pocne mucati dobio bi preko guze. Da se sve prasi.

Duhovni bogalji koji nam djecu zele zahebat. To je moj stav, a vas?

Svakakvih budalaština danas dolazi iz svijeta. I čini mi se što svijet "razvijeniji" to veće ludosti možeš očekivati.
__________________
Tragam, tragam, za Istinom i smislom


Njegova Svetost I.L ikona IMF-a

Anticionist - ban na politici još uvijek nije maknut. Da cionisti mogu prodavati propagandu
Tragach is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 21:39   #5
Kakva su to "Indigo deca"? Nikad nisam čula za to... Je li to neka teorija poput onih o ljudima-gušterima, vanzemaljcima koji žive u nama i sl?
 
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 21:59   #6
Gledala sam emisiju na preskokce. Nikakva posebna djeca.... po onom što sam vidjela. Naprosto djeca koja imaju priliku više "učiti" i kojima se roditelji primjereno bave.


Što nisu doveli takvu djecu iz dječjeg doma za nezbrinute?
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:06   #7
A ima i nova fora:

Indigo PAS i indigo životinje
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 12:11   #8
Za one koji ne znaju što su to "Indigo djeca" (poput mene)

Ja bi se složio sa tezom da su ustvari indigo djeca mali uobraženi šmrkavci. Produkt New Age roditelja koji su više zainteresirani za održavanje "kozmičke harmonije" nego da nauče klinca kako nije dobro biti umišljeno derište...
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 12:23   #9
Programiranje
Burzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 12:32   #10
Quote:
Gaudrath kaže:
Ja bi se složio sa tezom da su ustvari indigo djeca mali uobraženi šmrkavci. Produkt New Age roditelja koji su više zainteresirani za održavanje "kozmičke harmonije" nego da nauče klinca kako nije dobro biti umišljeno derište...
Budući da se tvrdi da je danas više od 90% djece takvo, dali to znači da je 90% New Age roditelja, a da možda toga ni sami nisu svjesni?
 
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 12:58   #11
To što netko tvrdi nešto ne znači da je to i istina.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 14:56   #12
Što bi, prevedeno na hrvatski,uopće bila indigo djeca ???
__________________
Ja imam jednostavnu filozofiju: Napunite što je prazno. Isprazne što je puno. Posvrbite gdje svrbi.
anabelll is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 15:04   #13
Quote:
anabelll kaže:
Što bi, prevedeno na hrvatski,uopće bila indigo djeca ???
Plava djeca...zbog indigo plave ???? aure koja je navodno kod njih prisutna.

A kakvu auru onda imaju kristalna djeca????
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 15:45   #14
..djeca novog eona ili samo razmažena derišta?

..činjenica je da su pojedini današnji klinci izrazito inteligentniji i brže spolno i intelektualno sazrijevaju..
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 19:56   #15
Posljedica sve veće izloženosti informacijama a ne nekakve mistične "pametno-dete-ne-uznemiravaj" pojave...
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 20:27   #16
Quote:
Gaudrath kaže:
Posljedica sve veće izloženosti informacijama a ne nekakve mistične "pametno-dete-ne-uznemiravaj" pojave...
Pa ne bi baš to bilo tako...bombe informacija lete i nema teorije da ih možeš zaštiti od toga .... da, sigurno....ali za razliku od drugih generacija oni znaju (damn?? kako??) što hoće....ili što neće....u svakom slučaju

netko je spomenuo PROGRAMIRANJE...baš kao da je njihova svijest o sebi i svijetu koji ih okružuje na neki način programirana drugačije...

Netko se igrao po dnk-u?????
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 20:56   #17
Mistificirajte kolko hoćete, no samo ćete se zapetljati u izmišljanja. Sve veća izloženost informacijama je savršeno logičan i objašnjiv razlog zašto danas djeca znaju više, hoće više i ponašaju se "odraslije" nego djeca prijašnjih generacija. Pazi, govori se o djeci rođenoj poslije 1980. što je (više-manje) i početak informatičke revolucije. Slučajnost? I think not.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 00:45   #18
Quote:
Gaudrath kaže:
Mistificirajte kolko hoćete, no samo ćete se zapetljati u izmišljanja. Sve veća izloženost informacijama je savršeno logičan i objašnjiv razlog zašto danas djeca znaju više, hoće više i ponašaju se "odraslije" nego djeca prijašnjih generacija. Pazi, govori se o djeci rođenoj poslije 1980. što je (više-manje) i početak informatičke revolucije. Slučajnost? I think not.
Slažem se.
Deca se danas jednostavno vaspitavaju drugačije (sa mnogo više slobode i mnogo manje ograničenja) i imaju mogućnost da dođu do veće količine informacija (mnogo TV kanala, internet...). Shodno tome se i ponašaju drugačije od svojih roditelja, a imaju i različitu vrstu znanja (npr. današnja deca nisu nikad čula za stvari uz koje su njihovi roditelji odrastali, ali zato znaju za neke druge koje u vreme detinjstva njihovih roditelja nisu ni postojale, itd.)
Ljudi uvek vole da misle da žive u posebnim vremenima, da su i sami posebni, te da su posebna njihova deca i sve to u neku ruku i jeste tačno, ali važi za sve ljude i sva vremena.
 
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 02:06   #19
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Plava djeca...zbog indigo plave ???? aure koja je navodno kod njih prisutna.

A kakvu auru onda imaju kristalna djeca????
kristalnu
 
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 10:34   #20
Quote:
Gaudrath kaže:
Mistificirajte kolko hoćete, no samo ćete se zapetljati u izmišljanja. Sve veća izloženost informacijama je savršeno logičan i objašnjiv razlog zašto danas djeca znaju više, hoće više i ponašaju se "odraslije" nego djeca prijašnjih generacija. Pazi, govori se o djeci rođenoj poslije 1980. što je (više-manje) i početak informatičke revolucije. Slučajnost? I think not.

A informatička revolucija je isto tako slučajnost, nije možda rezultat sazrjevanja globalne svjesti? Duhovni napredak također prati i tehnološki, a također i sve popratne nuspojave. Nije tehnologija stvorila čovjeka, nego obratno.
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.