Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2011., 21:26   #1581
savas ja na svijetu ne zelim nista osim tvoje ljubavi
hebote kad bi mi to neko rekao
uh ma necu nis pisati
sve sto napisem suvisno je
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 21:26   #1582


















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 03.05.2011., 21:28   #1583
hajat (mig. slazem se, gdje rastu takvi???)



















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 03.05.2011., 21:29   #1584
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 03.05.2011., 22:05   #1585
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
ja lik savasa ni ne uzimam kao neki realan lik
jer stvarno ako je do jasemin imao stotine cura
i zivio nekim tim zivotom
i sad odjednom se zaljubi i samo jasemin
Ja cu reci da na temelju mog dosadasnjeg iskustva njegov lik nije realan, ali to ne znaci da jednog dana necu promijeniti misljenje, ljudi nas, istina rijetko, znaju ugodno sokirati.. Sto se tice njegovog playboyovskog dijela zivota..nama je samo receno da je izlazio s puno cura, a nije navedeno 'koliko'. Svatko ima svoju definiciju sto je puno. Npr.Nekome je momak koji je imao desetak cura zenskar, a nekome normalno. Mozda je uzevsi u obzir konzervativnost turskog drustva, on imao puno cura, ali po 'zapadnjackim' standardima malo.

Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
da i ja ljubav izmedju jasemin i savasa dozivljavam kao ljubav dvije zrele ličnosti i osobnosti
koje su svoje karaktere vec davno izgradili
oni nemaju gresaka u koracima
njih dvoje znaju u svakom trenutku sta i kako moraju da rade jedan prema drugom....i da ne kontam ako je savas musko odakle mu tolika intuicija
i da jako dobro kuzi logiku sto mi se jako svidja
Vec smo o tome raspravljale.. Opet se slazem, dvije zrele osobnosti, koje znaju sto zele i bez puno kalkulacija se prepustaju osjecajima. Kao sto sve zene nemaju osvjestenu svoju intuitivnu stranu (npr.moja je poprilicno aktivna, a prijateljica koja je cak isti horoskopski znak kao ja, je u tom podrucju potpuno zakrzljala i ne moze vjerovati sto ja 'iscitam' iz ljudskog ponasanja na temelju osjecaja i citanja govora tijela) tako ni svi muskarci nemaju autisticni mentalni sklop, vec su sposobni osvjestiti i izraziti svoje osjecaje. Upoznala sam tu ugrozenu vrstu

Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
A to je tako on bolje glumi te scene od nje. To zaljubljeno gledanje i sl. to je činjenica i zbog toga Yas. ispada nije toliko zaljubljena u njega kao on u nju. Ona mi je bolja u scenama sexa, jednostvano ima bolje pokrete i nekim svađama npr. 30 ep. Nekako mi se čini da mi oboje bolje glume u drugoj sezoni možda su se tada bolje poznavali. Ali definitivno on bolje od nje glumi zaljubljenost, ona je žena od akcije
Murat definitivno ima bolju facijalnu ekspresiju, ali malo je tko od njega bolji u tom dijelu.. Bolja je u scenama sexa zbog iskustva, a s vremenom ce se i on u tome usavrsiti, a onda...ko prezivi pricat' ce Kako serija napreduje i bolje se znaju, opusteniji su, to se bas vidi u izrazavanju njeznosti u ovim posljednim emitiranim epkama. Bas se vidi da se dobro slazu off camera(just friends) Inace Nurgul mi je legenda, u onim intervjuima bas je ostavila dobar dojam na mene, kao netko s kim bi mogla zaruziti i popiti kavu..

Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Hajat mislim da to nema veze i u BG su uvijek više prikazivali Onura nego Šeh i Halit je bio zadužen da pravi te zaljubljene ili kakve već face a dok je Berg/Šeh izgledala "hladnije" i suzdržanije baš kao i sad s Nurgul ovo je ista ekipa, ista produkcija i isti način rada i ovdje je muškarac taj koji se više trudi da osvoji ženu kao i u BG.
Bas se vidi taj njihov autorski potpis.. Mislim da nam je netko, mozda cak i Gamze, govorila kako je u Turskoj, najvise u Istanbulu, normalno da tako muskarac trci za zenom, drzi je kao malo vode na dlanu, kavaliri..a zena 'glumi' hard to get. Njima je to ocito, u vecini, prihvatljiv obrazac ponasanja..

Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ili hoće da prestane s poslom s drogom kao on je sad "pošten" a uredno i dalje koristi se novcem koji je zarađen od droge, jer fabrika za čije proizvode nitko nije ni znao sugurno nije donosila milijune kojim se on sad razbacuje. trebao je biti faca i krenuti od nule, a ne s novcem od droge.
A on ni nema sada plan kako da se svega izvuče on to želi, priča o tome, a ne radi ništa, pa Čiček bude hrabrija od njega i kaže da će se razvesti, ide odvjetniku a on samo s razvodom kontrira Šahnur.
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
recimo onaj projekt za dobijanje poticaja. tu sam se iznervirala SAMO TAKO jer 10 godina radim te stvari. kod tako ozbiljnog milionskog projekta koji za savaša znači stani-pani, stvar od prioriteta za nastavak poštenog života, razvoda, opiranje tradiciji, prehranjivanju 10,000 ljudi, on je sve prepustio nekom tamo gokhanu?! WTF?!
Kada je tek stigao iz Italije i bio prisiljen preuzeti agovanje, htio je napraviti cisti rez i prestati sa trgovinom droge, ali znamo kako je to zavrsilo. Kao sto smo svi rekli, ne mozes iz takvog biznisa izaci kad tebi padne na pamet. A sto je trebao napraviti, donirati sav taj novac, da tih 10 000 ljudi gladuje, zatvori tvornicu pa da i ti ljudi ostanu bez kruha na stolu. Zar to ne bi bilo kontraproduktivno? On je nov u tom okruzenju, bez obzira na odrastanje u asiretu, treba mu vremena da pohvata konce, ima on zicu za to, spremnost da zaprlja ruke ako treba, do odredjene granice. Sto se tice Cicekine hrabrosti..'lako' je biti hrabar kada odgovaras samo za sebe, ali kada si odgovoran za veliki broj ljudi onda to ne ide tako lako. Pa zar joj on nije rekao da tvrdoglavim i otvorenim suprostavljanjem ocu samo steti njihovom planu.. Na pocetku joj je rekao da nece biti jednostavno, trebati ce vremena i strpljenja, tada je na srecu ili na zalost, za kako koga, Yasemin uletjela u sliku, to je vec drugi par postola.
minci, mislim da je to za natjecaj scenaristicka glupost, netko poput Savasa nikad ne bi to tako olako shvatio, pogotovo u situaciji u kakvoj se nalaze. Mislim da im je trebao neki motiv za sukob s Palom i za njegovo micanje ispod ablinih skuta, te prelazak na Savasovu stranu.

Spoiler
A sto reci? Kao sto sam Vesni rekla, sve osim njihovih scena mi je u magli.. Bili su mi predivni. Od pocetka i Savasevog razgovora sa Nazan, ta bratska ljubav i njegova paznja..Nazanina tuga i razocaranost. Inace mi je nije bilo toliko zao, ali dozivjela je izdaju od covjeka kojeg je voljela i izgubila je bebu, malo sto je gore od toga. Ne prestaje me iznenadjivati 'dobra' Sahnur. Sto strah od smrti cini covjeku. A tek Leyla, zena se bas udomacila, skompala sa starom, pa kad se to dogodilo? Kako je opet lijepo vidjeti da je Yasemin zbog ljubavi prema Savasu presla preko Sahnurinih rijeci i postupaka, ali ona je to mogla napraviti zato sto zna da ce Savas uvijek stati i biti uz nju. Hakan mi nije jasan, voli Cicek, ali nije mu mrska ni Pelin.. Sto on zapravo zeli? Yavuz je izgubio vezu sa stvarnim svijetom, u njemu je prevladala mrznja i ono malo skrupula sto je imao je nestalo kroz prozor.. Evo dobila sam prijevod, nadam se da cu ovih dana napisati 54 i 55, a do tada evo vam malo njihovih dijaloga na engleskom.. - Savas: "When you laugh, it´s as if I disappear in your face. I forget the world, only the two of us get left. I only think of that I love you" Pokusala sam copy pastat ali se sve izmjesa, morati ce te pricekati da sve prevede, ali dijalozi su im sjajni, romanticni, puni slatkog medjusobnog podbadanja..

Zadnje uređivanje Isolta : 03.05.2011. at 22:12.
Isolta is offline  
Old 03.05.2011., 22:09   #1586


















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 03.05.2011., 22:10   #1587






















Esref, znade se za koga


Kraj
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 03.05.2011., 22:46   #1588
vesna evo trcim trcim
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 22:59   #1589
ovaj mustafa je glup ko k** od ovce!!! nemrem belivet!!! tko će tom mentolu stat na kraj? treba savaš da ga nalupa ko staru kantu. sumnjam da bi mu i to pomoglo.

:::::
vesna, čoklajk za fotke.
isolta ... tko preživi pričat će! ala me nasmija. al živa istina!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 03.05.2011., 23:09   #1590
minci znas kako zavrse takvi ko mustafa
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 03.05.2011. at 23:21.
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 23:51   #1591
znaš kako je u kumu bilo.
"where is luca brazzo?"
"he sleeps with the fishes."

tako će i mustafica. ko se mača lati od njega i gine. pala je dobro rekao, nek trune u zatvoru. samo eto, nova zavrzlama. strava.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 04.05.2011., 00:10   #1592
minci nece bas spavat s ribicama al ce spavat s nekim drugim
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 04.05.2011., 02:16   #1593
e sto me ova nadja rastuzi veceras
majko moja
uh

stvarno da li je savas neko iz rl
ono cura u njega zaljubljena tolike godine a on je volio kao sestru
ne kontam
savasa bi trebalo proglasiti svecem
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 04.05.2011. at 02:21.
hajat is offline  
Old 04.05.2011., 07:37   #1594
vesna ovaj zadnji gif
murat tu glumi sve pet
koja facialna expresija
koje izrazavanje
al nurgul
neznam da li ce ta glumica ikada nauciti te scene
al murat je tu fenomenalan.u tim scenama mu nije ravan niko apsolutno
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 04.05.2011., 08:20   #1595
Eto sinoć smo dobili odgovor na pitanje iz prvih epizoda što je ono na Nadjinim rukama ja mislila da se drogirala a ona rezala vene zbog Savaša, ali iskreno nisam se sažalila na njenu priču i sama kaže da je znala da ju ne voli, ne znam što je mislila da će odjednom shvatiti da voli? ali hajde to je bilo pa prošlo, ali ona se opet sad nada...oprostite ali ja ne mogu shvatiti takve osobe, možda što ja prije svega volim sebe pa tek onda druge. A i da sam na njenom mjestu ne bih radila s njim, da ga gledam kako voli drugu ženu, kako pati zbog nje otišla bi u Italiju i onda je lakše kad ne vidiš neke stvari.
Mustafa, ajme kako je taj glup, pa sad je uzaludan sav Savašov trud da prestane s drogom, jer mamica i Pala će to morati raditi. I nervira me Ahmed Moran s onim treskanjem glavom kada priča, a vidim i brat mu isto to radi. Mustafi opsovali Šahnirucu pa on morao ubiti čovjeka, hmmm koliko voli mamu. U cijeloj ovoj priči žao mi je jedino Savaša jer njemu štetu nanose. Mali Haldun bit će čini mi se pravi frajer kad naraste.
Omerčić se uči hodati.
A ono slikavanje Mehmeda i Savaša pa nije ni čudo što Yas nije htjela spavati s M a s Savašom odmah. Mehmed je meni nešto strašan, nije to samo zato što ima ovakvu ulogu nego glumac mi je bezveze.
spojler @Isolta
Imaš li prevod secne u krevetu poslije vjenčanja?? Čini mi se da toga nema u prevodu s bugarskog foruma. I mene je Hakan iznenadio, mislio da nema ništa od Čiček pa hade ima ko ima tj. Pelin...muškarci....a i glupi Pala, najgore što takvih ima svuda oko nas, imaju divnu ženu kod kuće a tamo nađu neku vrtirepku zgodnu, mladu koja se eto zbog nečega "zaljubila" u njih, sigurno zato što su dobri u duši pa onda ženu izbjegavaju u širokom luku, spavaju u uredu. To Fidan nije zaslužila, ipak je majka njegove djece, i treba biti čovjek i reći sve u lice a ne raditi ovo što on radi .Žao mi je i najgore je to što mislim da će mu preći preko ovoga kad on jendog dana skonta ko je Džeida.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 04.05.2011., 08:39   #1596
senni ja nisam bila tuzna zbog nadje samo nego zbog tog odnosa savas nadja
znas i sama da ce to poslije savas objasniti
nego zbog toga da je savas i pored svega toga na nadju gledao kao na sestru
i volio je tom ljubavi to me dirnulo
taj aspekt u savasa da nekoga dokaze voljeti kao sestru
to jos u rl nisam srela malo je takvih
da je neki umjesto savasa kao na primjer bora
iskoristio bi to do besvjesti
sto vecinom muskarci i zene rade
koriste to do bola
ali savas to nikad nije koristio i zato me to tako dirnulo
naravno ta zaljubljenost je glupa i kudret to zeli reci
samo sto u rl ima takvih slucajeva koliko hoces


mene ta bratska ljubav jako dira jer je jako malo u rl
vecinom muski to iskoriste i uniste svojim ponasanjem
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 04.05.2011. at 08:49.
hajat is offline  
Old 04.05.2011., 09:00   #1597
A to je uvijek problem kada jedan "prijetalj" osjeća više nego što treba. Nadja je bila super do sada i baš sam u početku mislila kao mi je super taj njihov odnos, i nekako imao je prijatelja a sad ni njih nema. I Džem će se drugačije sada ponašati, ustvari već se ponaša (ne sjećam se i iz prvog gledanja što će biti s njim pa ako se ti sjećaš napiši mi bijelim slovima, ovo sam preskakala) i na kraju Savašu će i ostati jedino Yas. kao netko normalan i izvan obitelji i tradicije.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 04.05.2011., 09:55   #1598
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
A to je uvijek problem kada jedan "prijetalj" osjeća više nego što treba. Nadja je bila super do sada i baš sam u početku mislila kao mi je super taj njihov odnos, i nekako imao je prijatelja a sad ni njih nema. I Džem će se drugačije sada ponašati, ustvari već se ponaša (ne sjećam se i iz prvog gledanja što će biti s njim pa ako se ti sjećaš napiši mi bijelim slovima, ovo sam preskakala) i na kraju Savašu će i ostati jedino Yas. kao netko normalan i izvan obitelji i tradicije.

Jutro Drage moje, ja se sjecam, barem mislim da se dobro sjecam, ali mi nece otvoriti bijela slova
Sto da radim?????


P.S.

Mina - hvala ti
hajat, pokusavam napraviti novi gif kako bi se jos bolje vidjelo kao nas Savas super glumi
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 04.05.2011., 09:57   #1599
Quote:
vesna12345 kaže: Pogledaj post
Jutro Drage moje, ja se sjecam, barem mislim da se dobro sjecam, ali mi nece otvoriti bijela slova
Sto da radim?????
šalji na pp ili edituj post i tada mogu bijela slova
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 04.05.2011., 10:03   #1600
Poslala sam pp - - jednostavnije
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.