Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2010., 14:57   #61
Quote:
SonjaB kaže: Pogledaj post
pozdrav!
ja sam ih pila 6 mj. i odlican ucinak!! nikad tanja i nikad se nisam bolje osjecala...tablete nakon 2-3 kutije pocinju djelovati na apetit, koji potpuno nestaje...pa nisam imala nikakvih napadaja...lagano bi doruckovala, rucala normalno i za veceru, jogurt, voce....organizam trazi dosta tekucine...ja sam uz to treninrala, fitnesss,....kg pocinju padati nakon 2-3 mjeseca (6-7kg) , nakon toga sam ih pila cisto da odrzim tezinu....i kilaza mi je takva ostala godinu dana....sad sam trudna pa ih ne pijem naravno, ali cim prestanem dojiti, povratak na torturu da se dovedem u red;-)
uz korekciju ishrane,i fitnes zašto su tebi trebale tablete?
sve tablete su bacanje para.proizvođaći zarađuju velike novce na našoj lakovjernosti.pogledajte koja sponzorstva oni plačaju.od čega? od nas! prodaju nam duplo ništa.ako neko hoće da smrša imaju liječnici nutricionisti koji će nam dati tačne upute šta i koliko moramo jesti.manite se hemije,ne trujte mlade organizme.punite nekome đepove kupujući nešto za što niste sigurni da djeluje. nema tog lijeka koji će nam pomoći.sve je u nama i u našem načinu ishrane.ako smo debeli moramo ga mjenjati.
milkyp3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 14:43   #62
evo počela sam i ja s herbafastom,danas sam popila četvrtu tabletu,ali još nikakve promjene nema...nit mi je smanjem apetit,nit sam žedna,ništa još....
Blond MoonLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 00:56   #63
Quote:
Blond MoonLight kaže: Pogledaj post
evo počela sam i ja s herbafastom,danas sam popila četvrtu tabletu,ali još nikakve promjene nema...nit mi je smanjem apetit,nit sam žedna,ništa još....

Hmm...ja pijem Herbafast cca 5 dana, i primjetila sam da dosta dehidriram od njega, tj. moram popiti barem 1.5 litre vode na dan, apetit mi se malo smanjio, to mi je jedino vazno, ali mi se dosta vrti i slabo mi je...dorucak;rucak;lagana vecera normalno. Pokusavam ne jesti velike obroke nakon 7. Trebam skinuti cca samo 3-4 kile. Ali stvarno nije mi jasno to sto mi se vrti i sto mi je slabo...stalno moram nositi vodu jer sam od HF jako zedna. To je ok, ali sad...nemogu uvijek litru vode slepat za sobom. Kad ga prestanem piti oce li apetit ostati smanjen ili ce se opet povecati...Jel znate mozda neke prirodne metode zaustavljanja apetita? Od tih enormnih kolicina vode mi je vec muka. Recimo super mi je to za PMS, kad imam navalu za ugljikohidratima. Kakva je ona cactus dijeta? Ima li tko s tim iskustva? Tnx.
KoFFin_KaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 22:55   #64
Quote:
Blond MoonLight kaže: Pogledaj post
evo počela sam i ja s herbafastom,danas sam popila četvrtu tabletu,ali još nikakve promjene nema...nit mi je smanjem apetit,nit sam žedna,ništa još....
Tako je isto i meni bilo, korstila sam herbavast prije par mjeseci i nisam uopće osjetila nikakvu razliku, a kamoli da sma smršavila
Beatrice5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 23:27   #65
popila sam 2 kutije=200 kn za apsolutno ništa!!! ja i inače pijem oko 2l vode dnavno,tak da nisam bila žedna...plus herbafast sam bila i na bolničkoj,a izgubila sve 3 kg,nit se ne vidi promjena...svaka čast ljudima koji su uspjeli s njim smršavit,al meni je žao ovih 200 kn bačenih u vjetar
Blond MoonLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 02:39   #66
Još jedan porez na budale
Taj preparat očito ima diuretsko djelovanje i to je to.
Još najviše kaj se uz njega preporučuje puno pit vode,što večina njegovih korisnika inače ne radi,i eto ti par kila manje na vagi zbog izbacivanje suvišne vode iz tijela.
Još te kaj to uzimaš psihički potakne da počneš i manje jest,pa se i zalihe glikogena malo isprazne,i evo bez problema čudesnih 5-6kg manje u par dana
A i taj pad tlaka je normalna stvar kad smanjenja vode u tijelu,višak vode u tijelu djeluje na povečanje krvnog tlaka
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:16   #67
ljudi nemojte biti naivni i ne bacajte novce u vjetar.
U tabletama je otkriven sastojak koji šteti zdravlju i kao takav su ga morali maknuti.
Upravo taj sastojak pomagao je brzom gubljenju kila. Od kada ga nema kile se tope sporije.

Tablete se i dalje prodaju, ali bez tog sastojka. To se sve događalo ove godine prije ljeta. Stoga ako imate kutijice prije i poslje provjerite same o kojem se sastojku radi.
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 10:31   #68
....... Što se tiče Herbafasta to je naime proizvod koji nije prošao kliničke studije, apsolutno nikakve analize od strane regulatornih tijela u Hrvatskoj, ne znamo što se u njemu zaista nalazi (radi se o Kineskom proizvodu)........ Najbolji lijek službene medicine za liječenje debljine je Reductil, koji se kod nas kupuje po preporuci liječnika, što znači da trebate imati recept za njega.
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 16:55   #69
Kako više ne radim u ljekarni nisam više u toku,jel ga ima za kupit,ako da koja je cijena i jel ima više vrsta kao u Srbiji?

Inače pila sam ga prije par godina i super mi je djelovao,čak i bolje nego Reductil koji je pravi lijek...sada sam u trudnoći nakupila dosta kila,s bebicom puno šetam i planiram izbaciti večeru,treba mi mala pomoć da lakše izdržim glad
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 23:55   #70
Pozdrav svima! Inače sam otkad pamtim za sebe bila tzv. ''neravnomjerno nabacana''. Visoka sam 170cm i imam 85kg. Do Herbafast tableta sam došla po preporuci moje prijateljice koja se u trudnoći strašno udebljala i sa Herbafastom je u 2 mjeseca skinila 28kg. Ima godina dana da održava svoju novu težinu, ubiti i ne održava, jede sve što joj padne na pamet a težina je ostala (kil gori kil doli) i jako lijepo izgleda.
Prije dvije godine sa Nivea My Silhuette gelom, i zelenim čajem (izbačen višak kruha, slatkiša i čipseva) ja sam u 2 i pol mjeseca izgubila 11kg i osjećala sam se fantastično. Međutim vrlo stresan život, promjena ukućana (odselila sam se momku, s nama žive svekar i svekrva i jos njih 4, plus 2 psa), vrlo nezdrava hrana (moja svekrva zna da postoji samo svinjetina i nju bacit na tavu, te krafne i kifle) ja sam u godini dana dobila 15kg.
U zadnje vrijeme sam pila jako puno gaziranih sokova (onih vrlo jeftinih) i primjetila da sam se još više udebljala, no također od loše ishrane imala sam problema sa zatvorom i to strašnih (i do tjedan dana ništa), pa san odlučila izbacit to gazirano smeće skroz i piti samo vodu i limunadu bez šećera, izbacila sam kruh maksimalno, nejedem ni pekarske proizvode, pokušavam što kvalitetniju hranu jest i zatvora više nema.
No kako sam sad došla so 85kg, sto nikad nisam imala, primjetila sam na sebi da mi ti kili počinju smetat. Danas sam popila prvu tabletu Herbafasta i ponovo sam poćela koristiti Nivea gel, i nadam se da će djelovati. Istina je da osjećam žeđ (inače ne pijem puno tekućine) i non stop san na wc-u Glad osjećam jer je prošlo dosta od mog zadnjeg obroka. Strašno sam počela paziti što jedem i kada jedem, krećem se dosta.
Mnogo ljudi je reklo da im je Herbafast pomogao, ja se nadam da će i meni (naravno ako se budem pazila).
Nadam se da ću se uskoro javit sa dobrim vjestima.
Pozdrav!!
antonijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 08:10   #71
Eto, ja danas popila prvu tabletu Herbafasta.. S time da Herbafast kombiniram s herbalife shakeom kojeg popijem ujutro prije herbafast tablete..
Nadam se da to neće imati suprotan učinak pošto kombiniram i shake od Herbalifea i Herbafast tablete.
Danas mi je prvi dan.. Moram napomenuti da jedem samo jednom na dan, oko 3 sata kada se vratim s posla.. A međuobroci su mi voćke...
Znam da bi smršavila i bez tableta i shakea na taj način, ali sam željela malo ubrzati stvar pošto je za 2 mjeseca naše vjenčanje!!!!
Inače, visoka sam 175 cm i brojim 78 kg.. Idelano bi bilo od 5 - 7 kg manje
Ramones! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 11:45   #72
Herbafast

Ja sa pila Herbafst i jako sam zadovoljna. Vidim da sad imaju i ostali prateci program, kafu, kreme.. na

http://www.yu4you.com/trazi.php?vrst...sr&t=1&x=0&y=0

pa cu probati i nesto od toga..
milica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 15:16   #73
Pre sam koristila Herbafast Advanced i moram priznati da sam super prošla.
Naravno nisam nastavila da jedem junk food i da mršavim, ali sam lakše podnosila ceo dan, nisam imala potrebu za hranom.
Rasporedila sam ishranu na više manjih obroka, sa po kojom voćkom uveče ako baš ogladnim.
Čak sam i anticelulit kreme za guzu i noge koristila nekih mesec i po dana i to se u kombinaciji super pokazalo.

Moja komšinica sada koristi ovaj crveni novi Herbafast Ultimatum i čak joj se brže pokazuju rezultati, ne znam da li je do nje ili do novog preparata.

Videle smo na sajtu www.herbafast.com da postoji i Herbafast Kafa, tako da ćemo početi da praktikujemo to umesto nesa i trač partije ujutru =)
SarahSlim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 23:19   #74
Svi preparati koji su u Hrvatskoj registrirani kao dodaci prehrani prolaze samo papirnatu provjeru u Ministarstvu zdravstva. Naime, nitko nikad ne provjerava što se stvarno u svim tim tabletama, kapsulama, prašcima, tekućinama i sl. nalazi, nema nikakvih analiza i odgovara li to stvarno onome što piše na pakiranjima i uputama. Mislim i na navedene sastojke i na količinu sastojaka. Inspekcija Ministarstva zdravstva povremeno u ljekarnama uzme uzorke preparata i ispita ih samo na neke tvari iz njihovog popisa. Dakle, niti znamo što se u njima stvarno nalazi, u kojoj količini, niti znamo kako to djeluje u ljdskom organizmu. Zato se dešava da ili nema djelovanja ili mislimo da djeluje ili se jave nuspojave, lakše ili teže.
Pazite što kupujete i uzimate, sve to imate u hrani i piću, a sigurni smo da to naš organizam apsorbira i iskorištava.
__________________
Klika
klika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 23:22   #75
Thumbs down

Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
ljudi nemojte biti naivni i ne bacajte novce u vjetar.
U tabletama je otkriven sastojak koji šteti zdravlju i kao takav su ga morali maknuti.
Upravo taj sastojak pomagao je brzom gubljenju kila. Od kada ga nema kile se tope sporije.

Tablete se i dalje prodaju, ali bez tog sastojka. To se sve događalo ove godine prije ljeta. Stoga ako imate kutijice prije i poslje provjerite same o kojem se sastojku radi.

Taj sastojak nećete naći na kutijama, jer ga nisu naveli. I da, zbog njega se mršavilo i imalo gadne nuspojave.
__________________
Klika
klika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 22:37   #76
Quote:
SarahSlim kaže: Pogledaj post
Pre sam koristila Herbafast Advanced i moram priznati da sam super prošla.
Naravno nisam nastavila da jedem junk food i da mršavim, ali sam lakše podnosila ceo dan, nisam imala potrebu za hranom.
Rasporedila sam ishranu na više manjih obroka, sa po kojom voćkom uveče ako baš ogladnim.
Čak sam i anticelulit kreme za guzu i noge koristila nekih mesec i po dana i to se u kombinaciji super pokazalo.

Moja komšinica sada koristi ovaj crveni novi Herbafast Ultimatum i čak joj se brže pokazuju rezultati, ne znam da li je do nje ili do novog preparata.

Videle smo na sajtu www.herbafast.com da postoji i Herbafast Kafa, tako da ćemo početi da praktikujemo to umesto nesa i trač partije ujutru =)
pazite što trpate u sebe, kafa i ultimatum su na tržištu samo u srbiji, u drugim zemljama ne ide, a zašto?
__________________
Klika
klika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 14:02   #77
Quote:
klika kaže: Pogledaj post
Svi preparati koji su u Hrvatskoj registrirani kao dodaci prehrani prolaze samo papirnatu provjeru u Ministarstvu zdravstva. Naime, nitko nikad ne provjerava što se stvarno u svim tim tabletama, kapsulama, prašcima, tekućinama i sl. nalazi, nema nikakvih analiza i odgovara li to stvarno onome što piše na pakiranjima i uputama. Mislim i na navedene sastojke i na količinu sastojaka. Inspekcija Ministarstva zdravstva povremeno u ljekarnama uzme uzorke preparata i ispita ih samo na neke tvari iz njihovog popisa. Dakle, niti znamo što se u njima stvarno nalazi, u kojoj količini, niti znamo kako to djeluje u ljdskom organizmu. Zato se dešava da ili nema djelovanja ili mislimo da djeluje ili se jave nuspojave, lakše ili teže.
Pazite što kupujete i uzimate, sve to imate u hrani i piću, a sigurni smo da to naš organizam apsorbira i iskorištava.
Klika, nije ti baš tako, koristila sam Herbafast prije otprilike dvije godine i kroz ukupno 4 mjeseca korištenja smršavila 10 kg, bilo je to nakon trudnoće. kasnije sam ga u još jednom navratu koristila i za jednu turu od mjesec dana izgubila 3 kg. Prije te druge ture napravila sam domaću zadaću-naravno da ne želim unositi nešto što nije ok i sada ti jednostavno moram odgovoriti jer vjerujem da je preparat strašno dobar i siguran. Preparat se nalazi na svim tržištima EU gdje imaju zastupništvo, (češka, mađ, mislim i bugarska), stručne analize ti se rade za svaku novu seriju pri uvozu, a registracija pri min na temelju stručne analize pri hzjz.. NEMA ŠANSE da je preparat mogao imati nedozvoljenu supstancu a da je prošao kroz tri različite kontrole.. Odgovaram ti samo zato jer čitajući tvoje postove ispadam glupa jer ga koristim premda nikada nikakvih nuspojava, osim gubitka na težini)
miley00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 12:42   #78
Sredstvo koje zaista djeluje, a godinama je na tržištu davno bi osvoilo najveće tržište - SAD, GB,DE, a naravno nema ih nigdje?? Zašto? Zato jer je to kara od proizvoda, a i ako nešto i vrijedi najvjerojatnije nije zdravo za organizam! Točka. Za ovo ne moraš biti atomski fizičar. Za Bred Pit-a nije, al za neku polupismenu babu iz Čačka je super, jebeš babu, kog je za nju briga?
leo mesija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 10:41   #79
Novi HF

Pozdrav!

Da li je netko koristio ovaj novi HF?
10 tableta...oko 100 kunića?....

Hvala curke na odgovoru
irasomething is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 18:12   #80
Herbafast

Ljudi, nemojte nasjedati još jednom marketinškom a extremno skupom triku! Ja sam kupio 4 kutije, baš me zanimalo hoće li se išta događati- i što mislite, koliko san izgubio? Ama baš ništa; iako redovito vježbam i ne jedem puno, a posebno ne iza 18h. Zato, ne bacajte novce uzalud!


QUOTE=-Lorna-;19617900]... Hej ljudovi - ma opeta me baš zbunilo sve ovo. Nisam pobornik pribjegavanju ovakvim načinima skidanja kila
Ipak - čula puna, raspitala se pa na kraju i sama preispitala sastav i djelovanje Herbafasta. Ok, slažem se da može imati neko djelovanje (nisam probala), i naravno da ne postoji formula koliko i kako (vrlo individulano)

Ali me zgrozilo nešto drugo .... daklem, tablete su prirodne (odnosno načinjene od ekstrahiranih dijelova biljaka) koji se ponašaju kao diuretici i sl. jer čiste toksine iz tijela. Kapsula u koju su upakirani ekstrahirani dijelovi biljaka je isto tako prirodna i ondak paff ADITIVI - dodatka dva

E171 koji pak spada u sumnjive dodatke i
E123 koji je "navodno" jako otrovan i opasan (u Americi se čak smatra kancerogenim pa je i izbačen iz upotrebe)

WTF ??? KOji će mi onda vrag prirodne tablete i svašta nešto kada ću poslije moći lječiti kamenac ili sl. BLaaahhh!!! I sada ja Vas pitam JE LI TO NORMALNO ..????

Možda on i djeluje ali mi još uvijek nije jasno zašto ta vražja kaspula mora biti na pola crvena ( jer je dodatak E123 - dodatak boje crvene ) - mogla je i ostati bijela ili kakva god - pa k vragu progutati ću je ne uramiti

Ono, ne znam pišite ako imate neko razumno objašnjenje - ja sam se samo ustvari htjela požaliti [/QUOTE]
NJUŠKICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.