Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2010., 01:09   #61
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
ja bih Cufrea na lijevog beka, umjesto Mesarića, kog bih stavio na stopera, ili Šimića (baj d vej, koji je kurac s njim :ne zna... jer mi je važnije nazad sigurnost na lijevoj strani, a napadački možemo patiti... tu bi desna strana sve to pokrila... jer je Vrsaljko ... a i eto ti je Ibanez naprijed, pa eto (samo ne zna nabacit; dok bi, da je zdrav, bila bolja opcija sa Tomečakom desno, a Rukijem lijevo, ili u sredini - igranje bez lijeve strane; to se može izvesti ).... i umjesto poprilično lošeg Badelja staviti Ademija, koji je protiv Rijeke pokazao da zna...

zato nešto idealno, s ovim šta imamo (s tim da je Badelj ispred Chage, samo je sad u kurcu, i trebamo ga podići do LP - zato je Chago u "mom sastavu" )

Slepi
Rukavina --- Tomečak

Cruz Campos
Ademi --- Chago

Cufre - Bišćan - Šimić - Vrsaljko

Lončarić



P.S. Barca je najveće govno.



A što se tiče protivnika, želim Spartu kao najlošijeg, ili Anderlecht, jer ako se ne može pobijediti Anderlechta, nismo za LP.

Slažem se.
Ne znam u kakvom je stanju Šimić, pa ga zato nisam stavljao u postavu. U nekoj idealnoj postavi bi to bilo kak si napisao.
Mesarić je solidno obavio posao u Moldaviji, a Cufre nam (dok Šimić i Biščan nisu u potpunoj formi) puno više znači na stoperu.
Ovo naprijed s Rukijem, Slepim i tomečakom bi morali igrati kad se ovaj oporavi. Ziher sam da bi Tomečak u jednoj sezoni mogao zabit 10 golova plus 15 asistencija (on i Slepi bi odlično funkcionirali na shemu onog gola Anderlechtu )

Jedino ne znam za ta 2 zadnja vezna, svojevremeno smo Kruni jebali mater zbog toga, bojim se da bi Sammir teško mogao sam iznjeti teret jedinog kreativca u vezi (znam, bogohulim). S time da nisam previše upoznat s Ademijevim kapacitetima u tom smislu. Tako da Badelj bi morao proigrati kad tad, a bolje da se traži sad (za pretpostavit je da ćemo biti dominantnija momčad na terenu) nego protiv Anderlechta...

Što se 4. pretkola tiče, dajte nam taj Anderlecht, moramo riješiti neke račune s njima

Zapravo nije niti bitno s kim ćemo igrati, u svakom slučaju suze će roniti oni koji nalete na Dinamo
Proud to be is offline  
Old 03.08.2010., 01:15   #62
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
Zapravo nije niti bitno s kim ćemo igrati, u svakom slučaju suze će roniti oni koji nalete na Dinamo
I agree. And I hope to see that.
mitch is offline  
Old 03.08.2010., 02:29   #63
Quote:
stoneisland kaže: Pogledaj post
ja bi skupinu sa paom, sahtarom i tom barcom, pa da vise vidimo jel taj messi bolji od sammira.



off: otkud simpatija prema PAO-u? Može i na PM ako nije bed
asr crew is offline  
Old 03.08.2010., 11:04   #64
Pobjeda je u zraku, i ovo drveće na Trešnjevci se njiše u ritmu Sammirove sambe.
Grupa Queen is offline  
Old 03.08.2010., 11:12   #65
.......

žao mi je ako je Butina ozlijeđen.....

ali da Dinamu treba novi golman, treba.......pa što su Kocha pustili? nek Maminjo nabavi još jednog takvog......valjda ima u Brazilu takvih
__________________
Dok joj je na vjetru viorila kosa, curila joj je slina iz nosa
Ajd-u-K is offline  
Old 03.08.2010., 11:16   #66
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Pobjeda je u zraku, i ovo drveće na Trešnjevci se njiše u ritmu Sammirove sambe.







Quote:
Ajd-u-K kaže: Pogledaj post
žao mi je ako je Butina ozlijeđen.....

ali da Dinamu treba novi golman, treba.......pa što su Kocha pustili? nek Maminjo nabavi još jednog takvog......valjda ima u Brazilu takvih
mitch is offline  
Old 03.08.2010., 11:30   #67
Vjerovati ili ne
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 03.08.2010., 11:42   #68
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
nije lijep nacin na koji se ovo radi, nimalo nije lijep. samo otpisat igraca.
pogotovo pred vaznu tekmu.
u kakvoj god da je formi, igrac koji je proveo 15 godina u klubu zasluzuje finu prijateljsku tekmu na kraju sezone u kojoj ce mu poklonit jos jednu sliku, kitu cvijeca i sl. jos jedan dokaz kak mamici lose rade.

inace, fakat dinamo ima srece s odlascima/ozljedama ove sezone...



καλωσόρισμα Γκαλίνοβιτς, zeko ce ziher dovest svog pulena
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.

Zadnje uređivanje stoneisland : 03.08.2010. at 11:48.
stoneisland is offline  
Old 03.08.2010., 11:43   #69
Ma kurac je ozlijeđen, prima glupe golove i logično da će ga zamijeniti...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 03.08.2010., 12:09   #70
Baš...ovo je normalno svugdje. Kiksaš, letiš na klupu. Nije on mlada nada da se njegove kikseve treba istrpjeti....on je jebeno prestar da bi radio pogreške 20-godišnjaka.
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 03.08.2010., 12:11   #71
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Ohoho, pa Zeko ima muda za radikalne poteze. OK, radikalne je prejaka riječ, ali mogao bih reći da dosta brzo reagira i da mu za ovakve očigledne zamjene nije bilo potrebno nekoliko mjeseci (kao nekim drugim trenerima), već nekoliko tjedana.
Grupa Queen is offline  
Old 03.08.2010., 12:32   #72
Ima Zeko muda, samo se mislim je li pravi tajming za takvo nešto. Butina, kakav je da je, pak je imao nekakav autoritet u ekipi, makar nametnut od njega samoga. Opet, s druge strane, kad je uopće pravi tajming?
Uz novog, nepoznatog i neuigranog Rukavinu, blijedo-prozirnog i beskrvnog Badelja, poroznu i traljavu obranu, možda je previše toga pred jednu ovako važnu utakmicu...
Samo se bojim da ne stisnu od početka, naprave prividni pritisak, a u biti jalovu premoć kao protiv Rijeke, kada Rijeci obrana praktično nije ni trebala, Dinamo je sam sebi smetao i forsirao nerezonske i alibi šuteve, trošio se u jurišima na vjetrenjače. Ako bude tako, otvoreno je polje za kontre iza, a tu obrana pliva, Cufre ne može sam to pokrpati, bit će kartona...
električni_zec is offline  
Old 03.08.2010., 12:32   #73
QUOTE=Grupa Queen;28133367]Ohoho, pa Zeko ima muda za radikalne poteze. OK, radikalne je prejaka riječ, ali mogao bih reći da dosta brzo reagira i da mu za ovakve očigledne zamjene nije bilo potrebno nekoliko mjeseci (kao nekim drugim trenerima), već nekoliko tjedana


Onda je i Milan Badelj zaslužio klupu, a i Barbarić i Bišćan nisu nevini ( Koper i Šerif=blijeda igra u obrani), Ibanez, Morales katastrofa kako igraju, Sivi i Dodo bi trebali dobiti ispisnicu iz Dinama. S tom brojkom dođemo na 7 igrača, što znači da braća Dalton loše slažu momčad po ne znam koji put! Nadam se da će Vrsaljko i Ademi dobivati više minuta, i da će se Badelj zbrojiti malo u glavi i odigrati dobru tekmu,a ovi ostali kaj sam naveo, nisu zaslužili nositi dres Dinama.
__________________
Kaj mi pak mogu, kad sam PURGER
cleaner is offline  
Old 03.08.2010., 12:35   #74
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
Ima Zeko muda, samo se mislim je li pravi tajming za takvo nešto. Butina, kakav je da je, pak je imao nekakav autoritet u ekipi, makar nametnut od njega samoga. Opet, s druge strane, kad je uopće pravi tajming?
Uz novog, nepoznatog i neuigranog Rukavinu, blijedo-prozirnog i beskrvnog Badelja, poroznu i traljavu obranu, možda je previše toga pred jednu ovako važnu utakmicu...
Samo se bojim da ne stisnu od početka, naprave prividni pritisak, a u biti jalovu premoć kao protiv Rijeke, kada Rijeci obrana praktično nije ni trebala, Dinamo je sam sebi smetao i forsirao nerezonske i alibi šuteve, trošio se u jurišima na vjetrenjače. Ako bude tako, otvoreno je polje za kontre iza, a tu obrana pliva, Cufre ne može sam to pokrpati, bit će kartona...
Za trenutak: bolje spriječiti, nego liječiti! Zato je potrebno barem 10.000 ljudi na tekmi i glasna podrška svih 90 min, možda i 120 min.Kiše ne bude-tak da one pičkice kaj se boje kiše mogu slobodno doći! Protiv Rijeke su igrali dobro i lopta jednostavno nije htjela u gol,to se sutra mora vratiti!
__________________
Kaj mi pak mogu, kad sam PURGER

Zadnje uređivanje cleaner : 03.08.2010. at 13:35.
cleaner is offline  
Old 03.08.2010., 12:42   #75
Quote:
cleaner kaže: Pogledaj post
QUOTE=Grupa Queen;28133367]Ohoho, pa Zeko ima muda za radikalne poteze. OK, radikalne je prejaka riječ, ali mogao bih reći da dosta brzo reagira i da mu za ovakve očigledne zamjene nije bilo potrebno nekoliko mjeseci (kao nekim drugim trenerima), već nekoliko tjedana


Onda je i Milan Badelj zaslužio klupu, a i Barbarić i Bišćan nisu nevini ( Koper i Šerif=blijeda igra u obrani), Ibanez, Morales katastrofa kako igraju, Sivi i Dodo bi trebali dobiti ispisnicu iz Dinama. S tom brojkom dođemo na 7 igrača, što znači da braća Dalton loše slažu momčad po ne znam koji put! Nadam se da će Vrsaljko i Ademi dobivati više minuta, i da će se Badelj zbrojiti malo u glavi i odigrati dobru tekmu,a ovi ostali kaj sam naveo, nisu zaslužili nositi dres Dinama.
Slažem se, ali sam oduvijek bio mišljenja (bez obzira na joga bonito preferencije) da je golman najvažniji pojedinac u momčadi i da ne postoji ozbiljna momčad koja među vratnicama ima pajaca. A Butina je smiješan golman, pogotovo sada. U HNL-u to još i može proći, ali u Europi ne.
Grupa Queen is offline  
Old 03.08.2010., 13:01   #76
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post

Bućo odgovara


- "Sva sreća da imam vidljivu kvrgu na trbušnom zidu, iznad pimpeka, pa se svatko može uvjeriti da sam ozlijeđen."

__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 03.08.2010., 13:17   #77
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Bućo odgovara


- "Sva sreća da imam vidljivu kvrgu na trbušnom zidu, iznad pimpeka, pa se svatko može uvjeriti da sam ozlijeđen."

lik

__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 03.08.2010., 13:19   #78
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Bućo odgovara


- "Sva sreća da imam vidljivu kvrgu na trbušnom zidu, iznad pimpeka, pa se svatko može uvjeriti da sam ozlijeđen."



Koji odgovor
ThemB is offline  
Old 03.08.2010., 14:28   #79
Quote:
stoneisland kaže: Pogledaj post
nije lijep nacin na koji se ovo radi, nimalo nije lijep. samo otpisat igraca.
pogotovo pred vaznu tekmu.
u kakvoj god da je formi, igrac koji je proveo 15 godina u klubu zasluzuje finu prijateljsku tekmu na kraju sezone u kojoj ce mu poklonit jos jednu sliku, kitu cvijeca i sl. jos jedan dokaz kak mamici lose rade.

inace, fakat dinamo ima srece s odlascima/ozljedama ove sezone...



καλωσόρισμα Γκαλίνοβιτς, zeko ce ziher dovest svog pulena

koliko znam i koliko vidim, nije otpisan i nije izbačen iz kluba, nego će na klupu.... i neka tamo ostane, i brani u zadnjem kolu, na proslavi naslova i eto oproštaja... on i Šimić


a za Galinovića... koliko je realno da on dođe u Dinamo

Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
- "Sva sreća da imam vidljivu kvrgu na trbušnom zidu, iznad pimpeka, pa se svatko može uvjeriti da sam ozlijeđen."
i

Quote:
Meni je u Dinamu čast biti na klupi, da si umišljam da trebam biti prvi vratar ili ništa ne bih pristao na najmanji ugovor u svlačionici, 100.000 eura bruto. Ali to ne znači da ću se pomiriti sa statusom rezerve, čim se oporavim jurit ću na treninzima 100% da se opet nametnem treneru. Neću niti tugovati ako Lončarić ostane broj jedan, pa Fićo je golmančina! Nije dosad imao sreće sa zdravljem, uostalom, meni se lani otvorilo kad se on ozlijedio u Amsterdamu, pa sam opet dobio prigodu i po ocjenama novinara bio odličan protiv Ajaxa doma i u Bruxellesu
ali ovo
mitch is offline  
Old 03.08.2010., 14:33   #80
sammir porucuje šerifovcima "get 11 coffins ready!!"


http://www.youtube.com/watch?v=JeFpM...eature=related

btw, ne sviđa mi se sto sammir puši
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.