Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 15:54   #681
Došla sam sa posla i ono kao da vidim šta se dešava,kada ono ŠOK ŠOK ŠOK
Draga Hajat evo javno ti priznajem da si me iznervirala,pa sam povodom toga zaključila da se ti i ja nikada nećemo slagati ni u čemu osim da se ne slažemo i da volimo Asi.Od mene za tvoje današnje,naglašavam današnje pisanje na ovoj temi

Zapletilja,tuba11,sandrica888,butterfly,fantazijan amolu

I kao što sam juče napisala mister MY niti je glup,niti tup niti neupotrebljiv pa da ne zna izgovoriti jednu prostoproširenu rečenicu pa makar ona bila i na eng. jeziku.Način na koji je on glumio u našoj omiljenoj seriji je presavršen.Sve na njemu je divno osim...znate već čega
Ja naravno Tubu ne poznajem,čitala sam o njoj sve što se može pročitati od trenutka kada sam se zaljubila u seriju i mislim da je ona divna,mila,prekrasna devojka,uspešna u poslu ali negde mi se čini da je od početka snimanja ove divne serije u bjegu od "NJEGA" na ovaj ili onaj način.Takođe mislim da je on u bjegu od sebe samoga.
Jednom neko napisa da čovek najčešće priča (čitaj-piše) da bi čuo eho svojih reči,ali eto ja ipak mislim da su neke među vama moje istomišljenice.
hasret is offline  
Old 13.06.2011., 16:01   #682
Quote:
zapletilja kaže: Pogledaj post
Postoji sigurno jedno pravilo, da žena uvijek kad je u blizini muškarca koji joj se sviđa, dodiruje kosu - to znam hmm i iz vlastitog iskustva
hahahahaha.da.to je živa istina.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Old 13.06.2011., 16:06   #683
nije tuba proslavila cansela, mi smo na ovim prostorima do pojave BG znali jako malo o turskoj kinematografiji, a i sad znamo samo nešto preko serija, koje mi priznale ili ne ipak nisu nešto što je hvalevrijedno u kinematografiji i baš glumci sa A liste neće nikad glumiti u sapunicama, i zato i u turskim sapunicama imamo toliko svih ostalih osim školovanih glumaca, a školovani glumci se najčešće odlučuju za sapunice samo i samo zbog love, a nikako zbog kvalitete uratka, a koliko sami cijene ono što urade vidimo po muratovoj izjavi da je gledao sam početak asi, a da poslije više zbog obaveza nije stigao, tako da vam ti glumci u pravilu znaju relativno malo o seriji koju snimaju,to se vidjelo i kod berg i halita kad su ih ispitivali za BG, a oni svako malo, pa znate prošlo je dosta vremena, pa se teško sjetiti svih detalja, a u stvari problem je da to oni nisu gledali u kompletu nikada. znači budite uvjerene da mi znamo puno,puno više o asi, nego sami glumci.
zbog toga govoriti o vrhunskoj i neponovljivoj glumi, a epizoda se snima 6 dana , a traje kao film 1,5 sat, a znamo koliko dugo se snima jedan kvalitetan film, stvarno nema smisla, a i zavaravati se da je to nešto vrhunsko, neponovljivo je isto malo previše. to je jedna niskobuđetna serija, koja je zahvaljujući tubi i muratu ponajviše dobro ispala, a uz takve scenarističke propuste da se vide iz aviona, ali ona i služi prvenstveno da se zabavimo, opustimo i to je meni dosta i neću se zavaravati da gledam vrhunsko djelo, kad to nije.

na prvoj zajedničkoj fotografiji tube i cansela iz 2007 godine, piše karizmatičan, zgodan i popularan glumac cansel i tuba. u to vrijeme je očito on puno popularniji od tube.

što se tiče kose, ne znam koja vam je duljina kosa, ali kad imate dugačku kosu kao tuba, a ja je imala, i sada mi nije kratka, non stop sam je propravljala, bez obzira tko bio kraj mene
mrvica 1234 is offline  
Old 13.06.2011., 16:07   #684
Quote:
butterfly23 kaže: Pogledaj post
Bok, ekipa! Redovno vas citam i na Asi temi i ovdje i super su mi svi vasi postovi.. ugl, dosad vam se nisam pridruzila jer sam vecinom na jednom drugom forumu, nije ni bitno.. Ali, evo npr da kazem svoje misljenje..po meni se Tuba, gledano cisto po izgledu ne moze uopce usporediati s Muratom jer je ona prelijepa zena, dok Murat medu muskarcima spada u srednje i da nema svoje ekspresije dok glumi i sexy poglede, vec da ga sretnemo samo na cesti, mislim da dobar dio nas uopce ne bi bio tako ocaran njime kao sada.. e da, i upitno je da li je Murat uopce ikad imao realnu sansu kod Tube, po meni je ona prevelik zalogaj za njega.. Inace, da vas sablaznim ima zena kojima Murat uopce nije nesto, mojim prijateljicama s posla je on obican mrsavko, ruznog nosa i s velikim zaliscima i ne moze im se po nicemu usporedivati s npr Kenanom tj Ezelom ili Kivancom..i svi govore kako je Asi tj Tuba previse lijepa za njega..no dobro, različiti ljudi, različiti ukusi..
Hošgeldin!!!Ma, Tuba je pravi bombončić!!Ne kaže se džabe ljepota je u očima promatrača, po meni dva bitna faktora su oči i osmijeh, pa ako te i Bog nije nagradio svim mogućim pravilnostima na licu, a podari ti dva ukrasa kao lijep osmijeh (zube) i oči u kojima nešto "ima" sasvim je dovoljno..sad to netko vidi, a netko ne..Bože moj, tako je, kako je!!

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
rebel, direkt prijenosa nije bilo. katastrofa, nikakvih snimaka nema, sa red carpeta ništa.

malo sam pogledala bugarski forum i tamo se zezaju da su TB i MY garant ušli tajnim prolazima u grimaldi forum, a ja dodajem valjda i tajnim prolazima do onog cluba jimmy'z di je bio after party i tajnim prolazima do hotel de paris di su spavali. haha. a pazi, a tamo su bili producent ilgaz (njegova mama tomris g. i on su vlasnici sis yapim producentske kuće), režiser cevdet i scenaristica. oni su komotno mogli ostat kod kuće i svima reći da su išli, ionako nitko ne bi skontao. a da TB i MY nisu imali prezentaciju tj. uručivanje nagrade - ne bi bilo niti jedne jedine fotke, niti jedne jedine mikrosekunde bilo kakvog kadra, pa makar vrha tubine cipele! festivalski službeni sajt je isto malo žešći, ažuriraju ga svakih sto godina. na YT ima clipova od fanova itd., sa red carpeta, ali ništa što bi nas interesiralo. jučer nova tv u MC radila intervju sa jasonom priestlyjem (brandon BH 90210), motivacija za intervju mi nije jasna ali hajde, dok su im tamo bili tuba & co. - a oni ništa! da poludiš. bugarke su ispisale skoro 50 stranica analize na 1:45min ovog snimka. vele da bi novinarima bilo pametnije da bace svoje diplome u bosfor, takvi papani se rijetko viđaju. da nikome tuba u ovoj haljini nije bila zanimljiv motiv, e to mi neće biti nikako jasno. na stranu ostali iz ASI ekipe, ono, ništa posebno atraktivno za snimit, ali ona je baš eye catcher! ccc ...
RB y Minči..tešekular na svim informacijama..

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
minči, ja sam novoj danas napisala meil i rekla im da stvarno razmišljaju o nama gledateljima kad u MC imaju svog novinara, tamo serija koja se kod njih prikazuje i upravo ulazi u finale prikazivanja i dobiva nagradu, a oni umjesto da razgovaraju s nekima od njih, oni razgovaraju s glumcem koji je totalno nebitan. mislim to je totalno neprofesionalno, baš me zanima što će odgovoriti, ako nešto budu.

samo bojim se kako su novinari pripremljeni, ne bi se uopće iznenadila da naša novinarka nije ni znala za asi, a da je pročitala najavu festivala valjda bi znala.

minči, gospodin u lijevom uglu je zahvalan Bogu što je sve završilo
Djelomično vezano i za Minin post.. kao što sam i mislila ništa nam ne dadoše, tko zna, možda se nakon nekih 10 god., sjete, pa naprave kakav prilog, tipa, e seriju Asi smo gledali nekad davno, kao što su se i brendona sjetili, izvadiše lika iz naftalina..Tuba i Murat trenutni in, a još su tamo, a uz serija ide na njihovom kanalu, pa da su bar nešto "izvukli" no ništa od toga, gledam brendonov interwiev rekoh da se možda Tubica y Murat ne bućkaju u plićaku među onim palmama, ono kao slučajno ih kamera "zabilježila"..
defnne is offline  
Old 13.06.2011., 16:08   #685
oria dzanmsn

[QUOTE=Oria;34255279]Rebel, puno hvala na ovoj čistoj snimci, stvarno nebo i zemlja.
E, hajat, što ti znaš zamutiti vodu, to je čudo jedno.
tko te ne zna, skupo bi te platio. Sjećam se kad si na macanovoj temi, kako ga ti zoveš, napisala da ti se čini da je on gay jer imaš šesto čulo za te stvari.
Što se tiče Tubinih 'frajera', priznajem samo dvojicu, Bulenta i Samija, ovo vodanje za ruku su dječje igre. Za Aslana kao njezinog frajera nikad nisam povjerovala. Još uvijek mi je intrigantna Samijeva izreka da je mislio da su u prekrasnoj platonskoj veza koja vodi braku. Ne mogu to nikako objasniti. Kako god bilo, Tuba mi je prekrasna, izgledom i ponašanjem prava dama.

oria
konacno ljubavi da se neko nadje ko je skontao svo ovo moje pisanje
a vidis kako su se kokice primile ko hepo kockice


moras i shvatiti da ovdje kokice ne poznaju moje pisanje
ja sam ti ono zamutim vodicu
pa se vadi
samo nadam se da nisam nikog osobno uvrijedila
tuba prekrasna
murat bozanstven
sta reci ja nemam rijeci
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 13.06.2011. at 16:20.
hajat is offline  
Old 13.06.2011., 16:12   #686
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
mrvice, e to meni nikako nije jasno! pa bolje da su platili nekom forumašu samo put i smještaj, pa taj bi odradio posao samo tako. nova tv poslala nanuticu da priča sa onom bezvezinđom pritislijem koji je prije 15 godina glumio u nekoj tinejdžerskoj seriji. helou?! pored toga on od nanutice do riječi nije došao, žena je pričala sve u 16, pitanja su isto bila žešća, znači ja uopće ne kužim zašto su oni potrošili silne pare na put, smještaj, plaće novinara (ako ih se tako može nazvati) i ostale troškove?! u isto vrijeme imaju 5 glavnih osoba iz serije ASI tamo, živi, zdravi i pravi, spremni za snimanje, a oni urade šta? raspituju se da li je pritisli imaju gej vezu sa onom drugom bezvezinđom perijem. allah allah. nova tv ima najgledaniju seriju u hrvatskoj, u monte carlu su im svi nadomak ruke, ovaj tjedan je finale ... malo je reći da sam razočarana. kakva debilana majko moja, imaju li ti ljudi pojma o novinarstvu i marketingu???

ne pričaj mi ništa. pregledala sam na stotine fotki, na onom twitteru sam bila non stop ..
žešća katastrofa!
red carpet ide opet u nedjelju, ne vjerujem da će nešto prikazati, zašto bi čekali nedjelju kad je serija gotova?? nema smisla, ali kod njih inače puno toga nema smisla. što ostavlja prostora za nadanje.
felicity huffman & suprug joj william macy (ok, on je isto hollywood star) su iskakali iz paštete, ali bukvalno. kao i ostali nabrojani. međutim, kakvi god bili ameri, glumci koji su došli i serije koje su promovirali - uradili su to savršeno! pazi, oni su ti svi došli još 04. ili 05. a otišli su 11.06. (festival je bio 06.-10.06.), bili su na baš svakom koktelu, prezentaciji, slikanju, invervjuu itd. princ je imao primanje kod sebe u dvorcu, oni su se svi gurali i jedva dočekali da idu, da se slikaju i rade PR. imali su mali milion blogera i tv ekipa koje su ih pratile, znali sve što te zanima o njima ti je dostupno. jer su se sami pobrinuli da tako bude. pa nije moguće da ASI ekipa nije mogla odvojiti nekoliko dana i raditi promociju? ako ništa drugo tomrisin sin, mlad, zgodan, obrazovan, suvlasnik producentske kompanije, pa njemu bi prvom bilo u interesu da je tamo. tu su totalno zakazali.
objasnila sam gore, meni to nije jasno.
da, mogle su se kupiti karte, pa čak i za dž si mogao dobiti ako si novinar ili neka kao njuška. a dalo bi se iskopati nešto, neka veza, pa ko fol i ja sam novinarka. džebiga, neki drugi put. ali report bi bio - live stream, ono, svaka sekunda pokrivena!
fanovi to bolje odrade od ovih tzv. profija!
mislim da nisu, čak se ne zna ni kad su stigli. da nisu uručili nagradu, kao da ih nije ni bilo!
ma sve te razumem i sve potpisujem,ali opet sam bas zbunjena sa tim turcima,iako ih coook volim
ja na primer studiram odnose s javnoscu i meni je ovo sto turci rade,ne samo ovom prilikom nego uopste potpuna nebuloza.
mozda se oni i ne zele "slizati" sa americkom produkcijom i ja to postujem,serije su im umetnost za razliku od americkih serija i holivudskih filmova.
cini mi se da se drze nekog svog stila,ali bas su ga preterali.
savrsena prilika za prodati Asi u mnogoooo zemalja,licno mislim da bi u mnogim zemljama za koje ne bih rekla,odlicno prosla,ali nejse kada prosecni amerikanac cuje titl,on ni ne slusa ni ime filma dalje

Sto se tice Mejsija i kompanije,njima treba skinuti kapu za pr koji su izveli,to je prava stvar.licno meni je bilo bas drago da vidim ekipu Criminal Minds-a,kao i mog omiljenog glumca iz serije Matthew Gray Gubler-a koji igra sexy nerda Rida i Thomas Gibsona,ali bilo je mnogo i zaboravljenih likova.
Doduse BRendon vodi mnoge emisije,videla sam ga na mnogim putopisnim kanalima,nesto o vinu i td,bosvar oni se bore do kraja
Ranijih godina sam primetila da je i ekipa CSI-a bila,jos bolje Eric Szmanda,drugi cok sexu nerd Greg i takvim serijama je i mesto tamo koje se gledaju svuda u svetu,i zato mi je jos draze i bilo da vidim Asi.

BAs to sto kazes za Tomrisinog sina,makar je on iz mladje populacije,trebao bi da znan kako sve funkcionise.
Eto na primer ekipa O Clona,isto svetski popularne brazilske telenovele,koja je napravila stvarno bum u svetu,ali to je bilo 2001. ili 2002. godine,kao i Asi pre dve godine sto je,i utoliko je njihov uspeh ogroman.ALi hocu reci,njihova ekipa gde je? jesu li prezentovali neku nagradu? isto ih niko nije snimio.
Za ekipu Nove reci nema,znaci strasno.
Bilo koja od nas da je otisla,to bi bilo drugacije.Novinarima
Sve se nadam mozda cuvaju nesto za finalnu epizodu,u Magazinu IN koji ide svakog dana gde su i pustali intervijue sa Tubicom i Muratom
Rebellious24 is offline  
Old 13.06.2011., 16:14   #687
defnne, novi avatar?
hvala ti dženem. ovo što kažeš o bućkanju i palmama, eto, to mi je jedina nada! gledati fan clipove koji su bili pored red carpeta i snimali ove US stars, ne bi li u nekom kadru bili TB, MY i co. ... žalosno, ali je tako.

r24, evo ti još i studiraš PR pa vidiš sa te strane ogromne propuste. jel znaš da je bio xchange room, prezentacija i prodaja serija/filmova itd.??? ni tamo ih nije bilo, dok su ostali bili prisutni. ja da sam lično tuba bih angažirala PR menadžera i platila sama sebi boravak 7 dana u monte carlu. zakazala sve sadržaje koji se nude, bila sveprisutna, jer jednostavno ako se sam ne nametneš pored ovih amera nemaš šanse. njima skidam kapu na promociji. koliko god se nekome svidjalo ili ne, sva ta mašinerija ne živi od lijepih očiju i nekih independent art filmova, nego od love koju donesu reklame, sponzori itd., komercijalni projekti. samo da dodam ovo, ASI je na 2. mjestu i pored toga što arapske zemlje nisu bile uključene u viewers counting.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 13.06.2011. at 16:26.
Mina is offline  
Old 13.06.2011., 16:43   #688
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
[

r24, evo ti još i studiraš PR pa vidiš sa te strane ogromne propuste. jel znaš da je bio xchange room, prezentacija i prodaja serija/filmova itd.??? ni tamo ih nije bilo, dok su ostali bili prisutni. ja da sam lično tuba bih angažirala PR menadžera i platila sama sebi boravak 7 dana u monte carlu. zakazala sve sadržaje koji se nude, bila sveprisutna, jer jednostavno ako se sam ne nametneš pored ovih amera nemaš šanse. njima skidam kapu na promociji. koliko god se nekome svidjalo ili ne, sva ta mašinerija ne živi od lijepih očiju i nekih independent art filmova, nego od love koju donesu reklame, sponzori itd., komercijalni projekti. samo da dodam ovo, ASI je na 2. mjestu i pored toga što arapske zemlje nisu bile uključene u viewers counting.
Ajme, da su bile i arapske zemlje uključene, garantujem da bi ASI bila na prvom umesto na drugom. Oni su totalno ludi za turskim serijama.

Čudno je što im nema slika sa red carpeta. Ako ništa drugo, htedoh da dobro osmotrim Tubinu haljinu jer mi se mnogo svidela. E sad moguće je da fotografi nisu znali ko je ASI ekipa i da njihove fotke nisu na Wire, Getty, Zimbio itd jer im se ne bi isplatile prodati. Mada prošle godine taj isti Getty je imao preko 230 fotki samo sa ceremonije zatvaranja ali su glavne zvezde bili glumci iz Vampire Diaries pa možda zato.
erasfa is offline  
Old 13.06.2011., 18:46   #689
Ja mislim da oni ipak nisu bili na red carpetu, nemoguće mi je da ih baš nitko nije slikao.

Tuba stravno milo gleda Murata, kao da ga se uželjela pa ga se želi nagledati, na clipu se to puno bolje vidi.
(Nemojte sad ovo pogrešno shvatiti )



__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)

Zadnje uređivanje Oria : 13.06.2011. at 19:05.
Oria is offline  
Old 13.06.2011., 19:08   #690
evo linka za direkt gledanje ove nagrade, http://www.startv.com.tr/CanliYayin.aspx
pretpostavljam da tuba dolazi dok je nominirana! voditelj susreće zvijezde i zvjezdice na red carpetu.
čekamo znači.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 13.06.2011., 19:09   #691
[QUOTE=Oria;34258552]Ja mislim da oni ipak nisu bili na red carpetu, nemoguće mi je da ih baš nitko nije slikao.

Tuba stravno milo gleda Murata, kao da ga se uželjela pa ga se želi nagledati.
(Nemojte sad ovo pogrešno shvatiti )

Ma kakvi pogrešno,sve smo te odlično razumele
Mučila i mene ona Tubina haljina i očekivala sam željno ekspertizu od mj ,bi mi poznata a naročito način na koji je počešljala kosu.Setim se rasprave je - nije bila na dodeli turskog Oskara,neke fotke,njegovo (znamo čije )osvrtanje glave,iščašenje vrata ali i tamo mutan snimak pa nisam bila sigurna.Onomad.Malopre uporedim i stvarno izgleda kao da je naša Tubica.Ja ne znam postavljati ni slike,ni gifiće apsolutno ništa.Zamolim mog sina a on me 'ladno otkači.Kada ono pre minuticu vidim na fb asi i demir oni su se zaista voljeli neko stavio obe slike .Proverite.
hasret is offline  
Old 13.06.2011., 19:45   #692
Znači na čekanju smo..nova dodjela nagrada..
Nadam se da će večeras fotografi obaviti svoj posao kako treba, aparatić u ručice i slikaj, snimaj..kakva je haljina večeras u planu, voli Tuba izreze, proreze,očekivam ju u sexy, crnom izdanju..

minči..avatar, novi, tj. prvi,

oria..milo se gladaju, milo..nešto mi njegova kosa crna, da se ne pitura slučajno, ili je to samo do reflektora..
defnne is offline  
Old 13.06.2011., 19:53   #693
Quote:
butterfly23 kaže: Pogledaj post
Bok, ekipa! Redovno vas citam i na Asi temi i ovdje i super su mi svi vasi postovi.. ugl, dosad vam se nisam pridruzila jer sam vecinom na jednom drugom forumu, nije ni bitno.. Ali, evo npr da kazem svoje misljenje..po meni se Tuba, gledano cisto po izgledu ne moze uopce usporediati s Muratom jer je ona prelijepa zena, dok Murat medu muskarcima spada u srednje i da nema svoje ekspresije dok glumi i sexy poglede, vec da ga sretnemo samo na cesti, mislim da dobar dio nas uopce ne bi bio tako ocaran njime kao sada.. e da, i upitno je da li je Murat uopce ikad imao realnu sansu kod Tube, po meni je ona prevelik zalogaj za njega.. Inace, da vas sablaznim ima zena kojima Murat uopce nije nesto, mojim prijateljicama s posla je on obican mrsavko, ruznog nosa i s velikim zaliscima i ne moze im se po nicemu usporedivati s npr Kenanom tj Ezelom ili Kivancom..i svi govore kako je Asi tj Tuba previse lijepa za njega..no dobro, različiti ljudi, različiti ukusi..
Sto se tice njihove price, koliko sam upucena, govori se da su oboje bili zainteresirani, a ne da je Tuba umirala za njim, a on nju ostavio jer nije neka koka pa ozenio Burcin.. ugl, mislim da Tuba ima pravo raditi sto hoce sa svojim privatnim zivotom, mlada je, lijepa, slobodna i ne vidim tko smo mi da joj sudimo, pa cak i da je stvarno istina da svako malo ima drugog, u sto cisto sumnjam...uvjerena sam da je vecina tog napuhana od strane novinara i zbog toga sto se Tuba poigrava s javnosti jer zna da ce joj svejedno, svako malo prikrpati nekog novog, sto god ona radila..
E da, vecini mojih prijateljica se on ne svidja.
Ev bas juce pricam s jednom kojoj je Ali bili najbolji u Asi, a sad joj je Yavuz u AvC... I vecina me pita sta sam vidjela u njemu?

Svjesna sam njegovih nepravilnosti , al ipak ima nesto sto ja trazim, sto ja hocu...Nekako zraci muskoscu.
I meni je puno bolji, od onih sa najljepsim licem, sa nepognutim ledjima , manjim nosom itd.

A Tuba je svakako prelijepa, nema joj mane nijedne.
I meni nikako nije cudno sto je u posljednih par godina, promijenila par momaka (ako je!)... Pripadam mladjoj generaciji, pa znam kako se stvari krecu, dosta se vise momaka/ cura mijenja...

Inace, dobrodosla na forum.
Ukljucuj se cesce, interesantni postovi.
angell_ is offline  
Old 13.06.2011., 19:55   #694
hasret da to je bila tuba. Neki su polemizirali oko toga jer kao ona je bila u to vrijeme negdje drugdje.
Mi koji smo bili uvjereni da je to ona, šutjeli smo i gledali tubu i muratov iskrivljeni vrat.
tuba11 is offline  
Old 13.06.2011., 20:04   #695
Quote:
tuba11 kaže: Pogledaj post
hasret da to je bila tuba. Neki su polemizirali oko toga jer kao ona je bila u to vrijeme negdje drugdje.
Mi koji smo bili uvjereni da je to ona, šutjeli smo i gledali tubu i muratov iskrivljeni vrat.
Ja sam sad zbunjena, zar nije bilo službeno potvrđeno da Tuba nije bila na toj svečanosti, tj. da je trebala doći ali nije došla, čak se govorilo da je B. spriječila njezin dolazak. (u što ja osobno ne vjerujem).
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 13.06.2011., 20:13   #696
ja sam skontala kad sam tražila fotke samija i postavila jučer, još mislim da stavim fotku, kasnije zaboravim.
evo drugi uradili, ja dodala imena. da li se tamo radi u tubi, pojma nemam, što oria kaže, službeno je rečeno da nije bila.

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 13.06.2011., 20:22   #697
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ja sam skontala kad sam tražila fotke samija i postavila jučer, još mislim da stavim fotku, kasnije zaboravim.
evo drugi uradili, ja dodala imena. da li se tamo radi u tubi, pojma nemam, što oria kaže, službeno je rečeno da nije bila.

http://i.imm.io/6q7i.jpeg
Hebo te Minci,ovo je ista haljina
A da li je ista zena,ne znam

Nego me zanima znas li,posto si ti CSI,ta zvanicna potvrda da nije bila,od kojeg je to zvanicnog izvora,ja sam bila ubedjena da je ona
Rebellious24 is offline  
Old 13.06.2011., 20:38   #698
Najlepše hvala tuba 11 . Volim tvoja promišljanja o omiljenoj nam temi
Hvala mina jasmina za slike. Ja ne znam,pa ne znam.

I da:može li neko saznati ko je to zvanično demantovao da nam Tubica nije bila na dodeli turskog Oskara?! Ja koliko znam jedino zvanično je bilo da je predviđeno da dodeljuje nagradu u nekoj kategoriji pa je iznenada skinuta sa vip liste.Izvinjavam se ako grešim.
hasret is offline  
Old 13.06.2011., 20:39   #699
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ja sam skontala kad sam tražila fotke samija i postavila jučer, još mislim da stavim fotku, kasnije zaboravim.
evo drugi uradili, ja dodala imena. da li se tamo radi u tubi, pojma nemam, što oria kaže, službeno je rečeno da nije bila.

http://i.imm.io/6q7i.jpeg
cok tesekkur ederim minči na ovome, evo, ja sam sad potpuno uvjerena da je to bila Tuba, ma nemoguće da je netko drugi, ista haljina, ista dužina kose, držanje. E sad, ili je jako štedljiva pa ne kupuje često ili je neki drugi razlog što se na dva važna događaja prošetala u istoj haljini. Doduše, na prvom eventu, na turskoj dodjeli oscara prije nekih dva mjeseca, nije ni imala priliku da bude zapažena pa je valjda sad nadoknadila propušteno.

vidim ja da se ova tema nešto jako zakuhala, hajat canim, što to uradiše?
canim2 is offline  
Old 13.06.2011., 20:50   #700
kzlar, nemam pojma da li je to ona ili nije, isto ne znam za neku službenu objavu. ono, sve su to kuloarske priče, čini mi se da je oria spomenula neku službenu vijest. oria, imaš li nekih saznanja? tako da evo, slika je tu, MY glavu iskrenuo na tu žensku, a da li je to TB prosudite same.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.