Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2014., 14:10   #461
Quote:
anabe kaže: Pogledaj post
Da li je itko imao iskustva sa kika cateringom? U biti tražim catering koji je cjenovno prihvatljiv, da nije minimalna količina hrane te da je u cijenu uključen inventar, konobari, itd..
Hej, ne znam ti za "kika catering" ali ti mogu reporučiti Dodivero. Cijena je prihvatljiva, vlasnik je pristupačan i prilagodljiv. Stvarno su vrh! P.S. ja sam ih već sad rezervirala za 9. mjesec
simal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 20:33   #462
Quote:
simal kaže: Pogledaj post
Hej, ne znam ti za "kika catering" ali ti mogu reporučiti Dodivero. Cijena je prihvatljiva, vlasnik je pristupačan i prilagodljiv. Stvarno su vrh! P.S. ja sam ih već sad rezervirala za 9. mjesec
Zahvaljujem, svaka preporuka je dobrodošla!
Budem poslala upit.
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 11:42   #463
Pozdrav! U restoranu kojeg smo kaparili obećali su nam prilikom okupljanja prije vjenčanja visoke okrugle barske stolove (imamo švedski stol). No, sad se ispostavilo da tih stolova ipak nemaju. Imate kakvu preporuku gdje bi mogla iznajmiti te stolove (treba mi 6-8 komada) po prihvatljivoj cijeni? Poželjno je okolica Varaždina, može i ZG, no tu mi je problem trošak prijevoza.
Mali Jez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 14:53   #464
S obzirom da nemam bas iskustva sa cateringm... molim pomoc.

Jedna od ideja je iznajmiti neki prostor i uzeti catering... vjerojatno svedski stol, ali imam par dilema oko toga.

Strah me sa se ne bi prevelika guzva oko svedskog stola napravila (radi se oko 60ak ljudi) pa molim vasa iskustva s tim.

Takodjer je dilema oko konobara... trebaju li mi konobari uopce s obzirom na svedski stol?

Da, radi se o cateringu za "svadbeni rucak" i to nam je glavna klopa.
(nije ono na sat-dva kad se netko okuplja kod nekog pa se ide dalje)
tika-taka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:07   #465
Bila sam jednom u svatovima u Mimari gdje je bio švedski stol, i bilo nas je preko 100 i onak na početku je znalo biti gužva, ali ništa strašno, vjerujem da za 60ak ljudi ne bi trebao biti problem!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:56   #466
Ja sam bila na svadbi gdje je bio švedski stol i isto je prvo malo bila gužva, ali poslije ne.
A konobari ti trebaju za cugu, za pokupiti tanjure i za eventualno punjenje stola. Znači 2,3 konobara po meni.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 19:45   #467
Molim vas friskija iskustva sa favoryjem i zvona cateringom? Zvona c.ima nesto bogatiji jelovnik, ali ne zelim da me to zavara ako nisu dobri!?!
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 21:13   #468
Zvona su odlična! Jedini su ispoštovali moje želje od svih koje sam slala upite. Točnije, nisam htjela razne mousseve i slične stvari.
Klopa je bila super, kolači su im isto odlični! Imaju i cijelu popratnu opremu (šatore, stolove i sl.).
Kasnije su ih uzeli i na godišnjici mature i isto je sve bilo super.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 11:16   #469
Quote:
Tinkerbella_zg kaže: Pogledaj post
Zvona su odlična! Jedini su ispoštovali moje želje od svih koje sam slala upite. Točnije, nisam htjela razne mousseve i slične stvari.
Klopa je bila super, kolači su im isto odlični! Imaju i cijelu popratnu opremu (šatore, stolove i sl.).
Kasnije su ih uzeli i na godišnjici mature i isto je sve bilo super.
Hvala na informacijama.
Da li se naručuje za ukupan broj ljudi ili manje?!
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 18:01   #470
Znači ja sam ti imala catering za dolazak kod mene i rekli su mi da naručim za manje ljudi. Mislim da sam imala oko 6 kanapea po osobi + nareske, mini rajčice itd. A ne pojedu svi toliko. Naravno, ako se bojiš da će faliti možeš ti naručiti i za točan broj. Kod nas je bilo dovoljno.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 21:14   #471
Pa i ja mislim da bih trebala naruciti manje. Samo nisam sigurna koliko manje. Da li imas mozda koju sliku od cateringa da mi pokazes?
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 21:46   #472
Evo slikice:


https://imageshack.com/f/pbHejFDtj
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 22:39   #473
Nece mi mob otvoriti ali tenks na slikici! Izgleda lijepo koliko vidim!)
I, za kolko je to bilo ljudi? znam, stvarno pitam glupa pitanja
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 09:37   #474
Nemoj me loviti za riječ jer nisam sigurna više ali mislim da je to bilo za 30 ljudi.
Lijepo je izgledalo i navodno je bilo fino, ja nisam probala pa im vjerujem.
I donjeli su cvijeće i ostalo da to lijepo izgleda. Imala sam i njihovu sjenicu i 1 konobara koji je posluživao piće (naše).
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 11:26   #475
Quote:
Tinkerbella_zg kaže: Pogledaj post
Nemoj me loviti za riječ jer nisam sigurna više ali mislim da je to bilo za 30 ljudi.
Lijepo je izgledalo i navodno je bilo fino, ja nisam probala pa im vjerujem.
I donjeli su cvijeće i ostalo da to lijepo izgleda. Imala sam i njihovu sjenicu i 1 konobara koji je posluživao piće (naše).
Hvala na svim informacijama, puno si mi olakšala! Vidi se na slici da je lijepo tako da vjerujem da ću biti zadovoljna!
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 15:07   #476
Nema na čemu anabe! Uvijek mi je drago pomoći ako mogu
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:56   #477
Dakle ovako, imam jedno mozda glupo pitanje, ali planirali smo uzeti catering za okupljanje doma, tako da s nicim nemamo brige, kontaktirali smo jedne koji su nam se svidjeli, dakle imaju sve svoje, svoj sator, stolove, stolnjake, donose svoju hranu, voce, sve sto se dogovori, dolaze konobari, imaju sav svoj pribor...e sad, mene zanima, pod ovo pribor... kakav pribor obicno ide?! Jer kazu da imaju porculanske tanjurice, ali da su case plasticne. Malo sam neodlucna radi plasticnih casa. Ne mogu se sjetiti kako je bilo u svatovima u koje sam isla, je li se doma pilo iz plasticnih ili nekih ljepsih casa.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 16:43   #478
Iz plastičnih je uvijek bilo kad sam ja išla po kućama na skupove.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 17:34   #479
Kod mene doma su bile staklene. A na ostalima ne znam, iskreno to uopće ne primjećujem.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 19:33   #480
Dosad su na svim svadbama na kojima sam bila bile plastične
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.