Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 23:42   #4501
e da,stavili su na erf kad su upisi:

Upis studenata u I. godinu preddiplomskog studija, održati će se prema sljedećem rasporedu:

11.07.2011 u 09:00 - Logopedija,
12.07.2011 u 09:00 - Rehabilitacija,
13.07.2011 u 09:00 - Socijalna pedagogija.


Studenti na upis moraju donijeti:
- domovnicu (original ili ovjerena fotokopija),
- rodni list, ne stariji od 6 mjeseci (original ili ovjerena fotokopija),
- dvije fotografije (4x6 cm)

fotokopiju uvjerenja o položenoj državnoj maturi kandidati će donijeti na jesen.

studenti koji ostvaruju izravan upis moraj donijeti fotokopiju dokumenta (te original na uvid) kojim dokazuju pravo na izravan upis

upisne materijale po cijeni od 400 kuna, kandidati će kupiti na porti fakulteta.

se vidimo ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Khrystyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:56   #4502
Quote:
miaangelic kaže: Pogledaj post
dai pomozite kai je bolje učiteljski il soc pedagogija ??? plizzzzzzzzz
pa to je prilicno razlicito. ovisi dal hoces radit s "normalnom" djecom ko uciteljica il se hoces baviti s djecom s poremecajima u ponasanju. al odluci, za 4 min ti se zakljucavaju liste.
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 09:17   #4503
prva ispod crte na medicini ... ljudići, vidimo se na upisima u ponedjeljak...
__________________
Our fingerprints never fade from lives that we touch
Ovisnicaovezama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 09:53   #4504
izborne predmete biramo odmah na upisu? jel bi netko od starijih studenata htio reći nešto o tome? kolko ih treba, koji su lakši, koji zanimljiviji i tako...

btw rehabilitacija <3
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 09:56   #4505
mislim da bi mi ipak bilo draze da je ostalo pri onom da mi fali 45 mjesta nego da mi ih sad par fali :O
nego.. cestitam svima koji su upali
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:27   #4506
Quote:
Ovisnicaovezama kaže: Pogledaj post
mala, ja sam prva ispod crte na medicini - vjeruj mi ZNAM kako ti je pa pogledaj koliko ljudi ispred tebe ima logopediju kao 2. ili 3. izbor... ( ja sam ti jedna od njih ), pa prema tome ocijeni...
iiiiiiiiiiiii,ste upale??
Khrystyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:30   #4507
Quote:
Ronjaa kaže: Pogledaj post
izborne predmete biramo odmah na upisu? jel bi netko od starijih studenata htio reći nešto o tome? kolko ih treba, koji su lakši, koji zanimljiviji i tako...

btw rehabilitacija <3
Mene isto zanima. I čestitam ljudi, vidimo se u utorak!
Mogli bi se lagano dodati na face... barem mi budući rehabilitatori za početak...
__________________
The trick is to keep breathing.
surpassing is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 13:26   #4508
pozdrav budućim erfovcima

evo nešto o izbornim predmetima, možda vam pomogne da se odlučite

informatika - stvarno nije teška, radite word, power point i excel. na početku učite i onu dosadnu povijest računala i tak to, ali ništa strašno, nije puno gradiva, a i da se nabubat dobivate svaki tjedan neku zadaću i ispit vam je na kraju koncipiran kao i te zadaće, tak da ak ih redovito radite, nemate problema
engleski- nisam ga imala, ali mi je žao što ga nisam uzela. radite zanimljive stvari, ono što ćete zapravo raditi na hrvatskom, a uvijek dobro dođe znati malo i stranih termina a ocjene su stvarno odlične, skoro sve 5 i 4
praktikum akademskih vještina- drže ga dvije simpatične asistentice, korisno je, većinom je bilo zanimljivo, nekad malo dosadno, ali ono, sveukupno pozitivan dojam. nemate ocjenu iz ovoga, samo potpis
teorija odgoja- ovo svakako preporučam. predavanja su zanimljiva, profa je draga, dobivate zadaće (zadaće tipa pogledamo film na predavanju pa napišemo osvrt, napiši pismo nekom i zahvali mu, bla bla ..). na temelju zadaća dobijete ocjenu. ako niste zadovoljni, izađete na ispit. na ispitu je jedno pitanje - što ste naučili na kolegiju teorija odgoja?
volonterski rad - toplo preporučam. 20 sati u cijelom semestru uopće nije puno, neće vam oduzeti previše vremena, a imat ćete priliku pobliže se upoznati s populacijom s kojom ćete raditi i sl. nećete raditi ništa posebno, tj. ovisno o tome gdje budete. ja sam recimo bila u Dječjem domu, "dobila" sam malog dječaka od 3,5 godine i zadatak mi je bio igrati se s njim i učiti ga malo jezik

ne znam jel imate još što ponuđeno
pilsner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 13:46   #4509
Quote:
surpassing kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima. I čestitam ljudi, vidimo se u utorak!
Mogli bi se lagano dodati na face... barem mi budući rehabilitatori za početak...
normalno da se vidimo na upisima. rehab rulaju. btw, face u pm ili mozemo ovak tu?
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 13:48   #4510
Quote:
Ronjaa kaže: Pogledaj post
btw rehabilitacija <3
no aleluja.
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 14:06   #4511
Što se tiče izbornih na logopediji, ja bih vam osim engleskog, teorije odgoja i informatike preporučila još i temelje jezikoslovlja. Predmet sam po sebi je dosadan, ali profesor je jako dobar, malo je smušen. Nas je bilo samo sedam na kolegiju pa je možda to i presudilo. S profesorom se sve možeš dogovoriti i baš je simpatičan, a na ispitu je bilo presmiješno. Možda je nama bilo tako zato jer nas je bilo jako malo, ne znam kako će biti vama ako vas više od dvadeset uzme taj kolegij, pretpostavljam da vam neće biti ležerno ko nama.
Od izbornih na logopediji će vam pretpostavljam biti ponuđena još i interpersonalna komunikacija. Predmet je zanimljiv, predaje vam ista profesorica koja drži obavezni kolegij psihologiju, ali morat ćete učiti za taj predmet.

Nadam se da vam je to bar malo pomoglo.
badvibration is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 14:31   #4512
koliko trebamo izabrati izbornih predmeta na rehabilitaciji jel ko zna?
Kaća5552226 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 14:40   #4513
Quote:
Kaća5552226 kaže: Pogledaj post
koliko trebamo izabrati izbornih predmeta na rehabilitaciji jel ko zna?
pa, tak da dodes do min.30 ects bodova. pa si izracunaj. 2 il 3, ovisi koji uzmes i koliko bodova nosi.
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 14:54   #4514
Quote:
strumpheta kaže: Pogledaj post
pa, tak da dodes do min.30 ects bodova. pa si izracunaj. 2 il 3, ovisi koji uzmes i koliko bodova nosi.
gdje možemo vidjeti koliko koji izborni donosi?

aha aaha,nasla sam

Zadnje uređivanje Bat Kol : 08.07.2011. at 22:54.
Kaća5552226 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 14:58   #4515
Quote:
Kaća5552226 kaže: Pogledaj post
gdje možemo vidjeti koliko koji izborni donosi?
na onome vodicu za preddiplomski na erf-ovoj stranici. al da pojednostavnim
strani jezik 2, osnove sociologije 4, praktikum akademskih vjestina 1, informatika 3, volonterski rad 2
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:27   #4516
može neka dobra duša objasnit malo kako to ide s bodovima? mene recimo zanima upisati interpersonalnu i temelje jezikoslovlja. koji mi se još s obzirom na njih nudi? ja bih voljela s njima kombinirat engleski dvosemestralni...
__________________
Our fingerprints never fade from lives that we touch
Ovisnicaovezama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:27   #4517
Divno, zovem ih punih sat vremena, non stop, samo stišćem repeat na slušalici i stalno je zauzeto. -.-
Mislite li da bih mogla u sri na upise iako bih trebala u utorak? U utorak imam važnu obavezu...

Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
mislim da bi mi ipak bilo draze da je ostalo pri onom da mi fali 45 mjesta nego da mi ih sad par fali :O
nego.. cestitam svima koji su upali
Hvala, nadam se da pokušavaš sljedeće godine?

Quote:
strumpheta kaže: Pogledaj post
normalno da se vidimo na upisima. rehab rulaju. btw, face u pm ili mozemo ovak tu?
Ma poslala sam ti na pm.

Quote:
Khrystyna kaže: Pogledaj post
e a pogodi otkud sam ja hahahhaha
idemo skupa na upise?ki si ti?koja skola??
Gimnazija, ti? Iz Pule si? Ako da wuhuuu treća iz Pule
__________________
The trick is to keep breathing.
surpassing is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:45   #4518
Quote:
Ovisnicaovezama kaže: Pogledaj post
može neka dobra duša objasnit malo kako to ide s bodovima? mene recimo zanima upisati interpersonalnu i temelje jezikoslovlja. koji mi se još s obzirom na njih nudi? ja bih voljela s njima kombinirat engleski dvosemestralni...
no. napravis tako i imas ukupno 31 ects, dovoljno za prolaz semestra. pa na glavnim predmetima imas 32 ako sam dobro prebrojila [nije mi matematika jaca strana. ] i moras skupit najmanje 8 na izbornima. a ti imas 9 ako tako uzmes. i sve stima
btw, rehabilitatori, mi smo se pocele dodavati na fejs, pa tko zeli, PM
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:51   #4519
Quote:
surpassing kaže: Pogledaj post
Ma poslala sam ti na pm.
ja bih se isto dodavala s rehabilitatorima
surkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:53   #4520
Quote:
strumpheta kaže: Pogledaj post
no. napravis tako i imas ukupno 31 ects, dovoljno za prolaz semestra. pa na glavnim predmetima imas 32 ako sam dobro prebrojila [nije mi matematika jaca strana. ] i moras skupit najmanje 8 na izbornima. a ti imas 9 ako tako uzmes. i sve stima
btw, rehabilitatori, mi smo se pocele dodavati na fejs, pa tko zeli, PM
u stvarnom svijetu nitko ne dobije maksimalan broj bodova zato se izborni i uzimaju... ima tu ko stariji da me savjetuje?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=515363 evo koga zanima za ESTC bodove... ako se položi predmet, dobije se max broj bodova... a ocjena ovisi o profaćima...

dajte da vidimo koliko je upisanih logopeda na forumu javite seeee

Da, ostavljanje imena na forumu je bed.

Bat
__________________
Our fingerprints never fade from lives that we touch

Zadnje uređivanje Bat Kol : 08.07.2011. at 22:57. Reason: brisanje privatnih podataka
Ovisnicaovezama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.