Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2011., 15:32   #1701
jao, sada krecu najbolje epizode na FTV

@teuta, drago mi je sto si se lepo provela. Ja sam bila u Izmiru, Bergami, Ayvaliku, Antalijskoj regiji, ma svuda su ljudi i vise nego ljubazni i usluzni
bbojanas is offline  
Old 08.05.2011., 15:51   #1702
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Jos nisam nacistu zasto je tako reagirao.. Da li joj zaista vjeruje do neba ili ga je strah sto bi to moglo biti pa ide linijom manjeg otpora Ipak biram ovu prvu opciju, danas je bio prekrasan suncan dan, Sv.Duje, super drustvo, ja happy pa dijelim pozitivu sakom i kapom
Ma vjeruje on njoj, ali mislim da je bitno to što prije svega što je on siguran u njenu ljubav, a kako i on ima tajne dopušta i njoj da ona ima svoje. Pa bilo bi stvarno bezobrazno i ne znam što već s njegove strane da ju tu ispituje i propituje zbog nekog poziva, a on krije da je oženjen. Ovako je zanemario to i nastavio uživati u odmoru....ma savršen.

teuta.luburic zadnja dva posta
Prelijepo si sve opisala, da sam ja sad tužna. hoću u Tursku sad odmah!!!
I mene zanima koji je scenarista pisao dijeloge S i Y ali i uopće njihove likove. Odličan posao, uspjeli su uklopiti dva različita karaktera, da dobro funkcioniraju ali opet ostaju svoji i ne mijenjaju se....

Dobro je što je u utorak cijela epizoda (24)
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 08.05.2011., 15:56   #1703
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
jao, sada krecu najbolje epizode na FTV

Quote:
@teuta, drago mi je sto si se lepo provela. Ja sam bila u Izmiru, Bergami, Ayvaliku, Antalijskoj regiji, ma svuda su ljudi i vise nego ljubazni i usluzni
uffff kad ću ja joooj ...jedva čekam kad ću ponoviti...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 08.05.2011., 16:03   #1704
[
Quote:
QUOTE=seeni;33495165]
Ma vjeruje on njoj, ali mislim da je bitno to što prije svega što je on siguran u njenu ljubav, a kako i on ima tajne dopušta i njoj da ona ima svoje. Pa bilo bi stvarno bezobrazno i ne znam što već s njegove strane da ju tu ispituje i propituje zbog nekog poziva, a on krije da je oženjen. Ovako je zanemario to i nastavio uživati u odmoru....ma savršen.

teuta.luburic
zadnja dva posta
Prelijepo si sve opisala, da sam ja sad tužna. hoću u Tursku sad odmah!!!
I mene zanima koji je scenarista pisao dijeloge S i Y ali i uopće njihove likove. Odličan posao, uspjeli su uklopiti dva različita karaktera, da dobro funkcioniraju ali opet ostaju svoji i ne mijenjaju se....
Dobro je što je u utorak cijela epizoda (24)
[/QUOTE]


boldirano
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 08.05.2011., 16:38   #1705
teuta, drago mi da ti je bilo lijepo, ja obišla tursku prije ovih serija i sad ću sigurno ponoviti jer sad na sve gledam drugim očima, bilo mi je lijepo i prvi put, ali sad mi je sve nekako bliže, nego ranije. ako si plava i ako još imam koju kilu viška, nema ti zime u tim krajevima, osvajača koliko ti srce poželi.

interesantno je da bora i savaš govore gotovo iste riječi ženama s kojima su, to su riječi koje muškarci znaju ženama govoriti (ja osobno nikad nisam voljela takve frajere, jer sam imala osjećaj da imaju priču koju prodaju i ako prođe, prođe), ali evo savaš me uvjerio da ima i frajera koji to govore iz srca, a ne kao bora i većina muškog svijeta. (muški ako vas ima sorry, ali ja imam takav dojam)
savaš je vidio da yas mulja, ali on ne pita, nego čeka da mu ona sama kaže, jer on njoj vjeruje da ima razlog zašto mu to ne govori u ovom trenutku. savaš voli i vjeruje i to je najljepše u toj vezi, kao prvo da on ne skriva svoju ljubav, pa i vodi yas za ruku pred svojim plemenom bez obzira što ih time šokira i kao što ešref govori ne ponaša se kao pravo muško, a drugo ne kontrolira yas, njemu je normalno da ona radi i da pokriva njene dugove ako treba, on cijeni njezin posao i što je najbitnije podržava je u tom njenom poslu.
ma prekrasno je biti žena koja ima muškarca savaša, iako je i zbog porodice to i veliki križ i zato razumjijem lejlu da šizi jer ona se ponaša kao majka i vjerujte možda bi ja bila i gora kad bi neko moje dijete završilo u takvoj vezi, jer ta veza koliko je lijepa toliko je i teška. za takvu vezu potrebna je kao prvo velika ljubav i veliko povjerenje jer to treba izdržati.

kroz seriju su tako lijepo prikazane žene, ali i njihovi odnosi s muškim svijetom.
i gotovo svaki lik ima svoje drugo ja u drugom liku u seriji, tako da vidimo slično ponašanje na dva načina, pa sam tako dala primjer savaš i bora, jedan iskren, drugi lažov, jedan vjeran, drugi vara gdje stigne, ali jedan i drugi su magnet za žene.
mrvica 1234 is offline  
Old 08.05.2011., 17:02   #1706
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
teuta, drago mi da ti je bilo lijepo, ja obišla tursku prije ovih serija i sad ću sigurno ponoviti jer sad na sve gledam drugim očima, bilo mi je lijepo i prvi put, ali sad mi je sve nekako bliže, nego ranije. ako si plava i ako još imam koju kilu viška, nema ti zime u tim krajevima, osvajača koliko ti srce poželi.

interesantno je da bora i savaš govore gotovo iste riječi ženama s kojima su, to su riječi koje muškarci znaju ženama govoriti (ja osobno nikad nisam voljela takve frajere, jer sam imala osjećaj da imaju priču koju prodaju i ako prođe, prođe), ali evo savaš me uvjerio da ima i frajera koji to govore iz srca, a ne kao bora i većina muškog svijeta. (muški ako vas ima sorry, ali ja imam takav dojam)
savaš je vidio da yas mulja, ali on ne pita, nego čeka da mu ona sama kaže, jer on njoj vjeruje da ima razlog zašto mu to ne govori u ovom trenutku. savaš voli i vjeruje i to je najljepše u toj vezi, kao prvo da on ne skriva svoju ljubav, pa i vodi yas za ruku pred svojim plemenom bez obzira što ih time šokira i kao što ešref govori ne ponaša se kao pravo muško, a drugo ne kontrolira yas, njemu je normalno da ona radi i da pokriva njene dugove ako treba, on cijeni njezin posao i što je najbitnije podržava je u tom njenom poslu.
ma prekrasno je biti žena koja ima muškarca savaša, iako je i zbog porodice to i veliki križ i zato razumjijem lejlu da šizi jer ona se ponaša kao majka i vjerujte možda bi ja bila i gora kad bi neko moje dijete završilo u takvoj vezi, jer [B]ta veza koliko je lijepa toliko je i teška[/B]. za takvu vezu potrebna je kao prvo velika ljubav i veliko povjerenje jer to treba izdržati.
kroz seriju su tako lijepo prikazane žene, ali i njihovi odnosi s muškim svijetom.
i gotovo svaki lik ima svoje drugo ja u drugom liku u seriji, tako da vidimo slično ponašanje na dva načina, pa sam tako dala primjer savaš i bora, jedan iskren, drugi lažov, jedan vjeran, drugi vara gdje stigne, ali jedan i drugi su magnet za žene.
potpisujem cijeli post
posebno boldirano
posebno posebno i posebno boldirano i podvučeno

p.s.hvala na željama ..kratko je bilo ...drugi put duže...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 08.05.2011., 18:20   #1707
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
interesantno je da bora i savaš govore gotovo iste riječi ženama s kojima su, to su riječi koje muškarci znaju ženama govoriti (ja osobno nikad nisam voljela takve frajere, jer sam imala osjećaj da imaju priču koju prodaju i ako prođe, prođe), ali evo savaš me uvjerio da ima i frajera koji to govore iz srca, a ne kao bora i većina muškog svijeta. (muški ako vas ima sorry, ali ja imam takav dojam)

... njemu je normalno da ona radi i da pokriva njene dugove ako treba, on cijeni njezin posao i što je najbitnije podržava je u tom njenom poslu....
mrvice, za prvi dio. da ti tip u RL poput savaša nonstop šalje ljubavna pisma, recitira svjetske klasike, svakih 5 min kaže nešto tipa "što si lijepa ... ti si moj život ...", zove te 10 puta na dan na mobitel, hoće da te viđa svaki dan (a kasnije i noć), ne može bez tebe ... ja bih pomislila da taj nije pri zdravoj pameti. eto, možda sam previše pragmatična? što si gore sama rekla, možda bih pomislila da je to neka spika pa APP (ako prođe - prođe), borabey style (ne baš tako zlobna varijanta, ali u tom smislu). moguće i da bih pomislila kako se sprda samnom. moje iskustvo je da ako krene u tom smjeru izljeva ljubavi - postoji skrivena agenda. kao što kažu kada muž ženi naprasno kupi nakit ili cvijeće, mora da ga grize savjest zbog nečeg. u seriji znamo da savaš to govori iskreno i iz srca, ali u RL ... mislim da toga nema. eventualno u početnim fazama veze, ali da može trajati non-stop?! ja sam stalno na klackalici (blizanci u horoskopu), u jednom momentu mi se to ponašanje sviđa, u sljedećem mi je pretjerano, jer sve što je to much kod mene izazove kontraefekt. bilo bi lijepo poznavati neke RL savaše. ja ih ne znam.

hoću da se nadovežem na posao. (savaš nju podržava itd.) okej. kaže baš zadnji put moja mama - "ovi se samo vodaju i vozaju, a nitko ništa ne radi". što je zapravo i istina. razmišljam o tom famoznom poslu. yas je radila u XL agenciji kao radnica i dobro je odrađivala te marketing kampanje. kasnije je postala suvlasnica sa borom i sevgi. znači svakom je pripalo 1/3 agencije. u jednoj epki je rečeno da se radi o $1.000.000, a nakon što pola mora dati državi ostane joj $500.000. to je upravo iznos koji je savaš uzeo od bore.

znači. svako od 3 suvlasnika ima tamo po $1.000.000, borabey sva tri milijuna prorajta na burzi i agencija propadne. radnici ostanu bez otpremnine, mislim čak i bez zadnje plaće, a klijent "baldar sudžukice" bez reklamne kampanje (iako je uplatio kintu). u ovom trenutku zanemarimo da je suvlasnica agencije u šemi sa klijentom kojem duguju reklamu (unaprijed plaćenu). dvije suvlasnice, yas i sevgi, odluče nastaviti i ispoštovati ugovor sa "baldar sudžukicom", međutim nemaju novca. suvlasnica sevgi proda kuću i sve što je imala, te s tim novcem pokrije troškove reklame za "baldar sudžukicu". druga suvlasnica nema ni cvonjka, pa kaže klijentu-dečku u kakvoj su gabuli, on pritisne trećeg partnera koji yas isplati njezin udio od $500.000. yas i sevgi će kao nastaviti u partnerstvu voditi novu agenciju. da kojim slučajem "badlar sudžuk" nije dečko od suvlasnice, da li bi to prošlo tako bezbolno kao što to savaš predstavlja "dešavaju se takve stvari u poslovnom životu, ne brini"? dešavaju se krahovi, naravno, ali moja firma je platila nešto i ja hoću svoju reklamu!

meni sad tu nešto nije jasno, zašto je sevgi sama snosila trošak reklame? prodala je sve što je imala i uložila u tu reklamu, dok je yas dobila kofer pun kešovine i nikom ništa. ako su već partnerice, zar ne bi onda i yas trebala snositi trošak? jer bez obzira što je borabey profrćkao pare, jednako su krive i yas i sevgi. da su imale malo mozga, kao što nisu, ne bi prepustile financijsko poslovanje jednoj osobi! a kad su već sve prepustile bori, NITI JEDNOM ga nisu kontrolirale ili pogledale bilance, izvješća itd. to je potpuno neodgovorno s njihove strane, pa tako snose jednaku odgovornosti za propast firme. nema to nikakve veze s tim tko je bio prvi, tko je koga doveo i slično. onog trenutka kada potpišeš suvlasništvo - ti si suvlasnik. gotovo. tako da mi se uopće ne sviđa ova situacija da je sevgi ispala ta koje mora platiti sve, dok je yas dobila keš u koferu jer joj dečko opasni mafia boss. zašto recimo nisu boru prijavile za pronevjeru? stvarno bzvz, tako da u tom aspektu dajem sevgi za pravo. dok yas živi u raskošnoj kući sa koferom $$$, ona je sve prodala da namiri dugove, živi kod mame čekajući da yas pokrene posao (pošto sama nema ništa, ne može ni da se zaposli). upravo je to razlog zašto borabey lako može nagovoriti sevgi da bude protiv yas (na stranu to što je sevgi glupača koja po 100. put nasjeda na borine priče). taman da je bora i sevgi dao $500.000 koji joj pripadaju, sevgi je opet prodala kuću i sve što je imala da podmiri trošak reklame za klijenta. što je yas založila kako bi se reklama uradila, kako bi se ispoštovao ugovor sa klijentom? nothing. znači sevgi je u gubitku, yas u dobitku, a tobože rade skupa. wtf?!

dalje, šta se zapravo sada događa po pitanju posla? sevgi nešto pokušava sa pronalaženjem klijenata (za koga? čega?), dok yas rješava ljubavni život. pronašla je eto onog lika sa čipsom (nakon što je sevgi špotala da se aktivira), na konto zadnjeg projekta koji je odradila, ali i to je sve stalo. kao agencija je u osnivanju, mislim hello, koliko treba da se osnuje običan d.o.o. ljudi moji??? sori, ali meni yas nije nikakva poslovna žena, nego eto, nešto tumara tamo-vamo 'ko muha bez glave. šta ona radi po cijele dane??? ništa. čeka da savaš zove i da se "vodaju i vozikaju" (ako su u ljubavi) kako kaže moja mama, ili besciljno vegetira (ako nisu u ljubavi). jedina u AvC koja radi je nadia, a ona nam upravo odlazi. to je sudbina svih ženskih likova poput nje (sjetite se leyle iz asi, zaljubljena u demira, radila non-stop, kasnije odlazi u istanbul). dosta je bilo kritike na aspekt posla u BG, kao šeha je radoholičar, ali meni je bilo baš realistično prikazano, a šeha mi je bila fantastična u tom dijelu (ne samo ona, nego i ostale). jer ovo što ovdje gledam je stvarno sprdačina, a ne posao. (a ko fol neki aspekt je stavljen na taj poslovni dio, neovisne žene, superstručnjaci, marketing experti i sve tako).

:::::::::::::::::::::::::::::
teuta, blago tebi!!!

ja bih vrlo rado opet u ist. bila sam 7 dana, malo je, premalo da se sve detaljno obiđe. to je tek toliko da površno protrčiš kroz najveće znamenitosti. o gostoprimstvu, mobitelima, nabudženim autima neću ni govoriti, sve si rekla i ja potpisujem sto posto.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 08.05.2011. at 18:37.
Mina is offline  
Old 08.05.2011., 18:37   #1708
Quote:
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
[B]:::::::::::::::::::::::::::::
teuta, blago tebi!!!

ja bih vrlo rado opet u ist. bila sam 7 dana, malo je, premalo da se sve detaljno obiđe. to je tek toliko da površno protrčiš kroz najveće znamenitosti. o gostoprimstvu, mobitelima, nabudženim autima neću ni govoriti, sve si rekla i ja potpisujem sto posto.
a joooj a ja smao jedan dan u Izmiru i jednu noć i dan u Istanbulu tako j ecruser uplovljavao i to smao od 8 ujuto a već u 16 popodne smo morali bit na brodu...a puno vremena smo porveli u vožnji po gradu...joooj blago tebi 7dana...moja slejdeća destinacija Istambul 7 dana i Dubai 7 dana
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 08.05.2011., 18:57   #1709
@mina_jasmina
ma vidi sve ovo što si napisla stoji gledajući iz reale...
ali ovo je serija!! ja bi ju nazvala "emotivnom opuštalicom" ...
svima nam treba malo ljubavi, nježnosti , pažnje, netko kome ćemo se diviti, netko sa kim ćemo raditi usporedbe, pa jel se on zvao Demir, Savaš, Ezel, Onur...
evo ja to tako gledam i opet ponavljam...Savaš i Yasemin su mi pokazali i uvjerili da je ljubav lijep!!!
M-N su prekrasno odigrali svoje likove , i pokazali nam najljepše emocije...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 08.05.2011., 19:35   #1710
@mina

Baš si ovo dobro analizirala. Dijelom se slažem a dijelom ne.
Točno je da Yas. baš i ne radi, ali neće nam ju valjda prikazivati svaki dan na poslu, ovdje je akcenat na S i Y odnosu, a i iskreno meni je bilo dosadno i ona priča o poslu s čipsom pa mi je drago što nema posla u seriji. U seriji ne vidimo tu Yas. "poslovnu ženu" kao što ne vidimo ni Savaša "koji se namijenjao žena" to su valjda bili dok nisu osjetili što je ljubav, odjedom njoj posao nije toliko bitan, a kod njega od tih žena ni traga (pa ni jedna ni da ga na zove a toliki zavodnik bio).
Mada je činjenica da Yas. sad ni ne žuri da otvori novu agenciju dok Sevgi, bez para, bez kuće to jedva čeka, ali nije mi je žao jer je glupa. Pa taj isti mafiozo frajer od Yas. je htio da i njoj "vrati" pare, a ne, ona neće....pa i neka joj je. Sama je bez konsultovanja s Yas. prodala kuću, sama je insistirala da se ne govori za propast Savašu jer je nju "sramota" i eto sama finansirala i reklamu, jer ipak se osjeća krivom, jer je ona Yas. nagovorila da ne podiže novac, ona je Boru ucjenjivala da Yas. postane partner i zbog nje je Yas. propala, a osim toga što nije provjeravala (kao ni Yas. ono par dana što je i bila partner) poslovanje agencije. Zajedničko im je to što su obje naivne. A Yas. nema što prodati, kuća nije njena već je iznajmljena a auto su joj oduzeli. Ali sada Yas. ima mafiju iz sebe i nema zime, a Sevgi neka se i dalje oslanja i vjeruje Bori. Ovo o čemu smo mi pisale o tome što ju podržava u poslu, misli se na činjenicu da joj ni jednog trenutka nije rekao da prestane raditi, da će ju on izdržavati, da ona sjedi doma kao ukras, nego agencija zapadne u krizu on joj pomegne da mu se draga nečim kada nije s njim zabavlja i da ne razmišlja o njegovim "poslovima"
I što se tiče XL oni su izgleda imali samo s Baldarovim posao nitko ne spominje druge klijente kada su propali, da njima vrate novac, rade reklame....i isplatili su zadnje plate, otpremninu nisu.
Ali iskreno ja se ne zamaram baš ovim poslovnim detaljima od Yas. volim ja kad ona ništa ne radi kad je sa Savašaom, i uživam u tim scenama. Mada su mi zanimljivi poslovi Šahnur hanume
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 08.05.2011., 20:13   #1711
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
@mina

Baš si ovo dobro analizirala. Dijelom se slažem a dijelom ne.
Točno je da Yas. baš i ne radi, ali neće nam ju valjda prikazivati svaki dan na poslu, ovdje je akcenat na S i Y odnosu, a i iskreno meni je bilo dosadno i ona priča o poslu s čipsom pa mi je drago što nema posla u seriji. U seriji ne vidimo tu Yas. "poslovnu ženu" kao što ne vidimo ni Savaša "koji se namijenjao žena" to su valjda bili dok nisu osjetili što je ljubav, odjedom njoj posao nije toliko bitan, a kod njega od tih žena ni traga (pa ni jedna ni da ga na zove a toliki zavodnik bio).
Mada je činjenica da Yas. sad ni ne žuri da otvori novu agenciju dok Sevgi, bez para, bez kuće to jedva čeka, ali nije mi je žao jer je glupa. Pa taj isti mafiozo frajer od Yas. je htio da i njoj "vrati" pare, a ne, [B]ona neće[/B]....pa i neka joj je. Sama je bez konsultovanja s Yas. prodala kuću, sama je insistirala da se ne govori za propast Savašu jer je nju "sramota" i eto sama finansirala i reklamu, jer ipak se osjeća krivom, jer je ona Yas. nagovorila da ne podiže novac, ona je Boru ucjenjivala da Yas. postane partner i zbog nje je Yas. propala, a osim toga što nije provjeravala (kao ni Yas. ono par dana što je i bila partner) poslovanje agencije. Zajedničko im je to što su obje naivne. A Yas. nema što prodati, kuća nije njena već je iznajmljena a auto su joj oduzeli. Ali sada Yas. ima mafiju iz sebe i nema zime, a Sevgi neka se i dalje oslanja i vjeruje Bori. Ovo o čemu smo mi pisale o tome što ju podržava u poslu, misli se na činjenicu da joj ni jednog trenutka nije rekao da prestane raditi, da će ju on izdržavati, da ona sjedi doma kao ukras, nego agencija zapadne u krizu on joj pomegne da mu se draga nečim kada nije s njim zabavlja i da ne razmišlja o njegovim "poslovima"I što se tiče XL oni su izgleda imali samo s Baldarovim posao nitko ne spominje druge klijente kada su propali, da njima vrate novac, rade reklame....i isplatili su zadnje plate, otpremninu nisu.
Ali iskreno ja se ne zamaram baš ovim poslovnim detaljima od Yas. volim ja kad ona ništa ne radi kad je sa Savašaom, i uživam u tim scenama. Mada su mi zanimljivi poslovi Šahnur hanume

@seeni
čista desetka za post!
potpisujem cijeli post
savršeno boldirano
savršeno i savršeno boldirano i podvučeno
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 08.05.2011., 21:02   #1712
Evo konačno je netko preveo i moju omiljenu pjesmu iz serije Istanbul Salkasin Bizi (nije spojler samo su slike u klipu)
http://www.youtube.com/watch?v=4A0gf...el_video_title
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 08.05.2011., 21:17   #1713
Teuta sretno nam se vratila i lijepo od tebe sto si podijelila svoje utiske s nama. Znaj da ima ovdje jos jedna pomalo zavidna :-)))))))))


Epizoda 22 dio 2



















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 08.05.2011., 21:18   #1714


















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 08.05.2011., 21:20   #1715


















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 08.05.2011., 21:47   #1716
[QUOTE]
Quote:
vesna12345 kaže: Pogledaj post
Teuta sretno nam se vratila i lijepo od tebe sto si podijelila svoje utiske s nama. Znaj da ima ovdje jos jedna pomalo zavidna :-)))))))))

hvala
ja sma ti još ko na sedmom nebu
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 08.05.2011., 21:54   #1717
Teuta mogu si zamisliti, sada imas dusevne hrane za duzi period i veci uzitak gledanja nama dragih serija..

seeni hvala ti ko sestri za link Istanbul Salkasin Bizi, odmah sam pohranila ( i meni je cok guzel :-)))

a sada krecem dalje sa slikama, opet sam ga zakrdasila :-)))))))



















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 08.05.2011., 21:55   #1718


















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 08.05.2011., 21:57   #1719


















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 09.05.2011., 00:10   #1720
vesna,
slike su.... sta reci
teuta, ah kak ti zavidim, drago mi je da si bila na mestu o kome ja za sada sanjam
pozdrav spojlerusama
aptamil is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.