Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2011., 22:42   #1881
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Eh, ovime si nam rekao i u kojem kvartu boraviš.
ma to je moj novi kulturno poslovni imidž..da sam recimo vuko neki rukasak okolo verovatni bi naletao na neke hip hop klince i kojekakve bednike s maramama koji bi natucali nešto engleskog
superpera is offline  
Old 26.01.2011., 22:49   #1882
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
coelho (paulo) u svojim knjigama stalno mantra ovo tvoje (sad ide tvoj citat):
"tako da svako ko dodje tu treba da jako želi nešto i to se i ostvaruje"
ah taj..sećam ga se kad sam bio mlad ..kasnije sam pokušao još nešto pročitati od njega al je postao previše naporan a i vidim da mu ponestaju ideje čim me je počeo kopirati
superpera is offline  
Old 26.01.2011., 22:56   #1883
Quote:
neboimore kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa... evo javljam se sa Bornea i nemam kad da iscitam topic ali mi je potrebna mala pomoc ili sugestija... Naime, kada se budem vracao kuci bicu par dana u Istanbulu... treba mi preporuka za neki jeftin hotelcic ili GH u centru, nesto oko Suthanahmeta... Ako neko zna nesto puzdano bio bih zahvalan... Treba mi prv room, samo da je cisto i bezbedno...
evo ovde sam bio..neko je to stavio par stranica pre pa mi je delovalo ok
http://www.cordialhouse.com/
15 e soba bez doručka...za doručak su tražili 3 e extra nisam hteo jel sam za te pare mogao sam sebi birati napolju šta ću a ne oni da mi biraju
ok je osim što nema negog druženja u sali jel svako pilji u neki laptop pošto imaju wifi
superpera is offline  
Old 26.01.2011., 23:03   #1884
Quote:
danguba1 kaže: Pogledaj post
Jel ti to nastavljaš dalje po Turskoj ili ostaješ samo u Istambulu?
ne vratio sam se jel mi je postalo dosadno i loše je vreme em kiša em zima...možda bi skoknuo do one kapadokije al izgleda neki drugi put kad je toplije....šta ću dalje u tursku po zimi..bolje sačekati neko bolje vreme
superpera is offline  
Old 26.01.2011., 23:19   #1885
Quote:
superpera kaže: Pogledaj post
ah taj..sećam ga se kad sam bio mlad ..kasnije sam pokušao još nešto pročitati od njega al je postao previše naporan a i vidim da mu ponestaju ideje čim me je počeo kopirati
ma ja jednu procitala, tu prvu i odonda ga nemrem smisliti
ne znam je li gori on ili šalkovic (mislim da je salkovic cak malo zanimljiviji, bar ima fotke)
ali offtopicarim, uzivaj i dalje di god da jesi (u stambolu ili izvan)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 26.01.2011., 23:34   #1886
inaće šetajući gradom neke face na uglovima su mi počeli nuditi i kurave..kažu ruskinje po 20 dolara....rekoh zar nevidi da dobro izgledam pa da mi netrebaju kurave već da bi bolje bilo da juri neke ružno deformisane kretene koji nemaju drugih šansi kako da pokupe ženske
onda su mi neke face počele nuditi i neke parfeme šanel bos i šta ja znam po 5 dolara..kao crni market s broda...ma da kako da ne ni na zelenom marketu a ni na kradenom marketu vam niko neće dati originale za 5 dolara
rekoh da inače dobro mirišem pa da mi nisu potrebne te gluposti..kaže ko poklon nekome...ma da kako da ne..ako vam je do nekog stalo sigurno se nećete blamirati poklajanjući mu kopirane parfeme..bolje onda ništa da mu ne poklonite nego da tako nisko padnete
bih tako malo u šopingu..ima stvarno tona odeće...nije mi nešto prejeftino..recimo možete isto ako ne i jeftinije uzeti u h i m ali ono što je zanimljivo je da ima ogroman izbor pa će tako svako uspeti naći nešto zanimljivo
bih i na onom grand bazaru gde recimo treba ići više nadole jel na početku i na sredini su previše bezobrazni sa cenama dok više dole dosta njih ima napisane cene pa možete videti kolko je šta otprilike
nadjoh neki metalni izrezbareni poslužavnik što mi je kul da stavim kafu il čaj,pa onu raznobojnu lampu,neku činijicu gde da stavim kikiriki kad grickam,nekolko šoljica za čaj s tacnama,neku džezvicu,neke kul podmetače i tako to
misleh da mi ništa neće biti zanimljivo al eto vrludajući tako nadjoh na nešto zanimljivo
naravni ima i tona kopiranih stvari koga to zanima.,mene recimo to ne zanima osim ako je nemogu negde uvaliti
nošenjem kopirane robe se samo blamirate..pokazujete ustvari koliko ste siroti kad naletite na poznavaoce....bolje je da nosite neku nemarkiranu il nepoznatu marku robe s ukusom bićete više kul
tako uzeh bus nazad do sofije..pa od tamo do srbije
bugaru na grani sam bio užasno sumnjiv jel sam imo samo mali dejli ruksak i plastičnu kesu i još me pretresa i pita jel imam brdo para
kakva budala pa valjda se brdo para donosi u tursku a iz turske donosi droga i kopirana roba
al ajde shvatio sam to ko kompliment da mi je imidž na nivou...čim misli da nosim brdo para a ne tamo neku drogu il armani kopije
tako da ako neko ne želi da bude sumnjiv mogo bi poneti neku torbu i potrpati u nju neke kopije čisto da nebude sumnjiv na grani..jel ko još iz bugarske ide u tursku turistički..to je već strašno sumnjivo
superpera is offline  
Old 26.01.2011., 23:37   #1887
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
ma ja jednu procitala, tu prvu i odonda ga nemrem smisliti
ne znam je li gori on ili šalkovic (mislim da je salkovic cak malo zanimljiviji, bar ima fotke)
ali offtopicarim, uzivaj i dalje di god da jesi (u stambolu ili izvan)
da šalković je malo zanimljiviji jel je bezobrazniji...dosadno je kad je neko uvek dobar a pritom još i previše filozofira
superpera is offline  
Old 27.01.2011., 03:25   #1888
Sve pohvale za Istanbul,ali ne idite s F-tours agencijom!! Učite na mojim pogreškama
black swan st is offline  
Old 27.01.2011., 10:59   #1889
Za one koji hoće jeftini smještaj:Ja vidio hostele Sinbad i Budget vrlo blizu Aja sofije (cca 10 min). Vidio puno mlade škvadre pa zaključujem da nije skupo, nisam provjeravao.
O cijenama: Tip u hotelu mi je rekao da je plaća fizikalca 650 lira, recepcionera 1000 lira, učitelja 1500 lira, policajca 2000 lira. Na pitanje zašto za policajca tako puno odgovorio mi je da je to jako opasan posao (valjda u Turskoj jest tako). Ako su plaće stvarno tolike onda me ne čudi da ni cijene nisu baš male. Ako laže on lažem i ja. Podijelite iznose sa 2 i dobiti ćete eure...
Samo Istanbul nije Turska...
Spremam se za koji mjesec na turu oko Crnog mora (Turska, Gruzija, Ukrajina, Rumunjska, Bugarska) Za sada mi se čini da bi moglo biti zanimljivo. Malo me muči Gruzija nema baš friških informacija na topicu
Francek09 is offline  
Old 27.01.2011., 17:16   #1890
Quote:
black swan st kaže: Pogledaj post
Sve pohvale za Istanbul,ali ne idite s F-tours agencijom!! Učite na mojim pogreškama
Spremam se s prijateljicom na proljece u Istanbul, F-tours nam je jedna od opcija...možeš li malo konkretnje objasniti s cim nisi bio zadovoljan.....hvala
Michyla is offline  
Old 27.01.2011., 23:24   #1891
Evo mog iskustva s F-tours agencijom...
Za Novu godinu smo ja i društvo išli s gore navedenom agencijom u Istanbul.. Aranžman je uključivao 4 dana u hotelu 4* malo izvan centra... prije uplate smo bili na razgovor u agenciji da provjerimo detalje oko smještaja,leta itd..Rekli su da je let ujutro,a na dan povratka da će biti navečer,tako bi imali puna 4 dana.Nekoliko dana prije puta nam je stigao sms da pogledamo na webu detalje puta. I eto šoka-let su nam prebacili za kasne popodnevne sate,tako da smo u istanbul sletili oko 20h po lokalnom vremenu,do hotela smo se vozili 2h ,i tako izgubili cijeli prvi dan.Program puta su nam totalno promijenili,sve je bilo pomaknuto za dan i pre nabijeno. Hotel je bio bogu iza nogu,sat vremena udaljen od centra,a kad bi bila gužva vozili smo se po 2h.Tu udaljenost ce vam docarati cijena taxia-50 eura(a znamo da je tamo taxi dosta jeftin).. Osoblje u hotelu je bilo katastrofa,kao i hrana..usred jela bi nas prekidali da im platimo pice koje smo narucili,dizali bi nam sa stola dok jos nismo pojeli itd..Naša vodička iz f-toursa je bila ljubazna ali nije imala pojma svoj posao,davala nam je krive informacije npr. za Aya Sofyu(to znamo jer smo slušali turskog vodiča na engleskom koji je bio izvrstan)..ukoliko ne bi isli s njima na fakultativne izlete (a cijene su bile duplo vece od stvarnih,jer se treba navodno platit lokalni vodic,iako je u programu navedeno da je on ukljucen u cijenu koju smo platili)oni bi nas ostavili da se sami snalazimo.Svi smo cekali grand bazaar na kojem smo trebali provest cijelo popodne,da bi nam nasa pametna vodicka dala oko 2 h(a za to vrijeme se ne možes ni snaci unutra)i rekla da možemo opet doci sutra-a sutra je bio zatvoren! Ljude koji su zakasnili 10 min jer su se zagubili je ostavila i rekla da se vrate o svom trošku u hotel(50 eura). Ugl imalo se vremena samo za stvari od kojih je agencija imala korist.Svaki dan je bilo plati ovo,plati ono,a usluga nikakva!Zadnji dan su nas izbacili iz hotela u 8h(po nalogu agencije)i ostavili na taksimu a let je bia u 20h,ljudi su ih preklinjali da ih puste da se naspavaju duže jer je let bio iz dubrovnika,a ljudi su morali voziti do splita,zadra...ugl ima još mnogo toga,ali mislim da ste shvatili poantu.F-tours je lopovska agencija.Očito još nisu shvatili da mogu zaraditi i poštenim putem,jer će im se ljudi vracati i putovati s njima.Mene i većinu ljudi koja je isla na taj put vise nikada nece vidjeti.Sve u svemu istanbul je prekrasan grad i svakako cu se opet vratiti tamo.
black swan st is offline  
Old 28.01.2011., 13:28   #1892
Kako je sa plaćanjem AmExom? Prvenstveno mislim na dućane i restorane?
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Old 31.01.2011., 17:26   #1893
Gomila laži

Quote:
black swan st kaže: Pogledaj post
Evo mog iskustva s F-tours agencijom...
Za Novu godinu smo ja i društvo išli s gore navedenom agencijom u Istanbul.. ..Aranžman je uključivao 4 dana u hotelu 4* malo izvan centra... prije uplate smo bili na razgovor u agenciji da provjerimo detalje oko smještaja,leta itd..Rekli su da je let ujutro,a na dan povratka da će biti navečer,tako bi imali puna 4 dana.Nekoliko dana prije puta nam je stigao sms da pogledamo na webu detalje puta. I eto šoka-let su nam prebacili za kasne popodnevne sate,tako da smo u istanbul sletili oko 20h po lokalnom vremenu,do hotela smo se vozili 2h ,i tako izgubili cijeli prvi dan.Program puta su nam totalno promijenili,sve je bilo pomaknuto za dan i pre nabijeno. Hotel je bio bogu iza nogu,sat vremena udaljen od centra,a kad bi bila gužva vozili smo se po 2h.Tu udaljenost ce vam docarati cijena taxia-50 eura(a znamo da je tamo taxi dosta jeftin).. Osoblje u hotelu je bilo katastrofa,kao i hrana..usred jela bi nas prekidali da im platimo pice koje smo narucili,dizali bi nam sa stola dok jos nismo pojeli itd..Naša vodička iz f-toursa je bila ljubazna ali nije imala pojma svoj posao,davala nam je krive informacije npr. za Aya Sofyu(to znamo jer smo slušali turskog vodiča na engleskom koji je bio izvrstan)..ukoliko ne bi isli s njima na fakultativne izlete (a cijene su bile duplo vece od stvarnih,jer se treba navodno platit lokalni vodic,iako je u programu navedeno da je on ukljucen u cijenu koju smo platili)oni bi nas ostavili da se sami snalazimo.Svi smo cekali grand bazaar na kojem smo trebali provest cijelo popodne,da bi nam nasa pametna vodicka dala oko 2 h(a za to vrijeme se ne možes ni snaci unutra)i rekla da možemo opet doci sutra-a sutra je bio zatvoren! Ljude koji su zakasnili 10 min jer su se zagubili je ostavila i rekla da se vrate o svom trošku u hotel(50 eura). Ugl imalo se vremena samo za stvari od kojih je agencija imala korist.Svaki dan je bilo plati ovo,plati ono,a usluga nikakva!Zadnji dan su nas izbacili iz hotela u 8h(po nalogu agencije)i ostavili na taksimu a let je bia u 20h,ljudi su ih preklinjali da ih puste da se naspavaju duže jer je let bio iz dubrovnika,a ljudi su morali voziti do splita,zadra...ugl ima još mnogo toga,ali mislim da ste shvatili poantu.F-tours je lopovska agencija.Očito još nisu shvatili da mogu zaraditi i poštenim putem,jer će im se ljudi vracati i putovati s njima.Mene i većinu ljudi koja je isla na taj put vise nikada nece vidjeti.Sve u svemu istanbul je prekrasan grad i svakako cu se opet vratiti tamo.
sestra mi je bila na ovom putovanju i baš sam popričao s njom nakon što je pročitala tvoj tekst. Ukratko, zgrozila se i poživčanila. Kaže da je bilo više nego korektno za sve skupa 2200kn!!! Alo? Imaš li ideje o cijenama danas. Katastrofa tko sve piše i što se sve piše na forumu. Putujem često s njima, nisam bio ovaj put ali su nam neki poznati platili 3200kn i bili na Taksimu. Što nisi to napravio, a taj hotel na azijskoj strani smo sestra i ja gledali čak prije njene kupnje aranžmana jer je bio objavljen na ftursovoj stranici. Lažeš TOO MUCH ili si jednostavno zamislio bajku, uzeo nenormalno jeftinu cijenu i sad je svatko kriv što bajka nije stvarnost. Jadno...

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 31.01.2011. at 19:46.
Zorannn123 is offline  
Old 31.01.2011., 18:11   #1894
Moj put u Istanbul se počeo konkretizirati, danas sam uplatio karte u e-toursu, cijena je blizu 300€, letimo Turkishem krajem svibnja i ostajemo 4 puna dana. Znam da ima i jeftinijih varijanti ali eto, više nam se svidjela ova varijanta gdje za dva sata iz Zg stižemo u Istanbul.

Rezervirao sam hotel Sultanahmet u istoimenom kvartu, na web stranici im piše cijena 50€ za dvokrevetnu sobu no u mailu su mi htjeli naplatiti 80€, navodno je to cijena za kraj svibnja. Onda smo se počeli cjenkati, spuštali smo i dizali nekoliko puta dok se nismo zaustavili na 65€ i besplatanom prijevozu sa i do zračne luke.

Napisat ću za par dana i kratak itinerar pa slobodno komentirajte, posebno vi koji živite ili ste bili u Istanbulu.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Old 31.01.2011., 18:49   #1895
Quote:
black swan st kaže: Pogledaj post
Evo mog iskustva s F-tours agencijom...
Za Novu godinu smo ja i društvo išli s gore navedenom agencijom u Istanbul.. Aranžman je uključivao 4 dana u hotelu 4* malo izvan centra... prije uplate smo bili na razgovor u agenciji da provjerimo detalje oko smještaja,leta itd..Rekli su da je let ujutro,a na dan povratka da će biti navečer,tako bi imali puna 4 dana.Nekoliko dana prije puta nam je stigao sms da pogledamo na webu detalje puta. I eto šoka-let su nam prebacili za kasne popodnevne sate,tako da smo u istanbul sletili oko 20h po lokalnom vremenu,do hotela smo se vozili 2h ,i tako izgubili cijeli prvi dan.Program puta su nam totalno promijenili,sve je bilo pomaknuto za dan i pre nabijeno. Hotel je bio bogu iza nogu,sat vremena udaljen od centra,a kad bi bila gužva vozili smo se po 2h.Tu udaljenost ce vam docarati cijena taxia-50 eura(a znamo da je tamo taxi dosta jeftin).. Osoblje u hotelu je bilo katastrofa,kao i hrana..usred jela bi nas prekidali da im platimo pice koje smo narucili,dizali bi nam sa stola dok jos nismo pojeli itd..Naša vodička iz f-toursa je bila ljubazna ali nije imala pojma svoj posao,davala nam je krive informacije npr. za Aya Sofyu(to znamo jer smo slušali turskog vodiča na engleskom koji je bio izvrstan)..ukoliko ne bi isli s njima na fakultativne izlete (a cijene su bile duplo vece od stvarnih,jer se treba navodno platit lokalni vodic,iako je u programu navedeno da je on ukljucen u cijenu koju smo platili)oni bi nas ostavili da se sami snalazimo.Svi smo cekali grand bazaar na kojem smo trebali provest cijelo popodne,da bi nam nasa pametna vodicka dala oko 2 h(a za to vrijeme se ne možes ni snaci unutra)i rekla da možemo opet doci sutra-a sutra je bio zatvoren! Ljude koji su zakasnili 10 min jer su se zagubili je ostavila i rekla da se vrate o svom trošku u hotel(50 eura). Ugl imalo se vremena samo za stvari od kojih je agencija imala korist.Svaki dan je bilo plati ovo,plati ono,a usluga nikakva!Zadnji dan su nas izbacili iz hotela u 8h(po nalogu agencije)i ostavili na taksimu a let je bia u 20h,ljudi su ih preklinjali da ih puste da se naspavaju duže jer je let bio iz dubrovnika,a ljudi su morali voziti do splita,zadra...ugl ima još mnogo toga,ali mislim da ste shvatili poantu.F-tours je lopovska agencija.Očito još nisu shvatili da mogu zaraditi i poštenim putem,jer će im se ljudi vracati i putovati s njima.Mene i većinu ljudi koja je isla na taj put vise nikada nece vidjeti.Sve u svemu istanbul je prekrasan grad i svakako cu se opet vratiti tamo.
hm, nisam nikad bio u istambulu s niti jednom agencijom (to mi je slijedeći plan, baš sa spomenutom agencijom), ali sam dosta putovao po svijetu. bio sam sa dosta različitih agencija, a među ostalima i sa f-toursom.
ne znam šta da ti kažem, osim da se očito niste dovoljno informirali ili niste nikada putovali sa agencijama. uvijek piše na programu ime hotela. pa ja lijepo svaki put u google maps, da vidim di je to. naravno da ne očekujem za malu cijenu hotel u centru grada Bio sam u amsterdamu sa jednom agencijom i platili smo neku smiješnu lovu. svima je bilo jasno da hotel nije u centru i prije polaska.
a ovo za fakultativne programe par za i to ne piše u programu, šta je, a šta nije uključeno u cijenu Kad sam ja putovao s f-toursom, sve sam imao na papiru. Skroz mi je logično da ako pola grupe plati ulazak u neki muzej, u kojeg ja ne želim ić, da neće vodič organizirat za svakog ostalog, posebno, neki ludi program. pa nema čovjek 100 glava. zamisli da sam ja u amsterdamu, dok su svi išli na izlet u haag, tražio od vodiča da mi organizira 3 crnkinje u crvenoj četvrti, jer se meni neda u haag

šalu na stranu. moja preporuka je da se prije putovanja pročita program, malo progoogla hotele i destinacije, sve tamo piše. mene nikada ništa nije iznenadilo. a osim toga, na sva putovanja idem sa pozitivnim stavom. idem sa zabavit, ne gunđat. i meni se dogodilo jedne godine u rumunjskoj, bila je jedna zagrebačka agencija, da mi u sobi nije radilo grijanje. pa šta ću ja sad shvatiš to kao avanturu. neću sam sebi pokvarit putovanje radi sitnica.

ok. preveliki post pišem

svakako, veselim se upoznavanju vas ostalih koji idete u 4. mjesec u istanbul s F-om i pročitajte program, da ne bi bilo čuđenja
Kontrolor leta is offline  
Old 31.01.2011., 23:43   #1896
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Kako je sa plaćanjem AmExom? Prvenstveno mislim na dućane i restorane?
neces se usreciti. ducani rijetko, restaci jos rjedje. velike naknade za dizanje para na bankomatima...plus na rijetko kojem bankomatu mozes dic pare s amexom.
__________________
eyyy meyhaneci...!
balböceği is offline  
Old 01.02.2011., 09:49   #1897
Taksim ili Sultanahmet

Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Moj put u Istanbul se počeo konkretizirati, danas sam uplatio karte u e-toursu, cijena je blizu 300€, letimo Turkishem krajem svibnja i ostajemo 4 puna dana. Znam da ima i jeftinijih varijanti ali eto, više nam se svidjela ova varijanta gdje za dva sata iz Zg stižemo u Istanbul.

Rezervirao sam hotel Sultanahmet u istoimenom kvartu, na web stranici im piše cijena 50€ za dvokrevetnu sobu no u mailu su mi htjeli naplatiti 80€, navodno je to cijena za kraj svibnja. Onda smo se počeli cjenkati, spuštali smo i dizali nekoliko puta dok se nismo zaustavili na 65€ i besplatanom prijevozu sa i do zračne luke.

Napisat ću za par dana i kratak itinerar pa slobodno komentirajte, posebno vi koji živite ili ste bili u Istanbulu.
Draži mi je Taksim iako Sult daje bolje cijene. 'gore' je puno življe, više je restorana i manje je za turiste, a 'dolje' je također ok, ali ipak ... ma svejedno će ti bit dobro.
Zorannn123 is offline  
Old 01.02.2011., 20:07   #1898
Quote:
balböceği kaže: Pogledaj post
neces se usreciti.
Hvala ti na svim odgovorima na moja pitanja bit će toga još kako se put bude približavao.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Old 01.02.2011., 20:09   #1899
Quote:
Zorannn123 kaže: Pogledaj post
Draži mi je Taksim iako Sult daje bolje cijene. 'gore' je puno življe, više je restorana i manje je za turiste, a 'dolje' je također ok, ali ipak ... ma svejedno će ti bit dobro.
Hvala. Ne težim nekom 'življem' provodu.. mislim da će mi vrhunac noćnih izlazaka biti posjet derviškom plesu.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Old 01.02.2011., 20:30   #1900
Quote:
Zorannn123 kaže: Pogledaj post
sestra mi je bila na ovom putovanju i baš sam popričao s njom nakon što je pročitala tvoj tekst. Ukratko, zgrozila se i poživčanila. Kaže da je bilo više nego korektno za sve skupa 2200kn!!! Alo? Imaš li ideje o cijenama danas. Katastrofa tko sve piše i što se sve piše na forumu. Putujem često s njima, nisam bio ovaj put ali su nam neki poznati platili 3200kn i bili na Taksimu. Što nisi to napravio, a taj hotel na azijskoj strani smo sestra i ja gledali čak prije njene kupnje aranžmana jer je bio objavljen na ftursovoj stranici. Lažeš TOO MUCH ili si jednostavno zamislio bajku, uzeo nenormalno jeftinu cijenu i sad je svatko kriv što bajka nije stvarnost. Jadno...
Kao prvo ovo je slobodna zemlja i imam pravo iznosit svoje mišljenje,a forum tomu i služi.Tko si ti da me kritiziraš?! Šta se tiče cijene-pitali smo zasto je tako niska,a oni su nam odgovorili da je to zbog toga sto su oni iznajmili charter(ugl vezano za avion). Itekako imam ideje o cijenama danas jer često putujem, a aranžman na Taksimu nismo uzeli ,jer kao što sam rekla išlo nas je više ,a neki si to nisu mogli priuštit. A što se tiče hotela- od kud ti ideja da smo ja i tvoja sestra uzeli aranžman u isto vrijeme, ili si mi ti možda držao svijeću??!!! Ime hotela je stavljeno nakon što smo mi platili aranžman( nije ti došlo do mozga da smo mi možda među prvima platili).Očito je da imaš neke veze s f-toursom pa te ovo ovoliko dira, a ono što zadovoljava tvoju sekicu ne znači i da je meni dovoljno p.s. reci sestri da popije jedan normabel da se smiri .
black swan st is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.