Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2009., 15:55   #1
V / Posjetitelji (2009-2011)





"V" is a re-imagining of the 1980's miniseries about the world's first encounter with an alien race in which the aliens call themselves The Visitors, and have a seemingly friendly agenda that may or may not be a cover for something more malevolent.

"V" stars Elizabeth Mitchell as Erica Evans, Morris Chestnut as Ryan Nichols, Joel Gretsch as Father Jack Landry, Lourdes Benedicto as Valerie Stevens, Logan Huffman as Tyler Evans, Laura Vandervoort as Lisa, with Morena Baccarin as Anna and Scott Wolf as Chad Decker.

The series is produced by HDFilms in association with Warner Bros. Television. Scott Peters is executive producer/writer and Steve Pearlman and Jace Hall are executive producers. The pilot was directed and executive produced by Yves Simoneau.

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 18:11   #2
E ovo mi je već zapelo za oko negdje... pogotovo što naša Lost Juliet glumi tamo nego, jel pilot (premijera) serije u 9. mjesecu

EDIT: ok sad vidim da je svrstana u midseason jel to znači negdje 1. mjesec 2010???
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 19:25   #3
1. ili 2. mjesec 2010. tek, da Prije bih rekao drugi, jer su tad February Sweeps.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 00:25   #4
V: The Series

Nova sci-fi serija na ABC-u, remake istoimene serije iz osamdesetih http://www.imdb.com/title/tt0086822/
Zasad potvrđeno da glume Morena Baccarin,Alan Tudyk (Firefly ), Elizabeth Mitchell (Lost) i Scott Wolf.
Info: http://vtvseries.com/
Evo prva dva promo videa: http://www.thrfeed.com/2009/05/video-abcs-v.html
Čini mi se zanimljiva, bar malo da ispere gorčinu poslje ukidanja TSCC.

Zadnje uređivanje cartman682 : 20.05.2009. at 00:42.
cartman682 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 00:55   #5
Ima topic link
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:40   #6
bas sam se pito jel netko otvorio.

i bring candy
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 15:31   #7
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
i bring candy
oho, dobar trailer, čini se da bi moglo nešto biti od toga, vidjet ćemo kad krene serija...
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 18:41   #8
Prvi pogled: Flash Forward i V



ABC je objavio prve video isječke iz nadolazećih SF serija Flash Forward i V, a možete ih pogledati ovdje.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:21   #9
Trailer: V



Nakon što su nedavno objavljena dva isječka iz nadolazećeg remakea kultne SF serije V, ABC je u distribuciju pustio i prvi trailer u trajanju od tri minute.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 23:17   #10
malo kasnis
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 08:21   #11
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
malo kasnis
Bolje ikad nego nikad.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 14:25   #12
Kad kreće ova serija?
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 18:48   #13
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Kad kreće ova serija?

Početkom iduće godine.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 20:58   #14
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Početkom iduće godine.
Pa šta imaju ovako rano izbacivat trailere

Ja mislio to uskoro kreće
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:52   #15
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Pa šta imaju ovako rano izbacivat trailere

Da nas čine nestrpljvijima.

BTW. s V-om napokon stiže još jedna prava SF serija uz Stagate franšizu, nakon godina suše. Napokon imamo svemirske brodove i izvanzemaljce, a ne neki pseudo SF.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 00:07   #16
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Da nas čine nestrpljvijima.

BTW. s V-om napokon stiže još jedna prava SF serija uz Stagate franšizu, nakon godina suše. Napokon imamo svemirske brodove i izvanzemaljce, a ne neki pseudo SF.
Stargate sam pogledao jednu epizodu i bezveze mi bilo. Film je odlican, ali serija(e) je za djecu.

A mislim da u V ce ovi vanzemaljci 99% vremena izgledati kao ljudi....pa sad ti vidi jel to "pravi" SF. CGI je skup
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 00:12   #17
trailer izgleda predobro
spook is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 09:50   #18
@Randall
Mislim kako jako griješiš u vezi Stargatea i preporučio bih ti da mu daš šansu, pogotovo ako voliš Trek, s kojim u kasnijim sezonama ima puno sličnosti. Što se mene osobno tiče, Star Trek i Stargate franšize su nešto najbolje što je televizija ponudila.

Uostalom, ako ćemo o serijama za djecu tu je Doctor Who, a nikako SG.

Što se tiče V izvanzemaljaca, nema veze što će izgledat kao ljudi, jer i Vulkiji se izvana ne razlikuju puno od ljudi, izuzev šiljatih ušiju i ukošenih obrva.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 11:24   #19
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
@Randall
Mislim kako jako griješiš u vezi Stargatea i preporučio bih ti da mu daš šansu, pogotovo ako voliš Trek, s kojim u kasnijim sezonama ima puno sličnosti. Što se mene osobno tiče, Star Trek i Stargate franšize su nešto najbolje što je televizija ponudila.

Uostalom, ako ćemo o serijama za djecu tu je Doctor Who, a nikako SG.

Što se tiče V izvanzemaljaca, nema veze što će izgledat kao ljudi, jer i Vulkiji se izvana ne razlikuju puno od ljudi, izuzev šiljatih ušiju i ukošenih obrva.
Spoiler vezano sa izgledom aliena: oni samo izvana izgledaju kao ljudi, kad se "ogule" sliče na neke vodozemce Skinite original seriju pa pogledajte, meni je bila dobra, taman za jedan vikend provest na kauču
cartman682 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 11:31   #20
@Cartman
Yap, znam, a navedeno se vidi i na kraju trailera remakea. Sliče na gmazove a'la David Icke.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.