Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 23:16   #1001
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
U papirima piše da su od 0-36 mj,ali ja ipak ne bi vozila novorođenče unutra,taj zadnji položaj nije skroz ravan,od 3 mj na dalje su po meni


groficaaa koju si ti boju uzela?
plavo krem-astral. ma super su.. sklope se dok kažeš keks..
ni ja nebi vozila novorođenče unutra, al kao što veliš, od 3 mj nadalje je ok.
meni su sad u toj drugoj poziciji. u principu opće ne izgledaju ko kišobran kolica(jadno i slabašno), onak su robusna, moćna, veliki kotači, meni su baš super!
al za te pare i moraju bit
__________________
stigao grofić.... 03.12.2010... mamina srećica...
stiže grofica.....
groficaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 23:19   #1002
Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
moram priznat da si legenda...

posjećaš me na mene..ja što god da kupim...uživim se u to...i naravno obožavam to....

trenutno volim svoju muru:
ja muru obožavam! oprala ju i kao nova, iz dućana čekaju drugu rundu
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 23:25   #1003
Quote:
arorua kaže: Pogledaj post
ja nisam bila zadovoljna s ljetnom presvlakom za jaje od jedne tete sivalice.

kroj nije bio ni blizu originalnog, i kad sam ju stavila na jaje sve je nekak bezveze stajalo, na nekim mjestima predugo, na nekim prekratko, nikak nisam uspjela nategnut da sve stima.

na kraju sam ipak kupila originalnu i ta naravno super pase.

neusporedivo.

za sljedecu AS kupujem ljetnu navlaku odmah u startu.
Ja sam za AS od maxi cosi-a (pebble) uzela originalnu ljetnu navlaku...i zadovoljna sam... lijepo je ušivena ..taman fino sjedne...nigdi ne "puše" materijal...
da je cosi nešto pametno izbacia i za sportske djelove sigurno bi dobro razmislila oću li original ili tetu šivalicu...ali pošto tako nešto nema u ponudi ovo mi je super došlo

Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
joj, moram što prije ih uzet
vozili smo se u novim kolicima jedva 5puta, a kakva su
svaki put nakon šetnje ih čistim od mrvica, ali već je sve zasravno, spremna su za skidanje i pranje
te kruh, te stiroporček, zemlja s mišulica, prljavština s hlačica od sjedenja i puzanja po šljunku i travi u parku ...a sve se na crnom vidi
moja još ne puzi ali hrane ima svuda... ako smo negdje vani moram stavit tetru ispod nje inače bi to bilo ajme i kuku... blažena hranilica za hranjenje
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 23:25   #1004
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
ja muru obožavam! oprala ju i kao nova, iz dućana čekaju drugu rundu
hihihi da drugu rundu....
e da super mi kod nje što se sve da skinit i oprat..zakon
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 23:56   #1005
Quote:
groficaaa kaže: Pogledaj post
plavo krem-astral. ma super su.. sklope se dok kažeš keks..
ni ja nebi vozila novorođenče unutra, al kao što veliš, od 3 mj nadalje je ok.
meni su sad u toj drugoj poziciji. u principu opće ne izgledaju ko kišobran kolica(jadno i slabašno), onak su robusna, moćna, veliki kotači, meni su baš super!
al za te pare i moraju bit
Mi smo isto tu boju
zbog tih velikih kotača mi se najviše i sviđaju,i zbog dodatne opreme-prečka,kišna navlaka i navlaka za zimu,držać za čašu,jastuk za glavu
Maclaren je skuplji i sve se dodatno kupuje
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 00:51   #1006
Quote:
paula. kaže: Pogledaj post
Tnx...

Sad su mi i ta u top 3...
Meni su zasad peg perego si, chicco multiway i cybex ušli u finale , koja su kod tebe?
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 11:10   #1007
nedoumica

već danima proučavam razne marke kišobran kolica na netu i za većinu piše da su do 3 godine, ali na dosta njih da su do 13 ili 15 kg kg???!!!! a moj već sad sa 17 mj. ima 13 kg...i što sad? da ih uopće kupujem?
Sagitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 15:31   #1008
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
U papirima piše da su od 0-36 mj,ali ja ipak ne bi vozila novorođenče unutra,taj zadnji položaj nije skroz ravan,od 3 mj na dalje su po meni


groficaaa koju si ti boju uzela?
Meni više niti ne treba za novorođenče jer mi mala ima 7 mj, nego samo da je spustim kad mi zaspi u kolicima...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 15:34   #1009
Quote:
Tummy kaže: Pogledaj post
Meni su zasad peg perego si, chicco multiway i cybex ušli u finale , koja su kod tebe?
Isto draga...

S tim da razmišljam i o Maxi Cosi Mila...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 15:53   #1010
Quote:
paula. kaže: Pogledaj post
Meni više niti ne treba za novorođenče jer mi mala ima 7 mj, nego samo da je spustim kad mi zaspi u kolicima...
Onda nemaš frke, stvarno su ok kolica....
a ja sam danas uživo vidjela lightway i skroz su slatka.... mislila sam da oni mali kotačeki izgledaju šugavo, al su baš forica....
__________________
stigao grofić.... 03.12.2010... mamina srećica...
stiže grofica.....
groficaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 16:30   #1011
Quote:
groficaaa kaže: Pogledaj post
Onda nemaš frke, stvarno su ok kolica....
a ja sam danas uživo vidjela lightway i skroz su slatka.... mislila sam da oni mali kotačeki izgledaju šugavo, al su baš forica....
Idemo sad popodne još malo pogledati kolica, možda i kupimo nešto...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 16:34   #1012
Quote:
groficaaa kaže: Pogledaj post
Onda nemaš frke, stvarno su ok kolica....
a ja sam danas uživo vidjela lightway i skroz su slatka.... mislila sam da oni mali kotačeki izgledaju šugavo, al su baš forica....
litleway su nešto uža i ti jednostruki kotači su meni koma
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 17:09   #1013
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
litleway su nešto uža i ti jednostruki kotači su meni koma
danas je jedan tata vozio malu, i baš su mi ok zgledala... daleko do toga da su naša puno bolja, al velim, simpatično su mi izgledala... ja ih nisam isprobala pa neznam.
__________________
stigao grofić.... 03.12.2010... mamina srećica...
stiže grofica.....
groficaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 01:28   #1014
Bili i jučer i danas u šopingu i usput pregledavali kišobranke...

sad sam još neodlučnija...

i vidjela sam ona K'S Kids Fantasia...baš su mi fora, pljucpljuc ih je kupila...

ovakva samo u crvenoj boji...



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Shop - Sweet mouse

Zadnje uređivanje paula. : 05.06.2011. at 01:47.
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 02:16   #1015
Ja se sad već dvoumim između Pliko mini i Questa iako je Quest skuplji i realno ne vrijedi 500 kunića više al više mi se sviđa, skužila sam da mi je ovaj PP materijal preplastičan i malo ga grebu remenčići.
Jel Maclaren po tom pitanju uopće bolji?
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 02:31   #1016
Quote:
Pink touch kaže: Pogledaj post
Ja se sad već dvoumim između Pliko mini i Questa iako je Quest skuplji i realno ne vrijedi 500 kunića više al više mi se sviđa, skužila sam da mi je ovaj PP materijal preplastičan i malo ga grebu remenčići.
Jel Maclaren po tom pitanju uopće bolji?
Proučavala sam danas malo Pliko mini i nekako mi nisu sjela...čak ni uz popust u TL od 20%...

čak mi je onda bolji Cam Flip za cca 800kn...

Maclaren mi je dalje preskup...no kako sam krenula, popis mi je sve duži, tako da su još sve opcije otvorene...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 02:48   #1017
A prodavačice su mi zakon s tim kišobran kolicima...ima onih koja ih niti ne znaju sklopiti i ponovno sastaviti...

Da ne spominjem da sam u neke osnovne funkcije i sama bolje upućena jer već danima gledam filmiće na youtube-u...

Top mi je prodavačica u TL koja mi nakon nakon što sam izjavila da me zanimaju kišobran kolica i pokazala točno koja, ozbiljno pogledala i odgovorila kako se kišobran može montirati na bilo koja kolica...

Ne zaostaje ni druga iz tog istog TL koja me uvjeravala da Hauck Condor imaju zaista 5 kg koliko i piše ispod natpisa s cijenom...kad sam joj odgovorila da nije moguće, da su mi teška, uostalom i na njihovoj web str. piše 10kg, izjavila je da možda ipak imaju 5 i pol...

A prodavačica u Tintiliniću i dalje misli kako PP Si model više ne proizvode, već da umjesto njih imaju PP Pliko mini...

Blaženi bio forum jer nakon izlaska iz nekih dućana zaista se upitaš - koja kišobran kolica izabrati?
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 04:55   #1018
Quote:
Pink touch kaže: Pogledaj post
Ja se sad već dvoumim između Pliko mini i Questa iako je Quest skuplji i realno ne vrijedi 500 kunića više al više mi se sviđa, skužila sam da mi je ovaj PP materijal preplastičan i malo ga grebu remenčići.
Jel Maclaren po tom pitanju uopće bolji?
Za remencice kod questa ti ovisi kolko ih stegnes...ja sam ih prvo previse stegnula pa su ju malo grebli po vratu,kad sam ih otpustila,sve 5
A materijal nije ni malo plastican,dapace,jako je mekan i udoban
Za sada sve pohvale za quest
__________________
28.07.2010. Angel of mine
Bibi3456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 10:10   #1019
Quote:
Bibi3456 kaže: Pogledaj post
Za remencice kod questa ti ovisi kolko ih stegnes...ja sam ih prvo previse stegnula pa su ju malo grebli po vratu,kad sam ih otpustila,sve 5
A materijal nije ni malo plastican,dapace,jako je mekan i udoban
Za sada sve pohvale za quest
I mi potvrđujemo isto!!! Prezadovoljni
ridikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 00:52   #1020
Danas sam nećaka koji će uskoro 3 godine provozila u Multiwayu i super mu je bilo,imao je mjesta iznad glave i sa strane,lako sam ga gurala
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.