Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2016., 07:14   #1
Vidoviti Milan 2016/17 – chat topic

Poštovani kolege forumaši i košarkaški sladokurci!

U iščekivanju početka nove košarkaške sezone, svima želim srdačnu dobrodošlicu u drugo izdanje ABA prognozera Vidoviti Milan!
Prisjetimo se, lani je sudjelovalo 14 natjecatelja, i to: Chiro, mitch, rosi, IdiMi, VodkaM, Pierce34, Tsigalko 11, papirlova, dplazin2, agent5, since1981, Ssung, ronac zg i moja malenkost. Prvenstvo je osvojio Since, pobijedivši u finalu playoffa Agenta, te je tako prvi podigao pokal Homer Simpson Vase. Nemojmo ni zaboraviti spomenuti da je nakon regularnog dijela lige u playoff s najbolje pozicije ušao Mitch, no breme favorita mu je bilo preteško, pa je pokleknuo već u polufinalu.

Prema dostupnim informacijama, u sezoni 2016/2017, u ABA ligi će se također natjecati 14 klubova, što znači da bi u predstojećoj sezoni Vidovitog Milana bilo taman mjesta za sve lanjske igrače, uz uvjet da žele ponovo igrati. Ako netko ne želi igrati, ne dvojim da ćemo bez problema naći zamjenskog igrača, s tim da bih kod eventualnih dodatnih prijava prednost dao forumašima koji su (manje ili više redovito) sudjelovali na košarkaškim Copama i ATD-ovima.

Dodatno, pala mi je na pamet opcija s proširenjem lige, u slučaju da broj zainteresiranih natjecatelja bude veći. Naime, u sezoni 2016/17, paralelno s ABA ligom trebalo bi se igrati Prvenstvo Hrvatske, također s 14 klubova. To otvara mjesta za 14 dodatnih igrača. Natjecateljski odnos ABA i HR na forumu može se organizirati na način da se vode kao 2 potpuno neovisna natjecanja (gdje bi svaki forumaš mogao istovremeno igrati i ABA i HR), a može se i organizirati na način da se ABA (kao inicijalno lanjsko natjecanje) vodi kao "prva liga", a HR kao "druga liga", pri čemu bi na kraju sezone iz ABA ispadali dva zadnjeplasirana forumaša, a iz HR bi dva prvoplasirana išla u viši rang. U tom slučaju bi bilo najbolje da HR igra 14 forumaša od kojih nitko ne igra ABA. Također, HR bi trebao i drugog voditelja, najbolje nekog od ove četrnaestorice koji bi ga igrali.
BTW, Chiro je već i predložio ime za HR ligu umjesto Vidovitog Milana – Lutzidni Lutz

Dakle, za početak vas sve lijepo molim:
1. Od 14 lanjskih igrača molim potvrdu da će igrati ABA ligu i iduće godine. Također vas molim za komentare ovog uvodnog posta, s naglaskom na ideju o proširenju lige. Siguran sam da ćete imati i vlastitih ideja o kojima možemo ovdje diskutirati.
2. Svi ostali forumaši su slobodni na ovoj temi postaviti "Pismo namjere", odnosno izraziti želju za igranjem iduće sezone Vidovitog Milana, bilo umjesto nekog od lanjskih igrača koji bi eventualno odustali, ili za igranje HR lige. Kao što sam već napisao, prednost prijave bi imali redoviti igrači Copa i ATD-ova, nakon toga forumaši koji redovito pišu na pdf Košarka, pa nakon njih svi ostali. No o tom potom, nakon što vidimo kakvo nam je okvirno brojno stanje. Svaki dobronamjeran i konstruktivan komentar ili bilo kakva inventivna ideja su također dobrodošli.

Sportski pozdrav!
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 11:06   #2
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 11:09   #3
Ja bih se voljno prijavio za ovo natjecanje ako ostali natjecatelji nemaju ništa protiv.

Ali sve ovisi o tome koliko ćemo natjecatelja imati na kraju .

Zadnje uređivanje ivic27 : 27.08.2016. at 11:49.
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 11:21   #4
preskačem ovu sezonu...
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 11:33   #5
Prijedlozi mi se sviđaju, naravno ovisi o broju prijavljenih, pa ćemo onda razmišljati o modalitetima.
Nadam se da nije prerano da si uzmem Cibonu. Ionako nema ovdje većeg cibosa od mene.
Prijavljujem se i za hrvatsku ligu, ak će trebati za popuniti broj.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 11:51   #6
Ja cu hrvligu ako nema mista u traktorcligi

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 12:09   #7
ja bi se ubacio ako netko od prošlogodišnjih odustane
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 12:35   #8
ja ne bi igro, ali mogu biti mentoru iviću ako treba, ipak je mlad i neiskusan
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 14:09   #9
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
Ja bih se voljno prijavio za ovo natjecanje ako ostali natjecatelji nemaju ništa protiv.

Ali sve ovisi o tome koliko ćemo natjecatelja imati na kraju .
Ako bude mjesta, dogovorit ćemo se.

Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Nadam se da nije prerano da si uzmem Cibonu. Ionako nema ovdje većeg cibosa od mene.
Prijavljujem se i za hrvatsku ligu, ak će trebati za popuniti broj.
U principu je ideja da ljudima ostanu klubovi od lani, ako ih žele zadržati. A sad, da ovdje nema većeg Cibosa od tebe... Ako će se igrati paralelno ABA i HR, naravno da možeš igrati oba natjecanja s Cibonom. Ako pak ispadne opcija s prvom i drugom ligom, vidjet ćemo što i kako... Naravno da bi došla u obzir opcija da neki igraju oba natjecanja ako ne skupimo 24 igrača, no onda bi naravno u viši rang išli samo oni koji igraju drugu ligu. No o tom potom.

Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ja ne bi igro, ali mogu biti mentoru iviću ako treba, ipak je mlad i neiskusan
Ne može
Na tebe računam da ćeš igrati Kao i Feenian, LG, Janick, Jigs... i ostatak ekipe koji inače igraju Cope i ATD-ove a lani su izostali.

Papi, daj se skoncentriraj...

edit: BTW, Chiro, Mitch, Pierce, Tsigi i Vodka su već načelno potvrdili da će igrati. Uz Ssunga, Ronca i mene, već nas je osmorica a računam da će se i Papi predomisliti.
Trojici novoprijavljenih želim srdačnu dobrodošlicu
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 14:24   #10
ma stavi me. prijava.

nadam se da ce se i cave prijaviti.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 14:54   #11
tu sam
Može klub od lani, jel Mega bila
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 15:07   #12
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post

Ne može
Na tebe računam da ćeš igrati Kao i Feenian, LG, Janick, Jigs... i ostatak ekipe koji inače igraju Cope i ATD-ove a lani su izostali.
nisam odgledo live utakmicu ABA lige još otkad je cibona sa šarićem osvojila
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 15:23   #13
Ove godine nema zajebancije, prati se. Bookmarkali smo Mondo, B92, Crošarku i Zadarski, traktor smo osposobili, još samo prikolicu zavariti.

Uskočite momci!
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 15:23   #14
Zapiši i mene kao rezervu ako neko odustane.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 15:35   #15
a da u medjusobnom dvoboju tog kola napisemo i najboljeg strijelca i koliko poena ce zabit. i ako se pogodi + 10 bodova dobijes.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 16:08   #16
Ako ja uskocim,poznavajuci sebe to znaci da cu pratiti pasionirano i Karpos Sokoli..Za koji ce zaigrati Labovic btw,sto je prilika da pogledamo tuznu sudbinu propalog talenta..Jos ako Igokea dovede Nemanju Aleksandrova,navucen cu biti skroz..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 16:14   #17
Svakako NBA je za zaboravit na neke dvije godine.
Euroliga, Aba, a1 i endesa i lagano.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 16:16   #18
Sutjeska je ispala, onda preuzimam Mornara?

P. S. Neka netko cimne Gustava
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 16:57   #19
Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
Sutjeska je ispala, onda preuzimam Mornara?

P. S. Neka netko cimne Gustava
Za klubove ćemo se dogovarati kad utvrdimo brojno stanje.
Gusti valjda čita sve postove na Košarci, ali ako nam budu falila dvojica (play i centar), ne dvojim da će uskočiti
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 17:01   #20
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
nisam odgledo live utakmicu ABA lige još otkad je cibona sa šarićem osvojila
Također, a nisam bome nijednu ni u periodu između tog final foura i Kecmana.

Tako da, nazalost, ne mogu vam biti od neke kompetitivne koristi
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.