Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 08:52   #21
amerikanac koji obozava evropu (kakva hrvatska) je hendikap u americi. onaj koji je pobjegao od stipendije, koji radi posao di ga nitko ne dozivljava jer je po prirodi frik. velika skupina je (nejabaljkih) i onih koju su opsjednuti vilama u inostranstvu. mali bogatasi prate taj model moram imat nekretninu u egzoticnom mjestima. tu se dosta veze di mi je kolega kupio vilu ili ima neki korjen s drzavom.

i na kraju ljudi kad jednom pocnu putovati, ne znaju stati.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:40   #22
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
amerikanac koji obozava evropu (kakva hrvatska) je hendikap u americi. onaj koji je pobjegao od stipendije, koji radi posao di ga nitko ne dozivljava jer je po prirodi frik. velika skupina je (nejabaljkih) i onih koju su opsjednuti vilama u inostranstvu. mali bogatasi prate taj model moram imat nekretninu u egzoticnom mjestima. tu se dosta veze di mi je kolega kupio vilu ili ima neki korjen s drzavom.

i na kraju ljudi kad jednom pocnu putovati, ne znaju stati.
copenhagen...razgovaram sa ircem kako ima puno hrvata u njegovoj zemlji...
on ovih dana kupuje kucu u hrvatskoj....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:38   #23
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
moje isksutvo sa amerikacnima koji zive u Evropi:

vecina ni ne zele otici natrag u SAD
Živi se fantastično i u Vijetnamu i diljem Indokine i Indonezije. Ima predjela koji su raj zemaljski. Ali sa američkim ili zapadnoeuropskim primanjima.
T-3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:53   #24
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
copenhagen...razgovaram sa ircem kako ima puno hrvata u njegovoj zemlji...
on ovih dana kupuje kucu u hrvatskoj....
znam. svaki dan cujem tako nesto. onaj koji ima novaca i kupi kucu u hrvatkoj se osjeca odlicno. isto kao i u aziji. on je tu hodajuci bog. svi ga obozavaju u nekom iscekivanju od njega da ce dobit nestio. mi smo lesinari, da smo mi uspjesni ne bi se uopce nadovezivali na zapad. ja sam svjestan da od amerikanca necu dobit nista tako da se ne opterecujem

za turizam nam je jako vazan.. ta atmosfera je vec iskrojena tako se ne treba nista previse tepati
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.