Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 22:35   #61
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ok, ali ja recimo ne zelim imat posla s osobom koja ista radi na prevaru, kuzis? mislim, cak i zvuci pogresno.

bolje zvuci? da... *khm* ne.
Ni ja to ne želim. Danas je prevara širok pojam. U širem smislu "prevara" je i kad žena stavi na sebe umetke za kosu, umjetne obrve, umjetne trepavice, umjetne nokte, push up grudnjak, štikle...Ako to nije taktika i manipulacija, onda što je
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 23:58   #62
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Ni ja to ne želim. Danas je prevara širok pojam. U širem smislu "prevara" je i kad žena stavi na sebe umetke za kosu, umjetne obrve, umjetne trepavice, umjetne nokte, push up grudnjak, štikle...Ako to nije taktika i manipulacija, onda što je
nije da odobravam*, ali to totalno nije isto.





*al kaj imas protiv stikli?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 00:34   #63
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post

*al kaj imas protiv stikli?
Mozda mu fali kojih 10-15cm u visinu
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 16:02   #64
Ako pređemo preko toga " želim vezu" , i ako zanemarimo sve umjetne dodatke koje žene stave na sebe ( kad tad ću te vidjeti i u naked kombinaciji ) još jedna stvar me baci iz takta koju sam više puta čuo od neke ženske osobe nego muške a to je ; " pa ne vidim problem ako se nakon dugog niza godina u braku on/ona poseksaju sa nekime sa strane". Ono WTF! A kao ona/on žele vezu i to sigurnu i čvrstu vezu koja će se pretvoriti kasnije u brak.
ramzes 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 21:37   #65
Valjda zato jer uglavnom vezu zele ovi koji sebe predstavljaju kao 'dobrice, njezni, pazljivi', a to su najcesce oni koji nemaju svoje ja i uvijek plesu kako ona svira. Pa koja bi normalna s takvim u vezu?!
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 00:25   #66
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Valjda zato jer uglavnom vezu zele ovi koji sebe predstavljaju kao 'dobrice, njezni, pazljivi', a to su najcesce oni koji nemaju svoje ja i uvijek plesu kako ona svira. Pa koja bi normalna s takvim u vezu?!
Nije baš tako ali poštujem tvoje razmišljanje. Ima onih koji su i dobrice i nježni i pažljivi ali imaju i svoje ja .
A neke baš vole takve koje mogu motat oko malog prsta ... eh sad koliko su normalne ili ne ....
ramzes 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 23:59   #67
da žene znaju šta hoće već bi to odavno imale. nikako ne reći šta bi htio! i prije svega spontano što znači 1) gledaš svoja posla dok ne dođe prilika, čitaj alkohol ili da se ganja iz nekog svog razloga. znat ćeš po seksi odjeći i drugačijem glasu, 2) to je prilika i tad moraš udarati, nema veze šta ali nešto moraš probati, npr daš joj strogo prijateljski osvrt na dupence i gledaj što prije da ju zgrabiš za sise jer tu počinje romantika, slično kao kad ona tebe uhvati za jaja onda znaš da ćeš tucati. da vezu.
mudozvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:59   #68
Quote:
mudozvon kaže: Pogledaj post
da žene znaju šta hoće već bi to odavno imale. nikako ne reći šta bi htio! i prije svega spontano što znači 1) gledaš svoja posla dok ne dođe prilika, čitaj alkohol ili da se ganja iz nekog svog razloga. znat ćeš po seksi odjeći i drugačijem glasu, 2) to je prilika i tad moraš udarati, nema veze šta ali nešto moraš probati, npr daš joj strogo prijateljski osvrt na dupence i gledaj što prije da ju zgrabiš za sise jer tu počinje romantika, slično kao kad ona tebe uhvati za jaja onda znaš da ćeš tucati. da vezu.
Drugim rijecima, napij je, a kad je treba karnut znat ces kad iz nje progovori Sotona ili kad obuce minicu?

Sto je prijateljski osvrt na dupence? Sto je uopce dupence?

I zasto bi je udarao?
Pa valjda je seks u pitanju a ne premlacivanje?

I ako joj ne kazem sto hocu, kako mi ona to moze dati ako ne zna sto ja hocu? To meni pari isto kao ovo: "zene ne znaju sto hoce".

Sto se sisa tice, tu se slazem. U sisama lezi ogroman potencijal za romantiku.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 01:02   #69
gdje piše da bi ikoga udarao. minica da. naročito ako vozi bicikl u kratkoj suknji. to odmah možeš zaustaviti i upasti na cesti.
mudozvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 01:09   #70
Quote:
mudozvon kaže: Pogledaj post
gdje piše da bi ikoga udarao. minica da. naročito ako vozi bicikl u kratkoj suknji. to odmah možeš zaustaviti i upasti na cesti.
Gdje upasti? U saht?
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:44   #71
Quote:
ramzes 2 kaže: Pogledaj post
Nije baš tako ali poštujem tvoje razmišljanje. Ima onih koji su i dobrice i nježni i pažljivi ali imaju i svoje ja .
A neke baš vole takve koje mogu motat oko malog prsta ... eh sad koliko su normalne ili ne ....

Je je, tako je skkro uvijek. To su te 'dobrice' koje zene ne vole, a zasto i bi kad se ne ponasaju kao musko uopce.. Samo trce za njom bez svog stava. To nije sexy..

Ovi pasljivi.sa svojim stavom i ako postoje su toliko rijetki da ih iglom moras traziti
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 19:55   #72
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Je je, tako je skkro uvijek. To su te 'dobrice' koje zene ne vole, a zasto i bi kad se ne ponasaju kao musko uopce.. Samo trce za njom bez svog stava. To nije sexy..

Ovi pasljivi.sa svojim stavom i ako postoje su toliko rijetki da ih iglom moras traziti
Jest da je poglu ako u nekim određenim godinama nemaš svoje ja. Nekad to JA naknadno ispliva. Ono , 100 ljudi 100 čudi.

Jel se veli" da ih iglom moraš tražiti"? Hmmmm ... ili " teško ga je naći ko iglu u plastu sijena""


Zadnje uređivanje ramzes 2 : 02.09.2017. at 20:10.
ramzes 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 07:43   #73
Quote:
igorl kaže: Pogledaj post
Otkrivena topla voda.

Iz svoj dozivljaja ljudi oko sebe - najnesretnije i najdosadnije su veze gdje su ljudi se lagano zapustili i savrseno su vjerni jedno drugome. Do one mjere da ni ne gledaju nista naokolo.

Lagano koketiranje te spoznaja da se tvoj partner / ica generalno svidja ljudima je tako lijep zacin braka da je to neopisivo. I garantiram ti da bi bilo koja od tih baba radije presla preko toga da joj se partner malo pohvatao s nekom negdje nego da se zapusti i postane savrseno vjerna dosadna debela svinja.

I.


Sve se svodi na - budi vjeran sebi, i zena ce ti bit vjerna





Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 12:13   #74
serijska monogamija se igra zove
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:28   #75
a cure koje te povuku za nos pa kažu da ne izlaze sa nekim tko ne radi neki uzvišeni posao, npr. radis kao trgovac i ona radi sličan posao, a ponaša se kao dama

premda se zapalila za tebe!
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 17:23   #76
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Ovo je doslovan prijevod članka na internetu kojeg sam upravo pročitao.
http://www.returnofkings.com/125433/...-relationships

Ovo mi nije novo i to sam i sam skužio i prije nego sam pročitao ovaj tekst. Mislim da ovo kuže i gotovo sve žene, ali s druge strane, većina muških ovo ne kuži. To se može vidjeti i po oglasima na ovom forumu u Usamljenim srcima. Gledao sam te oglase i u njima mnogi dečki napišu da žele vezu, a to ne napiše gotovo nijedna cura. Također na stranicama za upoznavanje, ima puno više dečki koji će napisati da žele vezu, a jako malo cura će to napisati. To je na prvi pogled apsurd i paradoks, jer bi se reklo da su žene te koje više od muškaraca žele vezu, brak i obitelj. Ja i dalje mislim da su žene te koje više žele vezu, brak i obitelj, ali neće to jasno i glasno reći u oglasima za upoznavanje, nego imaju svoj način komunikacije između redaka u rukavicama i hijeroglifima.

Danas, ako dečko kaže curi da želi s njom vezu ima šanse od 99% da do veze neće doći. Ne zato što cura ne želi vezu, nego jer do veze dolazi na drugačiji način.

Danas je možda jedini način, da dečko bude u vezi s curom tako da se s njom neobavezno druži, da ne spominje nikakvu vezu, a u isto vrijeme da je bari i osvaja kako god zna i umije i da to izgleda što više spontano i prirodno, neobavezno. I da čeka i čeka i čeka kad će cura sama predložiti da budu u vezi. Da prvo budu u neobaveznoj vezi, koja zapravo izgleda kao veza, ali se ne smije upotrijebiti ta riječ, dok ne bude to vidljivo iz aviona pa dođe trenutak da cura predloži da budu u vezi, jer joj je problem što nisu definirali odnos, a otišlo je daleko. Tako bi to išlo. A ako dečko odmah predloži curi da budu u vezi ili ako kasnije predloži curi da budu u vezi, vjerojatno će cura ispariti i više je neće vidjeti. Ako se više ne želite družiti s nekom prijateljicom, samo joj predložite vezu i mirni ste.
Upravo tako. Pa kad znaš to i kad se prilagodiš. Igraj se s njom i kad spomene vezu, reci da niste u vezu i da ju nije htijela na početku. Prekini pa neka vidi kakav je osjećaj...
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 17:28   #77
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Kada muškarac izjavi da traži vezu,tj. nekoga za vezu,time govori da nije samostalan/sam sebi dovoljan,da mu nešto fali u životu a ne može se probrinuti da to sam sebi osigura.
Jednako vrijedi i za žene koje to izjave,ali pošto muškarcima više treba seks,oni to iskoriste da ga dobiju.
Dok u pravilu žena koja traži vezu,traži emotivnu podršku,stup na koji se može osloniti i nekoga tko će je voditi.A to će teško dobiti od muškarca koji takodjer "traži vezu".
Da,paradoksalno je,ali kao sve u životu.
Muškarac želi dobru curu koja ne spava okolo,po mogućnosti djevicu,ali da je kurva s njime.
Ženu privlače uspješni,dominantni muškarci i iako te karakteristike rezultiraju u kontaktu s velikim brojem žena,one bi da se s njima smiri.

Treba prepoznati što osoba podsvjesno želi,a to se jako često ne podudara s onim što kaže da želi.
Isto tako pomaže ako si notorni hipokrit.
To tako žene vide. A ima ih samopouzdanih koji ne žele neku zezanciju nego ozbiljno vezu. I ništa im ne fali i zadovoljni su sa sobom, samo žele bolju polovicu. Ne izlazi im se po klubovima među sponzoruše.

Samopouzdan muškarac zna što želi, siguran je i to odmah kaže.

Žene dramatiziraju i rade od miša slona. I kompliciraju nešto što je jednostavno...
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger