Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2017., 08:53   #1
Da je 10 (ili više) mlađi....

Odmah napominjem da nisam trol, ali pišem pod lažnim nickom jer me na drugom neki poznaju, a recimo da je situacija prilično tajna i trebala bi takva i ostati

Ovako, već me neko vrijeme muči jedna stvar.. Postoji jedan muškarac, prijatelj, prilično stariji od mene (ja 27, on 53 god ) koji me već nekoliko godina neodoljivo privlači.. Na sreću (ili nažalost) privlačim i ja njega.

On je stvarno simpatična osoba, vesela i zanimljiva, jednostavno zrači, jako dobro izgleda, sređen je u svim poljima života, razveden i sa dvoje djece, ali psihički ima sve riješeno i nema nikakvih repova iz prošlosti.. Sa bivšom ženom je u ok odnosima, sa djecom se super slaže, to su djeca par godina mlađa od mene.. Živi sam u svom stanu, žena je s mlađom kćerkom u kući, a druga se udala i rodila... Dakle, on je već i djed

Meni samoj zvuči malo smiješno da se sa 27 godina palim na nečijeg djeda, ali ne mogu si pomoći...

Prijatelji smo već godinama, ali prije nije bilo riječi o nekakvom odnosu, samo smo se onako duuugo gledali, požudno, teško mi je to i opisati riječima. I to je tako trajalo dok jedan dan nismo ostali sami na neko vrijeme i krenulo je od dodira po ruci, počeli smo se ljubiti i taman kad me skinuo do pola i krenuo 'obrađivati', morali smo prestati - sad mi je neopisivo žao zbog toga jer tad nisam razmišljala o ničemu, došlo je skroz spontano i donekle neočekivano, bila sam opuštena i uživala, a sad (nakon što sam imala vremena razmisliti o svemu) imam blokadu u glavi i ne znam kako ju preskočiti..

Ne mogu se prepustiti nikako, ne mogu zanemariti činjenicu da je toliko stariji, čak me i strah da se ne razočaram u seksu s njim pa da to utječe na naše prijateljstvo u smislu nekakve nelagode kasnije ili slično...

Znam da si to moram sama u glavi posložiti i odlučiti, ali me zanimaju vaša iskustva, je li netko od vas bio u sličnoj situaciji i kako ste na kraju postupili? Jeste li požalili? Možda i ja previše razmišljam o tome...
Cizme skitaljke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:00   #2
Ajd ti odluči jer želiš bit s njim, jel želiš ostat prijatelj, ili samo želiš da te pojebe!

Jer samim sexom će prijateljstvo bit sigurno sjebano, a ako se upustiš u vezu, vjerojatno je da i to neće trajat dugo i opet će vjerojatno prijateljstvo bit narušeno! jbg
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:41   #3
Dobro je gori rečeno: odluči što želiš.

Ako ćeš bit prijatelj, budi. Ako ćeš biti u vezi, budi. Simple as that.

Ako budeš u vezi, vjerojatno ćeš imati osuđivanje okoline, ali ako ako želiš biti s njim i stalo ti je, neće te pretjerano uznemiravati.
Na tebi je, ne može nitko to reći umjesto tebe.

Samo.. po svemu sudeći, on je vršnjak s tvojim roditeljima? Svakako je bliži po godinama njima nego tebi, a ti godinama njegove djece. Da li će ti to smetati? Recimo, mene bi smetalo, pretpostavljam. A možda i ne bi (tko zna šta bi bilo kad bi bilo).

Drugo, budi sigurna u što se upuštaš. Ako budeš u vezi s njim i veza kadtad pukne, u našem društvu bit ćeš okarakterizirana cijeli život kao sponza (ukoliko ima novaca), ili neka koja je bila s djedicom. No, ponavljam, ako ti je masu stalo, i njemu; te priče "rekla-kazala" su nebitne.
__________________
Imam ništa, idem na sve.
Maclbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:54   #4
frendovi ste godinama, on 53 ti 27?!?

onda, vaše je prijateljstvo počelo tako što ste se najprije dugo požudno gledali?!?

jel potrebno da napišem da to s prijateljstvom nema veze. ako hoćeš nešto iskreno on ima krizu srednjih godina ili andropauzu a ti neke neriješene psihološke probleme s ocem
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:07   #5
Možda nisam naglasila da ne želim vezu s njim, želim da ostanemo prijatelji, ali uz pokoji seks dok smo si napeti...
Inače nisam imala takva iskustva, do sad su me uvijek privlačili muškarci blizu mojih godina ili par godina stariji, ovo mi je iznimka, također nemam problema s ocem, dapače...

Čovjek je jednostavno prenapet
Takav stav, držanje, glas, tijelo.. sav je mmm.. Ali što više razmišljam o tome, više me blokiraju te njegove godine....

Za prijateljstvo mislim da godine nisu bitne... I nije počelo prijateljstvo požudnim gledanjem, upoznali smo se kad sam imala valjda jedva 18 (i to na njegovom poslu jer radi posao u kojem je stalno u kontaktu s puno ljudi - viđali smo se skoro svakodnevno), tu i tamo popričali i lagano se upoznavali, a tek prije neke 3-4 godine se krenulo razvijati u drugom pravcu...
Cizme skitaljke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:18   #6
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post

Inače nisam imala takva iskustva, do sad su me uvijek privlačili muškarci blizu mojih godina ili par godina stariji, ovo mi je iznimka, također nemam problema s ocem, dapače...

Čovjek je jednostavno prenapet
Takav stav, držanje, glas, tijelo.. sav je mmm.. Ali što više razmišljam o tome, više me blokiraju te njegove godine....

Za prijateljstvo mislim da godine nisu bitne... I nije počelo prijateljstvo požudnim gledanjem, upoznali smo se kad sam imala valjda jedva 18 (i to na njegovom poslu jer radi posao u kojem je stalno u kontaktu s puno ljudi - viđali smo se skoro svakodnevno), tu i tamo popričali i lagano se upoznavali, a tek prije neke 3-4 godine se krenulo razvijati u drugom pravcu...
Možda nisam naglasila da ne želim vezu s njim, želim da ostanemo prijatelji, ali uz pokoji seks dok smo si napeti... pa, onda, što te sprječava? Nije valjda da od forumaša tražiš odobravanje?

Iskreno, pretjerano razmišljanje, bar, poučena svojim iskustvom, nije urodilo ičim pametnim.
Ako želiš to što si rekla, onda se prepusti..
__________________
Imam ništa, idem na sve.
Maclbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:19   #7
Quote:
Maclbeth kaže: Pogledaj post
Ako želiš to što si rekla, onda se prepusti..
Jedino, neka poslije ne očekuje i dalje prijateljstvo!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:42   #8
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
Odmah napominjem da nisam trol, ali pišem pod lažnim nickom jer me na drugom neki poznaju, a recimo da je situacija prilično tajna i trebala bi takva i ostati

Ovako, već me neko vrijeme muči jedna stvar.. Postoji jedan muškarac, prijatelj, prilično stariji od mene (ja 27, on 53 god ) koji me već nekoliko godina neodoljivo privlači.. Na sreću (ili nažalost) privlačim i ja njega.

On je stvarno simpatična osoba, vesela i zanimljiva, jednostavno zrači, jako dobro izgleda, sređen je u svim poljima života, razveden i sa dvoje djece, ali psihički ima sve riješeno i nema nikakvih repova iz prošlosti.. Sa bivšom ženom je u ok odnosima, sa djecom se super slaže, to su djeca par godina mlađa od mene.. Živi sam u svom stanu, žena je s mlađom kćerkom u kući, a druga se udala i rodila... Dakle, on je već i djed

Meni samoj zvuči malo smiješno da se sa 27 godina palim na nečijeg djeda, ali ne mogu si pomoći...

Prijatelji smo već godinama, ali prije nije bilo riječi o nekakvom odnosu, samo smo se onako duuugo gledali, požudno, teško mi je to i opisati riječima. I to je tako trajalo dok jedan dan nismo ostali sami na neko vrijeme i krenulo je od dodira po ruci, počeli smo se ljubiti i taman kad me skinuo do pola i krenuo 'obrađivati', morali smo prestati - sad mi je neopisivo žao zbog toga jer tad nisam razmišljala o ničemu, došlo je skroz spontano i donekle neočekivano, bila sam opuštena i uživala, a sad (nakon što sam imala vremena razmisliti o svemu) imam blokadu u glavi i ne znam kako ju preskočiti..

Ne mogu se prepustiti nikako, ne mogu zanemariti činjenicu da je toliko stariji, čak me i strah da se ne razočaram u seksu s njim pa da to utječe na naše prijateljstvo u smislu nekakve nelagode kasnije ili slično...

Znam da si to moram sama u glavi posložiti i odlučiti, ali me zanimaju vaša iskustva, je li netko od vas bio u sličnoj situaciji i kako ste na kraju postupili? Jeste li požalili? Možda i ja previše razmišljam o tome...
Ljudi imaju različita iskustva i mislim da tu nema pravila. Nitko ti ne može garantirati unaprijed da će ti sex s tim tipom biti "fantastičan". Ali, ako bi htjela potpuno zanemariti razliku u godinama zbog sexa, mislim da ti je onda pametnije uzeti to kao kratkoročni izazov koji nema dugoročnu perspektivu, jer mislim da je šansa za to minimalna, upravo zbog razlike u godinama. Čak i kad se isključi osuda okoline (s kojom se treba moći nositi u primitivnoj zemlji kao što je Hrvatska), čak i da se odlučite na "tajnu vezu", mislim da od tog odnosa dugoročno ti ne bi baš puno profitirala, a on bi više od tebe sigurno. No, ako se želiš upustiti u ljubavnu avanturu sa starijim i puno iskusnijim muškarcem (za kojeg nema garancije da je i odličan ljubavnik niti da će mu ljubavničke vještine potrajati), onda se nemaš sto premišljati. Skoči u vodu da zadovoljiš svoju znatiželju. Ali, sigurno je da nakon toga vaš odnos više neće biti isti. Ako seks ipak krene kao "fantastičan", pretpostavljam da bi onda moglo doći do zaljubljivanja s kojim će se on onda puno lakše nositi nego ti. Ali, život je općenito teško planirati, kao i tražiti garanciju za sreću, pa tako i ovdje. No, ako se ipak odlučiš, sretno ti bilo!

Inače, moje iskustvo oko razlike u godinama je najviše 14 godina stariji muškarac i osjeti se razlika u izdržljivosti. A imam i prijateljicu koja je bila u vezi s tipom 26 g starijim, ali mislim da je to bio čisti poslovni interes i ona je onda imala oko 40 g. Naravno da im se sex raspao, tako da ga je ona počela sve više ponižavati zapravo, no to više govori o njoj.

Pretpostavljam da ćeš se ti ipak na kraju u to upustiti u to, pa sretno!
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:50   #9
Ti od nas trazis potvrdu vec donesene odluke
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 11:16   #10
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Ajd ti odluči jer želiš bit s njim, jel želiš ostat prijatelj, ili samo želiš da te pojebe!

Jer samim sexom će prijateljstvo bit sigurno sjebano, a ako se upustiš u vezu, vjerojatno je da i to neće trajat dugo i opet će vjerojatno prijateljstvo bit narušeno! jbg
Vlak prijateljstva je odavno otišo
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 11:24   #11
To je pički dim! Pipinka 27,a pimpek 53!
Ima jedan slučaj: pipinka još malo 25, a ofucani pimpek 67! I zanimljivo......ne jebuckaju se!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 11:49   #12
Mozes bit prijateljica sa njegovom kcerkom Tu ste negdje godinama
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:05   #13
Quote:
I to je tako trajalo dok jedan dan nismo ostali sami na neko vrijeme i krenulo je od dodira po ruci, počeli smo se ljubiti i taman kad me skinuo do pola i krenuo 'obrađivati'...
Iz ovog bi se dalo zaključiti da on želi sex.
I sad kad bi se ti slučajno odlučila samo za prijateljstvo, jedno pitanje.

Koliko muškaraca bi ostalo prijatelj s osobom s kojom želi seks, a zna da ga neće biti?
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:27   #14
Oboje ste slobodni , odrasli i ocito se seksualno jako privlacite
nikakvo prijateljstvu tu ne vidim
Na tvome mjestu poseksala bi se s njime, ima 53 nije jednom nogom u grobu
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:47   #15
Mogu slobodno reći da je u pitanju jedan stabilan prijateljski odnos (ne sad ono da smo naj prijatelji ikad ili slično, nije da pijemo kavice skupa i družimo se pretjerano), ali sam uvijek mogla računati na njega, pomogao mi je par puta u kritičnim situacijama, bio uz mene kad mi je trebalo, također i on zna da može računati na mene...

Znači mišljenje većine je da bi seks uništio prijateljstvo?

Mislim da mi je čak veća prepreka razlika u godinama nego strah da ćemo uništiti prijateljstvo (s obzirom da smo već imali taj nekakav pokušaj seksa, a kasnije se ništa nije promijenilo u ponašanju u 'normalnim prilikama').

Ne znam, mislim da samo previše razmišljam o svemu i da je to najveći problem
Cizme skitaljke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:00   #16
Ja ne preferiram starije,a ni mlađe muškarce.Nikad me nisu privlačili ni jedni,ni drugi.
Uvijek je bilo + ili - do 3 godine.

Ali tebi ako se sviđa,ne vidim problem.
Čovjek je slobodan.Ne petljaš se u ničiji brak.
Kaj ima veze kaj ima unuke?
Ne mora to bit veza.Vidjet ćete kak će se razvijat.
Može bit ok iskustvo,a i ne mora.
Nećeš znat dok ne probaš,jel tak?
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:03   #17
Probaj ga i gotovo !

Ne znam što toliko razmišljaš - ako je tolika kemija među vama , zašto si to uskraćivati ?

Ili se bojiš da će sex ispasti savršen , pa ćeš se zatreskati i onda zakomplicirati život ?

Ili da će biti katastrofa pa će vam biti neugodno kasnije ?

Moj stav - te probleme rješavaj kad se pojave i ako se pojave.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:55   #18
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
Mislim da mi je čak veća prepreka razlika u godinama nego strah da ćemo uništiti prijateljstvo
Ako ti je to prepreka - onda samo naprijed!
Potroši ga, jer ćeš cijeli život žalit što si mogla probat puuuno starijeg, a nisi.
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 14:04   #19
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
... također i on zna da može računati na mene......:
Pa on i računa, al ti se praviš mutava!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 16:32   #20
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Iz ovog bi se dalo zaključiti da on želi sex.
I sad kad bi se ti slučajno odlučila samo za prijateljstvo, jedno pitanje.

Koliko muškaraca bi ostalo prijatelj s osobom s kojom želi seks, a zna da ga neće biti?
Hoće li njegov muški ego to moći podnijeti?
Btw, autorice ima ona jedna narodna poslovica: "Boj se vuka, boj se lisice i nećeš nikad u šumu"
__________________
🎭 El que no arriesga nada no va al infierno ni va a los altares 🎭
Maryati is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger