Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2017., 23:24   #81
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
argumentiraj
Nudiš dupence
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 23:25   #82
prasac na raznju
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 23:30   #83
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nudiš dupence
nudiš li ti?
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 23:45   #84
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zato vi vise bacate oko na mlade kuce i aute
Cold blooded.




~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 23:59   #85
rastavljen, materijalno situiran, živi sam u svom stanu...ti skoro 30, on 50 i nešto...uhvati se ti njega...muškarci ti u hr.žive ispod EU prosjeka...ameri bi rekli
"it's no brainer"
solinemoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:04   #86
Prvo, on nije nikakav bogataš, nije nikakav šef, moćnik ili ne znam što pa da se palim na novce, položaj ili što već neki insinuiraju... A i ja sam s druge strane financijski stabilna, imam dobar i siguran posao, ne treba mi nikakav sponzor niti ga želim.

Drugo, nije baš da nemamo zajedničkih tema, ja nisam neka balavica, a nije ni on baš neka starkelja pa da ne možemo normalno razgovarati o svemu i svačemu.. Svatko od nas ima neke svoje brige i probleme, svakodnevna događanja i slično o čemu volimo popričati i jednostavno si po tom pitanju pašemo... Nema zastoja u razgovoru, komunikativni smo oboje i lijepo nam je tako.

Treće, taj pokušaj seksa iz prvog posta je prekinut iz razloga što se dogodio na njegovom poslu u prilici kad smo ostali sami i kad nismo očekivali nikoga, ali je naišla neka radoznala žena i eto.

I kao što sam već rekla, nije u pitanju neki moj problem sa starijim tipovima jer me inače ne privlače. Osim njega, stvarno se ne sjećam da sam nekad pomislila na seks sa toliko starijim tipom... Ne bojim se ni osuda okoline jer nismo tipovi koji bi to razglasili okolo, a i da ih bude, uskoro se selim zbog posla pa je i to valjda još jedan plus za seks

Mislim da ću se ipak prepustiti svemu, mislim da bi mi lakše bilo žaliti što sam probala nego žaliti što nisam i pitati se kako bi bilo...
Cizme skitaljke is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:10   #87
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
argumentiraj
zena od 27 neiskusna???
uz frajera od 53 (starog jebonju)
trebam snimit filmic?
hocu. za cetiri godine. kad uvatim 53

@mamekice ludacho
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:12   #88
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
Prvo, on nije nikakav bogataš, nije nikakav šef, moćnik ili ne znam što pa da se palim na novce, položaj ili što već neki insinuiraju... A i ja sam s druge strane financijski stabilna, imam dobar i siguran posao, ne treba mi nikakav sponzor niti ga želim.

Drugo, nije baš da nemamo zajedničkih tema, ja nisam neka balavica, a nije ni on baš neka starkelja pa da ne možemo normalno razgovarati o svemu i svačemu.. Svatko od nas ima neke svoje brige i probleme, svakodnevna događanja i slično o čemu volimo popričati i jednostavno si po tom pitanju pašemo... Nema zastoja u razgovoru, komunikativni smo oboje i lijepo nam je tako.

Treće, taj pokušaj seksa iz prvog posta je prekinut iz razloga što se dogodio na njegovom poslu u prilici kad smo ostali sami i kad nismo očekivali nikoga, ali je naišla neka radoznala žena i eto.

I kao što sam već rekla, nije u pitanju neki moj problem sa starijim tipovima jer me inače ne privlače. Osim njega, stvarno se ne sjećam da sam nekad pomislila na seks sa toliko starijim tipom... Ne bojim se ni osuda okoline jer nismo tipovi koji bi to razglasili okolo, a i da ih bude, uskoro se selim zbog posla pa je i to valjda još jedan plus za seks

Mislim da ću se ipak prepustiti svemu, mislim da bi mi lakše bilo žaliti što sam probala nego žaliti što nisam i pitati se kako bi bilo...
Ja uopće ne razumijem di je dilema?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:14   #89
@cizmo
pucaj prasi, mozda dozivis nirvanu
zasad pravis dramu di je nema
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 18:39   #90
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
Prvo, on nije nikakav bogataš, nije nikakav šef, moćnik ili ne znam što pa da se palim na novce, položaj ili što već neki insinuiraju... A i ja sam s druge strane financijski stabilna, imam dobar i siguran posao, ne treba mi nikakav sponzor niti ga želim.

Drugo, nije baš da nemamo zajedničkih tema, ja nisam neka balavica, a nije ni on baš neka starkelja pa da ne možemo normalno razgovarati o svemu i svačemu.. Svatko od nas ima neke svoje brige i probleme, svakodnevna događanja i slično o čemu volimo popričati i jednostavno si po tom pitanju pašemo... Nema zastoja u razgovoru, komunikativni smo oboje i lijepo nam je tako.

Treće, taj pokušaj seksa iz prvog posta je prekinut iz razloga što se dogodio na njegovom poslu u prilici kad smo ostali sami i kad nismo očekivali nikoga, ali je naišla neka radoznala žena i eto.

I kao što sam već rekla, nije u pitanju neki moj problem sa starijim tipovima jer me inače ne privlače. Osim njega, stvarno se ne sjećam da sam nekad pomislila na seks sa toliko starijim tipom... Ne bojim se ni osuda okoline jer nismo tipovi koji bi to razglasili okolo, a i da ih bude, uskoro se selim zbog posla pa je i to valjda još jedan plus za seks

Mislim da ću se ipak prepustiti svemu, mislim da bi mi lakše bilo žaliti što sam probala nego žaliti što nisam i pitati se kako bi bilo...
Prepusti se pa javi dojmove.
__________________
🎭 El que no arriesga nada no va al infierno ni va a los altares 🎭
Maryati is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 19:12   #91
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
Ovako, već me neko vrijeme muči jedna stvar.. Postoji jedan muškarac, prijatelj, prilično stariji od mene (ja 27, on 53 god
Jel ima para?
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 19:25   #92
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Jel ima para?
nema. to je već napisala

pitanje je samo ima li erekciju ili ni nju više nema
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:05   #93
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
nema. to je već napisala

pitanje je samo ima li erekciju ili ni nju više nema
Koliko zavisti zbog sreće jednog 53-godišnjaka.......
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 21:18   #94
Svi vi frajeri sa teme koji tvrdite da u 53. godini više nema erekcije, osudili ste sami sebe na sudbu kletu.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 21:21   #95
jedan od 50 im se smije
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 23:53   #96
Ovako...Mogu ovdje napisati svoje svježe iskustvo o propuštenoj prilici jer je slično, recimo
Nikad nisam gledala puno starije od sebe i zadnje dvije godine sam živjela u izvanbračnoj zajednici (duga i stvarno loša priča). Na kraju te 'veze' iz koje imam malo dijete upoznajem čovjeka s kojim sam vezano uz posao provodila cca 2 sata dnevno..On ozenjen i 51, a ja 29 godina. U početku je sve bilo prijateljski, ali polusluzbeno, nisam ga uopće doživljavala na 'taj' način. U međuvremenu sve više pričamo, šalimo se itd. i tu neovisno od njemu puca ova moja veza gdje sam se nagutala svega samo zbog djeteta i počinju mi se događati svakakva sr..a od bivšeg i njegove obitelji, ali sve to nekako on uz humor prolazi samnom i sve je uz njega bilo lakše inače ne znam kako bi bilo. Ne znam ni kako ni kad se dogodilo da smo se spontano u vožnji počeli držati za ruke, tj. uvijek je on mene prvi primao ili zagrlio i privukao sebi na rame, kad sam odjednom počela jedva čekati da ga vidim i kad mi je odjednom postao silno seksualno privlačan. Po svim signalima koje je davao i ja njemu
Zadnjih mjeseci smo svako jutro osim vikendom pili kavu skupa i super se zezali, ali ništa više od toga. Nitko nije napravio taj konkretni korak, ja zbog toga što ima ženu, a za njega ne znam.
Na kraju se dogodilo to da mi firma u kojoj smo radili nije produžila ugovor što ga je razljutilo/rastužilo posebno zbog moje trenutne situacije i da ja ne znam je iskoristio svoja poznanstva da mi sredi neki posao(što trenutno nije upalilo, ali nema veze), slušao je telefonski razgovor kad su me dotični zvali na razgovor i pravio se iznenađen i oduševljen, kasnije mi je zajednička kolegica rekla da je to sve on organizirao da mi pomogne, ali da ne želi da ja to znam.
Naš zadnji dan skupa, grlio me dugo dugo i dirao mi lice, slikao me 'za uspomenu' i nekako spontano je došlo do toga da mi je htio staviti ruku pod majicu što ja nisam dala, opet jer ima ženu opet i opet je htio i rekao je kroz smijeh da sam tvrdoglava i 'cuvaj mi se mala i sretno'. E sad, ne smatram se niti moralnom vertikalom, niti nemoralnom, ali otkad sam zatvorila vrata kad smo se oprostili on mi fali, fali i fali i odmah je počelo žaljenje što sam propustila tu priliku, da mogu ponovno ne bi..Znam da ne bi bilo pametno, ali ja ga nikako ne mogu zaboraviti i želim ga jako jako, na sve načine i pitam se sjeti li se i on mene na taj način ili je to bila moja fikcija, ali osjećam da nije. Eto, to je moje iskustvo, ne znam jesam pomogla.
darimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 12:22   #97
On se sviđa tebi,ti njemu u čemu je problem.Uživaj u životu.Godine su samo brojke.
__________________
Kad tražite savjet, razmislite o mogućnosti njegova prihvaćanja.
Orion99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 14:54   #98
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
Drugo, nije baš da nemamo zajedničkih tema, ja nisam neka balavica, a nije ni on baš neka starkelja pa da ne možemo normalno razgovarati o svemu i svačemu.. Svatko od nas ima neke svoje brige i probleme, svakodnevna događanja i slično o čemu volimo popričati i jednostavno si po tom pitanju pašemo... Nema zastoja u razgovoru, komunikativni smo oboje i lijepo nam je tako.
ne vidim uopce da postoji tu neki problem osim sto si ti zabrijala. prema ovom sta si napisala zvuci kao da si super pasete i jos kad se seksualno mozes skroz opustit s njim i da ti je super... kako moze biti lose? mislim uvijek postoji sansa da ce s nekim seks biti los, ali nema to nikakve veze s godinama.

Quote:
Mislim da ću se ipak prepustiti svemu, mislim da bi mi lakše bilo žaliti što sam probala nego žaliti što nisam i pitati se kako bi bilo...
go for it
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 09:47   #99
Evo jučer smo se sreli na par minuta i dogovorili da se vidimo u petak pa što bude, bude


@darimar s obzirom da je oženjen, možda bolje da si propustila priliku. Ne zbog nekog morala i slično nego bi si samo navukla probleme na vrat... Znam kako ti je i da sad misliš da si postupila krivo, ali supruga prilično komplicira situaciju... Još ako ima djecu, teško bi se taj rastavio od obitelji i na kraju bi vjerojatno opet bila razočarana još više nego sad...
Cizme skitaljke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 10:55   #100
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
Evo jučer smo se sreli na par minuta i dogovorili da se vidimo u petak pa što bude, bude


@darimar s obzirom da je oženjen, možda bolje da si propustila priliku. Ne zbog nekog morala i slično nego bi si samo navukla probleme na vrat... Znam kako ti je i da sad misliš da si postupila krivo, ali supruga prilično komplicira situaciju... Još ako ima djecu, teško bi se taj rastavio od obitelji i na kraju bi vjerojatno opet bila razočarana još više nego sad...
cerce jedini problem je,da ces se navuc,pa ces htjet jos jednom,pa jos jednom...
to ti je sigurno,stari dida ti kaze
infofreeak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger