Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2017., 07:20   #1
Misterija tragedije na Kornatima...

Naime povodom godisnjice tragedije:


kolinda-nasmijesena-mase-s-kornata-povodom-obiljezavanja-smrti-12-vatrogasaca
http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...ca/991504.aspx


Izdvojio bi jedan komentar ispod teksta:

Quote:
Snežana San San · University of Belgrade

Ja dumam ovako. Te godine nato i hr vojska su u tom akvatoriju imali skupnu vojnu vježbu, zaboravila sam naziv, nešto poput spašavanja u izuzetnim okolnostima. fakat. nakon toga, u nekom dosadnom vojnom izvješću pročitala da neki narednik npr. hr vojske konstatira da se preostalo naoružanje nije uklonilo po ps-u. eto, tako ja dumam. Možda sve to uopće nije tako, ali mašta može svašta, kad se ne da istini izaći na vidjelo.

Sem toga postoji i prica da je NATO prlikom bombardovanja Srbije 1999. u povratku aviona u bazu Aviano, višak tereta (dodatnih rezervoara s gorivom + nesto od bombi) istovarivao u Jadran...

I sad...bas u vezi ovog teksta i aktuelne vam NWO Predsednice (cija biografija je VRLO VRLO zanimljiva...epizode iz LOS ALAMOSA + UN + NATO + Rokfeler)...

Vredi pomenuti taj svojevrsni sukob interesa Predsednice, a u vezi ove tragedije...
Jer ako je uzrok tragedije bilo sta sto ima veze sa NATO-om...da li zaista mislite da ce kako to u tekstu kaze ona kao šatro istražiti sta je uzrok tog dogadjaja?
Ona kao doskorasnja NATO Sekretarica i PR-ka...
Cisto sumnjam...


No da vidimo dalje:


tko-je-kriv-za-smrt-vatrogasaca-razgovarali-smo-s-jedinim-neovisnim-istraziteljem-kornatske-tragedije
http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...je/991422.aspx

...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
PFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 07:25   #2
Nema tu puno filozofije što se dogodilo!
Ili nemaju pojma što se dogodilo - u što sumnjam - uz današnju tehnologiju!
Ili kriju nalaze i čuvaju guzice, a....... oni su i onak mrtvi!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.