Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 22:35   #81
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Živi u ZG naravno ali eto i danas na Moj posao oglas da Konzum zapošljava - svud po svud. Valjda je tridesetak gradova i mjesta nabrojeno.
Autorice teme, postoji li Konzumova trgovina u mjestu gdje živi tvoj dragi? Ili u blizini tog mjesta?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:38   #82
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Čovjek je vjerojatno u depresiji, tko zna dal uopće vjeruje u svoje sposobnosti i tko zna kakvi strahovi njega muče. Lijepo da ga zeliš izvući iz toga ali nekad to ne pomaže - on mora htjeti sam.
Ovo je i meni palo na pamet, da je mozda neka vrsta depresije u pitanju i da mu se zato tesko pomaknut s mjesta.
Kad malo bolje pogledas, vjerojatno ni on sam o sebi nema previse dobro misljenje.
Trebas ti u tim godinama, i vecinu godina do tada zivjeti bez posla, s mamom u malom stanu.
A mozda je i mama jedna od onih antimotivacijskih koja ga tjesi i hrabri da ce nekako i da je ona tu uz njega, umjesto da ga heabri da postigne nesto u zivotu.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:39   #83
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Autorice teme, postoji li Konzumova trgovina u mjestu gdje živi tvoj dragi? Ili u blizini tog mjesta?
U malim mhestima su takva radna mjesta vjerojatno zauzeta. Ali mozda bi trebao traziti posao u zagrebu, i tu otici u podstanare.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:43   #84
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
U malim mhestima su takva radna mjesta vjerojatno zauzeta. Ali mozda bi trebao traziti posao u zagrebu, i tu otici u podstanare.
Aha. Samo kaj bi cijelu plaću moral dat za podstanarstvo, pa ne znam kak bi kupil nekaj da baci u kljun.

Oh Bože, pa oni MGTOW brijači su fakat imali pravo, kad su napisali da ste vi žene krajnje materijalistička i neromantična bića. Vi samo o novcima.

I to vam nije dosta, nego još ovu rijetku nježnu žensku dušu hoćete pretvoriti u vašeg klona.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:46   #85
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
U malim mhestima su takva radna mjesta vjerojatno zauzeta. Ali mozda bi trebao traziti posao u zagrebu, i tu otici u podstanare.
I traži posao u Zagrebu jer mu nije nešto naročito predaleko. Za podstanare sam mu naravno rekla, ali s plaćom od jedva 3000 kn teško da može živjet.
Arline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:06   #86
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
Nalazim se u teškoj dilemi i zato bih htjela čuti mišljanja drugih ljudi koja možda pomognu u odluci.

Upoznala sam dečka koji je karakterno sve ono što tražim, nebih u detalje, ali najjednostavnije je reći da smo tu "kliknuli". Eh, sada, prvi problem je što me on fizički i ne privlači. Da napomenem odmah da se ne smatram pretjerano vizualnom osobom i da mi je to jako bitno kod suprotnog spola, ali mislim da je ipak bitno napomenuti.
Živimo u različitim gradovima, ja studij polako bližim kraju dok je on nezaposlenim u tridesetima. Daljina kao sama nebi bila problem da imamo neke normalne mogućnosti viđanja, što nemamo. U njegovom gradu vrijeme provodit ne možemo, pošto on sa majkom živi u garsonjeri, a da ja putujem 200 kilometara dalje na jedno popodne nema smisla.

Dok u mom gradu imamo prostora koliko želimo, ali on zbog financija nije u mogućnosti dolaziti kod mene.
Upoznali smo se dok sam par mjeseci radila u njegovom gradu i vrlo brzo mi je dao do znanja da želi nešto više.
Svjesna sam da je u teškoj situaciji i da mu nije lako u tridesetima živjeti u sobici s mamom, no imam dojam kao i da se pretjerano ne trudi to promjenit Na fakultet nije htio, a posao sa svojom srednjom strukom dobiti ne može.

U tolikoj dvojbi sam jer mi je jako stalo do njega, karakterno je osoba s kakvom sam oduvijek htjela bit, no isto tako smatram da sam realna i uviđam velike prepreke prema toj vezi. Stvarno si nemogu zamislit kako bi to bilo izvedivo i da bi teklo glatko.
Ti u srednjim 20-ima,on u tridesetima...ovo što pričaš je neka ljubav koja može opstati kod teens-a.

Počinje i za tebe ozbiljan život,koji je i za njega trebao početi i imate niz prepreka životnih za riješiti.

Teško da možete s toliko problema i nesigurnosti u sebe to riješiti.

Ali,poraz može biti težak.Međutim,čekati neka bolja vremena zna biti i lošije.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:08   #87
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
I traži posao u Zagrebu jer mu nije nešto naročito predaleko. Za podstanare sam mu naravno rekla, ali s plaćom od jedva 3000 kn teško da može živjet.
Nek preda molbe u skladista leda i dukata, a i u konzum.
Place su preko 4 000, a radnici se stalno traze.
Jel zna raditi sa drvom?
Jedan covjek trazi ljude za izradu namjestaja i ne moze nikog naci.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:12   #88
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
I traži posao u Zagrebu jer mu nije nešto naročito predaleko. Za podstanare sam mu naravno rekla, ali s plaćom od jedva 3000 kn teško da može živjet.
I to si mu morala rec? I za tecajeve i prekvalifikacije, Zagreb...sve strani koncepti dok tebe nije upoznao..

Ulozi u ovo, trebat ce ti.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:16   #89
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Nek preda molbe u skladista leda i dukata, a i u konzum.
Place su preko 4 000, a radnici se stalno traze.
Netto plaće u Konzumu preko 4 000? Za obične šljakere? Jako teško.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:20   #90
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Netto plaće u Konzumu preko 4 000? Za obične šljakere? Jako teško.
U skladistu jesu.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:26   #91
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
U skladistu jesu.
Onda im u tim skladištima polome leđa, garantirano.
Jer im blagajnice (i blagajnici) imaju max 3000.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:54   #92
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Onda im u tim skladištima polome leđa, garantirano.
Jer im blagajnice (i blagajnici) imaju max 3000.
Pa nije to bas isto. Ipak je skladiste, skladiste, a rad na blagajni nesto deseto.
Skladiste je za tegliti robu, a i to viljuskari odrade. Covjek koji radi u konzumu u skladistu ima oko 4000 kn placu, u dukatu imaju oko 5 tisuca, ako rade i nocne par stotina kuna vise dobiju.
Mislim da su u ledu najbolje place, ali tamo mislim da radis tri mjeseca pa si doma mhesec ili dva.

Jel ima decko polozen vozacki?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:50   #93
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pa nije to bas isto. Ipak je skladiste, skladiste, a rad na blagajni nesto deseto.
Skladiste je za tegliti robu, a i to viljuskari odrade. Covjek koji radi u konzumu u skladistu ima oko 4000 kn placu, u dukatu imaju oko 5 tisuca, ako rade i nocne par stotina kuna vise dobiju.
Mislim da su u ledu najbolje place, ali tamo mislim da radis tri mjeseca pa si doma mhesec ili dva.

Jel ima decko polozen vozacki?
Nema si za robu kupit kamoli vozački
Neznam, stvarno mi je žao da ne iskorištava svoj puni potencijal, a ima ga.
Spomenuli su neki depresiju i postoji velika šansa za to, zapravo sigurna sam u to.
Dane provodi kod kuće, društvo nema, hobi nema i ništa slično što bi ga zaokupiralo.
Arline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 01:06   #94
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
Nema si za robu kupit kamoli vozački
Neznam, stvarno mi je žao da ne iskorištava svoj puni potencijal, a ima ga.
Spomenuli su neki depresiju i postoji velika šansa za to, zapravo sigurna sam u to.
Dane provodi kod kuće, društvo nema, hobi nema i ništa slično što bi ga zaokupiralo.
Ima tebe.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 07:40   #95
Koju srednju skolu je zavrsio?

U vezi podstanarstva, lakse je ako si nadje cimera ili cimericu
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 08:22   #96
Pobrojano:
- ti si u srednjim 20tima, on srednjim 30tima
- ti studiras, on to nije i ne zeli
- ti radis dok studiras (i nastavit ces pretpostavljam), on ne (uvjeti malo ogranicavajuci)
- on zivi s mamom, ti sama
- 200 km razlike
- on nikamo izlazi i nema hobije, ti vjerojatno imas

i iz ovog svatko izvana odmah vidi da ste krpa i zakrpa po karakteru, motivaciji i ciljevima u zivotu?

Jednako ako ne i vise bitnije za pocetak, nije ti fizicki privlacan.

Tvoj argument, brizan je kao ni jedan prije do sad i isti smo.... drugi dio recenice, nebo i zemlja ste, prvi dio recenice nisi upoznala ljubav i dobar odnos do sada, ili si mu krivo pristupala ili naletavala na debile/osobe koje te nisu dovoljno voljele....

Odgovor na tvoje pitanje ne. Maksimalno sto mozes napraviti je a)pocne ti se vise svidati i popizdis radi zapreka, b) ohladis se, a on zapali i postane duboko nesretan radi nemoci koja je nazalost njegova odluka bila u zivotnim postupcima.... i padne u depru...

ne znam sto studiras, ali mozes malo baciti oko na tematike ljudske psihologije, testiranje u ovom slucaju vrlo izgledno dovodi do jedne ili dvije skrsene osobe...

vjerujem da mozes naci slicniju briznu osobu u RL-u pa cak i na forumu....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 08:28   #97
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
Pitali su neki radi li on ikakve kućanske poslove - pa koliko ja znam obavi fizički zahtjevnije poslove, dok kuhanje, spremanje i slično i dalje radi mama.
Napomenuo je da ne planira tražit posao izvan svoga mjesta, to dakle, isključuje i odlazak u inozemstvo.

Netko je spomenuo i da trebam slušat svoju intuiciju i čini mi se da sam tu pogriješila. Ako se već tako napočetku dvoumim i vidim da to nebi bilo lako, kako bi tek kasnije bilo
Predlagala sam mu da upiše pa makar neke tečajeve ili prekvalifikaciju, ali kaže da jednostavno to nema odkuda platit, da jedva imaju za hranu.
Imao je samo jednu vezu još u srednjoj školi, nakon toga ništa.
OK..... covjek ima visak slobodnog vremena i veliki potencijal... mama mu je valjda u 60 tima....

da li bi i ti mamu pustila da kuha, pere sprema svaki dan u tjednu a ti sjedis papcima dignutima u zrak? To nema veze sa spolom, vec ljubavi prema drugoj osobi.... ja kad sam sad bila doma bila sam presretna kad sam jebeno polizala wc i plocice da mojim roditeljima bude cisto i ljepse, jer vidim da nisu sami vidili pocistiti kako jesu kad su bili mladi.

Kad volis nekoga, dajes... mamu 90% ljudi vole cijeli zivot... i on... i opet evo vidis na primjeru kad ga prode sexualna zanesenost sto tebe ceka, radio on ili ne...

Zar ne bi on trebao svojoj mami pokusati olaksati i zapravo i za sebe nesto nauciti? On postati bolja osoba? Coolinarika je mrak inace...
da li i ti tako postupas zivotu?

ne vozi, nema hobije... mozes li zamisliti kako taj mozak izgleda od viska vremena, mislim nacin razmisljanja i stavovi? strasno bi se zacudila istinskom optimizmu koji bi proizasao iz njegovog stava prema situaciji...
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 09:35   #98
Ja u cijeloj ovoj prici vidim osobu kojij je svaki izgovor dobar izgovor da ne mrdne i ne radi nista u svom zivotu. Izuzev valjda par tezih fizickih poslova koje njegova mamica ne moze napraviti sama. I sto ce biti onog dana, grozno je to i pomisliti, kad njegove majke nece vise biti? Od cega ce zivjeti? Vjerojatno od socijalne pomoci jer ne vidim da je u stanju naci ikakav posao.
A ma ne... otici ce k autorici. Kakva ce to ljubav biti!
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:11   #99
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
Eh, sada, prvi problem je što me on fizički i ne privlači.
nisam sigurna da kuzim sto tocno onda zelis od njega

zasto se lik ne bi doselio k tebi.. mislim nadje neki posao, snadjete se ak ima ljubavi, sve se moze prezivjeti
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 12:41   #100
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
nisam sigurna da kuzim sto tocno onda zelis od njega

zasto se lik ne bi doselio k tebi.. mislim nadje neki posao, snadjete se ak ima ljubavi, sve se moze prezivjeti
Ima i u ovome nesto.
Nisu svi muskarci rođeni vođe. Neke treba malo pogurati dok upale, a kad upale bude dobro.
Osim toga, dobrpm dijelu muskaraca je sa zenama upravo tako i to vecinu zivota. Osim dok su s mamom.
Pa to prihvate pod normalno.
Mozda i on kad vidi da se moze i da to nije preveliko cudo, zivne i pokrene se.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger