Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2004., 14:45   #21
odrzavanje/vrijeme: studeni 2004. godine
mjesto:Zagreb, Zagrebački velesajam,Paviljon19.
vise: www.zgraf.hr
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 14:55   #22
natjecaj za izradu logotipa

CroEOS.net je objavio javni Natjecaj za izradu logotipa projekta Znanost.com. Vise informacija, kao i tekst samog Natjecaja mozete pogledati na: http://www.croeos.net/Mambo//index.p...=207&Itemid=43
znanstvenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 20:49   #23
Jel iko zna ishta o crtani romani show ove godine? Jel bu ga bilo, jel bu bilo natjechaja i koja bu tema za natjecaj?
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 21:58   #24
Copy/paste s culturenet.hr:

7. CRŠ – Natječaj

vrijeme: 23.8.2004 - 4.10.2004
mjesto: Hrvatska
organizator: Radio 101, Zagreb

Otvoren je natječaj 7. Međunarodnog festivala stripa Crtani romani šou Tradicija svakog od dosadašnjih festivala je strip natječaj na zadanu temu

Tema ovogodišnjeg natječaja je Ovisnost, a dužina stripa ograničena je na jednu stranicu (tablo). Šalju se isključivo kvalitetne fotokopije formata A4. Tehnika izrade stripa treba biti prilagođena crno-bijelom objavljivanju, a primaju se radovi na hrvatskom i engleskom jeziku.
Adresa na koju radovi trebaju stići: Radio 101, za CRTANI ROMANI ŠOU
Gajeva 10,
10 000 Zagreb Hrvatska.
Rok za slanje radova je 04.10. 2004.
Nagrade za najuspješnije iznose 150, 100 i 70 eura. Radovi u kategoriji ''Mladi lav'' (mlađi od 15 godina) bit će nagrađeni prigodnim poklon paketima domaćih strip nakladnika. Svi pristigli radovi bit će izloženi na natječajnoj izložbi, a najuspješniji će biti objavljeni u katalogu.

culturenet
gita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 18:42   #25
Khm.. Vidim sve neki stari datumi..

Ima možda u Hrvatskoj ovih mjeseci kakav natječaj digitalne fotografije? Tema natječaja/fotografije mi nije važna, može biti svašta. Samo me zanima, jer bi se želio prijaviti.

Usput jel postoji kakav hrvatski portal sa forumom o digitalnoj fotografiji i fotografiji općenito?

Pozdrav,
Kruška.
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 18:41   #26
helou!

znam za ovaj:

http://www.scan-skin.org/call.htm


sta se tice natjecaja u Hr znam jedino za:

www.culturenet.hr

inache dobri stari google i sibaj po internacionalnim natjecajima.



mogu ti pomoch sa ovime..al ne znam sta je trenutno u listi contesta.

www.crezine.com
www.eartmagazine.com
www.graphiccompetitions.com
www.yo-yoll.net
__________________
*sine smiksaj mi shlag.

**sh.sh.sh.shlag!
|■| is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 20:34   #27
imaš na www.hrphotocontest.com
ima i forum, i možeš slati fotografije na zadane teme...
još jedan link - www.fotozine.net
daH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 16:38   #28
CRŠ 2005 Ove godine nema teme
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 17:37   #29
tinchi,

jel znaš do kad je rok za prijave?
Roki Zelenbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 17:10   #30
Do 20.10., tako bar piše
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 17:13   #31
Quote:
Tinchi kaže:
CRŠ 2005 Ove godine nema teme
Saljes? Ja sam htjela, ali nemam nista gotovo, a cisto sumnjam da cu stic nesto napravit u iducih par dana. Mislila sam da je rok do kraja listopada.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2005., 00:30   #32
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Saljes? Ja sam htjela, ali nemam nista gotovo, a cisto sumnjam da cu stic nesto napravit u iducih par dana. Mislila sam da je rok do kraja listopada.
Nisam ni ja poslala progutalo me vrijeme, nisam ni skužila. Imam samo par prastarih stripova kojih se sramim

A glupo mi je nekaj crtat na silu samo da pošaljem
Budem tebi poslala čim nekaj novo bude gotovo I ti meni moliću Još nisam vidjela kako crtaš
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 22:15   #33
Zagrebacki Salon Mladih natjecaj
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 23:24   #34
www.modniormar.ttf.hr

>>modna kreacija i fotografija
kwakwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 01:13   #35
Institut za suvremenu umjetnost, Zagreb
u suradnji s
Foundation for Civil Society, New York, Trust for Mutual Understanding, New York,
i međunarodnom mrežom YVAA

raspisuje natječaj za
Nagradu Radoslav Putar za 2006. godinu

Natječaj je otvoren za likovne umjetnike do 35 godina starosti, uključivši godište 1971. Nagrada se dodjeljuje za kvalitetu i inovativnost, za umjetnička djela realizirana u 2005. i 2006. godini.
U obzir za natječaj dolaze djela u mediju slikarstva, kiparstva, grafike, crteža, instalacija, fotografije, videa, novih medija i perfomancea. Djela iz područja primijenjene umjetnosti, dizajna, kazališta i filma nisu uključena u natječaj.
Na natječaj se umjetnici mogu prijaviti samostalno, a pravo prijedloga kandidata imaju i institucije, profesionalni djelatnici iz područja likovnih umjetnosti i građani. Prijavljeni kandidati moraju biti državljani Republike Hrvatske. Ukoliko se na natječaj prijavljuje grupa umjetnika sa zajedničkim projektom, nužno je imenovati jednog nosioca projekta.

Stručni odbor odabrat će između prispjelih prijava četiri finalista koji će se predstaviti na zajedničkoj izložbi 1. lipnja 2006. u galeriji Galženica. Na otvorenju izložbe Stručni odbor će među finalistima izabrati i proglasiti dobitnika Nagrade Radoslav Putar za 2006. godinu.

Organizatori natječaja dobitniku Nagrade Radoslav Putar osiguravaju šestotjedni boravak u International Studio & Curatorial Program (ISCP), New Yorku u jesen 2006. i samostalnu izložbu novih djela u Zagrebu 2007. godine. Dobitnik nagrade obavezan je u određenim terminima biti u mogućnosti otputovati i boraviti u New Yorku i prirediti samostalnu izložbu, što će se regulirati ugovorom između Instituta za suvremenu umjetnost i dobitnika nagrade. Ukoliko je dobitnik nagrade grupa umjetnika, boravak u New Yorku osiguran je samo nosiocu projekta.

Prijava za natječaj mora sadržavati:
• Osobne podatke: ime, prezime, adresa, telefon, e-mail
• Profesionalni životopis
• Dokumentaciju o umjetničkim djelima, opremljenu i jasno označenu svim podacima o autoru i djelima (naziv, godina, tehnika, dimenzije, mjesto izlaganja, itd.). Dokumentacija može sadržavati dijapozitive (maksimalno 10 diapozitiva formata 35 mm), video trake (VHS), CD ili DVD-rom.
• Izjavu umjetnika o vlastitom umjetničkom radu ili obrazloženje predlagača (maksimalno 1 stranica teksta)

Kandidati mogu priložiti i dodatnu dokumentaciju (katalozi, tekstovi i ostalo). Originalni radovi te nepotpune, zakašnjele ili elektronskom poštom poslane prijave neće se razmatrati. Priložena dokumentacija se ne vraća već ostaje pohranjena u arhivu Nagrade Radoslav Putar u Institutu za suvremenu umjetnost.

Natječaj je otvoren zaključno do nedjelje, 30. travnja 2006. (poštanski žig).

Prijave slati na adresu: Institut za suvremenu umjetnost, GUNDULIĆEVA 37 - 1, HR - 10000 Zagreb

Sve obavijesti:
[email protected]

Svi prijavljeni kandidati ili predlagači biti će u najkraćem roku pismeno obaviješteni o rezultatima natječaja.
__________________
Getting there is writing because you can´t stop writing.
Being here is not being able to start writing.
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 15:25   #36
Natječaj za izradu skuplture za Libertas- filmski festival...O propozicijama više na:



http://www.libertasfilmfestival.com/hr/natjecaj.html
__________________
Getting there is writing because you can´t stop writing.
Being here is not being able to start writing.
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 15:52   #37
www.fotkamzg.com
__________________
Tu, tu es mort, et moi, moi, je suis la!
naiirobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 21:53   #38
novi fragmenti 3

http://www.erstebank.hr/obavijest_20060704.html
Azar'i is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 22:24   #39
Zene koje nadahnjuju-natjecaj za fotografiju

UNICEF je raspisao natječaj pod nazivom Žene koje nadahnjuju. Fotografiju uz objašnjenje tko je snimljena žena i u čemu je njezina inspirativnost (do 250 riječi) potrebno je poslati do 8. rujna.


Polazište natječaja jest da se sprečavanjem ženske diskriminacije štite prava djece. Da bi se naglasila važnost žena, UNICEF je raspisao natječaj za fotografiju na kojoj bi se trebala prikazati važna ženska osoba iz privatnog života (majka, sestra, učiteljica, prijateljica) koja je bila snažan izvor inspiracije i podrške.

Fotografiju, njezino objašnjenje te osobne podatke snimatelja (ime i prezime, dob, poštanska i email adrssa) poslati na:

[email protected]
ili Voices of Youth, Room 1004, 3 UN Plaza
New York City, NY 10017
USA
__________________
Tu, tu es mort, et moi, moi, je suis la!
naiirobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 22:25   #40
Nepokoreni grad - poziv na sudjelovanje

vrijeme: 30.6.2006. - 1.11.2006.
mjesto: Karlovac, Udruga Domaći, Centar za mlade Na Gazi, Struga 1
url: http://www.domachi.hr

Udruga za kreativni razvoj Domaći iz Karlovca i ove godine organizira Multimedijski event, dio kojeg će biti i festival filmova na temu urbane sredine (grad). 2. multimedijski event čine projekcije filmova/izložba i zvučne intervencije u prostoru, koje će se održati zadnji vikend u studenom (24., 25. i 26 .11. 2006.)


Iako je namjera organizatora prvenstveno uključivanje autora dokumentarnih filmova koji obrađuju problematiku neiskorištenih urbanih prostora prijaviti se mogu i art/eksperimentalni/animirani/igrani filmovi te fotografije koje će biti izložene na nekoliko pozicija u gradu (Centar za mlade na Gazi, Studentski centar itd). Projekcije će se održavati također u SC-u u Karlovcu, Centru za mlade te po potrebi još nekoliko lokacija.

Nepokoreni grad - 2. multimedijski event (opis natječaja)



- vrste radova: filmovi (igrani/dokumentarni/animirani/eksperimentalni)], fotke, tekstovi, skice, nacrti, kolaži, isječci iz novina, stripovi, grafiti, web design) na temu neiskorištenih/ruševnih, a iskoristivih/gradskih prostora

- filmove slati na DVD-u ili SONY miniDV obliku

- prijavljujete li više filmskih/video radova ostvarenja molimo da budu na jednom nosaču zapisa, njihov početak treba biti označen, a radovi moraju biti odvojeni crnim blankom u dužini 30 sekundi bez ikakvog zvuka

- svaki autor može prijaviti neograničen broj radova

- vaše radove šaljite na adresu ili osobno na: Udruga Domaći, Centar za mlade Na Gazi, Struga 1, 47000 Karlovac, s naznakom 'Nepokoreni grad' zaključno do 01.11.2006.

- uz Vaše radove pošaljite:

- naslov rada;

- godina proizvodnje;

- u koliko se radi o filmu naznačiti: trajanje/žanr/format (miniDV, DVD);

- opis rada (10-ak riječi);

- ime autora (koautora/redatelja/glazba/scenarij/kamera/etc.);

- kontakt: adresa (ulica, grad, zemlja); telefon; e-mail; URL



Sve informacije mogu se dobiti na [email protected] ili telefon (047) 600 996.



Festival/izložba je u sklopu projekta Nepokoreni grad koji se odvija zahvaljujući donaciji Ministarstva kulture Republike Hrvatske
__________________
Tu, tu es mort, et moi, moi, je suis la!
naiirobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.