Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 02:04   #1181
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
100 kvadrata i okućnice ima puta 4.

Ovi neće rentat nego gonit papire da srede (a i vjerojatno lobirat kod vlasnika gornjeg kata da kupe i njihov dio) i imat "viksu" za svoju ZG ekipu...
Ta osoba koja je kupila ili je na teskim drogama ili osoba koja je prodala laze samo tako.Za milju Eura u Makarskoj biras jednu od boljih vila na velikom brdu....
Da milju Eura ha ha ha
I jos nesredjeni papiriha ha ha
Nek ti pokaze kupoprodajni i reci joj malo manje ludih gljiva

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
crazysplico is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 02:12   #1182
Quote:
crazysplico kaže: Pogledaj post
Ta osoba koja je kupila ili je na teskim drogama ili osoba koja je prodala laze samo tako.Za milju Eura u Makarskoj biras jednu od boljih vila na velikom brdu....
Da milju Eura ha ha ha
I jos nesredjeni papiriha ha ha
Nek ti pokaze kupoprodajni i reci joj malo manje ludih gljiva

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Inace evo dvije kuce u Makarskoj jedna skuplja jedna jeftinija sto se moze sa po milje tamo i to ovako nabrzaka

https://www.njuskalo.hr/nekretnine/p...oglas-21004274

https://www.njuskalo.hr/nekretnine/l...oglas-14957496

Da pola milje i jos nerjeseni papiri....

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
crazysplico is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 02:14   #1183
Quote:
more kaže: Pogledaj post
Prvo ljudi prodaju svoje kuće i imaju zakonsko pravo tražiti za njih koliko god žele.

Nove kuče se ne prodaju eksluzivno strancima nego kupcima koji to plate.
Mogu traziti ali nisu realne cijene i nece prodati stare kuce bez okucnice skoro pa nemaju trzisnu vrijednost vise...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
crazysplico is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 07:58   #1184
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ma kad je nekidan poznanica prodala stan u prizemlju s nesređenim papirima u MA za milijun eura onda se mogu i kuće.
Koji kvart, ako nije tajna?

Ne znam tko bi normalan tako nešto napravio, pogotovo zbog sumnjivih papira.

U principu, ili su blesavi, ili imaju masne veze/su krimosi, ili ti poznanica laže. Moguće da je od svega pomalo.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 09:47   #1185
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Koji kvart, ako nije tajna?

Ne znam tko bi normalan tako nešto napravio, pogotovo zbog sumnjivih papira.

U principu, ili su blesavi, ili imaju masne veze/su krimosi, ili ti poznanica laže. Moguće da je od svega pomalo.
Bliže tvom kvartu. Ne znan tko cita forum pa nebi svasta pisao, ali između dalmacije i meteora.
Quote:
crazysplico kaže: Pogledaj post
Ta osoba koja je kupila ili je na teskim drogama ili osoba koja je prodala laze samo tako.Za milju Eura u Makarskoj biras jednu od boljih vila na velikom brdu....
Da milju Eura ha ha ha
I jos nesredjeni papiriha ha ha
Nek ti pokaze kupoprodajni i reci joj malo manje ludih gljiva

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Zasto bi netko kupova vilu na velikom brdu kad ima priliku kupit na plaži? Ima gori lijepih villa ali ako imam love onda cu uz more i blize centru.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 10:24   #1186
Kuca je uz plazu?
Svejedno ne vrijedi tih para. Cisto sumnjam da je prodano za milju eura, pa za te pare kupis app u Opatiji ili Rovinju app na makarskoj rivijeri i app npr u DU/Korculi i sve to na ok lokaciji.. Tako bih ja da mi se baca milja eura. Ma radije bih onda primjerice, Lago di Garda.(a jako volim MA rivijeru).


Bolje je "disperzirati".
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 11:28   #1187
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Kuca je uz plazu?
Svejedno ne vrijedi tih para. Cisto sumnjam da je prodano za milju eura, pa za te pare kupis app u Opatiji ili Rovinju app na makarskoj rivijeri i app npr u DU/Korculi i sve to na ok lokaciji.. Tako bih ja da mi se baca milja eura. Ma radije bih onda primjerice, Lago di Garda.(a jako volim MA rivijeru).


Bolje je "disperzirati".
Nista mi ne govori. Ja je ismijava, njen plan prodaje toga i od tih para kupnja kuce u manjem mistu na rivijeri i stan u zg. Na kraju ce sve to uspit...
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 11:32   #1188
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Nista mi ne govori. Ja je ismijava, njen plan prodaje toga i od tih para kupnja kuce u manjem mistu na rivijeri i stan u zg. Na kraju ce sve to uspit...
Nastavi je ismijavat jer svakakvih lazi sam se naslusao u nekretninu inama ali ovo je vrh Da je umjesto svjetionika tamo moderna kuca vridila bi milju,ali nebi bilo lako prodati

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
crazysplico is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:53   #1189
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Nista mi ne govori. Ja je ismijava, njen plan prodaje toga i od tih para kupnja kuce u manjem mistu na rivijeri i stan u zg. Na kraju ce sve to uspit...
Ako je kuca uz plazu izmedju Dalmacije i Meteora, to je super lokacija, za tu kucu mi je logicno da moze kupiti stan u ZG i kucu u manjem mjestu MA rivijere, ali za to ne treba milja eura.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:56   #1190
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Ako je kuca uz plazu izmedju Dalmacije i Meteora, to je super lokacija, za tu kucu mi je logicno da moze kupiti stan u ZG i kucu u manjem mjestu MA rivijere, ali za to ne treba milja eura.
Nasmijano on pise da je rijec o stanu u kuci cak niti nije cijela kuca i to s nerjesenim papirima

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
crazysplico is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 15:39   #1191
Quote:
crazysplico kaže: Pogledaj post
Nasmijano on pise da je rijec o stanu u kuci cak niti nije cijela kuca i to s nerjesenim papirima

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
http://www.ibs-nekretnine.hr/nekretn...zgradi-prodaja
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:06   #1192
Ovo nije stan nego ruševina kojoj treba temeljita obnova ( minimum minimuma još 100000), nema ni parkinga, komotnog za barem dva velika auta sa garažom. Susjedstvo je ubi bože tako da su ovakve cijene potpuna nebuloza, al naravno ništa ne košta lupetanje cijenama
__________________
Republica Dalmazia-https://it.wikipedia.org/wiki/Dalmati_italiani
Pitralon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:16   #1193
pa svatko može ludovat s cijenama, to se i tako ne shvaća ozbiljno

ja ću prodavat kuću u Novom Vinodolskom realne vrijednosti oko 280k€, bio bih sretan sa 260k€ i računao sam počet sa cca 300, a svi drugi mi govore to je malo, pa počni barem sa 400k€

tako da, sve te cijene mačku o rep
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:51   #1194
Quote:
hmore85 kaže: Pogledaj post
pa svatko može ludovat s cijenama, to se i tako ne shvaća ozbiljno

ja ću prodavat kuću u Novom Vinodolskom realne vrijednosti oko 280k€, bio bih sretan sa 260k€ i računao sam počet sa cca 300, a svi drugi mi govore to je malo, pa počni barem sa 400k€

tako da, sve te cijene mačku o rep
Ma naravno iako je ovo zapadna obala i jedna od najatraktivnijih lokacija u Splitu medjutim nece se prodati po ovoj cijeni.Novogradnja na Meje otvoren pogled penthause 500 000.

More mislio sam da si ti malo ozbiljniji

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
crazysplico is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:55   #1195
Quote:
Pitralon kaže: Pogledaj post
Ovo nije stan nego ruševina kojoj treba temeljita obnova ( minimum minimuma još 100000), nema ni parkinga, komotnog za barem dva velika auta sa garažom. Susjedstvo je ubi bože tako da su ovakve cijene potpuna nebuloza, al naravno ništa ne košta lupetanje cijenama
Mislim da ti nisi vidio ruševinu. Cijena je pretjerana, to nema rasprave, ali kakva ruševina i kakvih 100 000 eura?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:01   #1196
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Mislim da ti nisi vidio ruševinu. Cijena je pretjerana, to nema rasprave, ali kakva ruševina i kakvih 100 000 eura?
Dosta je u lošem stanju 90 godina stari objekt...https://www.google.hr/maps/@43.50642...7i13312!8i6656
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:03   #1197
Quote:
Pametan Nick kaže: Pogledaj post
Dosta je u lošem stanju 90 godina stari objekt...https://www.google.hr/maps/@43.50642...7i13312!8i6656
Ne vidim detaljno, ali i dalje ne vidim 100k eura.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:12   #1198
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Ne vidim detaljno, ali i dalje ne vidim 100k eura.
Objekat nakon 90 godina zahtjeva novo krovište, vanjsku fasadu. novo stubište, vjerovatno su i podovi drveni, novo vanjsku i unutarnju stolariju,, nove vodovodne cijevi, novu kanalizaciju, novu elektriku, a lik traži koliko 5k eura kvadrat

Što je najbolje osim stolarije nisam ni taknuo stan, još, ukratko osim 4 vanjska zida trebalo bi sve srušit.

i nakon što se ovo sve napravi, ovaj stan vridi 5000 eura kvadrat,ali namješten.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:20   #1199
Quote:
Pametan Nick kaže: Pogledaj post
Objekat nakon 90 godina zahtjeva novo krovište, vanjsku fasadu. novo stubište, vjerovatno su i podovi drveni, novo vanjsku i unutarnju stolariju,, nove vodovodne cijevi, novu kanalizaciju, novu elektriku, a lik traži koliko 5k eura kvadrat

Što je najbolje osim stolarije nisam ni taknuo stan, još, ukratko osim 4 vanjska zida trebalo bi sve srušit.
Pričamo o stanu, ne o zgradi. Na podu u stanu ima laminat, stolariju ne bih dirao jer je u starom štihu, obnovi se postojeća ako već ima neki problem. Ovo ostalo si valjda nabrojao tek toliko da nabrojiš.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:21   #1200
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Pričamo o stanu, ne o zgradi. Na podu u stanu ima laminat, stolariju ne bih dirao jer je u starom štihu, obnovi se postojeća ako već ima neki problem. Ovo ostalo si valjda nabrojao tek toliko da nabrojiš.
vidi se da si iz Slavonije, bez uvrede.

za cijenu od 650000 eura hoću stan renoviran do zadnje sitnice i to namješten, a zgradu u kojoj se nalazi potpuno obnovljenu.

A ne da mi budu instalacije u zgradi iz doba kralja Aleksandra, a pod,pritom mislim na nosivi dio,a ne laminat, drvo staro 100 godina.

U ovakvom stanju s obzirom na lokaciju realna cijena 2000-2500 eura.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.