Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2011., 13:07   #1
Učiteljice razredne nastave... pomoć!

Ne znam da li je ovo pravo mjesto ali trebam nekoga tko radi u osnovnoj školi, neka mi se javi na pp.
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 13:54   #2
možda ne bi bilo loše da napišeš zašto je tražiš?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 18:19   #3
Zapravo treba učiteljicu iz oš koja radi matematiku po uđbeniku matematičke priče i hr. jezik po uđbeniku sretni koraci za 2 razred
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 20:33   #4
Ja radim matematiku po tom udžbeniku, hj radim po drugom udžbeniku, zašto?
petra23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 10:58   #5
Quote:
petra23 kaže: Pogledaj post
Ja radim matematiku po tom udžbeniku, hj radim po drugom udžbeniku, zašto?

Evo Da konačno napišem o čemu se radi:

Ja sam također učiteljica ali nažalost bez posla, pa dok čekam odlučila sam se baviti volonterskim radom da ne kakržljam u poslu. Živim u malom slavonskom mjest, i nemamo školu. Imamo dosta Roma ,pa sam ja uspjela skupiti 14 djevojaka u dobi od 13-16 godina koje nisu pohađale školu a izrazile su želju da bi željele naučiti čitati i pisati te računati. Sada bih trebala nekakvog materijala tipa ispita iz matematike , nastavnih listića i svega što bi im pomoglo u učenju. Ja sam nešto kupila od svojih novaca , uđbenike sam pokupila po selu od djece koja su ih prošla. Pokušala sam suradnju sa školom ,ali ništa škola nema sluha, općina kaže da nema novaca itd itd. Djevojke su cijelo ljeto skupljale boce i za dobiveni novac su kupile bilježnice i pribor. Pokušalla sam u društvenom domu dobiti prostor al nemam novaca za grijanje pa se sada skupljamo u mom dnevnom boravku.

Eto to je moja priča i zato trebam vašu pomoć, jako puno bi ste mi pomogle ako imate kakvog materijala može biti i ispisan , ja ću ga srediti da nam bude od korist. Vjerujte mi cure su jako motivirane i žele učiti, neke su čak i odustale od udaje u ranoj dobi kako to već ide u njihovoj kulturi.
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 11:14   #6
http://www.razredna-nastava.net/
vidi to
Quote:
tom traktor kaže: Pogledaj post
Evo Da konačno napišem o čemu se radi:

Ja sam također učiteljica ali nažalost bez posla, pa dok čekam odlučila sam se baviti volonterskim radom da ne kakržljam u poslu. Živim u malom slavonskom mjest, i nemamo školu. Imamo dosta Roma ,pa sam ja uspjela skupiti 14 djevojaka u dobi od 13-16 godina koje nisu pohađale školu a izrazile su želju da bi željele naučiti čitati i pisati te računati. Sada bih trebala nekakvog materijala tipa ispita iz matematike , nastavnih listića i svega što bi im pomoglo u učenju. Ja sam nešto kupila od svojih novaca , uđbenike sam pokupila po selu od djece koja su ih prošla. Pokušala sam suradnju sa školom ,ali ništa škola nema sluha, općina kaže da nema novaca itd itd. Djevojke su cijelo ljeto skupljale boce i za dobiveni novac su kupile bilježnice i pribor. Pokušalla sam u društvenom domu dobiti prostor al nemam novaca za grijanje pa se sada skupljamo u mom dnevnom boravku.

Eto to je moja priča i zato trebam vašu pomoć, jako puno bi ste mi pomogle ako imate kakvog materijala može biti i ispisan , ja ću ga srediti da nam bude od korist. Vjerujte mi cure su jako motivirane i žele učiti, neke su čak i odustale od udaje u ranoj dobi kako to već ide u njihovoj kulturi.
hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 11:22   #7
jesi probala kontaktirat MZOŠ? nekoga od političara?
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 11:28   #8
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
jesi probala kontaktirat MZOŠ? nekoga od političara?

Jesam al sam dobila negativan odgovor.
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 13:19   #9
Ne želim trolat, ali učiteljica koja ne zna pravilno napisati riječ udžbenici? Kamon.
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 13:28   #10
Quote:
Neroslava kaže: Pogledaj post
Ne želim trolat, ali učiteljica koja ne zna pravilno napisati riječ udžbenici? Kamon.

Imam staro računalo i ne rade mi sve tipke na tipkovnici i zato mi fale neka slova i pono mi je grešaka u pisanju, ali ja mislim da se razumije što sam htjela
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 13:43   #11
Quote:
tom traktor kaže: Pogledaj post
Imam staro računalo i ne rade mi sve tipke na tipkovnici i zato mi fale neka slova i pono mi je grešaka u pisanju, ali ja mislim da se razumije što sam htjela
Evo nije mi opet prihvatilo - nego o
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 14:14   #12
Quote:
hay kaže: Pogledaj post
Ovome sam ja administrator, lijepo je znati da i drugi koriste...
petra23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 18:54   #13
Quote:
petra23 kaže: Pogledaj post
Ovome sam ja administrator, lijepo je znati da i drugi koriste...
Imam prastaro računalo i ne mogu otvoriti.. ali ipak hvala na pomoći , puno ste nam pomogle!!!
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:51   #14
Quote:
tom traktor kaže: Pogledaj post
Imam prastaro računalo i ne mogu otvoriti.. ali ipak hvala na pomoći , puno ste nam pomogle!!!
Ako imaš ž, imaš i dž, prema tome riječ "udžbenik" bi mogla napisati. No ako stvarno iz nekog razloga ne možeš pisati kako valja, ispričavam se.
Pokušaj dokazati da si učiteljica i da zaista radiš s djevojkama kako si rekla i mnogi će ti pomoći, uključujući mene. Materijalima, podrškom i na druge načine.
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 23:58   #15
A ja stvarno ne razumijem zašto se sad ona treba dokazivati. Žena traži materijal, stare knjige, radne bilježnice, svejedno. Da bi joj se pomoglo, da ona pomogne drugima, potrebno je da dokaže da je učiteljica? Mislim, stvarno.
Marlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 11:02   #16
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Ako imaš ž, imaš i dž, prema tome riječ "udžbenik" bi mogla napisati. No ako stvarno iz nekog razloga ne možeš pisati kako valja, ispričavam se.
Pokušaj dokazati da si učiteljica i da zaista radiš s djevojkama kako si rekla i mnogi će ti pomoći, uključujući mene. Materijalima, podrškom i na druge načine.

Imam sva slova na tipkovnici, ali punekad mi neko slovo jednostavno ne primi ili se ubaci neko potpuno deugačije.

Kako da se doažem,

Samo sam tražila vaše stare materijale koje ćete ionako kad odrade svoje vjerojatno baciti ali ižeda da sam tražila na krivom mjestu...

Hvala svima ...

I samo da nadodam da su mi se danas javile još dvije cure- majke od 16 godina koje žele naučiti pisati.

Mi ustrajno krećemo dalje sa i bez vašeg trolanja.
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 11:04   #17
Quote:
Marlea kaže: Pogledaj post
A ja stvarno ne razumijem zašto se sad ona treba dokazivati. Žena traži materijal, stare knjige, radne bilježnice, svejedno. Da bi joj se pomoglo, da ona pomogne drugima, potrebno je da dokaže da je učiteljica? Mislim, stvarno.

Hvala ti na ovome!!!
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 11:12   #18
Quote:
tom traktor kaže: Pogledaj post
...
Eto to je moja priča i zato trebam vašu pomoć, jako puno bi ste mi pomogle ako imate kakvog materijala može biti i ispisan , ja ću ga srediti da nam bude od korist. Vjerujte mi cure su jako motivirane i žele učiti, neke su čak i odustale od udaje u ranoj dobi kako to već ide u njihovoj kulturi.
napisala je i "bi ste" pa sta? kakvo zlo moze uciniti skolskim udzbenicima? cak i da nije uciteljica, ako zeli pomoci onima koji znaju manje od nje, to je hvalevrijedna gesta i treba joj pruziti ruku.
__________________
02-2010, 12-2012
tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 13:09   #19
Napisala sam još hrpu drugih pogrešaka, ali što mogu, nisam kriva što sam nezaposlena pa si ne mogu kupiti novo rakunalo ili laptop poput vas ostalih.

Ovo računalo je staro najmanje 9godina , ako nre i više.

Jako san razočarana,u ovj mojo temi od drveta se ne vidi šuma.

Danas mi jedna moja cura dođe i kaže da želi naučiti pisati svoje ime i prezime, a ne da se umjesto nje potpisuje njen muž, jer ona ne zna .

Kaže da ju je bilo užasno sram kad je išla roditi svoje dijete , a nije se znala potpisati, i kako je iza paravana čula gdje ju nazivaju"tupavom c*igankom"

Ima 16 godina i dijete od 10mj.
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 19:29   #20
Žene vi stvarno niste normalne.... žena traži stare udžbenike i testove, nit vas traži novac ni hranu ni ništa slično.... Ne znaju svi tipkati na komp niti se savršeno služiti njime...

Ja nisam učiteljica i nemam nikoga u tim razredima ali ako mogu bilo kako drugačije pomoć javi se u privatne poruke.
agata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.