Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 49 7.21%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 66 9.71%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.53%
Muško sam, jesam 159 23.38%
Muško sam, nisam ali bi htio 281 41.32%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.85%
Glasovatelji: 680. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 13:01   #261
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
to bi već bilo u četvero, bojim se da bi bili off topic
pa jel se ti bubas da zadovoljis topic ili sta, a i ova dva mozemo onda racunat ko jednu tetkicu
buendija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 13:13   #262
Quote:
buendija kaže: Pogledaj post
nije moja zelja bila nikoga rastavit, jednostavno se tako dogodilo. taj prika je tada ima curu i nije moga ni zelia ceste susrete s njom, a ja san bia slobodan i kako ona kaze bolji i eto...
sad on mene pila da ga uvalin i ja je pita i rekla je da mu eventualno mozemo poklonit za rodjendan jos jedan put i to je to.
Pošteno.

Samo pazi da ti sada on ne otme opet nju kao što si ti od njega.

Nikada se ne zna što je u ženskoj glavi.

To ni najveći mudraci nisu dokučili.

Zato oprezno.
trodoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 13:25   #263
Quote:
trodoee kaže: Pogledaj post
Pošteno.

Samo pazi da ti sada on ne otme opet nju kao što si ti od njega.

Nikada se ne zna što je u ženskoj glavi.

To ni najveći mudraci nisu dokučili.

Zato oprezno.
hahaha, ma nema straja. sad je mirna ko janje, a i ako pozeli moze komodno sta oce, meni nebi smetalo. a uostalom njega je imala prije mene i zaminila ga...
buendija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 15:15   #264
Quote:
trodoee kaže: Pogledaj post
Tko se hvali veličinom svoga ponosa izgleda još nije shvatio da nitko nije kriv koliki mu je ponos.

Hvaliti se s nečim za što uopće nisi kriv je bez veze.

Barem meni.
ako budeš još malo čekao, možda ti još malo poraste
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 21:54   #265
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
ako budeš još malo čekao, možda ti još malo poraste
kao i Pinocchiu nos
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 07:20   #266
Quote:
trodoee kaže: Pogledaj post
Pošteno.

Samo pazi da ti sada on ne otme opet nju kao što si ti od njega.

Nikada se ne zna što je u ženskoj glavi.

To ni najveći mudraci nisu dokučili.

Zato oprezno.
dokučili bi da imaju šta !
pjesice is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 09:14   #267
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
ako budeš još malo čekao, možda ti još malo poraste
Ne treba.

Sve su za sada bile zadovoljne, pa će valjda tako i dalje biti.

Garant!

Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
kao i Pinocchiu nos
Znači moram više lagati pa će još porasti.

Što nisi odmah to rekla.

Sada bi bio već dovoljno velik da bi bez problema mogao i crne rupe u svemiru zadovoljiti. Haha!

Zadnje uređivanje Eugen C : 03.05.2015. at 10:24. Reason: spajanje postova
trodoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 09:21   #268
Quote:
pjesice kaže: Pogledaj post
dokučili bi da imaju šta !
A ima se što dokučiti.

Samo nikada ne znaš što će odlučiti.

To ti je lutrija.

Quote:
buendija kaže: Pogledaj post
hahaha, ma nema straja. sad je mirna ko janje, a i ako pozeli moze komodno sta oce, meni nebi smetalo. a uostalom njega je imala prije mene i zaminila ga...
Pa i fer je da ju opet malo pustiš da se malo zabavi sa njim, pa da njega nije bilo ne bi ni ti nju upoznao.

A to što je mirna ko janje, to ti je samo izvana.

Unutra su sami vulkani, i ne znaš ni gdje a ni kada će eksplodirati.

Teško onima koji će biti s njom za vrijeme "erupcije", malo tko se onda može "spasiti".

Zato oprezno, tako da te ništa ne može iznenaditi. A ako opet ode malo s njim, Bog dao Bog uzeo, ne treba to tragično shvatiti. Dapače!

Zadnje uređivanje Eugen C : 03.05.2015. at 10:25. Reason: spajanje postova
trodoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 10:37   #269
Quote:
buendija kaže: Pogledaj post
hahaha, ma nema straja. sad je mirna ko janje, a i ako pozeli moze komodno sta oce, meni nebi smetalo. a uostalom njega je imala prije mene i zaminila ga...
Ma samo udri i pusti i frenda da udara..nitko nikog nece zaminit nit ce se istrosit..a mala je zakon
angelo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 11:17   #270
Quote:
angelo69 kaže: Pogledaj post
Ma samo udri i pusti i frenda da udara..nitko nikog nece zaminit nit ce se istrosit..a mala je zakon
ma mala je ludilo. ja san je poznava od prije iz vidjenja ali nikad nismo imali nikakav kontakt i legenda prvi put dode u mene i to obavimo u troje, veci je meni bia crnjak nego njoj.
sta je najgore ja bi volia da ima jos nekoga jer ocito joj nikad dosta, ali ne zeli, zove samo mene. prica otvoreno o svemu i priznala mi je da je bila sa vise od 30 tipova i da san ja na celu te kolone hahaha.
a frend je lud ko siba. on uvik ima nesto sa strane ali mu je napeta ona jer ga je odjebala, govori meni da mu je napeto samo jos jednom je kresnit. bili smo neki dan na picu svi troje pa smo se sprdali, govori on njoj da je u kurcu sta ga je odjebala da joj je on nasa pravog jebaca s kojin je zadovoljna, a ona njemu da je samo sebe sjeba haha
buendija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 09:45   #271
Quote:
buendija kaže: Pogledaj post
ma mala je ludilo. ja san je poznava od prije iz vidjenja ali nikad nismo imali nikakav kontakt i legenda prvi put dode u mene i to obavimo u troje, veci je meni bia crnjak nego njoj.
sta je najgore ja bi volia da ima jos nekoga jer ocito joj nikad dosta, ali ne zeli, zove samo mene. prica otvoreno o svemu i priznala mi je da je bila sa vise od 30 tipova i da san ja na celu te kolone hahaha.
a frend je lud ko siba. on uvik ima nesto sa strane ali mu je napeta ona jer ga je odjebala, govori meni da mu je napeto samo jos jednom je kresnit. bili smo neki dan na picu svi troje pa smo se sprdali, govori on njoj da je u kurcu sta ga je odjebala da joj je on nasa pravog jebaca s kojin je zadovoljna, a ona njemu da je samo sebe sjeba haha
Vidi ti što se događa kada su u igri troje.

Umjesto da to bude uživanje za sve netko nadrapa. I sada idi s mirom u seks u troje ako možeš.

Dođeš sa svojom dragom nekom maratonskom jebaču i onda ti kaže draga ajde zbogom.

Dalje će me ovaj obrađivati. Em ti sreće!

Kažem ja bolje je kada su dvije žene i jedan muškarac, što je sigurno je sigurno. Ako te draga ostavi radi žene neće ti biti toliko krivo, jer si obje "kresnuo".
trodoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 13:04   #272
Quote:
trodoee kaže: Pogledaj post
Vidi ti što se događa kada su u igri troje.

Umjesto da to bude uživanje za sve netko nadrapa. I sada idi s mirom u seks u troje ako možeš.

Dođeš sa svojom dragom nekom maratonskom jebaču i onda ti kaže draga ajde zbogom.

Dalje će me ovaj obrađivati. Em ti sreće!

Kažem ja bolje je kada su dvije žene i jedan muškarac, što je sigurno je sigurno. Ako te draga ostavi radi žene neće ti biti toliko krivo, jer si obje "kresnuo".
Sorry, ali ako je sve sta možeš/znaš/jesi u vezi jebanje, Naravno da će te napustiti za boljeg jebača. Sve vrste seksa sa više osoba su samo nešto za stabilnu vezu, znači veze gdje se zna šta se ima u vezi i cjeni to. Nećeš spasiti lošu vezu sa ton avanturom, samo ćeš dobroj vezi s time dati još jedan novi način uživanja u seksu.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 14:09   #273
Svaka čast onima kojima je uživanje u seksu gledati kako mu drugi taslači ženu ili kako njen muškarac taslači drugu ženu i kojima to daje novu dimenziju u vezi ali osobno im ne bi bio u koži i imao takav mentalni sklop.
Moss-JBA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 01:03   #274
Quote:
Moss-JBA kaže: Pogledaj post
Svaka čast onima kojima je uživanje u seksu gledati kako mu drugi taslači ženu ili kako njen muškarac taslači drugu ženu i kojima to daje novu dimenziju u vezi ali osobno im ne bi bio u koži i imao takav mentalni sklop.
Meni to nije nikakav problem.

Čak je i zabavno.

Treba probati pa da se vidi tko to može ili ne, i da li ima koristi od toga.

Kao neka škola.

Stjecanje novih seksualnih "spoznaja" koje ne možeš naučiti gledajući film ili čitajući knjigu.
trodoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 01:10   #275
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
samo ćeš dobroj vezi s time dati još jedan novi način uživanja u seksu.
Pa u tome je i svrha seksa u troje, da se dobroj vezi daje još "novina" u seksualnom životu, još više uživanja.

Ali ipak nekada neki "izvise".

A onda im nije lako. Dapače!

Evo znam za jedan par koji je "koristio" usluge za seks u troje, i nedavno su se rastali.

Možda nije jedino seks u troje razlog razvoda, ali sigurno je utjecao na to. Nisu mi točno rekli zašto više nisu zajedno. Zato kažem da treba paziti ako se netko upušta u seksualne avanture u troje. Samo to.
trodoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 08:55   #276
Treba paziti upravo zbog mentalnog sklopa. Mnogi su ubijedjeni kako to mogu podnijeti pa kada se desi raspadnu se u milion dijelova i ostavi im traga na cijeli zivot.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 22:24   #277
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Treba paziti upravo zbog mentalnog sklopa. Mnogi su ubijedjeni kako to mogu podnijeti pa kada se desi raspadnu se u milion dijelova i ostavi im traga na cijeli zivot.
Tako je.

Zato prije treba u glavi sve raščistiti, pa ni u praski neće biti problema.

Već samo uživanja. A to je i svrha seksa u troje.
trodoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 00:11   #278
Probao sam i bilo mi je odlicno, ali nekako sumnjam da cu opet imat prilike jer prvi put sam uletio slucajno.Tesko da ce mi se posrecit dva puta, a stvarno ne znam di bi mogao trazit.
numberfour is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 00:16   #279
Ne moze se to bas traziti. Kao ni bilo sta u seksu se ne provocira vjestacki da se desi ako mislis da valja.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 00:19   #280
Mislim znam da se ne moze trazit, ali lakse je "nac" ako znas taj neki krug ljudi, ako imas poznanike koji to prakticiraju. Ja nazalost nemam, a i nemam neku uvjerljivu spiku kojom bi nekog nagovorio na takvo sto.
numberfour is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger