Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 49 7.13%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 67 9.75%
Žensko sam, nisam, neželim 59 8.59%
Muško sam, jesam 159 23.14%
Muško sam, nisam ali bi htio 284 41.34%
Muško sam, nisam, neželim 69 10.04%
Glasovatelji: 687. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2017., 15:19   #1061
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Mislim da se nemože pogriješiti ni sa jednom kombinacijom i vrijedi sve isprobati, negdje dobiješ možda malo više ali...... sve se svodi na užitak kako pružanjem tako i dobivanjem i vjerujem da su obe kombinacije dobitne

Sex bi trebao biti užitak bez puno fantazije ili još bolje fantazije i želje prenijeti u krevet ili gdje već
U krajnom slučaju naučiš da ti nije potrebno ponoviti i više nisi znatiželjna.
Razočarala sam se rijetko i to ne zbog stvari nego više zbog osoba koji su pokušavali pomaknuti dogovorene granice i s time uzrokovali stanku ili potpuni prekid akcije.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 16:12   #1062
Osobno za mene je "dogovor oko granica" kao i zakon kojeg se max. pokušavam pridržavati, dakako bez kršenja i držim se toga.U samom činu nema izmjene ako nije predhodno nešto dogovoreno što iskače iz tzv. "klasike"Premda sam spreman na experimentiranje uvijek uz dogovor da nebi bilo "nismo znali" i takvih razočarena u krevetu.... da dolazi do prekida.


Jednom probaš ako nije to to, odustaneš i više netražiš dakako s tim se slažem Isto je s klopom, ako mi se nesviđa neželim ju vidjeti na meniju/tanjuru
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 04:42   #1063
Pa ja evo ne podnosim pritisak, ako me netko forsira na nešto to me živcira toliko i ne osjećam se ravnopravna jer ta osoba misli da mi može diktirati što da radim i najgore kojim tempom. Znači osoba me ne shvaća ozbiljno ili evo sebe nešto boljim, takva osoba mi ne treba, i neću seks sa njoj.
Muž je nekada rekao svoju želju da idemo u swingerclub za parove i spomenuo par puta temu. Gledali smo skupa stranice tih clubova na netu i raspitivali se u forumima. I nekada krenuli , 10-15 posjeta i 16- 18 mjeseci kasnije smo imali prvo potpuno mijenjanje partnera. Muž isto ako sam mu dosta puta osjetila nestrpljivost mi je dao vrijeme koje mi je bilo potrebno i uvijek do znanja da je sretan i svjestan da nebi 95% žena zavirilo u takav Club.
Ali evo imaš uvijek i specijalista koji idu sa ženom u taj club misle da svaka žena tamo (osim vlastite suprugom) prima u svaku rupu itd. Koji zaborave da im jasno rečeno "sa drugima samo sa kondomom" ili "ne volim anal. I nakon jednog ljubaznog podsjećanja se naljutim na njih i prođe me čak volja za ono.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 09:21   #1064
Za ostvariti bilo kakav odnos van "klasike" dakle muž-žena potrebno je jako dobro poznavanje partnera,puno ljubavi,pažnje,razumijevanja,iskrenosti,razgovora, vremena da bi se u tako nešto moglo upustiti i uopće povjeriti partneru svoje želje i maštarije.
Sve treba biti isključivo na dobrovoljnoj bazi i bez ikakve prisile ili tlake bilo kojeg od partnera dakle sve dogovorno i znati granice.
Sex treba predstavljati samo "to" i treba biti voljen,opušten i željen da bi se postiglo ono više, biti otvoren prema inim kombinacijama kako bi užitak bio što veći i bolji na zadovoljstvo svih bez obzira o kakvom se odnosu radilo jer je to sve "exkluziva" mnogima samo maštarije i nedosanjani san, a pojedincima nepresušan izvor zadovoljstva takvim načinom življenja koji malo tko može/želi razumijeti.... osim onih koji ga upražnjavaju.
Ili nešto voliš ili ne ili ti odgovara ili neodgovara tu nema sredine
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:19   #1065
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Za ostvariti bilo kakav odnos van "klasike" dakle muž-žena potrebno je jako dobro poznavanje partnera,puno ljubavi,pažnje,razumijevanja,iskrenosti,razgovora, vremena da bi se u tako nešto moglo upustiti i uopće povjeriti partneru svoje želje i maštarije.
Sve treba biti isključivo na dobrovoljnoj bazi i bez ikakve prisile ili tlake bilo kojeg od partnera dakle sve dogovorno i znati granice.
Sex treba predstavljati samo "to" i treba biti voljen,opušten i željen da bi se postiglo ono više, biti otvoren prema inim kombinacijama kako bi užitak bio što veći i bolji na zadovoljstvo svih bez obzira o kakvom se odnosu radilo jer je to sve "exkluziva" mnogima samo maštarije i nedosanjani san, a pojedincima nepresušan izvor zadovoljstva takvim načinom življenja koji malo tko može/želi razumijeti.... osim onih koji ga upražnjavaju.
Ili nešto voliš ili ne ili ti odgovara ili neodgovara tu nema sredine
to je sve istina.
treba puno razgovora i povjerenja.
sex i inace treba bit opusten, svi trebaju znat granice, zapravo, kome kaj pase i u kojoj mjeri.

zena se dopisuje sa tom jednom potencijalnom, dopisujemo se svi troje zajedno, i bila je rekla da za prvi puta ne zeli penetraciju.
i ok, nije bed, mozemo i tak, al ak pozelis reci, ja te sigurno nebum tjeral na nekaj kaj ne zelis.
ni zenu ne smeta jer joj je to nepoznato, prvi put.

i znam da joj nece bit svejedno gledat me sa drugom pa makar se samo ljubili, dirali.
ona tvrdi suprotno, da joj nece bit problem al dobro.
treba ic polako, vidjet ko sta i kako zeli, poslje je lako pomicat granice...
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:59   #1066
Da, treba samo polako i dati svima vremena da se priviknu ipak je to nešto novo
Moje mišljenje bi bilo da je najlakši pristup dogovoriti masažu koja bi polagano prešla u erotsku masažu pa dokle i kako završi, jer neverujem da ima žena kojoj masaža negodi, a tu su onda male razlike i obično dodir čini čuda pa je lakše preći na nešto više
Ako si sa ženom o svemu dobro prodiskutirao,postavio granice vidjet ćeš kako će reagirati kod dodira,poljupca bilo koje intimnosti s trećom osobom i to će ti biti dobar znak da nastaviš dalje.
Možda se prevariš u mišljenju da joj neće biti ugodno i ona to prihvati i bolje nego što očekuješ ali..... to će ti biti "nagrada"
Sa ženom imaš sve ono što ti treba(ljubav,poštivanje,pažnju) i sama naznaka da joj je nešto tako prihvatljivo je dobar put za uživanje a ovdje se ipak radi samo o "sex-u" i tako treba biti/ostati.Isključivo fizički kontakt, užitak i zadovoljstvo i ništa više.
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:04   #1067
ma kaj se nje tice, nije bed, zeli to.
a masaza je rezervirana za zenu, nebum sad bas pisal na koj nacin i kak ali to je njeno.
dogovor i je da njih dvije pocnu pa se ja pridruzim.
zeli ju prva osjetit i ok, nije problem.

da, sa zenom napokon imam sve.
nie joj samo prihvatlivo nego zeli.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:24   #1068
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Za ostvariti bilo kakav odnos van "klasike" dakle muž-žena potrebno je jako dobro poznavanje partnera,puno ljubavi,pažnje,razumijevanja,iskrenosti,razgovora, vremena da bi se u tako nešto moglo upustiti i uopće povjeriti partneru svoje želje i maštarije.
I važno je napomenuti da se može to sve biti što si gore naveo i imati u vezi bez da se ima potrebe na neko "seksperimentiranje".

Želim tu samo napomenuti jer kada dođe do takvog opisa redovno dođu padobranci na temu koji čitaju "mi nemamo volje za swing/trojac znači nemamo tako kvalitetnu vezu" te počinje velika rasprava.
Nitko nije bolji ili lošiji jer evo ponekad voli jesti burger kao primjer od nekoga tko to ne voli, nije to ništa drugo sa tim stvarima u seksu netko ima potrebu za to i netko nema.
Kvaliteta veze uopće nema veze s time jer je veza toliko više od seks, a i daleko od toga da itko ima svakodnevno seks sa "trećima" (nisam još čula).

Iznimka kvalitete je naravno ako netko ima neki jaki fetiš i druga osoba ga ne dijeli tada je to naravno za fetišista nešto što smeta vezu. Samo evo netko može imati i van seksa nešto kao fetiš i tada je isto bolje da partner to dijeli ili ima razumijevanja za to. Ali 100 ljudi, sto ćudi. Ne morate biti ništa manje u dobroj vezi samo jer ne radite takve stvari.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:25   #1069
Meni to ovak izgleda: jadna glumi da zeli jer zna da ces se inace kurvati okolo, a sjebano joj je samopouzdanje pa guta govna da bi te zadrzala. Ne kuzim cemu.
Vrjeme ce pokazati je li stvarno kadra to ostvariti i koje su njezine prave potrebe.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:26   #1070
C: "dogovor i je da njih dvije pocnu pa se ja pridruzim."

Ufff dakle imat ćeš predstavu prvo pa onda uključenje
Ovo je još bolje nego da sam krečeš u akciju pa se žena pridruži

A glede masaže nije bitno ko koga masira bitno je da se uživa i stvori onaj prisniji dio uvertire

Uglavnom sretno a uopće nesumnjam da čete oboje uživati tj. svi troje

aaaaaaaa evo dežurni dušebrižnici koji znaju kako treba živjeti po "moralnim" načelima:klap: taman sam se pitao gdje su nestali kad ono
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:36   #1071
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Da, treba samo polako i dati svima vremena da se priviknu ipak je to nešto novo
Moje mišljenje bi bilo da je najlakši pristup dogovoriti masažu koja bi polagano prešla u erotsku masažu pa dokle i kako završi, jer neverujem da ima žena kojoj masaža negodi, a tu su onda male razlike i obično dodir čini čuda pa je lakše preći na nešto više
Ako si sa ženom o svemu dobro prodiskutirao,postavio granice vidjet ćeš kako će reagirati kod dodira,poljupca bilo koje intimnosti s trećom osobom i to će ti biti dobar znak da nastaviš dalje.
Možda se prevariš u mišljenju da joj neće biti ugodno i ona to prihvati i bolje nego što očekuješ ali..... to će ti biti "nagrada"
Sa ženom imaš sve ono što ti treba(ljubav,poštivanje,pažnju) i sama naznaka da joj je nešto tako prihvatljivo je dobar put za uživanje a ovdje se ipak radi samo o "sex-u" i tako treba biti/ostati.Isključivo fizički kontakt, užitak i zadovoljstvo i ništa više.
Masaža?
Gdje da čekam red.
Da mislim da je ponekad baš tako jednostavno ali evo nije ni ovo perfektan recept za takvo nešto. Jer problem svega kao i kod upuštanja u nove "veze" je da prija nego pravimo nešto novo dosta puta prepuno razmišljamo i uspoređujemo. Te da čak masaža te neće opustiti ako misliš da si vidila nešto u pogledu te osobe koja te masira. Vecina tok mišljenja je čista većinom nepotrebna strah ili nesigurnost možda kao kad učiš plivati. Izkustvo i tu čini svoje, pozitivno kao i negativno, jer te ući u vezi toga jasnije izjasniti svoje želje i granice.

Upoznala sam i dosta parova koji su redovno u takvim clubovima ali uopće ne žele tjelesni kontakt sa drugima jer ih čisto samo pali da oni gledaju druge ili drugi njih dok imaju seks.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:58   #1072
Da, slažem se da je iskustvo uvijek dobrodošlo samo što ga glede "prvog" puta nema barem kod parova koji to žele probati mogu se jedino osloniti na pročitano,pogledano s net-a i jako teško od nekoga tko to pakticira jer se takve osobe "nereklamiraju".
Dobro dođe ako uključena treća osoba ima iskustva e onda je to već nešto bolja situacija i ako se s njom razgovara o prethodnim iskustvima to puno olakšava izvedbu "paru" Barem jedno zna kako otvoriti vrata i prijeći s rijeći na djela
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:19   #1073
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Meni to ovak izgleda: jadna glumi da zeli jer zna da ces se inace kurvati okolo, a sjebano joj je samopouzdanje pa guta govna da bi te zadrzala. Ne kuzim cemu.
Vrjeme ce pokazati je li stvarno kadra to ostvariti i koje su njezine prave potrebe.
A ako pogrijesi nastavak citajte pod temom Kad si supendara
Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:28   #1074
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Meni to ovak izgleda: jadna glumi da zeli jer zna da ces se inace kurvati okolo, a sjebano joj je samopouzdanje pa guta govna da bi te zadrzala. Ne kuzim cemu.
Vrjeme ce pokazati je li stvarno kadra to ostvariti i koje su njezine prave potrebe.

pa ajmo ovak, ona je ta koja dogovara, ok, ja zapocnem ali onda prepustam njoj.
ok do sada nismo nikaj dogovorili ali ne zbog nas.

i, ona TO zeli.
nema kaj vise bit nesigurna.
nema razloga.
jer zna da sam mogal, i to sa zenom koju bi prije samo tak, i i sad, ali samo sa nama, nema vise solo izleta.

Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
C: "dogovor i je da njih dvije pocnu pa se ja pridruzim."

Ufff dakle imat ćeš predstavu prvo pa onda uključenje
Ovo je još bolje nego da sam krečeš u akciju pa se žena pridruži

A glede masaže nije bitno ko koga masira bitno je da se uživa i stvori onaj prisniji dio uvertire

Uglavnom sretno a uopće nesumnjam da čete oboje uživati tj. svi troje

aaaaaaaa evo dežurni dušebrižnici koji znaju kako treba živjeti po "moralnim" načelima taman sam se pitao gdje su nestali kad ono
pa jbt, meni je to i logicno, prvo njih dvije, pogotovo jer joj je prvi put.
nemoram ja ni bit prisutan u startu.

stvar je u tome kaj znam kaj zeli, kak...
pa ak je ona u stanju gledat mene sa drugom, mogu i ja njoj pruzit nekaj.

manije venera dusebriznik.
zna me odavde pa...
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:40   #1075
Quote:
Evolution28 kaže: Pogledaj post
A ako pogrijesi nastavak citajte pod temom Kad si supendara
tam ti mozes pisat
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:40   #1076
Sam si rekao: nema vise solo izleta, samo s njom pa zato sumnjam u njene motive.
Prejadno bi bilo da je toliko ocajna pa da to hoce iz krivih motiva. Ak je radi slobodnog eksperimentiranja, onda super.
Saznat cete s vremenom, ljudi cesto ulete u nesto a nisu svjesni svojih pravih motiva. Lakse je to vidjeti sa strane nego kad si implementiran.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:41   #1077
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Meni to ovak izgleda: jadna glumi da zeli jer zna da ces se inace kurvati okolo, a sjebano joj je samopouzdanje pa guta govna da bi te zadrzala. Ne kuzim cemu.
Vrjeme ce pokazati je li stvarno kadra to ostvariti i koje su njezine prave potrebe.
To ovisi opet o osobama.
Imaš sigurno muškaraca koji evo imaju avanture jer evo žele neke praktike koje su čak "normalne" ali se ne usude zenu pitati ili potaknuti temu.
Da citiram iz filma "ali sa tim ustima ona ljubi našu djecu".
Isto tako imaš sigurno slučajeva gdje je baš kao što si upisala. A imaš i slučajeva gdje su možda žene na mnogo toga spremne i muškarci opet varaju. Tko meni garantira da me moj neće prevariti isto ako smo puno toga provali. Ali ne bi evo uopće ostala u vezi koja mi takvo nešto "uvjetuje" ili stvara taj pritisak recimo u smislu "ako se ne daš jebati u guzi, naći ću drugu koja će to raditi".
U vezi je u takvom trenu veoma važno da ti partner da do znanja da želi to sa tebom jer mu značiš i jer bi mu bilo sa tebom ljepše/uzbudnije/bolje/posebnije ili jer evo ne moze zamisliti da ti nisi dio nečega vezano za seks u životu.

Primjer
On: iman zelju jednom putovati kroz Ameriku
Ona: ma, ne znam nije mi to vas nešto i dug put...Bla bla bla
Općina A:
On: dobro ako ne želiš s menom ići ću sam ili naći nekoga tko će ići s menom
Opcija B:
On: ali nešto što već toliko dugo sanjam želim sa tebom provesti i ne mogu uopće za misliti da ću toliko uživati ako nisi uz mene, te se nebi vidili 3 tjedna. S tebom bi bilo to puno ljepše.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:46   #1078
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Sam si rekao: nema vise solo izleta, samo s njom pa zato sumnjam u njene motive.
Prejadno bi bilo da je toliko ocajna pa da to hoce iz krivih motiva. Ak je radi slobodnog eksperimentiranja, onda super.
Saznat cete s vremenom, ljudi cesto ulete u nesto a nisu svjesni svojih pravih motiva. Lakse je to vidjeti sa strane nego kad si implementiran.
Pa naravno da je lakše, kao već rečeno ponekad prepuno promišljamo i s time otezavamo sebi i drugima život.
Kako je lakše kupiti poklon nekome poklon kojeg skoro ne poznaješ nego nekome tko ti puno znači? Jer te nije briga toliko hoće li se ovom jednom posebno sviditi ili ne.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 15:09   #1079
Ma bas me briga.
Samo znam da su ljudi sebicna bica i ne vjerujem u altruizam u ovakvim slucajevima.

Jedino mi je bljak kad vidim koliko ljudi nisko mogu pasti da bi ostali s nekim.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 15:25   #1080
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Sam si rekao: nema vise solo izleta, samo s njom pa zato sumnjam u njene motive.
Prejadno bi bilo da je toliko ocajna pa da to hoce iz krivih motiva. Ak je radi slobodnog eksperimentiranja, onda super.
Saznat cete s vremenom, ljudi cesto ulete u nesto a nisu svjesni svojih pravih motiva. Lakse je to vidjeti sa strane nego kad si implementiran.
to sam rekal nakon kaj je ona izrazila zelju za jos jednom.

zakaj trazis nekaj lose i grdo u necemu kaj je ljepo?
kaj oboje zelimo.
nemoras se brinut oko nasih dusa.
brini o svojoj...

Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Pa naravno da je lakše, kao već rečeno ponekad prepuno promišljamo i s time otezavamo sebi i drugima život.
Kako je lakše kupiti poklon nekome poklon kojeg skoro ne poznaješ nego nekome tko ti puno znači? Jer te nije briga toliko hoće li se ovom jednom posebno sviditi ili ne.
problem i je to kaj previse razmisljamo, vazemo...
nju muci ka bu selo reklo ak se sazna a meni se jebe zivo za tak nekaj.
ono, jel ikoga tjeramo i prisiljavamo na nekaj?
ne.
pa onda odjebite od mene...
samo kaj ja to mogu rec, ona nemre.

a nemoj o poklonima.
tocno znam kaj cu kome kupit, pogotovo onima koje znam.
al ok, kuzim, karikirala si.
i tocno znam o cemu pricas.

recimo da je ovo poklon i njoj i meni za bozic, novu godinu i rodjendane...

nekaj kaj oboje zelimo.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger