Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 12:06   #541
https://youtu.be/hP1djXjFoPI?t=50s

vrhunski "film"
joskoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 01:23   #542
Špijunske letjelice iz ovog filma su me potsjetile na susret s jednim prosvjetljenim čovjekom prije petnaest godina. Ukratko, ima više faza ili nivoa prosvjetljenja, pa ih možemo, te faze ili nivoe, radi lakšeg shvaćanja, podijeliti na malo i veliko prosvjetljenje. Veliko ili finalno prosvjetljenje koje je doživio Buda kroz Nirvanu i Nibanu i malo prosvjetljenje u kojem se svijest čovjeka uspinje do suptilne i/ili mentalne sfere/nivoa, nivoa koji su iznad ove materijalne 3D i tada se svijest čovjeka vine u 5D, 6D, 7D,.....koje zauzimaju isti prostor/vrijeme kao i ova 3D.

Zašto je to ovdje bitno? Zato jer kad čovjek uzdigne svoju svijest iznad ove 3D, on može vidjeti mnogo toga što 3D-oku ostaje nevidljivo.

Pričali smo o misticizmu, ezoteriji, gnostici, duhovnosti i manipulaciji, kad ono jedna nas muha neprestano uhodi. Nije se ona ponašala kao obična, dosadna muha, već se kretala na način kao da je sve snimala i slušala što ja i moj sugovornik pričamo, nije slijetala na nas niti se približavala mnogo blizu i nakon nekog vremena bilo je očito da ona samo glumi ili imitira pravu muhu.

Ja u početku tu muhu nisam ni primjetio, ali je moj sugovornik koji je tada jasno vidio osim ovoga i suptilni svijet iznad ove naše 3D, nju je odmah primjetio i to kako kruži oko nas na sigurnoj udaljenosti pa onda kao helikopter stane na mjestu i bulji u nas.

Kaže on meni: " Vidiš ovu muhu gore. znaš li da to ustvari uopće nije muha, već špijunska bio-mikro-letjelica koju koriste kontrolori ovog planeta, a koja je samo jedan od mnogobrojnih alata koje ti mračni entiteti koriste da bi špijunirali i kontrolirali ljude na planeti". Ja na to kažem "genetski modificirana muha" a on kaže "upravo tako i još više od toga".

Kakvu samo mikro i nano tehnologiju manipulatori imaju i koriste da bi ovce ostale u stadu i na kakve sve načine manipuliraju stadom....

Hollywood i cijela filmska industrija je u njihovim rukama pa bude zbilja čudno probuđenom čovjeku i nije mu nikako jasno zašto onda oni, kad kontroliraju sve, dopuštaju snimanje i distribuciju filmova "They live" , "Matrix" i još neke, a odgovor je upravo u ogromnoj aroganciji, umišljenosti manipulatora da neće nikada biti razotkriveni jer ako se koja ovca i probudi i odvoji od stada, oni dobro znaju da se tada automatski, istoga trenutka, većina drugih ovaca pretvara u pse ovčare koji počnu da laju za probuđenom-odvojenom ovcom: " Gdje si ovco pošla, brzo se vrati u stado" ili drugim riječima kad se čovjek probudi iz nametnute hipnoze, istog trenutka ga "nanjuše" hipnotizirane-izmanipulirane mase i na sve načine ga pokušavaju vratiti u prvobitno hipnotičko stanje, a tako je bilo i jeste kroz tisučljeća na ovoj planeti.

I još je jedan razlog zašto mračnjaci dopuštaju snimanje i distribuciju takvih filmova. Poznato je svima da je ovo planeta slobodne volje, pa mračnjaci puste tu i tamo koji film ili seriju koje lijepo i jasno ukazuju na njihovu manipulaciju ovom planetom i ljudima, a sad pošto velika većina ne reagira na te filmove ili ih gleda samo kao SF, manipulatori kažu: "evo pokazali smo ovcama kako ih držimo u stadu i toru a oni uopće ne reagiraju na to, što znači da je njihova slobodna volja da ostanu zatvoreni u toru i sami su odgovorni za tu svoju odluku".
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:33   #543
Kozmik, da li je taj tvoj frend , daj ga pitaj.
Da li je "budan u snu". Tj. da li je svijestan i budan svakoga trenutka, po danu i po noći, pa čak i dok spava ?
Ako je, onda je iluminat.

Osim toga, takove mini bube, genetski klonovi malih kukaca i muha, se koriste tako, što ih inficiraju sa nekom vojno-biološkom zarazom, te zatim progamiraju da ulaze noću u tjelene otvore, npr. u nos.
Zato ti ameri imaju vojno odijelo skroz oklopljeno naočale, slušalice, kacige, vizire, da se zaštite i od takovih opasnosti.
Tu manipulaciju kukcima poznavale su i vlaške vještice, zato su ljudi koji su to znali, zatvarali otvore na vratima i porozore, da im po noći ne bi ušla takova muha u sobu, i poklonila im nakon ulaska u nos, ludilo.
A kukci su za ljude, i inače prijenosnici bolesti, krpelji, komarci, muhe govnare...
Nasuprot ljudima-simbiotskih kukaca pčele, bubamare, bumbari, leptiri..

Dobro veliš ovo za manipulatore, pa oni još i govore šta i kako rade i rugaju se, jer znaju da im pojedina odbjegla-osviještena ovca ne može ništa. Imaju oni za nju čičak i štambilj na čeli-teoretičar zavjere koju će ostale ovce same progoniti i proglasiti ludom.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:48   #544
Upravo tako Rorione, onaj čovjek je Illuminat-prosvjetljeni, ali "originalni prosvjetljeni" za razliku od mračnih entiteta koji kontroliraju ovaj planet, koji su u svojoj ogromnoj uobraženosti sami sebe proglasili Illuminati-prosvjetljeni, a prosvjetljenja vidjeli nisu, niti će idućih nekoliko milijardi godina inkarnacija.

Ona muha nije bila ništa od ovoga što si naveo, to sam ja onda bio bubnuo da je genetski modificirana a ona je bila više kao bio-stroj-letjelica s programiranim polu mehaničkim pokretima-letenjem, bilo je očito da je tu da špijunira, snima video-audio, nije se približavala iz programirane opreznosti, naravno da je ne bi zdimio rukom.

Lijepo si ovo napisao za štambilj teoretičar zavjere. Taj naziv, kako si sam napisao u jednom prijašnjem postu, nisu oni izmislili ali su ga zato preuzeli i taj naziv od samog početka koriste da bi označili nekoga da je lud, da halucinira, umišlja i izmišlja, a najbitnija od svega je riječ teorija kojom se gađa direktno u podsvijest čovjeka.

Ne postoje teorije zavjere, postoje samo zavjere na djelu.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:46   #545
Čuo sam da će na Zemlji nastupiti duuuugotrajni mir kada nas Greycovi osvoje. Tada ljudi neće imati toliki osjećaj odvojenosti jednih od drugih; nego će Egoi 30-70 ljudi biti stopljeni u jedan grupni entitet. Tim grupnim entitetima vladati će jedan Greyc. Živjet će se kolektivistički. Svaki takav grupni entitet imat će na raspolaganju sukladno svojoj veličini nekoliko zgrada od kojih će svaka imati strogo određenu funkciju. Zgrada za spavanje, zgrada za jedenje, zgrada za kupanje i pregled/njegu tijela, kako bi se spriječile bolešćuge ili ih barem ublažile... i tako to. Umjesto što nas ima 7 i po zilijardi, bi će nas samo jedna ipo do dvije zilijarde. Tkogod bude propitivao i kritizirao takav kolektivistički način života, bit će poslan u Centre za preodgoj, u kojima će primjenjivati suptilne metode preodgoja. Ako preodgoj ne uspije, tome nekome će stvarno bit gadno. Baš će ga onako po kratkom postupku... žžžžžžžžžžžžkk... a mir koji će Greycovi postići trajat će navodno 10 000 godina. Ljudi će moći komunicirati telepatski.

Eh... zaboravio sam još reči i da će nas či-pi-ra-ti. To možda neće biti silikonski čipovi nego bio-implanti.

Budući da će nam osjećaji biti prigušeni, neće nas zanimati seks. Niti ćemo imati orgazam prilikom njega. Tako će oni uspostaviti čvrstu kontrolu nad ljudskom reprodukcijom. A pošto oni navodno imaju jako puno teškoća prilikom reproduciranja vlastite vrste, onda će dio žena koristiti da sebe reproduciraju, a dio za našu reprodukciju.

Oni nemaju osjećaja za djecu, već više za strojeve. Navodno kad neka ljudska djeca koju oni uzgajaju u umjetnim utrobama trebaju pažnju i nježnost i sav spektar ljudskih osjećaja, oni otmu neku ženu sa zemlje, koja ih onda malo pomazi, pa ju Greycovi vrate natrag.

E, al problem je što ne prođe dobro svako kloniranje u umjetnim utrobama, pa zato trebaju naše žene da bi nastavili postojati.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:16   #546
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Arheolozi, antropolozi, znanstvenici, bezuspješno tragaju za poveznicom koja nedostaje, poveznicom između neandertalca i homo sapiensa ili modernog čovjeka, jer tu postoji jedna praznina koju oni nikako ne mogu ispuniti upravo iz razloga što je ta praznina sami genetički inženjering Orionaca, gdje su ovi trebali radnike u rudnicima zlata, radnike koji neće mnogo razmišljati, već ispunjavati bezpogovorno naredbe Orionskih Reptoida.
Ta teorija ima jednu veliku rupu. Ako su tada postojali (duhovno) napredniji ljudi nego što sad postoje; odnosno ako su oni sačinjavali jedan značajan postotak populacije, - a genetički inžinjering je išao putem pokušaja i pogrešaka (stvoren muškarac koji nije mogao kontrolirati mokrenje, pa ljudi koji se nisu mogli razmnožavati...); ispada da im je za eksperimentiranje sa embrijima trebalo mnogo ljudskih žena.

Te mnoge žene trebalo je nekako otet, a da ne govorim o tome da ih je trebalo hraniti, uzdržavati, njegovati. Što znači da je trebala postojati velika baza radnika koji su porezom doprinosili tom eksperimentu. A kako će postojati tolika baza radnika koji će davati doprinose za taj eskperiment, ako su postojali duhovno napredni ljudi koji su mogli osujetit eksperiment, prekinuti dotok sredstava za njih i tako dalje.

Ili su se ti (duhovno) napredni ljudi tako malo zanimali za svijet da ih nije bilo briga, - a nekako sumnjam u ovo.

Čak ako uzmemo u obzir mogućnost da su ti napredni ljudi bili ""samo"" tehnički napredni, - opet mi to ne sjeda baš najbolje. Čisto sumnjam da je danas moguće tek tako oteti npr. 10 tisuća žena, prisilno ih držati trudnima i raditi eksperimente na embrijima i fetusima neznamkoliko dugo vremena.

Jedino ako su imali umjetne maternice, ali to bi opet zahtijevalo hrpetinu znanstvenika, a znanstvenici nisu baš sorta koja bespogovorno sluša naređenja. A i da slušaju, opet postoji pitanje tko je i kako uzdržavao tolike znanstvenike i pomoćno osoblje.

Ne vjerujem ni u mogućnost da su Orioncovi stvorili relativno mali broj ""genetski usavršenih"" ljudi, koi su se onda razmnožavali, jer bi došlo do inbreedinga.

P. S. čuo sam za ep Gilgameš i da je postojala ona ""boginja"" Nimti i da su manipulatori vodili nemale rasprave o etici jer, ako je Bog (ili štoveć) njih stvorio savršene, zašto bi onda oni išli stvarati nesavršena bića. I da su za vrijeme njihovog dolaska postojali na zemlji primitivni ljudi. Ne znam... možda je ipak lako oteti mnogobrojne žene, ali bilo kakva održiva genetička manipulacija ne ide tamo tako.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:48   #547
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ta teorija ima jednu veliku rupu. Ako su tada postojali (duhovno) napredniji ljudi nego što sad postoje; odnosno ako su oni sačinjavali jedan značajan postotak populacije, - a genetički inžinjering je išao putem pokušaja i pogrešaka (stvoren muškarac koji nije mogao kontrolirati mokrenje, pa ljudi koji se nisu mogli razmnožavati...); ispada da im je za eksperimentiranje sa embrijima trebalo mnogo ljudskih žena.
Te mnoge žene trebalo je nekako otet, a da ne govorim o tome da ih je trebalo hraniti, uzdržavati, njegovati. Što znači da je trebala postojati velika baza radnika koji su porezom doprinosili tom eksperimentu.
Ne, nije to rupa nikakva. Naprotiv, lako je objašnjivo. Naime robovi klonovi su se mogli proizvoditi, u to doba, iz jedne jedine stanice, npr. kose, nokta, kože, tkiva,.....koja ima sav genetski materijal, i još su ga visokogenetski izmanipulirali.
https://www.google.hr/search?biw=360...pP9jYJ8iT0lXM:
Proizvodnja takovih robova klonova, bioloških entiteta bez svijesti, pokornih za izvršavanje svih radnih zadataka, je tekla kao danas proizvodnja šibica, na tekućoj traci. Osim toga njihovi vladari su baratali visokim mentalnim energijama i mogli su im naređivati bez izgovorene riječi, gađajući ih mentalnim nalozima u obrijani potiljačni dio mozga u pinealnu žlijezdu, dok im je frontalni korteks po "rođenju" bio anesteziran, kao što se danas, današnjim ljudima radi na njegovoj anesteziji putem aditiva u hrani, chemtrailsa i cjepiva.
Nadalje, u trenutku dok su se klanjali svome vladaru, čelom prema zemlji, izlagali su potiljačni obrijani dio lobanje i bivali uništeni, njih tisuće i tisuće starih, izrabljenih i istrošenih klonova robova, u jednoj sekundi, i to samo jednim jedinim valom mentalne energije svojega vladara, a novi biološki klonovi su silazili sa trake i bezpogovorno kretali u izvršenje radnih zadataka.
https://www.google.hr/search?biw=360...gkPQU7smDiCnM:
https://www.google.hr/search?tbm=isc...31R8NADSDEvvM:
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:53   #548
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
..Te mnoge žene trebalo je nekako otet, a da ne govorim o tome da ih je trebalo hraniti, uzdržavati, njegovati. Što znači da je trebala postojati velika baza..
Što se otmica tiče, prema zadnjim informacijama vjerojatno smo svi barem jedamput bili oteti. Toliko su bili masivni genetski programi koje su provodile obje strane.
Za tajne svemirske programe dovoljno je objašnjenje u manjku oko 500 milijardi usd svake godine iz vojnog budžeta, za koji nemaju objašnjenje. Nakupilo se toga, oko 21 tisuću milijardi usd. Od drugih izvora samo se droga iz Afganistana procjenjuje na 500 milijardi usd godišnje, tu je ostali kriminal, pranje novca, i privatna štamparija novca koja štampa novac bez pokrića i s kamatama posuđuje dolare američkoj vladi. Na taj način mogu naštampati koliko god žele, a ograničenje im je koliko to američko i svjetsko gospodarstvo koje je prihvatilo dolar kao valutu za međunarodnu trgovinu može podnjeti. To su iskoristili do maksimuma, i sada je tome kraj, zato jer je američki sustav praktički bankrotirao a svijet uvodi nove valute za svjetsku razmjenu koje imaju podlogu u zlatu.
Što se tiče financiranja programa koje provode vanzemaljci u orbiti, njihova su sredstva s naše perspektive neograničena. Gore ih ima više nego nas, postoje replikatori, neograničena energija, nema materijalnih problema, kao što ih neće biti ni nama kada to jednom shvatimo.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:56   #549
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Već tisućama godina ljudskom oku nevidljivi vanzemaljski mračni entiteti kontroliraju i manipuliraju čovječanstvom iz niže astralne dimenzije kroz svoje marionete-ljude koji su raspoređeni svuda gdje su centri moči , a te marionete neprestano proizvode nove ratove, kroz bankarstvo manipuliraju svijetskom ekonomijom...

Kakvo je vaše mišljenje-razmišljanje i viđenje o tome?

ima toga u istini-Alien manipulacija je realna istina
Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:54   #550
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Eh... zaboravio sam još reči i da će nas či-pi-ra-ti. To možda neće biti silikonski čipovi nego bio-implanti.
Koga i zašto čipiraju ljudi ili ljudska rasa?
Životinje. Da bi ih lakše kontrolirali, njihovo razmnožavanje...jer ljudi sebe smatraju inteligentnijim i superiornijim bićima.

Tko bi i zašto uopće došao na ideju da čipira ljudsku rasu?
Neka ne-ljudska rasa koja je superiornija od čovjeka, da bi ljude kontrolirali, njihovo razmnožavanje....

Koja je najinteligentnija rasa/vrsta na planeti Zemlji?
Čovjek.

Odakle je onda ta rasa, superiornija od čovjeka, koja ga želi čipirati?
Vanzemaljskog podrijetla.

Koja je onda razlika između vanzemaljaca koji žele čipirati i kontrolirati ljude i ljudi koji čipiraju i kontroliraju i jedu životinje?
Razlika je samo u tome što čovjek nije ničega svijestan, sve radi u polu-hipnotičkom, ne-svijesnom stanju, dok vanzemaljci-manipulatori svijesno manipuliraju čovječanstvom. I ljudi i vanzemaljci-manipulatori imaju volju, želju i "ljubav" prema manipulaciji i kontroli inferiornijih bića i u tome je njihova najveća sličnost.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 12:37   #551
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Koga i zašto čipiraju ljudi ili ljudska rasa?
Životinje. Da bi ih lakše kontrolirali, njihovo razmnožavanje...jer ljudi sebe smatraju inteligentnijim i superiornijim bićima.

Tko bi i zašto uopće došao na ideju da čipira ljudsku rasu?
Neka ne-ljudska rasa koja je superiornija od čovjeka, da bi ljude kontrolirali, njihovo razmnožavanje....

Koja je najinteligentnija rasa/vrsta na planeti Zemlji?
Čovjek.

Odakle je onda ta rasa, superiornija od čovjeka, koja ga želi čipirati?
Vanzemaljskog podrijetla.

Koja je onda razlika između vanzemaljaca koji žele čipirati i kontrolirati ljude i ljudi koji čipiraju i kontroliraju i jedu životinje?
Razlika je samo u tome što čovjek nije ničega svijestan, sve radi u polu-hipnotičkom, ne-svijesnom stanju, dok vanzemaljci-manipulatori svijesno manipuliraju čovječanstvom. I ljudi i vanzemaljci-manipulatori imaju volju, želju i "ljubav" prema manipulaciji i kontroli inferiornijih bića i u tome je njihova najveća sličnost.
Ako govorimo o Greycovima, oni su, kad je riječ o vještini opstanka u materijalnom svijetu, inteligentniji od nas ljudi-zemljana. I imaju mnogo napredniju tehnologiju koju su im čini mi se dali Arhonti. No, kao što sam već spomenuo, oni nemaju dara za duhovnost, niti emocionalnu inteligenciju.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 12:24   #552
U orionsku ne-časnu šestorku spadaju: Anunnakiji(visoki Greyevi), Reptoidi, Moth-Men-i(kraljevski krilati reptoidi), Nordic-i, "srednji" Greyevi i Zeta Reticuli(najmanji Greyevi).
Naravno ima tu još negativaca ali oni ne spadaju pod orionsko carstvo.

Sve ovo izgleda lijepo ono kao iz SF filmova, a istina je da su mnogi od tih filmova rađeni upravo po stvarnim događajima. Zna se tko upravlja Hollywood-om.

Ovi o kojima pišeš su Zeta Reticuli, najmanji Greyevi koji imaju kolektivnu svijest, nešto kao ono "ja sam Borg" iz SF serije i oni kotiraju najniže u hijerarhiji orionskog carstva, slušajući naredbe odozgor, a istovremeno pokušavaju djelovati samostalno ne bi li našli rješenje za svoju rasu koja je počela nestajati neprestanim kloniranjem, pa zato i otimaju ljude sa Zemlje, da bi našli nekakvo riješenje u nekakvoj hibridnoj rasi....

Internet je prepun dezinformacija i dezinformacije su najjače oružje mračnog orionskog carstva, jer kad se u eter neprekidno odašilje mnoštvo dezinformacija, čovjek koji se počeo buditi iz hipnoze upadne u orionsku mrežu laži i poluistina koje automatski čovjeku mijenjaju percepciju, tako da čovjek na kraju odbaci sve kao veliku laž ili prihvati nekakvu poluistinu kao realnost, ali mu na kraju opet tu nešto ne štima jer mu njegov unutarnji ja neprestano šalje signale putem njegovog emocionalnog tijela-osjećaja, da nešto nije u redu.

Svi Orionci imaju sposobnost da projiciraju svoju svijest, a neki i fizičko tijelo, u 4astralnu dimenziju, dimenziju koja je poznata po iluziji, lažima i zavođenju i to je najviša dimenzija do koje oni mogu ići, jer iznad nje je sve veće i veće svijetlo ili jedinstvo svijesti- ljubav koja bi Orionca spržila kao vampira, jer su na niskim frekvencijama-vibracijama, dok čovjek-čovjekova svijest ima sposobnost da se uzdigne iznad, u više dimenzije svijesti, ali za to je dug i trnovit put zvani evolucija svijesti.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 12:31   #553
@Cosmic, imam samo jedno pitanje.
Čime možeš dokazati svoje priče?
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 12:41   #554
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
@Cosmic, imam samo jedno pitanje.
Čime možeš dokazati svoje priče?
Ovakva su pitanja već bila u prethodnim postovima.

Post broj 87:

Dokazi su svuda oko nas , samo je problem ponovo u čovjekovim PODSVJESNIM VJEROVANJIMA koja kreiraju njegovu percepciju/viđenje svijeta i to je NAJVAŽNIJA stvar.

Pošto ti ne vjeruješ u skoro pa ništa od ovoga o čemu pričamo , nije moguće da to vidiš-percipiraš. Samo ćeš se vrtiti u krug. Kada u nešto NE-VJERUJEŠ , ti onda PRIVLAČIŠ k sebi dokaze ili anti-dokaze , koji će potvrđivati to tvoje NE-VJEROVANJE.

Kao i u svemu , tu vrijedi zakon privlačnosti. Privlačiti ćeš one ljude k sebi i biti ćeš privučen k ljudima koji vibriraju slično tebi , razmišljaju slično kao ti , biti ćeš privučen štivom koje odgovara tvojim NE-VJEROVANJIMA i vibracijama , biti ćeš privučen ili ćeš privlačiti k sebi sve moguće anti-dokaze koji potvrđuju tvoja NE-VJEROVANJA a prave dokaze ćeš svijesno i nesvijesno zaobilaziti.

Zašto?
Zato jer ih ne možeš ni vidjeti ni čuti jer ne vibriraju-ne slažu se s tvojim PODSVJESNIM NE-VJEROVANJIMA.
Ne možeš ništa percipirati kao istinu ako nisi spreman za nju.

Kada kažeš gdje su nam dokazi da je to istina , pitam ja tebe gdje su ti dokazi da to nije istina.
Budimo realni , ravnopravni i logični. Ti sam nemaš dokaze da NIJE POSTOJALA Atlantida , a tražiš od nas dokaze s kojima želiš da ti dokažemo da JESTE POSTOJALA(iako ih ima koliko hočeš).

NEMAŠ nikakve dokaze o NE-POSTOJANJU Anunnakija , a tražiš od nas da ti pružimo dokaze da JESU POSTOJALI(iako imaš dokaza koliko hočeš) i da su radili genetičke inženjeringe ,piramide...

Ti kažeš da su to sve teorije. Darwin i njegovi evoluirani majmuni , zar to nije samo jedna od teorija(potpuno nelogična).
I zašto bi onda neke druge potpuno nelogične , ali od zvanično-hipnotiziranog društva prihvačene teorije , vrijedile više od ove zvanično ne-prihvačene ali daleko logičnije istine.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 13:41   #555
Kada su mali Greyi pokušali osvojiti neku planetu netko ihg je zaskočio i porobio. Ne mogu se sjetiti, pa pitam tko ih je zaskočio? DRACO-i ili Orionci?

Ali koliko se sječam bilo je i unutarnjih ratova u toj najnižoj kasti/klasi Greyeva. U tom ratu ili ratovima su oni sami syebali svoju reprodukciju jer jje to bio atomski rat i zeznuli su si štitnjaču. Ne samo kod generacije neposredno preživjelih u ratu, nego se taj neki poremečaj proneo na iduče generacije.

Kaže se i da su im osvajači zeznuli prehrabeni sistem i da se oni hrane svjetlošću. Ja mislim da im ga nisu oni upropastili, nego da su ti mali Greyevi radili sami na sebi, genetički se mijenjali da mogu primati svjetlost kao hranu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 13:53   #556
Alatničaru i prije su postojale tehnološki napredne civilizacije i čak su nam ostavili neke tragove. Naravno, ništa nije vječno, materijalni objekti se brzo raspadaju i zato je tragova malo. Ali ima ih.

U današnjem Pakistanu postoje dva izumrla grada Harappa i Mohenđo Daro. Ovaj potonji je naročito poznat jer u njemu je radijacija tolika da je pakistanska vlada zabranila ljudima da tamo borave, a u centru lokaliteta postoje dijelovi građevina čija je jedna strana kao da je naglo spržena visokom temperaturom, koja je samo kratko trajala. Arheolozi su pokušali to objasniti da je došlo do borbe, do osvajanja grada, ali ni jedna količina drva ili čega već ne može stvoriti takve uvjete koji su bili na dijelivoma tamošnjih građevina. Mohenjo Daro stradao je prije 10-12 tisuća godina, a Harappa prije otprilike 28 000 godina. U Harappi nije pronađen nijedan kostur, u Mohenjo Daru ih je pronađeno nekoliko. Tri kostura, otac, majka i dijete držali su se zajedno i šetali ulicom i neka ih je sila naglo srušila i spržila.

Ja ne znam... ako radijacija i Vladina zabrana da stanovništvo tamo boravi nisu dovoljan dokaz da je postojala i prije tehnološki napredna civilizacija - onda što možemno nekome dati kao dokaz da je postojala. Pogotovo imajuči u vidu sve ovo što sam napisao.

Stoga ako se može pretpostaviti da je prije postojala tehnološki napredna civilizacija, zašto se nebi moglo pretpostaviti i da postoje inteligentni Vanzemaljci koji mogu napraviti svemirsi brod. A čak i da i nadalje sumnjaš u postojanje Vanzemaljaca, kako itko može zanemariti ovake dokaze poput Mohenjo Dara, koji naprosto bodu u oči.

Vrijeme nije linearno nego ciklično. Ne postoji stalni i neprekidni napredak (osim za one koji su se jako posvetili duhovnosti). Nego se najprije događa stvaranje, pa održavanje stvorenog, i razaranje.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 14:34   #557
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post

Stoga ako se može pretpostaviti da je prije postojala tehnološki napredna civilizacija, zašto se nebi moglo pretpostaviti i da postoje inteligentni Vanzemaljci koji mogu napraviti svemirsi brod. A čak i da i nadalje sumnjaš u postojanje Vanzemaljaca, kako itko može zanemariti ovake dokaze poput Mohenjo Dara, koji naprosto bodu u oči.
Mnogi izvori govore da bi ove godine moglo/trebalo doći do razotkrivanja i/ili objavljivanja u javnost postojanje vanzemaljaca na ovoj planeti, pa ćemo vidjeti, iako naravno ništa nije 100% sigurno.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 14:58   #558
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Mnogi izvori govore da bi ove godine moglo/trebalo doći do razotkrivanja i/ili objavljivanja u javnost postojanje vanzemaljaca na ovoj planeti, pa ćemo vidjeti, iako naravno ništa nije 100% sigurno.
Ne vjerujem da će doći do razotkrivanja.

I ako dođe, zar misliš da će unutarzemaljski Vanzemaljci čekati razotkrivanje skrštenih ruku?

Bojim se da ćemo živjeti u veoma zanimljivim vremenima dođe li do razotkrivanja.

A ne volim zanimljiva vremena.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 17:05   #559
Kruži i neka priča da će početak atomskoga rata prikazati kao napad vanzemaljaca.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 18:22   #560
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Kruži i neka priča da će početak atomskoga rata prikazati kao napad vanzemaljaca.
Negdje sam još prije devedesetih godina na TV-u u serijalu specijalno posvećenom tome što nas čeka poslije dvije tisućite godine vidio da su radili na prototipu aviona u bliku letečeg tanjura i da je takav avion već onda mogao postiči brzinu do 500km/h.

Moguće je da su ih sad jako puno usavršili i da će pomoću njih bacati atomske bombe, mada mislim da je rokanje NUKAMA pomoću super/hiper soničnih aviona mnoooogo efikasnije.

Pa će onda krivnju svaliti na svemirce. Ali mislim da to ljudi danas neće popušiti, pogotovo ne uz Internet i stotine tisuća ili milijune poginulih od tog oružja.

Sve ljude možeš prevariti jednom (ili dva-tri puta). Neke ljude možeš uvijek varati. Ali ne možeš uvijek varati sve ljude.

Realniji je disclosure, mada ni on nije za sad realan.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.