Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2008., 14:45   #1
Seks- "kapljice ljubavi"

E ovako.... Dosta čitam po forumu to sve za trudnoću. ne brinite, neću pitat jel sam trudna....
i dosta ljudi misli da ako se prekine snošaj, cura ne može ostat trudna.
ja sam pak čitala negdje da se može ostati trudan od onih "kapljica ljubavi" koje dečko ispušta dok je napaljen. baš me zanima kaj vi mislite o tom i jeste kaj tak pročitali..... niš osobno, ja koristim zaštitu
zaljubljena-cura is offline  
Old 24.05.2008., 14:46   #2
i još jedna koja nezna osnove biologije
 
Old 24.05.2008., 14:47   #3
Kapljice ljubavi?
zeljko_ri is online now  
Old 24.05.2008., 14:49   #4
znam ja jako dobro i više nego osnove biologije srce. većina ljudi misli da se tak nemre ostat trudan, a našla sam tekst na t- portalu kojeg je napisala ginekologica i veli da se može. jer je u tim kapljicama sperma pomiješana s mokraćom.
zaljubljena-cura is offline  
Old 24.05.2008., 14:51   #5
da, tak se to kao zove. nekad dečko nije suh tijekom seksa. zapravo rijetko je. isto kak je cura vlažna tak je i dečko. al je u tom sperma.
zaljubljena-cura is offline  
Old 24.05.2008., 14:51   #6
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
znam ja jako dobro i više nego osnove biologije srce. većina ljudi misli da se tak nemre ostat trudan, a našla sam tekst na t- portalu kojeg je napisala ginekologica i veli da se može. jer je u tim kapljicama sperma pomiješana s mokraćom.
evo još malo s-ova

daj mi taj tekst molim te
 
Old 24.05.2008., 14:54   #7
SVRŠAVANJE IZVAN VAGINE

Da. Mnogi to opisuju kao 'ne možeš zatrudnjeti ako ga dečko izvadi na vrijeme'. Na vrijeme? Mnogi mlađi dečki se teško kontroliraju, a i teško je odrediti 'pravo vrijeme' – kao što smo gore spomenuli, prije ejakulacije dolazi do izbacivanja malih količina 'kapljica ljubavi' u kojima se nalazi malo urina i mnoštvo spermija, a samo je jedan od njih dovoljan za oplodnju. Dečki ni ne znaju kad im izlaze te kapljice, a usto ovakav seks, osim što je nepouzdan, ne daje baš nikakvu zaštitu od spolno prenosivih bolesti!

to je kopirano s t-portala
zaljubljena-cura is offline  
Old 24.05.2008., 14:55   #8
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
znam ja jako dobro i više nego osnove biologije srce. većina ljudi misli da se tak nemre ostat trudan, a našla sam tekst na t- portalu kojeg je napisala ginekologica i veli da se može. jer je u tim kapljicama sperma pomiješana s mokraćom.
naravno da se može..ne znam koja to većina ljudi misli..valjda oni od 13 do 16 godina.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 24.05.2008., 14:57   #9
pa da. može se ostat trudan. al vidiš kolko ljudi nema pojma za to.... bilo je puno tema o trudnoći i curama su svi pisali kao " ak ga je izvadio na vrijeme, nisi trudna" a to nije istina.
zaljubljena-cura is offline  
Old 24.05.2008., 15:04   #10
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
pa da. može se ostat trudan. al vidiš kolko ljudi nema pojma za to.... bilo je puno tema o trudnoći i curama su svi pisali kao " ak ga je izvadio na vrijeme, nisi trudna" a to nije istina.
aha..puna je Vinogradska cura koje su to mislile..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 25.05.2008., 22:02   #11
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
aha..puna je Vinogradska cura koje su to mislile..
Lady_dawn is offline  
Old 24.05.2008., 15:08   #12
zna li netko tipa koji se kune da nije svršio u curu a cura ostala trudna?
...pod pretpostavkom da ga dotična ne vara?
decimation is offline  
Old 24.05.2008., 15:28   #13
Quote:
decimation kaže: Pogledaj post
zna li netko tipa koji se kune da nije svršio u curu a cura ostala trudna?
...pod pretpostavkom da ga dotična ne vara?
ja znam par slučajeva žena koje su ostale trudne,a da tip nije svršio u nju(a nisu ga varale)..pa,whats your point?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 24.05.2008., 16:24   #14
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
znam ja jako dobro i više nego osnove biologije srce. većina ljudi misli da se tak nemre ostat trudan, a našla sam tekst na t- portalu kojeg je napisala ginekologica i veli da se može. jer je u tim kapljicama sperma pomiješana s mokraćom.
I sta ti sada jos nije jasno? Ili hoces da se pravis pametna kako se obrazujes na T-portalu?
Ivancica is offline  
Old 24.05.2008., 16:29   #15
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
I sta ti sada jos nije jasno? Ili hoces da se pravis pametna kako se obrazujes na T-portalu?

meni je sve jasno draga Ivančice, ali tu ima hrpa ljudi koja misli da to nije istina. dakle, ova tema, može poslužiti i kao poduka, može se rapravljati. htjela sam samo vidjeti kolko ljudi misli da se ne može ostat tako trudan. a kao što možeš vidjeti, takvih je puno.... i onda jadnim curama govore da nisu trudne ak nije dečko svršio u njih....
zaljubljena-cura is offline  
Old 24.05.2008., 16:49   #16
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
meni je sve jasno draga Ivančice, ali tu ima hrpa ljudi koja misli da to nije istina. dakle, ova tema, može poslužiti i kao poduka, može se rapravljati. htjela sam samo vidjeti kolko ljudi misli da se ne može ostat tako trudan. a kao što možeš vidjeti, takvih je puno.... i onda jadnim curama govore da nisu trudne ak nije dečko svršio u njih....
Otkud ti mozes znati sta "hrpa ljudi" misli ili ne misli i sta zna ili ne zna. Kada se pojavi takvo pitanje, onda reaguj. Pa i ne mogu cure zatrudneti ako decko ne svrsi u njih...
Ivancica is offline  
Old 24.05.2008., 16:57   #17
Mislim da to ovisi o curi i o njezinim danima, naime, neke cure lakše zatrudne, dok neke nemogu uopće. Neznam medicinske termine, al svi znate o čem pričam. Isto tako ovisi o dečku koliko su njegovi spermiji pokretni i živi.

Ja bih osobno koristio neku zaštitu... Tablete nisu skupe...

__________________
Najbolji računalni servis - RAM servis
ekspektor is offline  
Old 25.10.2009., 13:18   #18
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
meni je sve jasno draga Ivančice, ali tu ima hrpa ljudi koja misli da to nije istina. dakle, ova tema, može poslužiti i kao poduka, može se rapravljati. htjela sam samo vidjeti kolko ljudi misli da se ne može ostat tako trudan. a kao što možeš vidjeti, takvih je puno.... i onda jadnim curama govore da nisu trudne ak nije dečko svršio u njih....

sta se ti unosiš
nitko te se ne boji
a mogla si malo porazmisliti o tome i očekivati da ce ti ljudi odgovoriti afirmativno
dakle, znala sam

kapljice ljubavi... iliti preejakulat

Zadnje uređivanje croatish7 : 25.10.2009. at 13:25.
croatish7 is offline  
Old 24.05.2008., 14:55   #19
BOGTE,KAKVE KEPLJICE LJUBAVI???!!!!!
zlatna mačkicaaa is offline  
Old 24.05.2008., 14:56   #20
htjela sam reć kapljice,a ne kepljice
zlatna mačkicaaa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger