Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2010., 15:34   #1
Uronska pumpa ili turbina

Jucer na vecer prestala raditi.Tj Sklopka je stalno izbacivala ne fidova vec od hidrofora.Pumpa se nalazi u bunaru i danas sam je izvadio rastavio sam je i pocela se paliti ali se jako grije.Na momente se upali a ponekad samo zuji.Dali je u pitanju kondenzator mislio sam posto se jako grije.U papirima pise da je kondenzator 20uf gdje to sada nabaviti ako se radi o njemu.
Unaprijed hvala svima na pomoci
Maxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 21:18   #2
Quote:
Maxic kaže: Pogledaj post
Jucer na vecer prestala raditi.Tj Sklopka je stalno izbacivala ne fidova vec od hidrofora.Pumpa se nalazi u bunaru i danas sam je izvadio rastavio sam je i pocela se paliti ali se jako grije.Na momente se upali a ponekad samo zuji.Dali je u pitanju kondenzator mislio sam posto se jako grije.U papirima pise da je kondenzator 20uf gdje to sada nabaviti ako se radi o njemu.
Unaprijed hvala svima na pomoci

Probao sam danas sa kondenzatorom od 18 uf ali opet samo zuji dali je ipak motor otisao???
Maxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 08:56   #3
Quote:
Maxic kaže: Pogledaj post
Probao sam danas sa kondenzatorom od 18 uf ali opet samo zuji dali je ipak motor otisao???

samo u servis.
Imaš na ovom forumu podatke tko se bavi servisiranjem i postavom takovih pumpi. Potraži .
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.