Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2007., 22:23   #21
Quote:
bubica kaže: Pogledaj post
Staviš je u staklenu posudu, naliješ mlijelo i za dan-dva (ovisno o željama) imaš prirodni kefir
a kako ju onda izvadis i koristis dalje?
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 23:39   #22
Uzmeš cjedilo, koje ne bi trebalo biti metalno jer to može ubiti gljivicu (dakle plastično) i procjediš. Ja radim malu količinu, pa procjedim preko gaze. Sav pribor koji se koristi bi trebao biti staklen, drven ili plastičan.
Staklenu posudu opereš, gljivičice vratiš unutra (možeš ih dirati rukom) - možeš ih i isprati u vodi, ali ne moraš (ja ih ne perem). Ne stavljati ih u vruću staklenku, i to im može štetiti. Doliješ mlijeka, pokriješ (ja koristim one papirnate ručnike) i pustiš da se napravi novi kefir.
Može se pustiti jedan dan, dva ili više, ovisi o tome što voliš. Malo treba eksperimentirati. Može biti vani a i u frižideru. Na višoj temperaturi brže fermentira.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 00:42   #23
Quote:
bubica kaže: Pogledaj post
Uzmeš cjedilo, koje ne bi trebalo biti metalno jer to može ubiti gljivicu (dakle plastično) i procjediš. Ja radim malu količinu, pa procjedim preko gaze. Sav pribor koji se koristi bi trebao biti staklen, drven ili plastičan.
Staklenu posudu opereš, gljivičice vratiš unutra (možeš ih dirati rukom) - možeš ih i isprati u vodi, ali ne moraš (ja ih ne perem). Ne stavljati ih u vruću staklenku, i to im može štetiti. Doliješ mlijeka, pokriješ (ja koristim one papirnate ručnike) i pustiš da se napravi novi kefir.
Može se pustiti jedan dan, dva ili više, ovisi o tome što voliš. Malo treba eksperimentirati. Može biti vani a i u frižideru. Na višoj temperaturi brže fermentira.
Thx!
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 13:19   #24
Ja sam imala gljivu u plastici (kao leteći tanjur ) duže vrijeme je nisam koristila , ali sam uredno mijenjala mlijeko, pa je živjela. No, nažalost, bila sam duže odsutna, nisam nikome ključ ostavila da je "njeguje" i uginula je.
Žao mi je , jer sam je održavala da je nekome dam. Ovi oko mene pojma nemaju što je to pa su uzdržani.
__________________
Sunce žarko! !
maglica0624 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 19:44   #25
Quote:
bubica kaže: Pogledaj post
Ajme
Baš mi je drago da ti je živa!

Kad smo već kod toga, i ja bi mogla podijeliti podmladak, ako ima ko zainteresiran iz Rijeke ili okolice - PM!
Bok bubica!!!
Eto, živa je i živi najugodnijim životom kefirne gljivice...!
Kupa se u pravom domaćem mlijeku, doduše ne baš svaki dan ali kada smo u vikendici a i par dana kasnije dobiva mlijeko pomuženo iz , zamisli,! krave!!!
Raste ko luda i sad mi je žao bilo koju baciti...
Frendice sam opskrbila i sad šaljem dalje...
A što se tiče neupućenosti glede gljive: pa ti ljudi nemaju pojma kaj je to!
Nikad čuli da se kefir radi uz pomoć kefirne gljive!
KATASTROFA!!!
Nadam se da užvaš u blagodatima svoje klime, mi smo ovdje što pečeni što kuhani...
mamaleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 12:49   #26
i ja bi istooooo!!!!

mi smo imali te gljivice dok smo bili mali, i to mi je bio naajbolji mliječni napitak ikad.
zlatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:48   #27
a jel' se gljivicica (joj ja bih ju tako mazila i pazila) moze kupit' u biljnim ljekarnama ili gdje? nisam iz zg, a i ne bih ju sada nabavljala, tako da mi je nezgodno cak i da je netko voljan prodati.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 10:52   #28
u kakvo/koje mlijeko stavite gljivicu?

mi smo kao mali puno radili kiselo mlijeko i to mi je uvjerljivo najdraza mlijecna stvar... tada smo ono mlijeko iz plasticne vrecice stavljali u posudu i kiselili... ima li i danas mlijeka koje se hoce skiseliti, tj da nije poubijano sve sto postoji u njemu?

ali probala bi i ovo u nemogucnosti radjenja kiselog mlijeka...
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 08:31   #29
da, nabavi neko domaće, nekuhano svježe mlijeko


inače, ovo kupljeno svježe se može skiseliti, ali mu treba više vremena..
a kakvog je okusa, nemam pojma, nisam probala.

A jel ima neeko te gljivicee? pljiiiiiz....
zlatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 21:48   #30
Ja sam moje predala suprugu, jer sam ja dobila neke nove, koristila neko vrijeme, ali su mi loše radile i bile su mi bljak, pa sam ih se riješila. Mislim da su one njegove negdje u frižideru i da ih je pazio neko vrijeme, ali nisam dugo ni vidjela ni čula ništa o njima... Trebala bi provjeriti ako su žive.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 18:53   #31
I ja bi te gljivice..
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 03:00   #32
'se moze radit' i sa kozjim mlijekom? mislim...kak' ispadne?

btw, kol'ko kostaju ta zrnca?

fala.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 22:51   #33
Dugo me nije bilo ovdje! Vidim da ima puno zainteresiranih za gljivu...
Nažalost, moje su zamalo sve poumirale jer ih ljetos nisam mogla (na moru) stavljati u pravo mlijeko već u ono svježe dukatovo...
Dakle dukat je auzmeš katastrofa!!!
Treba isprobavati male privatne mjekare, a u Zagrebu se može naći mlijeko Križevačke mjekare, Veronika, i sl. U svakom slučaju kupiš mlijeko i ostaviš ga da se ukiseli. Ako je "čvrsto" u roku od 24 h. smatraj ga ok
toliko od mene!!!
mamaleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 12:41   #34
meni je najveći problem gdje da nađem pravo mlijeko, a ne ovo dukatovo smeće
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 22:01   #35
Da se ne bih mučio sa svim tim pravljenjem kefira, čekanjem 24h, cijedjenjem, drvenim kašikama i slično, mogu li ja direktno te gljive pojesti? Ono mislim ... ispržim ih sa jajima i slaninom?
__________________
La Duuuuurr

''Glupost je drugačija od svih bolesti. Oni koji su njome pogođeni uopće ne pate, uvijek pate drugi … ''
La Dur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 12:42   #36
Tibetanska gljiva

ovo sam nasla :

TIBETANSKA GLJIVA
- Regulira izmjenu tvari u organizmu
- Lijeci bolesti krvnih zila, srca, rastvara kolesterol u krvnim zilama
- Lijeci zuc, cisti zucne puteve, dvanaesterac, rastvara zucne kamence
- Lijeci gusteracu, jetru i slezenu
- lijeci zeludac, crijeva i djeluje na nestanak cireva
- proizvodi antibiotie i lijeci upaljena mjesta
- regulira krvni tlak
- lijeci bolesne bubrege i kontrolira mokracne puteve
- zaustavlja razvoj metastaza
- sprijecava brzo starenje
- u tijelu regulira pomanjkanje energije i stiti od stresa
- sadrzi vitamine potrebne za zivot

NACIN PRIPREME ZA JEDNU OSOBU
2 velike plasticne zlice gljive preliti sa 1/4 l (0,25l) mlijeka.
Nakon 24 sata promijesati drvenom ili plasticnom zlicom i procijediti kroz plasticno cjedilo (ono za caj je premalo!)
Cinite to njezno da ne ostetite gljive, Procijedjeno mlijeko popijte.
Pazite da ne popijete ni djelic gljive, ni djelic gljive ne smije dospjeti u odvod sudopera ili kanalizaciju. Gljivu u djedilu oprati pod mlazom hladne vode.
Spranu gljivu staviti u custu staklenku, naliti mlijeko i promjesati.
Staklenku poklopljenu plasticnim poklopcem drzati na tamnom mjestu na sobnoj temperaturi. NE DRZATI U FRIZIDERU!!!
Gljiva se ne smije dodirivati prstima niti metalnim predmetima!!!

Mlijeko / Kefir piti 20 dana i to prije spavanja. Nakon jedne dvadesetodnevne kure pauzirati 10 dana.
Kuru ponovite nekoliko puta dok se ne osjeti poboljsanje.
Gljiva mora uvijek biti u mlijeku jer inace pocrni i naon 24 sata gubi ljekovitost.
Za vrijeme pauze od 10 dana gljivu treba redovito svaki dan cistiti i drzati u mlijeku.
Zdrava gljiva podvostrucuje se za 17 dana. Tada je podijelimo i damo polovicu slijedecem korisniku.

Napomena:
U Europu je gljivu donio jedan profesor Uniklinike u Glowitzu. Radijo je u Indiji preko 5 godina i razbolio se od raka jetre..
Monasi su ga izljecili pomocu ove gljive pa ih je prije povratka u Poljsku zamolio da mu daju gljivu.
duga311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 00:54   #37
Zašto gljiva ne smije dospjet u kanalizaciju?

To se sa sporama neminovno događa ma koliko cjedilo bilo tanko, taj dio recepta je bezveze - nema logike, ili ju barem ja ne razumijem.

Kefirna zrnca se razlikuju od kombuchi gljive - naime te gljivice su u zrncima i nisu ljigave niti lomljive, da li se ovdje miješaju pojmovi - mislim oboje je gljiva ali tako različite strukture da ja ovdje po opisu ne kužim o čemu pričamo?
Ali ovo za kanalizaciju mi je i dalje nejasno???

edit: svjesna sam utjecaja nekih vrsta drva kao što je primjerice jasen na fungicidno djelovanje - sad vidim da su se i drugi sa ovim plastično drvenim svojstivma zbunili, ajmo maknut mistiku iz grastronomije, molim lijepo.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 11:49   #38
imam i ja tu gljivu.ova prica s kanalizacijom i odvodom sudopera je bezveze,sta bi trebalo cijedit je u smece a i zasto ne rukom,kako je oprat i vratit u staklenku. i zar je bitno u koje doba dana je pijes?i zasto?
marla! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 14:05   #39
ako ko ima gljive viska za dat bija bi zahvalan.split i okolica
zoranos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:19   #40
Zašto piše "tibetanske"?
Zar nisu s Kavkaza ?
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.