Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2014., 23:30   #1
Gdje ste zadnje vani jeli (bez Zagreba)?

kako je ZG ekipa toliko privatizirala ovu temu tako da više ni ne pišu u kojem gradu se nalaze opisani restorani, otvaram temu za pisanje o restoranima izvan Zagreba.


Osijek, Restoran club Waldinger

http://waldinger.hr/gastronomija/res...lub-waldinger/
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 00:03   #2
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
kako je ZG ekipa toliko privatizirala ovu temu tako da više ni ne pišu u kojem gradu se nalaze opisani restorani, otvaram temu za pisanje o restoranima izvan Zagreba.


Osijek, Restoran club Waldinger

http://waldinger.hr/gastronomija/res...lub-waldinger/
Na ovoj temi će se samo nabrajati nazivi restorana uz link na njihov web ili će se pisati i recenzije/dojmovi/osvrti?
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 11:10   #3
Nisam baš primjetio da je netko privatizirao temu, piše se o Zagebu najviše da, ali to je potpuno logično, s obzirom na broj stanovnika i broj restorana

Redovito se vide recenzije i drugih mjesta unutar i van Hrvatske

No možemo i probati s ovom temom, isključiti Zagreb i pažnju usmjeriti na ostatak Hrvatske, iako mislim da neće zaživjeti jer će većina ljudi pisati ondje, s obzirom na to da je ono tema za bilo koji restoran, bilo gdje.

I da, svakako se ne bi trebalo samo nabrojati odnosno navesti gdje se jelo, već bi se trebala reći koja riječ o samom jelu, posluzi...


Evo mene baš zanima kako ti je bilo u Waldingeru, reci koju riječ
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 15:48   #4
A sto s restoranima izvan Hrvatske? Otvorit trecu temu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 16:49   #5
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
A sto s restoranima izvan Hrvatske? Otvorit trecu temu?
Zar nema već tema za restorane izvan Hrvatske?
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 17:39   #6
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Zar nema već tema za restorane izvan Hrvatske?
Bilo bi dobro da ima, u tom slučaju ima dosta materijala za prebacit, u zadnje vrijeme...
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 20:40   #7
Osobno smatram da nije loše da imamo posebnu temu za restorane izvan Zagreba i da ne treba sad dizati prašinu zbog otvaranja ove teme.
da ne budem skroz off, imali prije par dana druzenje firme u bowling centru i restoranu i šoping centru Lumini u Varaždinu.
Prvo smo čekali prvo piće 40 minuta a bilo je 5 konobara i nije bila baš neka guzva. na konobarima se vidi da nisu profesionalci nego priućeni .Hrana tak tak s naginjanjem na lošu - ražnjić koji sam uzeo sa plitice s jedne strane skroz prepećeni , palačinke žilave. Sumnjam da je onaj tko radi u kuhinji završio školu za kuhara jer je feta sir posluženi na plitici u nekakvim smotuljcima od alu folije a ništa što nije jestivo nema što raditi na plitici . E da , najavili su nam grčku hranu a ta feta je bilo jedino grčko što smo dobili.
Prije ovog iskustva bi možda otišao tamo nešto pojesti nakon gledanja filma u Cinestara ali nakon ovog iskustva radije ću se provozati 5 km do Mcdonaldsa
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 14:06   #8
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da ima, u tom slučaju ima dosta materijala za prebacit, u zadnje vrijeme...
Ima ova tema:
Preporučujemo: restorani izvan HR
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.