Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2009., 09:57   #21
Quote:
minimarko kaže: Pogledaj post
ljudi moze pomoc, dakle zanima me gdje u Zagrebu ili Rijeci mogu nabaviti crnu foliju koja se koristi u rasadnicima čempresa....??

nadam se da će mi netko pomoći.... Hvala
u svakoj poljoapoteci
__________________
tkošto
salel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 14:52   #22
Zna li tko gdje kupiti kokosov treset?
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 21:50   #23
sjeme doo, split u kockama prešano
__________________
tkošto
salel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 00:06   #24
punilica limenki

pozdrav,
zanima me gdje se moze naci neka punilica limenki ili neka firma koja tiska limenke sa zeljenim logotipo,natpisom itd,
te koje su cjene ako netko zna
__________________
...u raju je ljepo al u paklu je ekipa...
swizach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 22:59   #25
Gdje naći, kako kupiti?Pomoć!

Molim ikoga ako mi može pomoći kako pronaći mlin u hr koji melje i prodaje kvalitetno kukuruzno brašno na veliko, ako je moguće u primorsko-goranskoj ali može i šire.
Brašno je potrebno za proizvodnju bezglutenske tjestenine. hvala
Mirror_dmn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 18:58   #26
Quote:
Mirror_dmn kaže: Pogledaj post
Molim ikoga ako mi može pomoći kako pronaći mlin u hr koji melje i prodaje kvalitetno kukuruzno brašno na veliko, ako je moguće u primorsko-goranskoj ali može i šire.
Brašno je potrebno za proizvodnju bezglutenske tjestenine. hvala
Ja znam za jedan mlin,ali on se nalazi u Zagrebu ako te interesira mogao bi se raspitati kolika je cijena meljenja, i o kakvoj kvaliteti kukuruznog brašna se radi.javi se na pp
goran12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 21:12   #27
Bog svima. Meni je potrebna varilica za vreće. Ako neko zna (da nije VIRO) bija bi zahvalan da se javi, može na PP.
ajajas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 08:14   #28
ph metar

Gdje bi se mogao kupiti ph metar za mjerenje vrijednosti ph tla? Bilo bi dobro da ima i termometar i vlagomjer.
ciklama2805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 11:33   #29
Jel nema u poljo-apotekama? Imala sam jedan kit za te svrhe, kupljen davno u jednoj od njih.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 11:43   #30
Na aukcije.hr lik nudi uređaj za mirenje ph, vlažnosti i još nešto neznan točno šta. Ja ga očekujen20 dana. Dođe oko 80,00 kn.
ajajas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 15:55   #31
Prije pola sata poštar je donija "stroj". Samo san bacija pogled. Ne izgleda loše. Ima dvi šipke 20-ak CM duge i displej za očitavanje. Kad stignen isprobaću ga i javiti rezultate.
ajajas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 15:56   #32
Nema, Gotter, barem ne ovdje, pitala sam i u poljoprivrednim ljekarnama i u humanim i gledaju me kao da tražim, da citiram jednog forumaša, pola kile plutonija jer pravim atomsku bombu u garaži
Ajajas, na drugoj temi sam vidjela da svoj očekuješ za par dana pa sam te mislila kontaktirati da mi javiš proizvođača, onda mi je dalje lako. Nisam nikad kupovala na aukcijama.. ah, baš sam staromodna, možda je vrijeme da počnem!
ciklama2805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 16:30   #33
Quote:
ajajas kaže: Pogledaj post
Prije pola sata poštar je donija "stroj". Samo san bacija pogled. Ne izgleda loše. Ima dvi šipke 20-ak CM duge i displej za očitavanje. Kad stignen isprobaću ga i javiti rezultate.
Ajd kad ga isprobaš, pokreni temu i izrecenziraj ga. Ono, osnovni podaci, firma, model, upotreba - opći dojam. Baš me zanima jer želim materi kupiti jedan, nek joj se nađe.

Quote:
ciklama2805 kaže: Pogledaj post
Nema, Gotter, barem ne ovdje, pitala sam i u poljoprivrednim ljekarnama i u humanim i gledaju me kao da tražim, da citiram jednog forumaša, pola kile plutonija jer pravim atomsku bombu u garaži
Saznam pa javim .

Quote:
ciklama2805 kaže: Pogledaj post
Ajajas, na drugoj temi sam vidjela da svoj očekuješ za par dana pa sam te mislila kontaktirati da mi javiš proizvođača, onda mi je dalje lako. Nisam nikad kupovala na aukcijama.. ah, baš sam staromodna, možda je vrijeme da počnem!
Apsolutno . Za siću možeš naći svašta, doduše, imaš posla dok isfiltriraš sve što ti ne paše, ali zna biti dobra stvar.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 20:06   #34
Ne kupujen ni ja na aukcijama ali san bija u nekom điru prije god. dana za neki posa pa san otvara svašta. Tako i aukcije. A ovaj "strojčić" je novi a za ostale podatke moraćete malo pričekati, mislin da je uvoz.
ajajas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 20:33   #35
Made in China. Za početak dobro. A kako ga opisati? Plastična kutijica sa displejem i dvije šipke, crvena i siva (bijela). Očitava vlagu, pH i zamisli svitlo. Kako funkcijonira bumo vidli. A proizvođač, vjerojatno neki Čang-Šlang koji se maskira iza nekog imena: MATTHEWS tm FOR SEASONS; Model no. MFS42. Ko zna možda san falija. Mislin da san negdi na FORUMU pročita da ga već neko posjeduje. To san pročita nakon narudžbe. A vidićemo, fala Bogu nije neka lova ako me i diga. Uglavnom samo vama ću reć da mi se drugi ne smiju, ha ha ha. Šalin se, sve šta saznan javiću, CIAO TUTI!!!!
ajajas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 21:12   #36
baš si me nasmijao opisom
Daj ga još upogoni i poslikaj!

Ciklama, sa PZ-a javljaju da pogledaš u Hospitaliji. Ne znam odakle si, ovo vrijedi za ZG. Kažu da se uvijek može naručiti ako slučajno nemaju
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 22:57   #37
Hvala, Gotti, nije mi Zg problem, sat vremena vožnje, a i često sam tamo. Provjerim! A i odmah sam škicnula na aukciju i vidjela aparatić (a i još koješta). Kako vidim, mogu ga platiti i 71,00 kn, ha? Pa manje zgubim kad me zaje.. A u konačnici, možda i vrijedi..pa ne koristiš ga deset puta dnevno!
Ajajas, sutra s tom machinom u zemlju i trk k nama s elaboratom
ciklama2805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 20:51   #38
Sorry, but, jebiga.......cili dan san u nekom điru, znate sad ovo predbožićno vrime. Guje san jedva virnija tako da nisan moga provjerit kako radi "sila od stroja". Nebude li valja razmišljan di bi moga ugurat one šipke, a dan li mašti na volju.............ko zna ušta bi se to pritvorilo.
ajajas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 13:17   #39
Quote:
ajajas kaže: Pogledaj post
Made in China. Za početak dobro. A kako ga opisati? Plastična kutijica sa displejem i dvije šipke, crvena i siva (bijela). Očitava vlagu, pH i zamisli svitlo. Kako funkcijonira bumo vidli. A proizvođač, vjerojatno neki Čang-Šlang koji se maskira iza nekog imena: MATTHEWS tm FOR SEASONS; Model no. MFS42. Ko zna možda san falija. Mislin da san negdi na FORUMU pročita da ga već neko posjeduje. To san pročita nakon narudžbe. A vidićemo, fala Bogu nije neka lova ako me i diga. Uglavnom samo vama ću reć da mi se drugi ne smiju, ha ha ha. Šalin se, sve šta saznan javiću, CIAO TUTI!!!!
Kupio ja takav na ebay.uk.
Mislim da je koštao oko 25 kn ali nisam siguran.Pogledam pa javim a taj uređaj imaš i u Kaliji (vrtni centar ) u ZG košta oko 80-90kn.Preskupo

Je li to ovo

http://cgi.ebay.co.uk/3-in-1-Hydropo...item2a0339aa33
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 15:59   #40
Da, to je to, prema onome što sam ja vidjela na aukcije.hr. I? Jesi li zadovoljan s tim?
ciklama2805 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.