Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2009., 08:30   #1
Potvrda o statusu hrvatskog branitelja-gdje se izdaje??

Molim poznavatelje problematike da me upute gdje mogu dobiti
"Potvrdu o statusu hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata"?

Hvala!
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 13:49   #2
E dragi kolega, ako od nas 500.000(!!!) branitelja nitko ne zna odgovor(a navodno ih je puuuuuuuuuuno na ovom Forumu), a ti si sigurno već tražio i sam na netu... hmmmm
Šalu na stranu, meni su doma poslali papire za dionice i nekakvu iskaznicu koju je pokazivao i Denis Kuljiš za 1 (!) dan u HV-u a i tu na forumu su bili linkovi kako Jacini pametni djelatnici to šalju i četnicima... To je sve ostalo u kovertama kako je i došlo a možda je žena i bacila...
A na ovo tvoje jednostavno pitanje ne znam odgovor, nisam to nikada tražio a i neću.
Sorry.
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 18:22   #3
Pa zar nitko ne zna???
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:01   #4
Trebaš ići na POLITIKU, tamo su ti branitelji koji se kuže u status i davno su to riješili!
Sad se bave politikom jer poštar sa penzijicom zvoni jednom u mjesecu a njima dosadno pa se svade sa komunjarama, ljevičarima i sličnima...
TAKESHI is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 13:46   #5
Sad mi je žao što sam i postavio pitanje;
ako mi nitko neće i ne zna pomoći, ne trebate se sprdati i praviti budalu od mene.
Jadno.
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:19   #6
Mozda u ministarstvu (izmedju ostalog) branitelja?
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 22:25   #7
Pozdrav Cl@rks,

potvrdu o statusu dobiti ćeš od Ministarstva obrane, konkretnije, obrati se u Ured za obranu u svom mjestu.
Ta-ma-ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 07:28   #8
Quote:
Ta-ma-ra kaže: Pogledaj post
Pozdrav Cl@rks,

potvrdu o statusu dobiti ćeš od Ministarstva obrane, konkretnije, obrati se u Ured za obranu u svom mjestu.
Hvala ti puno,upravo krećem,to je u Draškovićevoj 15.
Nisam znao da li je Ured za obranu, MORH ili Ministarstvo branitelja pa da me ne šetaju... a forumaši se zezaju na tuđi račun.
Hvala Ta-ma-ra!!
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 18:07   #9
Dijete sam hrv. branitelja - raoditelji su mi rastavljeni i nisam u kontaktu s ocem. Potreban mi je potvrda da mi je otac bio branitelj - imam prednost pri zapošljavanju - gdje to u Zgb mogu izvaditi?
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 18:15   #10
Quote:
Leptiricazg kaže: Pogledaj post
Dijete sam hrv. branitelja - raoditelji su mi rastavljeni i nisam u kontaktu s ocem. Potreban mi je potvrda da mi je otac bio branitelj - imam prednost pri zapošljavanju - gdje to u Zgb mogu izvaditi?
U Područnom odsjeku za poslove obrane: Zagreb Centar, Zagreb Istok, Zagreb Zapad ili Zagreb Jug. Znači gdje otac prebivalištem pripada. Ali potvrda se izdaje na osobni zahtjev. Ako ćeš ići, ponesi rodni list iz kojeg se vide očevi podaci. No, ni to ne znači da ćeš je i dobiti. Trebao bi otac doći.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 18:23   #11
Quote:
vorpatril kaže: Pogledaj post
U Područnom odsjeku za poslove obrane: Zagreb Centar, Zagreb Istok, Zagreb Zapad ili Zagreb Jug. Znači gdje otac prebivalištem pripada. Ali potvrda se izdaje na osobni zahtjev. Ako ćeš ići, ponesi rodni list iz kojeg se vide očevi podaci. No, ni to ne znači da ćeš je i dobiti. Trebao bi otac doći.

Otac je preminuo!
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 18:24   #12
Quote:
Leptiricazg kaže: Pogledaj post
Otac je preminuo!
Oprosti. Napisala si da nisi u kontaktu s ocem.

Pa onda odi tamo i ponesi rodni list radi dokazivanja srodstva.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.