Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 01:36   #221
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Amen.

Ok, povucimo granicu na petingu. Jel pošteno?
misliš na penetraciju prsta ili jezika?
paaaaa, to bi već možda i bila prevara.
s naglaskom na možda.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 08:55   #222
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
misliš na penetraciju prsta ili jezika?
paaaaa, to bi već možda i bila prevara.
s naglaskom na možda.
Svejedno. Bilo kakvo intimno milovanje i ljubljene. Što se mene tiče, to je već prevara.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 11:35   #223
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
amo ća ljudi, bez penetracije nema ni prevare.
Dobar dan gospodine Clinton, nisam znao da imate profil na forum.hru.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:47   #224
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Svejedno. Bilo kakvo intimno milovanje i ljubljene. Što se mene tiče, to je već prevara.
ma daaaaaaaaaaaj.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:48   #225
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Dobar dan gospodine Clinton, nisam znao da imate profil na forum.hru.
eto Hillary me ispilala doma pa rekoh da proširin vidike....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:18   #226
Ma nije, samo je jadno. A tko zeli biti s jadnickom.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:11   #227
Neki kazu da je prevara sve ono sto moras presutjeti partneru jer bi inace poludio da sazna, makar ti mislio da je to skroz nevino..

A neki kazu da ti ono sto ne znas ne moze ni smetati

Mislim da tu treba naci nekakvu sredinu, ako se radi o bas bas nevinom flertu, za kojeg znas da bi srezao u korijenu da postoji opasnost da se nesto stvarno dogodi.. i jos se radi o flertu zbog kojeg ti brze prodje dan na poslu ili slicno.. vjerojatno je to nesto normalno i skoro svakom se dogodi.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:14   #228
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
i jos se radi o flertu zbog kojeg ti brze prodje dan na poslu ili slicno.. vjerojatno je to nesto normalno i skoro svakom se dogodi.
Flertas da ti brze prodje dan na poslu.

O joj.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:56   #229
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Flertas da ti brze prodje dan na poslu.

O joj.


A zasto ti, koji bi bio kao valjani razlog da se flerta?
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 01:58   #230
Postoje dvije kategorije..
Pret-Flert i Flert.

Pred-Flert je stanje u kojem komuniciramo i ustanovimo obostranu simpatiju i prednosti privlačnosti, što nam ulijeva samopouzdanje.

Flert je čin kojim odobravamo neskrivene emocionalne i tjelesne ambicije.

Oboje spadaju u zonu varljive prirode same veze.
Ozbiljne veze dopuštaju bezazleni flert sa komikom u sredini, dok oni koji osjećaju neispunjenje u vezi imaju jak nagon za promjenu...No, samo odvažni i iskreni profitiraju.
Beskičmenjaci ostaju u aljkavim, običajnim vezama do konca sa gorčinom u okusu.
Malcontent Cala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 07:48   #231
Di smo zapeli? Ajmo, dajte malo kreativnosti...
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 07:34   #232
Flert ti je popločani put do pakla .
__________________
Sjećanje mi snagu daje...
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 08:16   #233
Flert je flert, prijevara je prijevara... der iz a diferens.


Drugi je par cipela što neki ne mogu/ne žele hendlati ni flert, ali flert svakako nije prijevara.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 11:42   #234
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
Baš nekidan pričali ovo u društvu pa me zanima mišljene forumaša.
Vaša cura, žena, momak, muž... izađu vani s prijateljima. Vi niste tu. I kasnije ti sam partner prizna da je upoznao neku curu/momka vani, malo su onako pričali, pao je po koji komplimentić... ništa specijalno i ništa konkretno se nije dogodilo, ali je bilo flerta. Bi li vam to smetalo ili bi to razumjeli kao jednu od skroz normalnih potreba ljudi da im neko malo nahrani ego?
Ne zanima me sada neka vaša definicija prevare, nego me više zanima bi li vam to smetalo i bi li rekli partneru/ici da to vam to smeta i da to ne radi?
Nije prevara, ali takva potreba za hranjenjem ega prilično mi je neprivlačna osobina kod muškaraca. Ajde što mu se dogodilo da se malo zanese, ali da mi se time još ide hvaliti... ne, to ne bi hodalo.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 12:21   #235
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Nije prevara, ali takva potreba za hranjenjem ega prilično mi je neprivlačna osobina kod muškaraca. Ajde što mu se dogodilo da se malo zanese, ali da mi se time još ide hvaliti... ne, to ne bi hodalo.
Tako je. I ne samo kod muškaraca već i kod žena. Bar za mene.
__________________
Sjećanje mi snagu daje...
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 12:29   #236
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Neki kazu da je prevara sve ono sto moras presutjeti partneru jer bi inace poludio da sazna, makar ti mislio da je to skroz nevino..

A neki kazu da ti ono sto ne znas ne moze ni smetati

Mislim da tu treba naci nekakvu sredinu, ako se radi o bas bas nevinom flertu, za kojeg znas da bi srezao u korijenu da postoji opasnost da se nesto stvarno dogodi.. i jos se radi o flertu zbog kojeg ti brze prodje dan na poslu ili slicno.. vjerojatno je to nesto normalno i skoro svakom se dogodi.
Meni se čini da je definicija prevare ili flerta vezana pretežno uz mišljenje ili očekivanja partnera malo preuska. Dokle to može otići? Smeta mu dužina moje suknje, pa ću promijeniti odijevanje? Glasnoća smijeha na nečije duhovitosti? Uopće komunikacija s drugim muškarcima? Prevara je prevara, manje više lako ju je definirati, a kod svega ostalom držim da bi partneri oba spola morali imati punu slobodu za komunikaciju s drugima. Kako već, ovisno isključivo o svojoj ličnosti i navikama, komuniciraju, običavaju komunicirati. To je naprosto dio priče o pokušajima ili očekivanjima u svezi mijenjanja partnera. Koja uglavnom ne završpava happy endom.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 13:17   #237
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je definicija prevare ili flerta vezana pretežno uz mišljenje ili očekivanja partnera malo preuska. Dokle to može otići? Smeta mu dužina moje suknje, pa ću promijeniti odijevanje? Glasnoća smijeha na nečije duhovitosti? Uopće komunikacija s drugim muškarcima? Prevara je prevara, manje više lako ju je definirati, a kod svega ostalom držim da bi partneri oba spola morali imati punu slobodu za komunikaciju s drugima. Kako već, ovisno isključivo o svojoj ličnosti i navikama, komuniciraju, običavaju komunicirati. To je naprosto dio priče o pokušajima ili očekivanjima u svezi mijenjanja partnera. Koja uglavnom ne završpava happy endom.
Zamisli da čuješ svog dragana kako nekoj drugoj ženi onako kroz smijeh kaže kako bi je volio polizati od glave do pete ili da bi joj volio grudi oblizati svojim jezikom, kako bi reagirala na to?
__________________
Sjećanje mi snagu daje...
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 13:31   #238
Quote:
Winston Smith kaže: Pogledaj post
Zamisli da čuješ svog dragana kako nekoj drugoj ženi onako kroz smijeh kaže kako bi je volio polizati od glave do pete ili da bi joj volio grudi oblizati svojim jezikom, kako bi reagirala na to?
A ti to držiš uobičajenim flertom? Mogao bi je i uhvatiti za guzicu valjda? ne mislim da rasprava s neživotnim primjerima, tjeranjem maka na konac i extremima uopće može nekuda odvesti. Ako nikome ne dozvoljavam da mi određuje duljinu suknje, to nikako ne znači da mislim kako trebam uokolo hodati u toplesu ili gola. Nema veze jedno s drugim.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 13:35   #239
Quote:
Winston Smith kaže: Pogledaj post
Zamisli da čuješ svog dragana kako nekoj drugoj ženi onako kroz smijeh kaže kako bi je volio polizati od glave do pete ili da bi joj volio grudi oblizati svojim jezikom, kako bi reagirala na to?
Ne kužiš. Kao što je on slobodan to reći, violeta je slobodna odreagirati onako kako nađe za shodno. Sloboda komuniciranja ne znači da možeš laprdati što hoćeš bez ikakvih posljedica - odrastao čovjek trebao bi biti svjestan kako njegove riječi utječu na druge, biti spreman stati iza njih i sl.

Tako da bi moja reakcija bila - 'pa poliži je, što čekaš?', uživanje u njezinom crvenjenju, njegovom izmotavanju 'nisam htio, nisam znao, šala-mala, hahaha' i nakon toga najvjerojatnije noga u guzicu.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 13:58   #240
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ne kužiš. Kao što je on slobodan to reći, violeta je slobodna odreagirati onako kako nađe za shodno. Sloboda komuniciranja ne znači da možeš laprdati što hoćeš bez ikakvih posljedica - odrastao čovjek trebao bi biti svjestan kako njegove riječi utječu na druge, biti spreman stati iza njih i sl.

Tako da bi moja reakcija bila - 'pa poliži je, što čekaš?', uživanje u njezinom crvenjenju, njegovom izmotavanju 'nisam htio, nisam znao, šala-mala, hahaha' i nakon toga najvjerojatnije noga u guzicu.
Naravno! Neki sličan pristup muškarca sam i znala doživjeti, pa svejedno nisam mislila da je mislio doslovno, niti da ima ikakvu sličnu stvarnu namjeru, niti sam odmah počela špekulirati hoću li mu do dopustiti. Mnogo u MŽ, pa i uopće međuljudskoj komunikaciji ovisi o okolnostima, atmosferi, prigodnom ponašanju i svemu ostalom. Rijetko se kod flertanja smije ili treba sve shvaćati doslovno. Rekao mi jednom jedan kolega da bi me mogao njuškati cijeli dan, pa nisam niti sekunde pomislila da misli prići blizu i to doista raditi.... Niti da time hoće reći da želi sex samnom čim prije, ili išta kuda bi filozofija ili relativiziranje svega izgovorenog moglo dovesti. Nego samo da mu se sviđa moj parfem, a da smo toliko dobri da si smije dopustiti da kadikad lupne štogod što mu se učini simaptičnim ili duhovitim. Makar i bilo točno, kad bismo tjerali mak na konac, da mu se sviđam i da vjerojatno i u načelu, ne bi imao ništa protiv sexa samnom. Kao nekom oopćenitom opcijom.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger