Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 11:51   #241
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Moglo bi ti se svidjeti You May Want to Marry My Husband.


Ne vidim ništa nemoralno u bivanju u vezi sa ženom pokojnog prijatelja, a ljude koji dobivaju slomove živaca jer bi njima mrtvima godina dana bila premalo vremena smatram duboko poremećenima, i mislim da ne razumiju baš kako smrt funkcionira.
hvala...imamo sličan ukus

meni je smiješno što impliciraju da bi takva osoba bila u vezi s bivšima od frendica...osobno nikada nisam jer ih smatram braćom a ne muškarcima za vezu i sex...vjerojatno nikada ne bih ušla ni u vezu s mužem pokojne frendice ali osobno bih željela da moj muž bude sretan s drugom ženom kad mene više ne bude a ne da dugo pati....ne shvačam od kuda ta želja da netko za tobom tuguje, zašto to?
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:52   #242
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Da je tu ljubav bila kako treba,oporavak bi trajao ..od jako dugo do zauvijek..

Ovako,(pošto im je veza bila očigledno mlohava)nema ni oporavka,ni morala,ni reda,ni ničega...čak vjerujem da je ovog lika ucviljena udovica napikirala i držala u pripremi dok je onaj još bio i živ ..

Stoga podržavam...nek ju prasne na istom krevetu gdje ju je prašio taj mrtvac..

Kad je morbidno nek je morbidno
A kad pročitam ovakve komentare koji žele izazvati najveću moguću sablazan i svekoliku osudu pučanstva tih nemoralnih spodoba koje su se, zamisli, usudile živjeti nakon nečije smrti, odmah mi pada na pamet onaj tip ljudi koji za života drugoj osobi ne bi donijele čašu vode, ali zato kad ta osoba umre trče na groblje i glancaju joj grob. Valjda da bi si oglancali vlastitu savjet i da selo vidi kako su oni krasni.

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
To sto netko zeli seks, prisnost, vezu, ne znaci da je prebolio nekog koga je izgubio.
Upravo tako.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:03   #243
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post

stvar je u tome da se svi uvijek pitaju je li bilo čega i dok je pokojnik bio živ. kao, udovica se spetlja s najboljim prijateljem pa se pitaš jesu li bili zaljubljeni i ranije i ta pomisao stvara nelagodu. awkward je, jednostavno...
Meni je logicnije pomisliti da je nasla utjehu u samoci i boli u novoj osobi, nego da se jebala s doticnim dok je muz bil ziv.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:05   #244
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
A kad pročitam ovakve komentare koji žele izazvati najveću moguću sablazan i svekoliku osudu pučanstva tih nemoralnih spodoba koje su se, zamisli, usudile živjeti nakon nečije smrti, odmah mi pada na pamet onaj tip ljudi koji za života drugoj osobi ne bi donijele čašu vode, ali zato kad ta osoba umre trče na groblje i glancaju joj grob. Valjda da bi si oglancali vlastitu savjet i da selo vidi kako su oni krasni.
U ogromnom broju slucajeva to nam vise kaze sto bi potpisnik postova sam bio kadar napraviti, pa radi projekcije.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:08   #245
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni je logicnije pomisliti da je nasla utjehu u samoci i boli u novoj osobi, nego da se jebala s doticnim dok je muz bil ziv.
i meni - ali većini nije.



mislim da je to razlog zbog koje je svima nelagodno u takvim situacijama, većina ipak pretpostavi da se nešto događalo dok je pokojnik bio živ + ljudi uvijek misle o pravoj ljubavi (štogod to značilo) kao o nečemu neuništivom, u smislu... da je on tebi bio pravi, ne bi ga nikada preboljela! NIKADA!

osobno, bio bi mi veći bed da se spetljam s bivšim partnerom žive frendice, nego udovcem... kako je i Violently napisala.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:13   #246
Iskreno ne vidim problem u toj konkretnoj situaciji i ako netko to može ne vidim razlog zašto ne.
Al ako ja gledam sa svog aspekta - onda se ne bi upuštao u to, jer jednostavno ne bi mogao bit sa ženom nekog mog prijatelja ma koliko god on mrtav bio. Ne znam, nekako bi se vjerojatno čudno osjećao!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:14   #247
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
U ogromnom broju slucajeva to nam vise kaze sto bi potpisnik postova sam bio kadar napraviti, pa radi projekcije.
O da, to isto.

Pa se onda koriste super gadiljivi izrazi i opisi.
Nešto slično kao kod autohomofobije.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:24   #248
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
znam i ja jednu slicnu pricu. cura bila u vezi s jednim bratom, upoznala drugog, skuzila da se zajebala, prekinula s prvim, nakon nekog vremena zavrsila s drugim. fatalna privlacnost i kemija kaze, nisu su mogli pomoc. u pocetku bilo drame, kasnije se svi smirili i pomirili. na kraju ostavila i tog drugog.
E, to mi je baš onako, bljutavo.
Nekako valjda kada si sa nekim srodiš se i sa njegovom porodicom. A i zaboga, pa kao da je svet mali pa ne možeš nikoga drugog pronaći nego se baš zalepiš za njegovog brata.

Inače me to neko lažno moralisanje prilično iritira. Zašto bi ikoga bilo briga kako ko, i na koji način pokušava da se izbori sa svojim bolima ili osećajima?
Pa nismo svi isti niti se svako bori na isti način, niti postoje propisana pravila kako je dolično preboljevati smrt voljene osobe.

To mi dodje kao javno zgražavanje nad ženom koja ne želi da nosi crninu za pokojnikom, jer ako nije u crnom, ispijena ili ubijena u pojam, onda ni ne tuguje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:26   #249
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
To mi dodje kao javno zgražavanje nad ženom koja ne želi da nosi crninu za pokojnikom, jer ako nije u crnom, ispijena ili ubijena u pojam, onda ni ne tuguje.
E baš sam ovo htjela napisati kad sam pisala gore o onom lizanju grobova.

Jer TO je pokazatelj kako i koliko se tuguje. Jebena crnina.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:31   #250
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
E baš sam ovo htjela napisati kad sam pisala gore o onom lizanju grobova.

Jer TO je pokazatelj kako i koliko se tuguje. Jebena crnina.
Pa mi smo ovde prilično licemeno društvo...
Bitno je šta će narod reći...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:39   #251
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
U ogromnom broju slucajeva to nam vise kaze sto bi potpisnik postova sam bio kadar napraviti, pa radi projekcije.
Tocno to. Mnigo toga sto nosis u sebi mozes pokazati onim isprojiciras na nekog drugog. On proziva morbidnim svoju varijaciju tudjeg ponasanja mada o tudjoj nutrini pojma nema, kao izliku za vlastitu prljavstinu.

Mada ja ovog "kaznitelja" ne bih shvacala preozbiljno. To je samo neciji ispusni ventil koji se igrucka po temama.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:00   #252
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Tocno to. Mnigo toga sto nosis u sebi mozes pokazati onim isprojiciras na nekog drugog. On proziva morbidnim svoju varijaciju tudjeg ponasanja mada o tudjoj nutrini pojma nema, kao izliku za vlastitu prljavstinu.

Mada ja ovog "kaznitelja" ne bih shvacala preozbiljno. To je samo neciji ispusni ventil koji se igrucka po temama.
Ae, dobro napisano.

Meni je super da se ova tema naziva morbidnom (jer kao ovo se ne događa) ili da se cin gdje nakon godine dana autor odlucuje bit s zenom pokojnog prijatelja naziva nemoralnim.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:56   #253
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
stvar je u tome da se svi uvijek pitaju je li bilo čega i dok je pokojnik bio živ. kao, udovica se spetlja s najboljim prijateljem pa se pitaš jesu li bili zaljubljeni i ranije i ta pomisao stvara nelagodu. awkward je, jednostavno...
Zašto bi se to zapitala? To je dvoje ljudi koje je izgubilo blisku osobu, i ne bi bili ni prvi ni zadnji koje je tragedija zbližila, i za koje je više nego moguće da imaju dodirnih točaka ako mu je jedno dugogodišnji prijatelj a drugo žena.

A i da su bili zaljubljeni prije, ovaj je sad mrtav, ako ga nijedno od njih dvoje nije ubilo ne vidim gdje je problem.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:13   #254
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
znam i ja jednu slicnu pricu. cura bila u vezi s jednim bratom, upoznala drugog, skuzila da se zajebala, prekinula s prvim, nakon nekog vremena zavrsila s drugim. fatalna privlacnost i kemija kaze, nisu su mogli pomoc. u pocetku bilo drame, kasnije se svi smirili i pomirili. na kraju ostavila i tog drugog.
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Majke ti mile. Kako je meni to gadljivo. Kakva su to braća?!
a kaj se čudiš - jel bi ti bilo lakše da je bila prvo sa tipom bližih godišta pa da je njega ostavila i krenula sa njegovim tatom...(ili vice-vukov-versa, ak ti je logičnije)
__________________
--ja vas vidim, uvijek--
anđeo čuvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:24   #255
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Zašto bi se to zapitala?
jer si znatiželjan cinik.

ne ti kao TI, pišem o većini. većina se itekako zapita. takve su kombinacije gotovo uvijek popraćene čuđenjem okoline, nekakvim awkward osjećajem, nelagodom... zašto? jer - kao što se ovdje tvrdi - zaista nema nikakve objektivne prepreke, nitko nikoga ne vara... nitko nikoga nije povrijedio. pa zašto se onda autor osjeća nelagodno? zašto je uopće otvorio temu, ako problema nema?

NEŠTO očito postoji, ovdje valjda pokušavamo dokučiti što je to nešto.

Quote:
A i da su bili zaljubljeni prije, ovaj je sad mrtav, ako ga nijedno od njih dvoje nije ubilo ne vidim gdje je problem.
problem je u kršenju kodeksa, a kodeks je - baš kao što je eksica napisala - nemoguće objasniti jer zapravo nije logičan, racionalan. ili imaš takve postavke ili nemaš, tako je jednostavno. and then, there is this:

Quote:
ex anais kaže:
Ali, imaš onih koje ti otvoreno kažu "jao kako ti se posrećilo" pa čekaju svoj red da se i njima posreći jer ako tebi valja, zašto ići upoznavati druge muškarce kad samo treba sačekati da se on oslobodi.
^ na to mi vuče tvoj komentar o “koga briga, on je sad mrtav”.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:30   #256
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne treba gledat tu problematiku na takav način. Nije stvar vlasništva nad pičkom. Više je tu moralno emocionalna komponenta problematična jer meni je nekak normalno da su si braća potpora u teškim i sretnim trenucima.E sad da bu jedan bil sretan,a drugi nesretan sa istom tom ženom mi djeluje pomalo neozbiljno. Više ja tu vidim nekakvu borbu za pozicije u glavama ljudi. U svakom slučaju tko voli nek izvoli. Da ću ja držat to kvalitetnim odnosom. NIkada,a ni onda. E sad dal je to kaj sam s Balkana ne bi znal. No nažalost ja nemam brata pa mu nemrem zavoljet njegovu bivšu da spoznam čari toga odnosa.
Ma ne kuže ljudi to. Odmah si narcisoidno govno. Zamisli scenarij gdje te cura jebe u mozak, imate probleme, ti to pričaš bratu, on te tješi i olfo razumije, a onda nakon takve veze, koja nije bila nikakva prc varijanta i ti to dobro znaš iako se praviš lud, odlučiš da je ta ista cura za koju si bratu govorio da je krava i patio skupa s njim što pati, sasvim dobra za ženu tvog života. I uvališ joj se u krevet i kažeš bratu da si upoznao jednu divnu poštenu ženu baš kad si izgubio sve nade da ćeš takvu ikada naći. I kad brat dozna, kažeš mu da oni jednostavno nisu bili kompatibilni i da on nije znao s njom.

Kužiš, ti si tu osoba koja samo hoće svoju sreću. A on je govno jer ne razumije. Pogotovo što je timeline njihove sreće i vašeg seksa bio niti mjesec dana recimo. Ali to je do Balkana, ne nekih drugih vrijednosti.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 03:15   #257
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma ne kuže ljudi to. Odmah si narcisoidno govno. Zamisli scenarij gdje te cura jebe u mozak, imate probleme, ti to pričaš bratu, on te tješi i olfo razumije, a onda nakon takve veze, koja nije bila nikakva prc varijanta i ti to dobro znaš iako se praviš lud, odlučiš da je ta ista cura za koju si bratu govorio da je krava i patio skupa s njim što pati, sasvim dobra za ženu tvog života. I uvališ joj se u krevet i kažeš bratu da si upoznao jednu divnu poštenu ženu baš kad si izgubio sve nade da ćeš takvu ikada naći. I kad brat dozna, kažeš mu da oni jednostavno nisu bili kompatibilni i da on nije znao s njom.

Kužiš, ti si tu osoba koja samo hoće svoju sreću. A on je govno jer ne razumije. Pogotovo što je timeline njihove sreće i vašeg seksa bio niti mjesec dana recimo. Ali to je do Balkana, ne nekih drugih vrijednosti.
ne lupetaj.
previše impliciraš.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 08:01   #258
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
problem je u kršenju kodeksa, a kodeks je - baš kao što je eksica napisala - nemoguće objasniti jer zapravo nije logičan, racionalan. ili imaš takve postavke ili nemaš, tako je jednostavno. and then, there is this:
A što u slučajevima gdje kodeks jednostavno nije održiv? Što je sa velikim grupama ljudi oba spola koje se stalno druže? Sa romansama vezanim uz posao ili neki hobi? U manjim mjestima gdje je broj tvojih vršnjaka ograničen? U takvoj situaciji često ne možeš započeti nešto a da se netko ne naduri. Trenutak kada bi durenje valjda trebalo prestati je kada nova veza dugotrajnošću ili ozbiljnošću prešiša onu staru. Neću nikad shvatiti ljude koji teen vezu ili fuck friendship od mjesec dana postavljaju kao blokadu pred nečiju sreću. I onda još zgađeno frkću nosom i govore o drugim ljudima kao sakupljačima ostataka. To nisu ničiji ostaci, to su ljudi, s osjećajima. Niti svi vide crno-bijelo nečije bivše i jer im je netko nešto davno prije ispričao. Također, lako je imati kodeks ako živiš u velikoj sredini, ne družiš se s mnogo nepovezanih ljudi ili naprosto ne izlaziš van iz kuće.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 10:59   #259
Kakve crne fuck friends odnose i kakve crne teen veze? Jel to za potrebe rasprave ili? Oćemo o ozbiljnim vezama, suživotima, brakovima? Mučnim prekidima kroz koje prolaziš s nekim bliskim i onda ta bliska osoba odluči da je sve to što ti je nekoć vjerovala zapravo tvoja crno-bijela verzija i zabrijavanje? Poštivanje much?

Ali da, sve se da izvrnuti kako osobi koja je posegla za "svojom srećom" paše. Pa i krivotvoriti prošlost i od te prošle veze napraviti sprdnju i "fuck friend odnos".
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:42   #260
Pa napisala sam što mislim o guranju u ozbiljne veze - to mi nije kul, a to nije ni tema. Tema je o situaciji gdje je netko umro.

Komentirala sam cookie koja je rekla da bi čovjek koji bi bratu zamjerao što je u vezi s ženom koju je ovaj davno samo pojebao idiot. Ja se, naime, s tim slažem. Bila je situacija u mojoj neposrednoj blizini da su se dva dečka, maltene best frendovi, u različito vrijeme zanimali za istu curu. Ona ih je obojicu odbila i od toga na kraju nije bilo ništa, no jesu li se morali posvađati zbog nje? Nisu. Dan danas se druže. Zle krvi nema. Ni jednog od njih dvoje ne mogu povezati s nekom nemoralnošću.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Oćemo o ozbiljnim vezama, suživotima, brakovima? Mučnim prekidima kroz koje prolaziš s nekim bliskim i onda ta bliska osoba odluči da je sve to što ti je nekoć vjerovala zapravo tvoja crno-bijela verzija i zabrijavanje?
Ja ne znam kak si ti ovo iščitala iz uvodnog, mojeg ili ičijeg posta. Da, bilo je na žudu tema gdje su se u brakove gurali best frendovi ili rodbina i mogu misliti kolika je to izdaja.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger