Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2017., 15:59   #61
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Jbt, nekad se fakat znaju tako nelogicno i glupo obuc, nema veze sa zdravim mozgom.
Tona agresivne zbuke na sebi , koju kada skine, vise ne lici na osobu sa žbukom.
Kao npr?
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 16:00   #62
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Jedino ako je beskućnik. Ne mogu nikad zamislit da se jednoj ženi ne da uređivat i da je užasno neuredna. Masna kosa i crno ispod nokta mi je nešto najgore za vidjet. ili kad je lak za nokte onako već otkinut na pola...
A dlake neću ni komentirat
A jel ti hodas po cesti vulgaris i gledas malo okolo ljude ili ne primjecujes nista oko sebe? Jer bi u suprotnom vidla poprilicno takvih koje ti nemres ni zamislit. Pogotovo mladih mama s malom djecom. Sto je zaista otuzno za vidjeti.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]

Zadnje uređivanje Alice Of Mercy : 01.06.2017. at 16:01. Reason: 9
Alice Of Mercy is offline  
Old 01.06.2017., 16:04   #63
Kad dan započinje kavom i cigaretom.

Općenito pušačice (duhana jasno ), a pogotovo mi iritantno kad na kavi vitla tom cigaretom kao da je kakav čarobni štapić, misleći kako je jebeno zanimljiva (a nije).

Tu bih pridodao i žene koje puno melju niočemu, a zapravo su samo žderačice tuđeg vremena i energije.
saucer is offline  
Old 01.06.2017., 16:07   #64
Recimo stikle sa ogromnom petom, onaj kratki siroki šos znad koljena jos ako je na točkice recmo onako izgleda poput zvona
Ili kad je u faci onako reš pecena , a obucena je sva u bijelo, bijele hlace, bijela maja....to je u ljeti cesto viđen slucaj

Barem zene imaju mogucnost izbora za lijepo se obuc, pogotovo sada ljeti.
water strider is online now  
Old 01.06.2017., 16:08   #65
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Kad dan započinje kavom i cigaretom.
svaka čast

najgore je kad je tolka jebena ovisnica da ne funkcionira dok ujutro ne popije kavu i mazne 2-3 pljuge

baš grdo za vidjeti
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 01.06.2017., 16:09   #66
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
A jel ti hodas po cesti vulgaris i gledas malo okolo ljude ili ne primjecujes nista oko sebe? Jer bi u suprotnom vidla poprilicno takvih koje ti nemres ni zamislit. Pogotovo mladih mama s malom djecom. Sto je zaista otuzno za vidjeti.
Joj te sa malom djecom uvijek imaju izgovore kako nemaju vremena se srediti. Ja ipak mislim da se sve može kad si odrediš da možeš. Znam jednu ženu koja brutalno izgleda a sad ima cca 45 godina a djeluje puno mlađe i svaki put kad je vukla djecu sa sobom i gurala kolica, hodala je u štiklama i nacifrana.
Ne kažem da nisam vidjela ali sam zamislila na jednoj osobi sve navedeno što si napisala pa rekoh ipak ne mogu baš vjerovati da si žena može to dopustiti.
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 16:10   #67
^ to je vise grdo za osjetiti nego za vidit. Da ti neka tipa Cindy Crawford npr tak gola ujutro zadimi mislim da se nebi prevec bunio
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 01.06.2017., 16:11   #68
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Recimo stikle sa ogromnom petom, onaj kratki siroki šos znad koljena jos ako je na točkice recmo onako izgleda poput zvona
Ili kad je u faci onako reš pecena , a obucena je sva u bijelo, bijele hlace, bijela maja....to je u ljeti cesto viđen slucaj

Barem zene imaju mogucnost izbora za lijepo se obuc, pogotovo sada ljeti.
Ne hejtaj bijele hlače.
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 16:12   #69
Ja ne bi sudila.knjigu po koricama. Žena koja doma nema nikog da joj uskoči ne može baš do frizera isti tren.
Lakše je onima koje imaju cijelu svitu pomagača.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Old 01.06.2017., 16:12   #70
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Ja ne bi sudila.knjigu po koricama. Žena koja doma nema nikog da joj uskoči ne može baš do frizera isti tren.
Lakše je onima koje imaju cijelu svitu pomagača.
Daj nemoj molim te.. Oprat kosu, otusirat se i zdepilirat se mozes u 15min..jalove isprike.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 01.06.2017., 16:14   #71
Ja mogu, ali netko ne može.
Neka žena će skuhati tri vrste jela sa dva priloga i salatom te ispeći kolač. Druga neće moći ni do trgovine.

Nisu svi isto sposobni niti zainteresirani.
I nije isto.nedostatak.higijene i nenašminkanost.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Old 01.06.2017., 16:15   #72
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Ja ne bi sudila.knjigu po koricama. Žena koja doma nema nikog da joj uskoči ne može baš do frizera isti tren.
Lakše je onima koje imaju cijelu svitu pomagača.
Pa ne treba joj frizer. Ima doma fen,četku i šta već kao i svi.

Sat vremena za sve se može izdvojit. Navečer kad djecu staviš leć',ujutro dok još spavaju. Sva sreća pa neću nikad imat taj problem jer ne volim djecu
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 16:16   #73
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ne hejtaj bijele hlače.
Bijele hlace na muskarcu ne mogu vidit, na zeni moze, al ne sad da je cijela bijela, a koža je toliko tamna jer se prije dolaska na more przila u solariju, a to je samo nastavila na moru, pa izgleda ko feta mraka.
water strider is online now  
Old 01.06.2017., 16:19   #74
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Pa ne treba joj frizer. Ima doma fen,četku i šta već kao i svi.

Sat vremena za sve se može izdvojit. Navečer kad djecu staviš leć',ujutro dok još spavaju. Sva sreća pa neću nikad imat taj problem jer ne volim djecu
Šišanje i farbanje baš ne bi doma.radila
Ok šiške da
Farbala sam se doma prije, sad više ne.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Old 01.06.2017., 16:20   #75
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Bijele hlace na muskarcu ne mogu vidit, na zeni moze, al ne sad da je cijela bijela, a koža je toliko tamna jer se prije dolaska na more przila u solariju, a to je samo nastavila na moru, pa izgleda ko feta mraka.

Bijele hlače na muškarcu su katastrofa,pogotovo one lanene i na to onda japanke. A na ženi je seksi ako zna lijepo iskombinirati.
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 16:22   #76
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Šišanje i farbanje baš ne bi doma.radila
Ok šiške da
Farbala sam se doma prije, sad više ne.
Da ali šišanje i farbanje kose se ne obavlja svaki dan nego jednom u mjesec dana ili koliko već netko ima potrebu i rutinu. Tako da sve ostalo su izgovori.
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 16:24   #77
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
^ to je vise grdo za osjetiti nego za vidit. Da ti neka tipa Cindy Crawford npr tak gola ujutro zadimi mislim da se nebi prevec bunio
Svejedno bi mi bilo degutantno...

Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
a koža je toliko tamna jer se prije dolaska na more przila u solariju,
O da, ovisnice o solariju sam potpuno zaboravio.

Ima jedna u mojoj teretani koja usred zime dolazi spržena. Čovjek se zapita vidi li se u ogledalo našta liči, ali s obzirom da je teretana puna ogledala, očito se vidi.

To je već neki oblik poremećaja u glavi, percepcije vlastitog ja.

A kad smo već kod poremećaja , sjetih se jedne bivše kolegice koja je svakih 15-20 min popravljala šminku. Ono, usred radnog vremena, ona vadi ogledalce i popravlja. Kao da je na fucking crvenom tepihu, a ne u uredu gdje ostale kolege od količine posla zaboli i za nju i njezinu maskaru...
saucer is offline  
Old 01.06.2017., 16:26   #78
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Da ali šišanje i farbanje kose se ne obavlja svaki dan nego jednom u mjesec dana ili koliko već netko ima potrebu i rutinu. Tako da sve ostalo su izgovori.
Ne ulazim u detalje, sama si napisala.da ne volis djecu i da ih neces imati, tako da ti ne mogu sad objasnjavat situacije u kojima se eventualno.mogla.naci.neka žena i baš taj dan ju je netko vidio u lošem izdanju.
Nije sve crno bijelo.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Old 01.06.2017., 16:35   #79
A bile su i one platformke , to je smijesno za vidit, pa vrecaste hlace...
water strider is online now  
Old 01.06.2017., 16:47   #80
Neka žena će skuhati tri vrste jela sa dva priloga i salatom te ispeći kolač. Druga neće moći ni do trgovine.



ovo je prejako
mesojed is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger