Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2017., 17:15   #3721
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da je strijelac najslabiji?
Ja mislim da je to zato jer Strijelca ne vodi dobra ili losa volja, nego ideja.Ako je odusevljen idejom u kojoj vidi neki uzviseni cilj,onda je hrabar, jak.Ne razumije lukavstva,pokvarenost i zloću i drugima zna djelovati naivan ili glup.Smijesan.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:33   #3722
Žene u ovom znaku znaju biti itekako lukave i znaju dobro lagati. Naravno, kada zatreba, ali generalno mrze laž kod drugih.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:34   #3723
Žene u ovom znaku znaju biti itekako lukave i znaju dobro lagati. Naravno, kada zatreba, ali generalno mrze laž kod drugih.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:54   #3724
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da je strijelac najslabiji?
U odnosu na tri vatrena, jest slabiji, no ne i u odnosu na druge znakove, dapače.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 22:53   #3725
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Žene u ovom znaku znaju biti itekako lukave i znaju dobro lagati. Naravno, kada zatreba, ali generalno mrze laž kod drugih.
Može bit da su neki ljudi posebno osjetljivi na one mane kod drugih koje i sami imaju.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:26   #3726
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Može bit da su neki ljudi posebno osjetljivi na one mane kod drugih koje i sami imaju.
I ja nekad lažem, naravno, ali govorim generalno za ovaj znak. Mrze laž. U stanju su da raskinu prijateljstvo zbog bezazlene laži koja ne mora biti štetna po njih, ali isto tako znaju dobro da se pretvaraju kada im zatreba.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:45   #3727
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Žene u ovom znaku znaju biti itekako lukave i znaju dobro lagati. Naravno, kada zatreba, ali generalno mrze laž kod drugih.
Može bit da su neki ljudi posebno osjetljivi na one mane kod drugih koje i sami imaju.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:48   #3728
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
I ja nekad lažem, naravno, ali govorim generalno za ovaj znak. Mrze laž. U stanju su da raskinu prijateljstvo zbog bezazlene laži koja ne mora biti štetna po njih, ali isto tako znaju dobro da se pretvaraju kada im zatreba.
pa ne bi baš rekla...možda je od strijelca do strijelca
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 00:25   #3729
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Može bit da su neki ljudi posebno osjetljivi na one mane kod drugih koje i sami imaju.
moraš poznati da bi znao prepoznati..
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 16:02   #3730
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Žene u ovom znaku znaju biti itekako lukave i znaju dobro lagati. Naravno, kada zatreba, ali generalno mrze laž kod drugih.
Ne znam koliko poznajes zena strijelaca pa si izvukao tu tezu...točno je da mrzimo laž ali mislim da nismo licemjerne. Najgore sta sam uradila je da sam presutila, sada govorim o pravim, teskim lažima...bele laži ne ubrajam.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:19   #3731
Nema ništa tužnije za vidjeti od depresivnog Strijelca. Poznajem previše ljudi rođenih u ovom znaku i generalno su mi svi ok, neki čak i super. Volim njihovu pozitivnu energiju, sposobnost viđenja šire slike, ljubav prema putovanjima, učenju i istraživanju, toleranciju prema drugačijima, čak i njihovu naizgled smotanu blesavost zbog koje znaju izgledati glupasto iako to sigurno nisu itd.

Ali ono što sam primjetila je da mi je najtužnije vidjeti njih u lošem raspoloženju, osjeti se u očima kako im se gasi iskra i poznajem ih dvoje kojima je dijagnosticirana depresija nažalost vjerovatno jer su u svom tom optimizmu previše očekivali i možda izgubili doticaj s realnosti.. ali svakako jedan od dražih znakova od koga se može puno naučiti o važnosti širenja znanja i vidika, o toleranciji, optimizmu i zabavljanju kroz život
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 16:07   #3732
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
...ali svakako jedan od dražih znakova od koga se može puno naučiti o važnosti širenja znanja i vidika, o toleranciji, optimizmu i zabavljanju kroz život
.. tolerantan, ne brine tuđe brige... iako ponekad djeluje površno, ne zamara se površnim stvarima, ne osuđuje unaprijed, ne formira mišljenje prema drugima, nije povodljiv, ima svoje stavove ali poštuje tuđe (čak i kad se ne slaže s njima), prihvaća različitosti.... i prilično širokih interesa...
(sve je ovo onako više generalizirajuće, naravno, ali većinom vrijedi...)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 23:40   #3733
Danas se ispostavilo da sam škorpion u podznaku, ne strijelac. Cijeli svijet mi se srušio.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:56   #3734
Šta ugrožava vezu muškarca ovna i žene strijelca?
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:47   #3735
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Šta ugrožava vezu muškarca ovna i žene strijelca?
Vatreni i nagli obadvoje. Mislim da vatrenim znakovima najbolje odgovaraju zračni (i obrnuto) a zemljanima vodeni (i obrnuto)
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:32   #3736
Pośto sam strijelac (2u1 najbolji i najzaj... s nekih strana znak ) dozvolit ću si prezuzeti rijeć.

Prema razlićitim izvorima na temu horoskopa i dopasanja parova u vezi njega, par strijelca s ovnom je najbolja ili jedna od najboljih kombinacija u cijelom horoskopu.

Inaće u vezi parova pa i tih dvoje pitanje je iz kojih su podznaka, jer to nije svejedno, tako da ih i pribliżavati i dijeliti mogu razlićite stvari.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:49   #3737
moja iskustva s strijelcima su negativna, površni, neodgovorni, živčani, histerični zapravo ako je potrebna i najmanja odgovornosr, neprevidljivi i sl...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:09   #3738
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
moja iskustva s strijelcima su negativna, površni, neodgovorni, živčani, histerični zapravo ako je potrebna i najmanja odgovornosr, neprevidljivi i sl...
Živčani?

Totalno krivo
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:21   #3739
Strijelac je najćeśće takav prema drugima, kakvi su oni prema njemu, jer cijeni pravdu, pa uzvraća istim.
Iz takta może svaki znak izbaciti svaki drugi ali zasigurno općenitom cehom strijelaca nije żivćanost, histerićnost.

Razmisli zaśto i ćime ih izbacujeś iz takta, jer je problem możda negdje u Tebi ili na sredini.
Kako za ljubav tako i za svadju/mrżnju potrebno je dvoje.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:42   #3740
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
moja iskustva s strijelcima su negativna, površni, neodgovorni, živčani, histerični zapravo ako je potrebna i najmanja odgovornosr, neprevidljivi i sl...
Ja bih ovo prije rekao za muške strijelce.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.