Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2009., 00:46   #41
Thumbs up

Quote:
mikivtc kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu tu cu pitat....uglavnom zelim si nabavit slavonski sesir....dali imate koji prijedlog gdje bi mogao potrazit ??? u nekim etno udrugama ili ?? ako zna ko moze i neke trgovine u zg ili u os !!!
Osijek,Županijska ulica, etno trgovina.
arto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 15:19   #42
Kako nemam neki ogroman izbor u gradu, a tu mi se i sviđaju, uvijek ih kupujem u Springfieldu, Zari, Tom Tailoru.
U Springfieldu samo ljetne, s kratkim rukavima. Kroj mi odgovara savršeno, nisu preskupe, a kvalitet je dobar - i nakon puno pranja se nisu promijenile. (Koristim woolite )

Za nas studente, preporučujem te radnje
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 10:13   #43
Zastarijela tema, ali da je probamo obnoviti.

Zanima me gdje danas muški kupuju košulje, i žene svojim muškarcima. Trebaju mi par kvalitetnih košulja koje neće izgubiti boju nakon par pranja.

Do sada sam kupovao košulje u Gallileu, međutim nije im kvaliteta na razini cijene, sve se nakon par nošenja izližu i ne stoje kao prije.

Zanima me preporuka brandova/dućana s kojim imate bolja iskustva od ovog mojeg.

Hvala
DrZee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 10:52   #44
Ako zelis klasicne kosulje pogledaj u Peek & Cloppenburg ducanima. Imaju razne dobre i manje dobre brendove pa se moze izabrati dosta toga.
Marks & Spencer su imali dobre kosulje, ali guglam da su se povukli iz Hr. Jbg.
Ima dobrih ducana s kosuljama, samo trebaozda uloviti snizenje i onda se po pristojnoj cijeni moze uzeti pokoja kvalitetna kosulja.

Inace da, Galileova crna kosulja nakon 2 pranja postane siva. Čari uvoza od ko zna kud.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 11:55   #45
Kosulje Orljava.
U Zagrebu u Gundulicevoj 21.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:00   #46
Hugo Boss
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:21   #47
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Inace da, Galileova crna kosulja nakon 2 pranja postane siva. Čari uvoza od ko zna kud.
a pereš li ju pervolom?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 13:16   #48
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Kosulje Orljava.
U Zagrebu u Gundulicevoj 21.
To su košulje.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 13:36   #49
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
To su košulje.
Jedino ne znam jesu li jos cjenovno prihvatljive kao i prije nekoliko godina.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 13:44   #50
Koliko se sjećam (jbg, zadnja kupljena prije pet godina i još uvijek je kao nova ) 170 - 300 krzana, ovisno o tome kakve košulje trebaš.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 14:05   #51
Quote:
DrZee kaže: Pogledaj post
Zastarijela tema, ali da je probamo obnoviti.

Zanima me gdje danas muški kupuju košulje, i žene svojim muškarcima. Trebaju mi par kvalitetnih košulja koje neće izgubiti boju nakon par pranja.

Do sada sam kupovao košulje u Gallileu, međutim nije im kvaliteta na razini cijene, sve se nakon par nošenja izližu i ne stoje kao prije.

Zanima me preporuka brandova/dućana s kojim imate bolja iskustva od ovog mojeg.

Hvala
Kak je deedy rekao P&C a ja bih dodao još C&A, imam jednu iz C&A oko 6-7 godina pere se svako malo minimalni gubitak boje ima, kupio sam nedavno opet u C&A jednu. Peek također ima dobre ali ne mogu ti reči za crne košulje.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 15:36   #52
Nemam osobno iskustvo s Galileo kosuljom, ali ima frend i njegova ekipa koji su svi kupili crne kosulje tamo. I nakon 2 pranja su im postale tamnosive. To sam osobno vidio.

S Orljavom pak imam pozitivno iskustvo s crnom kosuljom. Godinama.

Ne znam kako DTR kaska u 21.st. Vidio sam da imaju lijepe i nejeftine kosulje.
Ok ja sam tu sad stavio akcent na tamne. Ali sa svijetlima nije toliki problem.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 16:36   #53
Zara, Massimo Dutti.
U Zari uvijek za 20 EUR imaš basic pamučne košulje koje stvarno dugo traju za te pare. Dobar pamuk, onako fino upleten. U Massimo Dutti je sve skuplje, ali idi kad je sniženje.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 17:49   #54
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Zara, Massimo Dutti.
U Zari uvijek za 20 EUR imaš basic pamučne košulje koje stvarno dugo traju za te pare. Dobar pamuk, onako fino upleten. U Massimo Dutti je sve skuplje, ali idi kad je sniženje.
To ti je ista firma a u Zare ja ne mogu kupit ništa jebali ih brojevi da ih jebali doduše jebe mi se za to ali eto.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:03   #55
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
To ti je ista firma a u Zare ja ne mogu kupit ništa jebali ih brojevi da ih jebali doduše jebe mi se za to ali eto.
zara i bershka imaju premale brojeve, jednom sam čak i kapu išao probat-mala :kockastaglava:
I to sam idiot jer sam pristao ić u kupnju, sramota me, kao papučar sam bio, neće me vidjet više
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:16   #56
U Duttiju, muškarac od sto kila, u principu nema šta radit.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:21   #57
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
zara i bershka imaju premale brojeve, jednom sam čak i kapu išao probat-mala :kockastaglava:
I to sam idiot jer sam pristao ić u kupnju, sramota me, kao papučar sam bio, neće me vidjet više
Mlad si naučit ćeš.

Pazi kako se kupuje košulja.
Odeš u dućan di neku tetu dobro znaš jer će bit povarata, pazi ne neku s kojom si šta muva da ne bi bilo zajeba, i tamo kupiš najgadniju koju imaju od koje te bole oči kad je gledaš.

Dođeš doma i ponosno pokažeš zakonitoj šta si kupija i nakon toga više ne ideš u butige nego ide ona jedino kad krene onako samo nabaciš jednu dugih rukava od pamuka na rige ili tako nešto.

Nemaš brige zvir će je nać a ti si miran.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:24   #58
Tako je, broj 45 fitted i nosim kratiti rukave za 5 do 6 cm za dvajest kuna u šnajderaj. :zmajskatarifa:
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 19:31   #59
tommy hilfiger
zadnjih pesest kupio njegovih
cijena loša
kvalitet malo bolji od osrednji
stil odličan
ko more podnit to je to
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:21   #60
Massimo Dutti je dio Inditex grupacije, ali nije ista firma (nekad je bio nezavisan pa ga je Inditex preuzeo). Jbg, ako si krupan, slažem se da nema šta da tražiš tamo. Ja sam visok 178 i težak 82. Taman za Zaru i Massima.
Ako voliš hilbilly stil, imaš u Timberlandu OK košulja.
Esprit ima brojeve za krupnije ljude i dovoljno dobar kvalitet.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger