Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2009., 22:54   #41
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Ko je Roxanne Ovo Lilly Light mi zvuči poznato, nađi sliku!
Od Teda se sjećam jedino one neke koja je imala rak, valjda Znam da mi je imala jako glupo ime i išla mi je na živce strašno.

A Sophiin učitelj skijanja, T.J. Prvo je sa Sophiom bio, a onda prešao na Kelly, its all in the family
Ne mogu sliju nać, imao je fuzbicu i plave oke
Evo Lily Light

A Roxanne je bila neka ženska zaljubljena u Teda koja ga je non-stop uhodila.

A tek Orient Express, jedini restoran u S.Barbari?

Rosa, sluškinja koja može napraviti najbolje jelo za 10 kalorija? (C.C-eva izjava)

OK, neću više
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 23:05   #42
http://www.youtube.com/watch?v=mZUGwRPCLFk

I onda je sljedećih 500 epizoda ona bila izgubljena u planinama
Falcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 23:12   #43
Quote:
Falcon kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=mZUGwRPCLFk

I onda je sljedećih 500 epizoda ona bila izgubljena u planinama
kako je to bilo napeto, znam da sam se živcirala kako će se eden vratit kuć onako šepava na štakama
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 23:13   #44
serija se emitirala od 1984 - 1993!

s tim da HTV nije otkupil prve 2 sezone, a seriaj je počela s TJEDNIM emitiranjem 1988 u tadašnjem programu plus,pa je seriaj prekinuta, pa opet se počela priakzivati od 1990, a završila je u veljači ili ožujku 1998!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 00:43   #45
ajme umirem najjača tema ikada ,čitam postove i bolji su mi od same serije ,vrh mi je Falcon-ova izjava: "I onda je sljedećih 500 epizoda ona bila izgubljena u planinama" tu sam i ja bija konstantno godinu i po "na iglama" VRATITE NAM SANTA BARBARU vrhunski treš
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 00:46   #46
Ajme ja se sjećam ovo serije, imala sam 5 godina ali se sjeća Kruza i Kelly??
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 01:08   #47
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Sjećam se ja. Znam da je bila robinja i da se zvala Isaura i to je otprilike sve čega se sjećam Znam da mi nije bila baš lijepa iako je trebala bit I da je serija bila brazilska.

Kaj se fakat nitko Keitha ne sjeća, pa nevjerojatno

Evo ga. Isti Gary Sinise

http://www.soap-news.com/gl/p/buzzcooper1.jpg
Nije Keith nego Kirk, on i Gina su bili super, a tek Cece sa onim svojim pogledima, super je bila Santa Barbara a Mason najzgodniji od svih

Zadnje uređivanje Simple Fille : 05.11.2009. at 16:24.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 02:13   #48
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
Nije Keith nego Kirk, on i Gina su bili super, a tek Cece sa onim svojim pogledima, super je bila Santa Barbara a Mason najzgodniji od svih
ovo na slici je Keith! Kirk je bio drugi!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 16:20   #49
Je stvarno, falila sam.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 16:33   #50
Sjecam se kako se moja bako jako mucila sa izgovorom imena, pa je C.C. bio CeCe...
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 16:37   #51
Quote:
doriana gray kaže: Pogledaj post
ja sam naučila čitati uz Santa Barbaru :trash to the bone:
Ja naucio engleski uz Santa Barbaru
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 17:33   #52
u to vrijeme su moji starci stan prodavali. ovi iz agencije dofurali nam neke ljude u stan. pogledali stan i kažu "nama je malo neugodno, al ako bi mogli uključiti tv sad je santa barbara"
sugarfree7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 18:40   #53
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
ovo na slici je Keith! Kirk je bio drugi!
joj, ja se ne sjećam nikakvog kirka
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 21:55   #54
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
a ona neka Eleanor ili tak nekak

ta je bila misterij dosta dugo, zavodila je Kruza dok je Eden bila zatočena u planini, pa se ispostavilo da je to kćer od CC-a

onda se udala za Edeninog otmičara Caina, ako se ne varam



Za Eleanor se na kraju ispostavilo da je kćer od Nicolasa, onog koji jebo Masonovu majku Pamelu, CCevu prvu ženu.



Eleonor je lijepa meni bila NAJ VIŠE IKAD



Edenin otimač Cain se na kraju oženio za Andreu i ostali su priksoni svi skupa. Ovo je Andrea:







Amateri.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 22:23   #55
Ovo je jebena serija. Sjecam se C.C-a i njegovog vinskog podruma. To mi 92. bilo vau. Jebeni vinski podrum.

A Edenina smrt, pala sa litice u more, tako nesto, pa ozivila i izgubila pamcenje
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 22:24   #56
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
Ja naucio engleski uz Santa Barbaru
Ja da je bilo sto na tvu bolje od Sabora koji je isao danonocno, pa makar to bila Santa Barbara. Tnnnn nnnnnnnn tnnnnnnnn nnnnn nnnnn.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 23:14   #57
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Tog se ne sjećam
Ali se sjećam da je Kelly imala uberružnog muža imenom... ejebiga, ne mogu se sjetit imena Mislim da je nešto kao Rudolf
Jeffrey Tek mi sad palo na pamet, znam da je bilo nekakvo sranje gdje se Kelly nije mogla ničega prisjetiti pa su nju i njega znanstvenici spojili na nekakav uređaj u kojemu su oboje bili uronjeni u vodu i s kojim su mogli dijeliti zajednička sjećanja I onda su se onako mokri pograbili Ne sjećam se najbolje tog dijela, ali vjerujem da će me već netko dopuniti
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 23:22   #58
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Jeffrey Tek mi sad palo na pamet, znam da je bilo nekakvo sranje gdje se Kelly nije mogla ničega prisjetiti pa su nju i njega znanstvenici spojili na nekakav uređaj u kojemu su oboje bili uronjeni u vodu i s kojim su mogli dijeliti zajednička sjećanja I onda su se onako mokri pograbili Ne sjećam se najbolje tog dijela, ali vjerujem da će me već netko dopuniti
da, da!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 00:56   #59
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
Ja naucio engleski uz Santa Barbaru
I ja. Tj, to je bila jedna od tih uz koje sam naučila. Mislim i Cosby show.

Sjećam se samo Cruza, Kelly, C.C-a, Sophie, Gine i Masona.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 02:20   #60
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Jeffrey Tek mi sad palo na pamet, znam da je bilo nekakvo sranje gdje se Kelly nije mogla ničega prisjetiti pa su nju i njega znanstvenici spojili na nekakav uređaj u kojemu su oboje bili uronjeni u vodu i s kojim su mogli dijeliti zajednička sjećanja I onda su se onako mokri pograbili Ne sjećam se najbolje tog dijela, ali vjerujem da će me već netko dopuniti
Kelly mi je bila najlipša, a Santana sestra od Cece mi je išla na živce
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.